Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lepiej z eKontem – IV edycja, czyli 150 zł do wzięcia z kontem w mBanku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

6.04.2018

Lepiej z eKontem – IV edycja, czyli 150 zł do wzięcia z kontem w mBanku

Wystartowała kolejna edycja promocji mBanku dla osób otwierających konto osobiste.

Lepiej z eKontem - IV edycja promocji eKonta w mBanku z premią do 150 zł
Tym razem maksymalny zwrot, jaki można uzyskać jest niższy niż w edycji poprzedniej, ale warunki do spełnienia wydają się jednak prostsze. Wystarczy wykonać od kilku do kilkunastu płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (na dowolne kwoty) miesięcznie i już za to będzie przysługiwać bonus.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem tej okazji do bankobrania może być osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała (ani nie współposiadała) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (to cyfry z miejsc od 3. do 10. w 26-cyfrowym numerze konta).

Zasady promocji. By skorzystać z akcji "Lepiej z eKontem - IV edycja":
  • najpóźniej do 2.07.2018 r. zawnioskuj o konto (eKonto w taryfie standard lub eKonto w taryfie plus - różnice między nimi opisuję nieco niżej) wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą i zawrzyj umowę:
  • przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych (zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji), w każdym z miesięcy:
    • wykonuj płatności kartą wydaną do konta, z Google Pay i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych (od tego ile ich wykonasz zależeć będzie wysokość Twego bonusu);
    • zapewnij wpływ na kwotę (jednorazowo) min. 1 000 zł (może to być dowolny wpływ - także z Twego konta w innym banku; do zrealizowania warunków promocji nie zaliczą się przelewy z Twych innych rachunków w mBanku);
    • zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku;

Bonus wypłacany będzie do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełnisz warunki promocji (płatności kartą, Google Pay i/lub BLIK, wpływ i logowanie). mBank płaci 10 zł za każde 5 transakcji. Miesięcznie można jednak uzyskać maksymalnie 30 zł. A więc otrzymasz:
  • 10 zł jeśli wykonasz co najmniej 5 transakcji;
  • 20 zł jeśli wykonasz co najmniej 10 transakcji lub
  • 30 zł jeśli wykonasz co najmniej 15 transakcji.

Bonusy będą wypłacane przez 5 kolejnych miesięcy. Zatem łącznie zarobić można do 150 zł.

W promocji udział biorą wyłącznie konta indywidualne (w przypadku konta wspólnego bank nie wypłaci bonusów). Do naliczania bonusów kwalifikują się transakcje nie zwrócone (do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania).

Konta osobiste w mBanku - prześwietlenie oferty


W promocji założyć można eKonto w taryfie standard lub w taryfie plus. Na które się zdecydować? Kluczowa jest kwestia dostępu do liczby bankomatów, w których kwoty od min. 100 zł możesz wypłacać kartą za darmo. Jeśli nie korzystasz z bankomatów to wybrać możesz konto w taryfie standard, ale gdy gotówkę chcesz z nich podejmować bez ograniczeń to wybierz eKonto w taryfie plus.

Szczegółowo warunki eKonta w taryfie standard wyglądają tak:
  • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia);
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
  • 0/4 zł - opłata za kartę nie jest pobierana jeśli danym miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty);
  • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł)

Z kolei główne cechy eKonta w taryfie plus to:
  • 0/5 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli na konto zapewnisz wpływ w wysokości co najmniej 1 000 zł miesięcznie (może to być również przelew z Twego konta w innym banku);
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
  • 0/4 zł - opłata za kartę nie jest pobierana jeśli danym miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty);
  • 0 zł za wypłaty kartą min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł)

Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

  1. Uczestnikiem tej okazji do bankobrania może być osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała ... czekamy dalej :)

    OdpowiedzUsuń
  2. czy sprytny bill moze byc?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z prowizjami po 0,97 zł. To już nie lepiej kupić bułkę, pudełko zapałek, lizaka, batona itp w tradycyjny sposób?

      Usuń
  3. Nie wiecie może kiedy można spodziewać się moneyback'a w mbanku? Wiem, że po każdym miesiącu, ale bliżej początku miesiąca czy końca?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W teorii do końca miesiąca. I w praktyce tak samo. Też wypłacają pod koniec miesiąca.

      Usuń
    2. Mi wpłacają 24 lub 25 każdego miesiąca. Konto założyłem w grudniu i niestety maj to ostatnia prowizja. Łącznie zarobiłem 650 zł

      Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...