Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Santander Bank Polska (wcześniej BZ WBK): 300 zł za wpływ wynagrodzenia

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

23.04.2018

Promocja dla obecnych klientów Santander Bank Polska (wcześniej BZ WBK): 300 zł za wpływ wynagrodzenia

Sporo zarobić mogą obecni klienci BZ WBK Santander Bank Polska.

300 zł dla obecnych klientów BZ WBK za przeniesienie wynagrodzenia
Dopiero co pisałem o promocji z premią do 150 zł za otwarcie konta w BZ WBK, a już mam okazję opisać kolejną akcję tego banku - tym razem skierowaną do obecnych klientów. Do zdobycia jest aż 300 zł za zapewnienie wpływów "wynagrodzenia".

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba pełnoletnia, która od 1.01.2018 r. nie otrzymuje wynagrodzenia na dowolne konto osobiste (w PLN) w Santander Bank Polska (wcześniej BZ WBK), a także w okresie przystąpienia do promocji (od 16.04. do 30.09.2018 r.):
"a) Jest posiadaczem lub współposiadaczem Konta Jakie Chcę i posiadaczem karty Dopasowanej lub Konta VIP i karty Visa VIP albo
b) Zamieni obecny rachunek i kartę debetową na Konto Jakie Chcę i kartę Dopasowaną lub Konto VIP i kartę Visa VIP, jeżeli jest posiadaczem lub współposiadaczem innego rodzaju rachunku i karty albo
c) nie posiada w banku dowolnego konta w złotych polskich i otworzy Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną lub Konto VIP z kartą Visa VIP. 
d) Podpisze umowę o Santander online dla klientów indywidualnych (wcześniej "usługi bankowości elektronicznej BZWBK24"), jeżeli takich usług do tej pory nie miał."

Nagroda. Do wzięcia w promocji jest 6 miesięcznych bonusów w wysokości 50 zł każdy, więc łącznie zarobić można nawet 300 zł.

Zasady promocji. By otrzymywać bonusy:
 • do 30.09.2018 r. w bankowości internetowej (po zalogowaniu: TWOJE SPRAWY => Przenieś do nas wynagrodzenie) lub za pośrednictwem infolinii banku złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę lub Konto VIP; 
 • najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po złożeniu w/w dyspozycji, zapewnij na konto wskazane w dyspozycji wpływy wynagrodzenia w wysokości min. 1 500 zł.

Spełnienie warunków będzie weryfikowane przez 6 następujących po sobie miesięcy kalendarzowych (począwszy od miesiąca, w którym wpłynie wynagrodzenie). Premia będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym wpłynie wynagrodzenie.

No a teraz czas na wyjaśnienie czym dla banku jest wynagrodzenie. Zgodnie z regulaminem to:
"jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku"


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Łukaszowi.

Przydatne dokumenty:

251 komentarzy:

 1. I tak bez zaproszenia? Dla wszystkich?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wynagrodzenie musi być od pracodawcy czy mogę przelewać sobie sam z innego banku? Albo np. żona mi będzie przelewać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wynagrodzenie to "jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku"

   P-wsza część brzmi restrykcyjnie. Ostatnie zdanie jednak może napawać optymizmem...

   Usuń
  2. a jeżeli dostawałem wpływy o wartości poniżej 1500 zł zatytułowane WYNAGRODZENIE, to łapię się, czy się nie łapię?

   Usuń
  3. Wynagrodzenie jednak trzeba zgłosić przez BZWBK24 lub telefonicznie. A więc musi to być przelew od pracodawcy.

   Usuń
  4. Jest okres trwania promocji i okres przystąpienia do promocji . Jak to rozumieć ?

   Usuń
  5. Mam konto 123. Jeśli zmienię je na konto jakie chcę, co z procentami ?

   Usuń
  6. Okres trwania promocji jest dłuższy, bo obejmuje też czas wpływów na konto (przez kolejne miesiące).

   Po zmianie kategorii konta będą obowiązywać zasady dla Konta Jakie Chcę, a więc oprocentowania już nie będzie.

   Usuń
  7. Ja wiem , że ich nie będzie , ale czy dadzą za okres, kiedy one były na koncie ?

   Usuń
  8. Kwestia oprocentowania Konta 123 jest (z tego co pamiętam) opisana w umowie, więc tam trzeba by sprawdzić. Bo w tabeli oprocentowania, ani w załączniku do regulaminu informacji nie widzę. Miejmy nadzieję, że będzie obowiązywać podobna zasada jak dla zwrotów:
   "W przypadku przekształcenia:
   a. Konta 123 w inny typ rachunku, sprzedażą premiową objęte są płatności realizowane do dnia poprzedzającego dzień, w którym nastąpiło przekształcenie Konta 123 w inny typ rachunku"

   Usuń
  9. Z tego co wiem oprocentowania nie będzie,a zwrot będzie przysługiwał 1% za rachunki,a z1,2,3 jest zwrot do3% w zależności od kogo jest rachunek..(np telefon3%a mieszkanie chyba1%).pytanie inne gdyby sie zamieniło inny rachunek na jakie chce a miało by się rachunek 1-2-3 to czy z obu można dostawać zwrot do25 zł?

   Usuń
  10. Zwroty za rachunki otrzymuje się na konto, z którego wykonywane są płatności, więc nie można dostawać zwrotu na dwa konta

   Usuń
 3. Gdzie w bankowości można złożyć tę dyspozycję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obsługa Klienta => TWOJE PRODUKTY (Konta) => Dyspozycja przekazywania wynagrodzenia lub innego świadczenia na rachunek w Banku Zachodnim WBK

   Usuń
  2. Dołączam się do pytania, szukałam, szukałam i nic...

   Usuń
  3. Po zmianie wyglądu BZWBK24 od kilku dni nie ma już opcji OBSŁUGA KLIENTA. Teraz są TWOJE SPRAWY. Nie wiem jak wam ale mnie się jakoś kojarzy z serialem Trudne Sprawy ;)

   Usuń
  4. Jak zwał to zwał, jednak w celu zamknięci akonta wciąż trzeba jechać do oddziału - żałosne!

   Usuń
  5. Jest pewien sposób którym bank się nie chwali. Można zostać klientem VIP (np przez konwersję konta na Konto VIP) i zawrzeć wtedy umowę obsługi telefonicznej. Dzwoni się do banku ale na inny numer niż ogólna infolinia i telefonicznie też można złożyć wypowiedzenia.

   Usuń
  6. Po zmianach w BZWBK24 obecna ścieżka do złożenia dyspozycji to: TWOJE SPRAWY => Przenieś do nas wynagrodzenie

   Usuń
  7. @Anonimowy - 23 maja 2018 - 13:37

   Po to żeby mieć możliwość zamknięcia konta telefonicznie trzeba zmienić typ konta z normalnego na VIP i zawrzeć umowę obsługi telefonicznej? To nie jest nawet śmieszne!

   Usuń
  8. A dlaczego nie złożyć dyspozycji zamknięcia konta w bankowości internetowej?

   Usuń
 4. Hmmm promocja super ale za nic nie mogę znaleźc informacji na stronie banku...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wszystko jest wyeksponowane, ale ważne, że bankobiorcy się dowiedzą i skorzystają ;)

   Usuń
  2. Przy znaczku "wyloguj" jest zakładka "obsługa klienta" (z obrazkiem), w której znajdziemy dyspozycję przekazywania wynagrodzenia.
   Tam w opcji "przez formularz" są 2 możliwości: przez bank oraz osobiście. Wypełniłam opcję "osobiście", bo nie chciałam, żeby coś wysyłano z banku do mojego zakładu pracy i teraz zastanawiam się czy to, co zrobiłam spełnia warunki z paragrafu 5 pkt 1a regulaminu, bo nie widzę żadnego potwierdzenia, że dyspozycja przekazywania wynagrodzenia została wysłana. Jak myślicie?

   Usuń
  3. Tak samo zrobiłem. Wydrukowałem sobie tą dyspozycje. Ale czy oni w banku to widzą ? To wystarczy ?

   Usuń
  4. Dokładnie zastanawiam się na tym samym bo zrobiłem tak jak przedmówca a nie ma żadnego potwierdzenia złożenia dyspozycji więc jak liczyć ma bank okres od kiedy ma wpłynąć wynagrodzenie ? Czy opcja osobiście będzie opcją która spełni warunki tej promocji ?

   Usuń
  5. Właśnie rozmawiam z panią z infolinii i twierdzi że tylko przez bank ale nie jest w stanie wyjaśnić dla czego i każe pisać reklamację. Ale moim zdanie można osobiście regulamin tego nie zabrania a jest to jedna z opcji BZWBK24 internet.

   Usuń
  6. raf, ale w coś nie wierzysz? Czy jak? Podlinkowany regulamin jest umieszczony na serwerach banku. Mnie to wystarcza. A wiele promocji nie jest eksponowanych na stronach banków.

   Usuń
  7. Nie chodzi o wiarę tylko zastanawiam się skąd bankobiorcy się dowiedzieli o promocji:)

   Usuń
  8. Była kiedyś nawet promocja, którą Czytelnik mi podrzucił, a jak się później okazało ona jeszcze... nie wystartowała i bank zablokował już przygotowaną stronę, by później znów ją przywrócić. Mieliśmy więc falstart. Skąd Czytelnik wiedział? Nie mam zielonego pojęcia. Ale to mnie zawsze bardzo cieszy, gdy takie informacje ktoś podrzuci i często Czytelnicy Bankobrania mogą się dowiadywać o czymś jako pierwsi :)

   Usuń
  9. Szanowni Państwo, jedynie dyspozycja złożona przez bankowość elektroniczną i naszą infolinię, a póżniej przesłana z Banku do Pracodawcy jest objęta promocją. Samodzielne złożenie dyspozycji do pracodawcy nie jest objęte promocją. Pozdrawiamy

   Usuń
  10. O, miło że Zespol_BZWBK zawitał!

   Usuń
  11. A ja mam pytanie do BZWBK skoro już się udzielił w dyskusji. Gdzie a dokładnie który punkt regulaminu zabrania złożenia dyspozycji samodzielnie ? Ta dyspozycja jest wybierana z poziomu BZWBK24 internet a więc zgodnie z regulaminem. Jeśli był zamysł aby wybierać to przez bank, to mogliście tak napisać w regulaminie, a nie teraz jakieś ustalenia i interpretacje dziwne. Zapewne lada dzień zmienicie regulamin.

   Usuń
  12. Tu link do promocji na stronie banku:
   https://www.bzwbk.pl/ms/300zl-za-wynagrodzenie/300-zl-za-wynagrodzenie.html

   Usuń
 5. Czy mogą wziąć udział w tej promocji jeśli dopiero otworzę konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "w okresie przystąpienia do promocji:
   a) Jest posiadaczem lub współposiadaczem Konta Jakie Chcę i posiadaczem karty Dopasowanej lub Konta VIP i karty Visa VIP" więc otwarcie nawet teraz wg mnie spełnia warunek posiadania konta w okresie przystąpienia do promocji.

   Usuń
  2. A jak mam konto jakie chcę bez karty to wystarczy zamówić kartę i będzie ok ?

   Usuń
  3. No jak nie zamówisz to nie będzie ok. Jak zamówisz to musi być ok ;)

   Usuń
 6. Więc mogę mieć tam rachunek i wystarczy złożyć dyspozycję przelewów wynagrodzenia i przez 6 miesięcy po 50 zł będzie wpadać ? Nie muszę być nowym klientem ?

  OdpowiedzUsuń
 7. mam konto jakie chcę, a nie mam karty ,płacę blikiem, co nalezy zrobić by zalapać sie na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne trzeba wyrobić kartę. Zamówisz w BZWBK24.

   Usuń
 8. Dostałem telefoniczne zaproszenie na wczeniejszą promocje i skorzystałem z niej gdzie za zmiane konta do wypłaty za marzec i kwiecie mam dostać w sumie 150zł do końca maja. Rozumiem żęna tąpromocje juz sie nie łapie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jak po 1.01.2018 miałeś wpływ wynagrodzenia to nie.

   Usuń
 9. Czy jeżeli moje wynagrodzenie nie będzie wynosiło w jednym miesiącu min. 1500 to czy spełnie warunki promocji, jeżeli w pozostałych mieć je będę powyżej tej kwoty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Min. 1500 zł oznacza że możesz mieć i 1500 i milion ;) Słowa klucz: minimum 1500 zł. Nie znaczy że co miesiąc musi być tyle samo.

   Usuń
  2. Chodziło mi bardziej o to, że jeśli w jednym miesiącu NIE będzie to m.in 1500 wpływu, a w następnym będzie to czy za kolejne miesiące otrzymam premie?

   Usuń
  3. OK, ale czy wcześniej mogłem otrzymywać wpływy o takim zatytułowaniu o kwocie mniejszej niż 1500zł?

   Usuń
  4. Każdy miesiąc jest brany pod uwagę osobno. Więc jeżeli w jakimś miesiącu takiego wpływu nie będzie, albo będzie niższy, to za ten miesiąc nie przysługuje 50 zl. Ważne, żeby dyspozycja była przekierowania przez BZ WBK.
   Aby wziąć udział w tej promocji nie można było mieć żadnego wpływu z tytułu wynagrodzenia od 01.01.2019

   Usuń
 10. Czy obejmuje to też konto 123???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz je zmienić na KJC lub VIP.

   Usuń
 11. Rozumiem, że jeżeli mam tylko Konto Jakie Chcę, ale bez karty do niego (ani żadnej innej), to przed przystąpieniem do promocji muszę najpierw o nią zawnioskować, tak?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy jezeli mam konto w bzwbk ale nie jest to konto "jakie chce" i wplywa na nie wynagrodzenie to po zmianie konta zalapie sie na promocje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, "udział w akcji wziąć może osoba pełnoletnia, która od 1.01.2018 r. nie otrzymuje wynagrodzenia na dowolne konto osobiste (w PLN) w BZ WBK".

   Usuń
  2. A jeżeli wpłynął przelew WYNAGRODZENIE o kwocie np. 300zł, to się to liczy czy nie liczy?

   Usuń
  3. Szanowny Panie, przelew tytułem "Wynagrodzenie" na jakąkolwiek kwotę na konto osobiste w naszym Banku niestety dyskwalifikuje Pana z tej promocji. Pozdrawiamy

   Usuń
 13. Gdzie jest określony koniec tego terminu, który zaczyna się "od 01.01.2018 r."? Wynagrodzenie nie mogło wpływać od 01.01.2018 r. do dnia poprzedzającego rozpoczęcie promocji, czy do dnia złożenia dyspozycji przekazywania wynagrodzenia w ramach promocji? Jeżeli na moje konto wpłynęło wynagrodzenie dokładnie 16.04.2018 r., czyli w dniu rozpoczęcia tej promocji, to łapię się na promocję czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 14. Czyli rozumiem, że jak dzisiaj zakładam konto w promocji ze 150 zł, to mogę później zgarnąć jeszcze dodatkowo 300 zł, tak?

  OdpowiedzUsuń
 15. Hmm, a czy samodzielne wypełnienie formularza i wydrukowanie pdfa zalicza jako spełnienie pierwszego warunku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi o tym, by dyspozycję złożyć w BZWBK24 lub przez infolinię.

   Usuń
  2. Ale w BZWBK24 są 2 opcje przez bank lub osobiście, to zrobienie tego osobiście z poziomu BZWBK24 internet nie będzie zaliczone ? Chodzi mi o to że sam wysyłam dokumenty do pracodawcy. Jak na to rozumieć ? Szkoda stracić promocję a potem ewentualne reklamacje się bawić niepotrzebnie.

   Usuń
  3. Jeśli zacznie wpływać prawdziwe wynagrodzenie od pracodawcy to pewnie nie będą się niczego czepiać i zaliczą. Bo w sumie będą mieli spełnione to na czym najbardziej zależy, tj. wpływ pensji.

   Usuń
  4. Szanowny Panie, aby być objętym promocją należy złożyć dyspozycję przez BZWBK24 lub infolinię, a następnie wybrać opcję "przez Bank". Samodzielne złożenie dyspozycji nie spełnia warunków promocji. Pozdrawiamy

   Usuń
 16. Chciałem podpisać umowę o kartę dopasowaną ale skąd mam wiedzie który rodzaj karty będzie wysłany to znaczy za 3 zł miesięcznie, czy ten za darmo przy 5 transakcjach, czy może ta która zwalnia z opłat za płatność na 500 zł ?
  Składałem zamówienie ale tam tylko wybór dopasowana visa lub mastcard ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domyślnie ustawiana jest stała opłata 3 zł. Zmienić można to samemu w bankowości internetowej - zmiana obowiązywać będzie od następnego miesiąca kalendarzowego. Za pierwszy (niepełny) miesiąc opłaty nie pobierają.

   Usuń
  2. Taką dyspozycję zmiany dokonujesz w bankowości internetowej, działa ona od 1-go następnego miesiąca. Ja na początku miałem ustawioną stałą opłatę 3 zł .

   Usuń
  3. Standardowo jest to 3 zł na miesiąc, w bankowości internetowej można dokonać zmiany na inną opcję.

   Usuń
  4. Na BZWBK24 potem sobie możesz wybrać która opcje do karty wybierasz !

   Usuń
  5. Zamawiasz kartę , a później w bankowości internetowej przed aktywacją karty możesz wybrać , który wariant chcesz .

   Usuń
  6. Z tym pobieraniem opłaty za pierwszy, niepełny miesiąc- do końca nie jest prawda.Mi pobrali właśnie za niepełny miesiąc, ale po reklamacji oddali. Trzeba upominać się o swoje

   Usuń
  7. Może jakiś błąd? Bo u mnie nie pobrali.

   Usuń
 17. Od dłuższego już czasu najlepszy bank do trzymania konta przez dłużej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pełni się zgadzam. W 2016 roku jako obecny klient zarobiłem 100 zł + 650 zł w promocji bankomatowej. W 2017 było 140 zł i powerbank. Ten rok też zapowiada się świetnie :)

   Usuń
  2. Jest jedna rysa: brak darmowych wypłat z dowolnych bankomatów.

   Usuń
  3. Możesz wypłacać Blikiem bez opłat.

   Usuń
  4. Do czasu bezpłatnie z tym blikiem. Już powoli wprowadzają opłaty. BGŻ od czerwca 5 zł za wypłatę blikiem będzie pobierał i pewnie niebawem inne banki zrobią to samo.

   Usuń
  5. Szanowny Panie, bardzo miło czytać taką opinię :) Dziękujemy i pozdrawiamy

   Usuń
 18. Bzwbk fajfusy rzecznik banku odrzucil mi oczywista reklamacje w promocji unlimited cinema city powolalem sie na brak odpowiedzi w terminie 30 dni co pominelu milczeniem i zbyciem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak Ci nie odpowiedzieli w terminie to z automatu roszczenie muszą uznać. Powołaj się na ustawę. Tu masz to opisane:
   http://bankobranie.blogspot.com/2017/05/reklamacja-w-banku-co-napisac-gdzie-jak.html

   Usuń
 19. W tym miesiacu przeniosłem konto z BZWBK do CA i za kilka dni moje konto w BZWBK powinno zostać zamknięte. Czy zakładając nowe konto wpasuję się w ramy promlcji? Na stare konto nie przelewałem wypłaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja to tak rozumiem. Jak to jest promocja dla nowych i teraźniejszych klientów, którzy nie przelewali wynagrodzenia na konto, to chyba się łapiesz

   Usuń
  2. Szanowny Panie, warunkiem bycia objętym promocją jest posiadanie Konta Jakie Chcę lub VIP oraz Karty Dopasowanej lub VIP, a także tych, którzy nie przelewali na konto naszego Banku swojego wynagrodzenia. Jeżeli założy Pan konto, zamówi kartę oraz zleci przelewanie wypłaty na to nowe konto, to spełnia Pan warunki promocji. Pozdrawiamy i zapraszamy do skorzystania

   Usuń
 20. Czy prowadząc działalność gospodarczą jeżeli zapewnie wypłatę z rachunku DG (Alior) tytułem "wynagrodzenie" do BZWBK na odpowiednią kwote to zakwalifikuje się do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osoby z działalnością gospodarczą raczej nie mają innego wyjścia, więc tylko z takim rozwiązaniem mogą zadziałać.

   Usuń
  2. Szanowny Panie, osoby prowadzące działalność gospodarczą łapią się do promocji. Pozdrawiamy

   Usuń
 21. Witam,

  Mr. Złotwa, Czy da się spełnić warunki promocji przelewając pieniadze z konta żony na moje konto w BZ WBK w tytule wpisując że to Wynagrodzenie? Jak wyglada kwestia zgłoszenia przelewu wynagrodzenia do BZ WBK? Czy należy tam podawać dane pracodawcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływ ma być "z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski", więc na takie dane trzeba też uzupełnić dyspozycję. Wydaje się, że dotyczy to wyłącznie danych pracodawcy/ ZUS/ KRUS itp. Choć jeśli nie masz możliwości takiej możliwości to spróbować inaczej nie zaszkodzi, bo w praktyce nic to nie kosztuje, ani nie wiąże się z ryzykiem.

   Usuń
  2. Ja tak właśnie robię. Zadeklarowałem wpływy z mej działalności. Już nawet przelew poszedł. Poczekamy na efekty w maju.

   Usuń
  3. Zgłaszając formularz trzeba podać dane pracodawcy. Wysłanie przelewu z konta żony z tytułem wynagrodzenie nie spełni warunków promocji

   Usuń
 22. Czy jeżeli otrzymuje wynagrodzenie tygodniowo to zliczy mi się suma wpływów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem wynagrodzenie to "jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski (...)".

   Usuń
  2. Kto ma najniższą krajową to niestety się nie łapie.

   Usuń
 23. Poprawcie mnie jeśli błądzę:
  1. Przekształcam jedno z kont 1.2.3 przez internet na Kjc
  2. Zamawiam kartę
  3. Składam dyspozycję przelewu wynagrodzenia
  4. Tylko z tym wynagrodzeniem jest problem: muszę wypowiedzieć konto w ca.
  Jest miesiąc wypowiedzenia. Więc pewnie w następnym miesiącu wypłata nie wpłynie.
  5. Reasumując: zakładać konto teraz czy poczekać do nowego miesiąca ?
  6. Dziś idę wypowiedzieć umowę w ca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak teraz w kwietniu przystąpisz do promo to możesz p-wsze wynagrodzenie zapewnić do końca czerwca więc na luzie.

   Usuń
  2. Dziękuję za interpretację.

   Usuń
 24. Czy jest jakaś możliwość spełnienia tego warunku jeśli wynagrodzenie otrzymuję w gotówce? Mógłbym sobie je wpłacać z tytułem "wpłata wynagrodzenia za miesiąc xx"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przekonać pracodawcę, że mamy XXI wiek? ;)

   Usuń
 25. Pod koniec marca złożyłam wypowiedzenie umowy KJC założonego w promocji z Biedronką. Teraz chciałam się z tego wycofać. Infolinia odesłała mnie do oddziału skoro tam składałam wypowiedzenie. W oddziale najpierw powiedzieli mi że się już nie da cofnąć wypowiedzenia ale ostatecznie złożyłam pismo by wypowiedzenie anulowali. Zobaczymy na ile okażą się elastyczni. A jeśli nie to muszę założyć konto jeszcze raz.

  OdpowiedzUsuń
 26. A jak się ma jeszcze kilka Kont Godnych Polecenia (z ubiegłorocznej promocji 4%), to trzeba wszystkie przekwalifikować czy wystarczy jedno z nich?

  KGP (bez karty) generalnie są darmowe, więc zbytnio nie zawadzają. Wielokrotnie otrzymywałem telefony z banku, bym je przekwalifikował. Nie było mi z tym śpieszno, wszak KJCh (w porównaniu z KGP) nie powala zbytnio, bym się na niego rzucał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko te na które będzie miało wpływać wynagrodzenie.
   KJCh bez karty też jest darmowe. Dodatkowo daje zwrot za rachunki którego KGP nie ma.

   Usuń
  2. Rachunki opłacam w BM.PL kartą kredytową. Mam bonus (1%) obrotów na KK, rachunki spłacają się automatycznie, no i nie muszę się martwić o posiadanie gotówki na RORze. Reguluję raz w miesiącu zadłużenie KK w okresie bezodsetkowym.
   Od dłuższego czasu taki układ działa bezproblemowo, nawet gdyby zdarzyło mi się coś zapomnieć zapłacić, BM przypomni SMSem, jak również potwierdzi mailem fakt opłacenia.

   Usuń
 27. Dobrze rozumiem, że do promocji można przystąpić nawet we wrześniu, a pierwsza pensja może wpłynąć w październiku? Biorę udział w NEST kieszonkowe gdzie ostatni wpływ pensji musi być we wrześniu. Jeśli tak jest to ładnie by mi się to zazębiało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wrześniu to nie w BZ WBK a w Santanderze będzie Ci pensja wpływać... O ile regulamin będzie obowiązywał. Taką ciekawostkę znalazłem:
   https://www.bzwbk.pl/bank-zachodni-wbk-planuje-zmienic-nazwe-na-santander-bank-polska-s-a.html

   Usuń
  2. Musi regulamin obowiązywać. Zmiana nazwy nie jest zmianą ani podmiotu, ani właścicielską.

   Usuń
 28. Czy jak mam konto 123 i chciałbym otworzyć konto jakie chce to zalape na promocję??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do 30.09 masz czas na założenie KJC albo zmianę 123 na KJC, wszystko jest opisane :) infolinia 24/7

   Usuń
  2. Mylisz się musi zmienić konto.Otwarcie nowego konta nic nie da,obowiązuje jedynie jeśli nie posiadasz konta:b) Zamieni obecny rachunek i kartę debetową na Konto Jakie Chcę i kartę Dopasowaną lub Konto VIP i kartę Visa VIP, jeżeli jest posiadaczem lub współposiadaczem innego rodzaju rachunku i karty albo,
   c) nie posiada w banku dowolnego konta w złotych polskich i otworzy Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną lub Konto VIP z kartą Visa VIP.

   Usuń
 29. jak to dobrze ze nie wybrali mnie jako klienta w poprzedniej promocji za 150 zł :) nawet nalegałem na infolinii ale byli nie ugięci :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Posiadam konto godne polecenia i wpływa na nie moje wynagrodzenie. Czy przy zmianie na KJC skorzystam z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Jest to jasno opisane w artykule i w komentarzach też już.

   Usuń
 31. Czy jeśli aktualnie pracodawca wpłaca pieniądze z wynagrodzenia na to konto, to to wystarczy, czy trzeba bank powiadomic, że pracodawca wpłaca te pieniądze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już wypłaca to nie. Bo masz warunek że nie może wynagrodzenie wpływać od 1.01.2018r.

   Usuń
  2. A jak to będzie nowy pracodawca, co za kilka dni przeleje pierwszą wypłatę?

   Usuń
  3. Nie chodzi o pracodawcę ale o wynagrodzenie w ogóle.

   Usuń
 32. Wpisałem dane żony jako pracodawce ma inny adres i wyslałem z jej konta 1600 zł , ciekawe czy przejdzie ten numer ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak przejdzie to napisz. Kibicuję. Choć obstawiałbym że nie przejdzie.

   Usuń
 33. Czy jeśli nie posiadam aktualnie konta w BZ WBK, mogę założyć je z polecenia i zgarnąć bonus z polecenia oraz premie za wpływ wynagrodzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz bonus z polecenia ale wtedy bez 150 zł. No chyba że nie masz spełnione karencji 12M to wtedy program poleceń cię urządza.

   Usuń
  2. No niestety na 150 za otwarcie nie łapie się przez karencje. Dlatego też pytanie jak to jest z tym programem poleceń? Bo tam niby też można dostać dodatkowe 100 zł za wpływ wynagrodzenia, ale wolałbym 300 :)

   Usuń
  3. Mr. Złotówa jak sądzisz?

   Usuń
  4. Szanowny Panie, otwarcie konta przez promocję Polecam Mój Bank nie wyklucza promocji 300 zł za wynagrodzenie. Zapraszamy najpierw do założenia konta, a następnie aktywowania karty i złożenia dyspozycji o przelewanie wynagrodzenia. Pozdrawiamy

   Usuń
 34. Czy dyspozycję u pracodawcy mogę jednak złożyć samodzielnie? W bankowości jest taka opcja do wyboru.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny Panie, aby być objętym promocją należy złożyć dyspozycję przez BZWBK24 lub infolinię, a następnie wybrać opcję "przez Bank". Samodzielne złożenie dyspozycji nie spełnia warunków promocji. Pozdrawiamy

   Usuń
  2. Ja wczoraj pisałem z Pania z banku na czacie, powiedziała ze skladajac sam wniosek , zanoszac go pracodawcy biore udział w promocji, mam screny z rozmowy z Pania z banku

   Usuń
  3. Ja również pisałem z panią doradczynią i powiedziała mi to samo. Co w takiej sytuacji?? Proszę o odpowiedz

   Usuń
  4. Widzę, że nie tylko ja zostałem wprowadzony w błąd przez Panią doradczynię. Co na to Zespół_BZWBK?

   Usuń
 35. Mam KGP bez karty. By móc brać udział w promocji muszę zmienić konto na KJC i zawnioskować o kartę do konta. Czy mogę jednocześnie złożyć dyspozycję przekazania wynagrodzenia , czy o takową dyspozycję mogę zwrócić się do banku dopiero jak kartę dostarczy listonosz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowny Panie, musi Pan przekonwertować konto na Konto Jakie Chcę i zawnioskować o kartę. Natomiast dyspozycję może Pan złożyć, po aktywowaniu karty w bankowości elektronicznej - jest to możliwe przed dostarczeniem karty do rąk własnych. Pozdrawiamy

   Usuń
  2. @Zespol_BZWBK
   "...jest to możliwe przed dostarczeniem karty do rąk własnych."
   Namawiacie do zrobienia czegoś sprzecznego z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa i jednocześnie do poświadczenia nieprawdy, bo aktywując kartę potwierdza się jej otrzymanie.

   Usuń
 36. Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba pełnoletnia, która od 1.01.2018 r. nie otrzymuje wynagrodzenia na dowolne konto osobiste (w PLN) w BZ WBK, a także w okresie przystąpienia do promocji (od 16.04. do 30.09.2018 r.):

  "a) Jest posiadaczem lub współposiadaczem Konta Jakie Chcę i posiadaczem karty Dopasowanej lub Konta VIP i karty Visa VIP albo,

  b) Zamieni obecny rachunek i kartę debetową na Konto Jakie Chcę i kartę Dopasowaną lub Konto VIP i kartę Visa VIP, jeżeli jest posiadaczem lub współposiadaczem innego rodzaju rachunku i karty albo,

  c) nie posiada w banku dowolnego konta w złotych polskich i otworzy Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną lub Konto VIP z kartą Visa VIP.

  d) Podpisze umowę o usługi bankowości elektronicznej BZWBK24, jeżeli takich usług do tej pory nie miał."

  O co tu naprawdę chodzi? Kto i po co 'promuje' takie myki jak zmiana kont?

  OdpowiedzUsuń
 37. Co się stanie jeżeli złożę wniosek Tak jak tego wymagają ale po 4 miesiącach zmienię pracodawcę a nowy też będzie mi wpłacał na te samo konto wyplate . To dostane za 4 czy za 6 miesiecy nagrode ?

  OdpowiedzUsuń
 38. Szanowni Państwo, bardzo nas cieszy to, że nasza promocja cieszy się taką popularnością. Jak widzimy macie też pewne wątpliwości i chcielibyśmy je rozwiać.

  Z punktu widzenia regulaminu promocji nie ma znaczenia kto przekaże pracodawcy dyspozycję przekazania wynagrodzenia, tj. czy Organizator, czy Uczestnik. Ważne jest, aby dyspozycja ta została złożona u naszego doradcy infolinii lub w usługach elektronicznych.
  Jeżeli uczestnik promocji złożył w usługach elektronicznych dyspozycję przekazania wynagrodzenia i wybrał opcję, że zrobi to nie za pośrednictwem banku tylko osobiście (wydrukuje dyspozycję przekazania wynagrodzenia i sam zaniesie do pracodawcy) to również może wziąć udział w promocji, jeśli wynagrodzenie od tego pracodawcy wpłynie na jego konto w naszym banku. Jeśli jednak nie złoży tej dyspozycji u pracodawcy, to takie wynagrodzenie nie wpłynie, co oznacza, że nie spełni on tym samym warunków promocji.
  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nareszcie jasna odpowiedź. Nie można było tak od razu Zespole BZ WBK? Po co publikowaliście namiętnie tu na blogu swoją formułkę wprowadzającą Czytelników w błąd:

   "Szanowny Panie, aby być objętym promocją należy złożyć dyspozycję przez BZWBK24 lub infolinię, a następnie wybrać opcję "przez Bank". Samodzielne złożenie dyspozycji nie spełnia warunków promocji. Pozdrawiamy"

   - właśnie taki mankament ma korespondencja z BZ WBK. Wprowadzić w błąd klienta, zasiać w jego głowie wątpliwości i/lub dać lakoniczną, asekuracyjną odpowiedź w bankowości internetowej typu: "wg zapisów regulaminu par.. należy: [cytat z regulaminu] i kropka. Bez konkretnej odpowiedzi: można/nie można; Załapie się/nie załapie się Pan/Pani na promocję postępując tak i tak. Rozmawiajcie z nami klientami jasno i jednoznacznie a zdobędziecie większą sympatię. Tak buduje się przewagę konkurencyjną na rynku. Klient nie oszukany zostaje w banku na długo i przyciąga nowych. Klient oszukany wyprowadzi się od Was i pociągnie za sobą kolejnych.

   Bądźmy partnerami. Bądźmy wobec siebie fair.

   Usuń
 39. Jeśli aktualnie posiadam KJCh ale bez karty i teraz zawnioskuję o kartę dopasowaną to załapię się na promocję czy nie? Chodzi mi o interpretację:

  Udział w akcji wziąć może osoba pełnoletnia, która od 1.01.2018 r. nie otrzymuje wynagrodzenia na dowolne konto osobiste (w PLN) w BZ WBK, a także w okresie przystąpienia do promocji (od 16.04. do 30.09.2018 r.):

  "a) Jest posiadaczem lub współposiadaczem Konta Jakie Chcę i posiadaczem karty Dopasowanej lub Konta VIP i karty Visa VIP albo (...)"

  - czyli: czy należałoby już posiadać kartę dopasowaną (bo trzeba ją mieć w okresie przystąpienia do promocji - [z interpretacją: w całym tym okresie czy z interpretacją: można zawnioskować o samą kartę i teraz bo będzie się ją posiadać w tym okresie - w regulaminie nie ma wyraźnie napisanego, że trzeba ją posiadać w CAŁYM okresie 16.04 - 30.09.2018] - może Złotówa coś powie, albo Zespół BZ WBK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Załapiesz się. Najpierw zamów kartę a później, za 2-3 dni wypełnij tę ich dyspozycję przekazywania wynagrodzenia bo to będzie momentem przystąpienia do promocji a zatem KJCh z Kartą Dopasowaną już będziesz mieć. Zgodnie z regulaminem później karta nie jest wymagana.

   Usuń
 40. Zamieniłem KGP na KJCH. Zamówiłem kartę, którą dziś odebrałem , aktywowałem zmieniając w ustawieniach na 5 płatności zwalniających z opłat za kartę. Czy w maju, aby nie płacić za kartę muszę zrobić te 5 płatności, czy w pierwszym miesiącu jestem z tego zwolniony ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oplaty za karte w BZWBK pobierane sa z dolu,czyli jesli nie wykonasz platnosci w maju to w czerwcu pobieraja 5 zeta.W Twoim przypadku maj jako niepelny miesiac jest darmowy.Reasemujac pierwsze platnosci powinienes wykonac w czerwcu.

   Usuń
 41. Wu-Be-Ku naiwny każdy normalny pracodawca wyrzuci takie pismo jesli go nie przyniesie pracownik do kosza na śmieci. tyle w temacie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieprawda - nie zrobią tak w budżetówce!

   Usuń
  2. W mojej pracy nie wyrzucą do kosza - to przecież dokument. Gdy przyszło takie pismo z CA mieli zamiar zmienić nr mojego konta do przelewu wynagrodzenia i innych świadczeń. Zgłosiłam się sama i poprosiłam aby nie zmieniali.

   Usuń
  3. Ja bym zmienił pracodawce :)

   Usuń
 42. Mam małą wątpliwość. Zamieniłam konto GP na KJC, nie miałam wcześniej karty debetowej do konta GP, wiec zamówiłam karte dopasowaną. Sugerowałam się komentarzami, ale w regulaminie jest napisane, że trzeba było być posiadaczem konta i karty. Słowo kluczowe: „i”. Łapię się na tę promocję czy też nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowna Pani, faktycznie, aby załapać się do promocji należy być posiadaczem konta oraz karty. Skoro zamówiła Pani Kartę Dopasowaną to prosimy sprawdzić, czy pojawiła się już w bankowości elektronicznej - jeżeli się pojawiła to spełnia Pani warunki promocji. Pozdrawiamy

   Usuń
 43. Przyszła mi już karta do konta, a ja nadal nie podpisałam dokumentów przekazanych kurierowi. Obawiam się, że już nie zdążę tego zrobić, bo czas nieubłaganie się kończy. Na infolinię dzwoniłam już 3 razy i cały czas powtarzają, że w tym dniu kurier powinien się ze mną skontaktować. Czy mogę złożyć jakieś zażalenie /reklamację? To tak naprawdę przez nich dokumenty do mnie nie dotrą i nie będę mogła skorzystać z promocji. W razie nie podpisania umowy kartę po prostu wyrzucić, prawda? Zgłaszać coś w sprawie usunięcia danych itp?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanowna Pani, w takiej sytuacji prosimy kierować reklamację bezpośrednio do firmy kurierskiej. Pozdrawiamy

   Usuń
  2. "prosimy kierować reklamację bezpośrednio do firmy kurierskiej" - bezcenne!

   For everything else is MasterCard :)

   Usuń
 44. Szkoda że opcja samodzielnego wydrukowania i zaniesienia dyspozycji przekazu wynagrodzenia została wycofana :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmienili regulamin że już samemu nie można wydrukować i dostarczyć pracodawcy dyspozycji przekazu wynagrodzenia ?

   Usuń
  2. Ale nic zmieniać nie musieli bo w regulaminie nie ma mowy o tym że samodzielnie możesz złożyć.

   Usuń
  3. "Dyspozycja przekazania wynagrodzenia – dyspozycja składana przez uczestnika w usługach BZWBK24 lub
   poprzez kontakt z infolinią 1 9999. Przekazywana pracodawcy / świadczeniodawcy uczestnika w celu przeniesienia
   wynagrodzenia na konto prowadzone w banku."

   Jest tylko taka definicja.

   Usuń
  4. I bzwbka24 masz podział na przez bank lub samodzielnie więc w czym problem wybieramy samodzielnie drukujemy i przekazujemy pracodawcy i jest ok, warunki spełnione. Czytajcie regulamin ze zrozumieniem. Ja tak zrobiłem w bzwbk24 wydrukowałem zlecenie dostarczyłem pracodawcy w czerwcu już będzie wynagrodzenie na KJC a w lipcu pierwsza premia. A jak nie to reklamacja zwłaszcza że pisałem zapytanie w usłudze bzwbk na ten temat i dostałem odpowiedź na piśmie, że taka procedura samodzielna będzie spełniał warunki promocji. Było już to wałkowane, nawet zespół BZWBK na blogu pisał, że będą spełnione warunki jak wpłynie wynagrodzenie.

   Usuń
  5. Nie posiadam konta w Banku Zachodnim.Nie "łapałam" się na 150 zł za założenie konta ze względu na karencję czy jeżeli ktoś mnie poleci i założę konto z wpływem wynagrodzenia to on dostanie 100 zł a ja 300?

   Usuń
  6. Jako polecony nie możesz posiadać konta od 1.12.2017. I dla swojej premii i dla premii dla polecającego. A na 300 zł się załapiesz.

   Usuń
  7. Aaaaa! Załapiesz się jak w tym roku kalendarzowym nie miałeś w BZ WBK konta z wpływami wynagrodzenia.

   Usuń
  8. Szanowna Pani, promocja 300 zł za wynagrodzenie jak najbardziej będzie Panią obejmować. Wystarczy tylko założyć Konto Jakie Chcę lub VIP oraz posiadać kartę. Jednak spokojnie, promocja trwa do 30.09.2018. Zapraszamy do wzięcia udziału w promocji i pozdrawiamy

   Usuń
 45. Ktoś już dostał te 50 zł za wpływ wynagrodzenia w kwietniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Mają czas do końca maja.

   Usuń
 46. dostałem 50 zł w dniu 29.V, przelewu wynagrodzenia jeszcze żadnego nie było. W opisie pisze "150 zł za przeniesienie wynagrodzenia", czy ktoś też tak ma?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To z takiej edycji tylko dla zaproszonych. była wcześniej.

   Usuń
  2. Nie miałem, żadnego zaproszenia. Żadne wynagrodzenie jeszcze nie wpłynęło. Jedyne co w maju zawnioskowałem o kartę i złożyłem dyspozycje przelewu wynagrodzenia online.

   Usuń
 47. Ktoś 50 zł już może dostał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 50 zł wpłynęło na konto dziś po południu.

   Usuń
  2. Dzisiaj wpadło 50 zł!

   Usuń
  3. Jaki tytuł przelewu?

   Usuń
  4. Nagroda - 300 z³. za wynagrodzenie

   Usuń
 48. 50 zl wpadło ☺☺

  OdpowiedzUsuń
 49. A dostał ktoś nagrodę z programu poleceń? Tym, co spełnili warunki już w marcu, powinni chyba wypłacić do końca maja, czyż nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie będzie do jutra to pisz reklamację.

   Usuń
  2. @Anonimowy 30 maja 2018 21:15
   Ale pytanie było, czy ktoś dostał. Ty dostałeś?

   Usuń
  3. U mnie jest. Data transakcji 2018-05-31, data księgowania 2018-06-01

   Usuń
 50. Dzięki za info. Mam i ja!

  OdpowiedzUsuń
 51. U mnie niestety nie ma. Dużo z was będzie reklamować?

  OdpowiedzUsuń
 52. No i super. Premia jest. Zespole BZ WBK dzięki za fajną promocję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszymy, że się podoba :) Pozdrawiamy

   Usuń
  2. W BZ WBK jest całkiem sporo rzeczy wkurzających, ale akurat ta promocja jest po prostu wzorcowa, bo:
   1. Jest dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych/zaproszonych.
   2. Nie ma limitu uczestników, czyli łapią się wszyscy, którzy spełnią warunki.
   3. Warunki do spełnienia są bardzo proste.
   4. Wysokość nagród jest więcej niż przyzwoita.

   Usuń
  3. Ta promocja jest po prostu wzorcowa, bo jest dla wszystkich? Osoby niezatrudnione by z tym mocno polemizowały, amigo :)

   Usuń
  4. @Anonimowy 4 czerwca 2018 16:19
   Patrząc z takiego punktu widzenia, to każda promocja jest nie dla wszystkich, bo a to trzeba być pełnoletnim (a nie każdy jest), albo mieć kasę na założenie lokaty (a nie każdy ma), albo odpowiednio dużo wydawać kartą (a nie każdy wydaje), albo mieć smartfon (a nie każdy ma)...
   Chodziło przecież tylko o to, że do tej promocji nie trzeba mieć "zaproszenia" od banku.

   Usuń
 53. Witam.Ja również zostałem wprowadzony w błąd przez Pania z kanał chat. Wydrukowałem i zaniosłem do pracodawny.
  Brak premii po czym napisałem reklamację, która nie została uznana. Jestem zawiedziony postawą banku w tej sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
 54. Mam pytanie do tych co już otrzymywali premię 50 zł. czy faktycznie dostaliście wynagrodzenie na konto ze swoich firm ?? Czy "wynagrodzenie" (np. z innego konta, ojca, matki ??)

  OdpowiedzUsuń
 55. Wygląda na to że bank zrobił ludzi w balona i nie uznał dyspozycji przelewu wynagrodzenia dokonanej samodzielnie, mimo że była taka opcja. Czyli zmienił zasady gry w czasie trwania promocji! To się nadaje do Rzecznika praw konsumentów...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale opcja samodzielna to jednak nie była opcja przez infolinię lub bankowość internetową. A takie opcje masz w regulaminie.

   Usuń
 56. Ja niestety nie otrzymalem premii za wypłatę wynagrodzenia. Pracownik banku wprowadził mnie w błąd odnośnie dyspozycji. Napisałem odwołanie lecz nie została ona uznana. Jestem zawiedziony postawa banku.

  OdpowiedzUsuń
 57. hej ja też napisałem reklamację - konsultant przez telefon kiedy byłem poza domem przeczytał czy potwierdzam przeniesienie, mój numer konta godnego polecenia zamiast konta jakie chcę do przeniesienia wypłaty oczywiście wczesniej powiedziałem ze chcę wziąść udział w promocji 300 zł i przenieść wypłatę, która nota bene juz wpłynęła 1 czerwca na konto jakie chce, bo poprawiłem ,,błąd,, u pracodawcy.

  OdpowiedzUsuń
 58. Ktoś już dostał bonus za wpływ wynagrodzenia w maju??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca miesiąca mają czas. Za kwiecień wypłacili 30-go maja.

   Usuń
  2. W tym miesiącu będzie pewnie ok. 29. bo 30 to sobota.

   Usuń
  3. Zgodnie z przewidywaniami dziś wpłynęło :)

   Usuń
  4. Składałem dyspozycję w BZWBK24 z opcją samodzielnego przekazania pracodawcy i nie otrzymałem nagrody.

   Usuń
  5. Trzeba było wysłać jak należy. No ale pisz reklamację może przejdzie.

   Usuń
  6. @Anonimowy 29 czerwca 2018 19:42

   Co jest zgodne z regulaminem.

   Usuń
  7. Pisz reklamację. Ja dostałem a też składałem osobiście.

   Usuń
  8. Pytanie jeszcze czy to było wynagrodzenie czy "wynagrodzenie"?

   Usuń
  9. Podobno nie ma możliwości weryfikacji źródła przelewu :)

   Usuń
 59. Zwyczajnie promocja (z wynagrodzeniem) została źle przygotowana. Wystarczyło usunąć możliwość samodzielnego składania dyspozycji i bank wiedziałby komu z automatu wypłacić premię bez składania reklamacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta z punktami Payback jeszcze gorzej - kogo oni tam zatrudniają?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...