Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 200 zł na zakupy w sklepie Answear.com za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

20.04.2018

Bon 200 zł na zakupy w sklepie Answear.com za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Wystartowała kolejna promocja darmowego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Karty podarunkowe o wartości 200 zł do sklepu Answear.com za darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas
Tym razem nagrodą gwarantowaną jest 200 zł, które wykorzystać można podczas zakupów w sklepie Answear.com. Jest to zatem alternatywa dla - ciągle dostępnej promocji tego konta - z karnetami OK System na całoroczne korzystanie z zajęć sportowych.

Dla kogo promocja "Moda na konto" z bonami do Answear.com? Z propozycji skorzystać może osoba pełnoletnia, która na dzień składania wniosku w niniejszej promocji nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas, a także nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas (lub wcześniej - przed fuzją - w Banku BGŻ i/lub BNP Paribas) w ciągu 36 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto w niniejszej promocji.

Do wzięcia udziału w promocji przeszkodą nie jest ewentualne posiadanie umowy z BGŻ Optima (jest to bowiem odrębna umowa ramowa).

Zasady promocji "Moda na konto". By skorzystać z akcji i zdobyć nagrody:
 • po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, na tej stronie (najpóźniej do 10.05.2018 r.) przejdź do złożenia wniosku o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; we wniosku pamiętaj wpisać te same dane co w formularzu rejestracyjnym;
 • najpóźniej do 25.05.2018 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto.
 • od czerwca do listopada 2018 r. (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij wpływ na konto min. 1 000 zł;
  • wykonaj płatności kartą w punktach handlowo-usługowych na sumę min. 200 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 1 przelew za pomocą aplikacji mobilnej GO Mobile (to nazwa aplikacji dla klientów BGŻ BNP Paribas).

I to już wszystko. Plusem promocji jest to, że na nagrody nie trzeba będzie czekać przez tak długi okres, ale pierwszą kartę podarunkową o wartości 100 zł otrzymasz już po spełnieniu warunków promocji (wpływ, płatności i przelew) w okresie od czerwca od sierpnia. Nagroda w formie kodu zostanie przesłana SMSem najpóźniej do 30.09. Kolejny kod (a więc bon o wartości 100 zł), za spełnienie warunków promocji w okresie od września do listopada, otrzymasz do 31.12.2018 r. Do momentu otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto i wyrobioną do niego kartę. Zarówno konto, jak i karta są jednak bez warunków darmowe, więc ich dalsze posiadanie nie będzie obciążające.

Ważne wskazówki


▶️ Promocja ma być dostępna do 10.05.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 1 000 rejestracji w promocji. Kto zatem zdąży się zarejestrować i spełni pozostałe warunki promocji, ten otrzyma nagrody. Gdy pula się wyczerpie, organizator poinformuje o tym na stronie promocji i uniemożliwi kolejne rejestracje.

▶️ W przypadku wpływów na konto wymaganych na potrzeby promocji, pamiętaj, że mogą one pochodzić z Twego konta w innym banku. Nie mogą to być przelewy między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Wpływ oznacza odnotowanie kwoty w historii rachunku - nie ma konieczności utrzymywania tych środków w dłuższym okresie.

▶️ Jak to bywa w promocjach niektórych banków, tak i tutaj mamy wskazanie niektórych miejsc, w których płatności kartą nie zaliczą się do wymaganej sumy (200 zł miesięcznie). Zgodnie z regulaminem:
"Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC: 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne"


▶️ Karty podarunkowe do sklepu Answear.com mają być ważne do 31.08.2019 r. (pierwsza karta) oraz do 30.11.2019 r. (druga z kart). Można z nich korzystać wielokrotnie aż do wyczerpania dostępnych środków. Kart nie można jednak ze sobą łączyć.

Konto Optymalne - prześwietlenie oferty


Konto z oferty BGŻ BNP Paribas jest jednym z mych ulubionych jeśli chodzi o ich omawianie na blogu. Wystarcza bowiem krótka charakterystyka:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce).

Umowę o konto objęte promocją zawrzeć można wyłącznie za pośrednictwem kuriera. We wniosku dla swej wygody możesz jednak wskazać, inny niż zamieszkania lub korespondencyjny adres dla kuriera (a więc np. miejsce pracy czy uczelnię).

Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Coś ostatnio moda na modę. Tu Answear, gdzie indziej Zalando a wcześniej eObuwie... Za chwilę bankobiorcy będą najmodniej ubranymi ludźmi w Polsce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A do Lidla bonów nie dają a ja tam głównie kupuję.

   Usuń
 2. A ja tak trochę z innej beczki - jak ktoś chce się wyprowadzić bezkosztowo i bez wycieczki do placówki banku to jest okazja - wprowadzają zmiany w TOiP od 22.06.2018, można więc wypowiedzieć umowę w trybie natychmiastowym (telefonicznie, mailowo z maila do kontaktu z bankiem, mailowo w bankowości internetowej). To okazja, bo normalnie wypowiedzenie tylko w placówce lub listowne. Może ktoś ma ochotę na wiosenne porządki w swoich kontach to polecam.

  OdpowiedzUsuń
 3. To musi być 1 płatność kartą na min 200 zł czy może być ich wiele ale ważne aby łączna wartość wyniosła te 200 zł?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...