Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Telefon LG K8 LTE za kartę kredytową dla poleconego i 100 zł dla polecającego od Citibanku

650 zł od VeloBanku900 zł za kartę Citi480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

17.04.2018

Telefon LG K8 LTE za kartę kredytową dla poleconego i 100 zł dla polecającego od Citibanku

Wystartował nowy program poleceń karty kredytowej w Citibanku.


Program poleceń karty kredytowej Citibanku z premią 100 zł dla polecającego i telefon LG K8 2017 LTE dla polecanego
Osoba, która wyrobi kartę kredytową i wykona płatności na sumę 2 000 zł otrzyma nagrodę gwarantowaną w postaci telefonu LG K8 (2017) LTE. Do osoby polecającej (która już posiada kartę kredytową w Citibanku) trafi z kolei nagroda pieniężna w wysokości 100 zł.

Dla kogo promocja? Mamy tutaj do czynienia z programem poleceń, więc potrzebna jest i osoba polecająca i osoba polecana. Pierwszą z nich może być osoba, która już posiada kartę kredytową z logo Citi. Polecić zaś można osobę, która ukończyła 21 lat i co najmniej od 1.01.2015 r. nie posiada jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Citibanku oraz nie złożyła wniosku o kartę kredytową, który byłby rozpatrywany przez Citibank w chwili rekomendacji przez osobę polecającą.

Zasady promocji. By zyskać 100 zł jako osoba polecająca:
 • najpóźniej do 31.07.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie programu poleceń - podać należy swe imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz PESEL, a także dane osoby polecanej (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail); konieczne jest również zaznaczenie zobowiązania do poinformowania osoby polecanej o złożonej rekomendacji;
 • gdy do osoby poleconej zadzwoni konsultant banku, powinno nastąpić złożenie wniosku o kartę kredytową Citibanku, a w dalszej kolejności zawarcie umowy.

Gdy powyższe warunki zostaną spełnione, osoba polecająca do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową przez osobę poleconą otrzyma powiadomienie wiadomością w bankowości internetowej o przyznaniu nagrody. A jej wypłata (na rachunek karty kredytowej) nastąpi do końca następnego miesiąca kalendarzowego.

Osoba polecona otrzyma swą nagrodę (telefon LG K8 2017 LTE o wartości - zgodnie z regulaminem - 439 zł), jeśli spełni poniższe wytyczne:
 • zawrze umowę o kartę kredytową Citibanku na podstawie wniosku złożonego w rozmowie z konsultantem banku, która będzie efektem polecenia; osoba polecona musi przy tym wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej polecającemu w celu otrzymania przez niego nagrody za polecenie, a także firmie "Świat telefonów", która wysyłać będzie telefony; 
 • najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia z bankiem umowy o kartę (data będzie wpisana w umowie, którą bank odeśle): 
  • wykonać płatności kartą na sumę min. 2 000 zł (transakcje te nie mogą być zwrócone; do wymaganej sumy nie zaliczą się również przelewy z karty, które zresztą są standardowo niewskazane w przypadku kart kredytowych, bo sporo kosztują) oraz 
  • co najmniej jeden raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

W tej promocji płatności kartą wykonać trzeba więc na wyjątkowo dużą sumę. Przypomnę bowiem, że w alternatywnych promocjach za wyrobienie karty kredytowej (już bez polecenia) do odebrania jest nagroda pieniężna w wysokości 300 zł, voucher 300 zł do Allegro lub voucher 300 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net. A żeby uzyskać wybraną nagrodę wystarczy wykonać 10 płatności kartą na dowolne kwoty i w dowolnych miejscach.

Osoba polecona o przyznaniu nagrody zostanie powiadomiona wiadomością w bankowości internetowej Citibanku do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków. Telefon zostanie wysłany kurierem w ciągu 30 dni od powyższej wiadomości.


O zasadach wyrabiania karty kredytowej w Citibanku, jak i o warunkach kart kredytowych Citibanku (choć tu można krótko napisać, że bezapelacyjnie najlepszą jest bezwarunkowo darmowa karta Citi Simplicity pod warunkiem nie włączania dodatkowych opcji i usług), pisałem już w wyżej podlinkowanych opisach promocji karty kredytowej Citibanku.

Jeżeli osobie przez Ciebie polecanej dotąd nie było dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie podrzuć jej poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz czym jest okres bezodsetkowy. To pozwoli osobie poleconej bezkosztowo przejść przez promocję i być może złapać bakcyla bankobrania 😉

Telefon LG K8 (2017) LTE - charakterystyka


Główne cechy telefonu dostępnego w programie poleceń Citibanku, przedstawione przez bank to:
"Wyświetlacz: 5,0" HD, In-Cell Touch 
Procesor: Czterordzeniowy 1,4 GHz 
Pamięć: 1,5 GB pamięci RAM / 16 GB pamięci eMMC 
System operacyjny: Android 7.0 Nougat 
Bateria: 2500 mAh 
Kamera: Przedni : 5MP / Tylny : 13MP 
Dodatkowe funkcje: Zdjęcia gestem, automatyczne selfie, doświetlenie ekranem, etui Quick Cover View (opcja) 
Wymiary (szer. x wys. x gr.): 144,8 x 72,1 x 8 mm"

Scenariusz dla pary


Jeśli Ty i Twój znajomy lub członek rodziny nie macie obecnie (i co najmniej od 1.01.0215 r.) nie posiadaliście karty kredytowej w Citibanku, to wdrożyć możecie następujący scenariusz: najpierw jedna osoba wnioskuje o kartę kredytową w promocji z nagrodą pieniężną w wysokości 300 złvoucherem 300 zł do Allegro lub voucherem 300 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net, po zawarciu umowy o kartę może polecić drugą osobę. Wcześniej możecie jeszcze rozważyć otwarcie konta Citi Priority (ale trzeba to zrobić przez zawarciem umowy o kartę kredytową) ze zwrotem do 600 zł w postaci wysokiego, bo 5-procentowego zwrotu za płatności.

Za podrzucenie informacji o tej promocji dziękuję dość licznemu gronu Czytelniczek i Czytelników.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. "Za podrzucenie informacji o tej promocji dziękuję dość licznemu gronu Czytelniczek i Czytelników." Mr.Złotówa, to co tak długo zwlekałeś z notką ? spałeś ? ;) ja już 10-ego kwietnia info wysyłałem przez zakładkę kontakt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Intensywnie pracowałem nad czymś co od kilku dni miało zajawki na FB i tydzień temu w newsletterze, a dopiero dziś ujrzy światło dzienne. Stąd ta obsuwa (a w tym czasie nawet bardzo mało spałem).

   Usuń
 2. (ale trzeba to zrobić przez zawarciem umowy o kartę kredytową) dlaczego> skoro wczesniej pisałes ze lepiej odwrotnie?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...