Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Telefon LG K8 LTE za kartę kredytową dla poleconego i 100 zł dla polecającego od Citibanku

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

17.04.2018

Telefon LG K8 LTE za kartę kredytową dla poleconego i 100 zł dla polecającego od Citibanku

Wystartował nowy program poleceń karty kredytowej w Citibanku.


Program poleceń karty kredytowej Citibanku z premią 100 zł dla polecającego i telefon LG K8 2017 LTE dla polecanego
Osoba, która wyrobi kartę kredytową i wykona płatności na sumę 2 000 zł otrzyma nagrodę gwarantowaną w postaci telefonu LG K8 (2017) LTE. Do osoby polecającej (która już posiada kartę kredytową w Citibanku) trafi z kolei nagroda pieniężna w wysokości 100 zł.

Dla kogo promocja? Mamy tutaj do czynienia z programem poleceń, więc potrzebna jest i osoba polecająca i osoba polecana. Pierwszą z nich może być osoba, która już posiada kartę kredytową z logo Citi. Polecić zaś można osobę, która ukończyła 21 lat i co najmniej od 1.01.2015 r. nie posiada jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Citibanku oraz nie złożyła wniosku o kartę kredytową, który byłby rozpatrywany przez Citibank w chwili rekomendacji przez osobę polecającą.

Zasady promocji. By zyskać 100 zł jako osoba polecająca:
 • najpóźniej do 31.07.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie programu poleceń - podać należy swe imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz PESEL, a także dane osoby polecanej (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail); konieczne jest również zaznaczenie zobowiązania do poinformowania osoby polecanej o złożonej rekomendacji;
 • gdy do osoby poleconej zadzwoni konsultant banku, powinno nastąpić złożenie wniosku o kartę kredytową Citibanku, a w dalszej kolejności zawarcie umowy.

Gdy powyższe warunki zostaną spełnione, osoba polecająca do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową przez osobę poleconą otrzyma powiadomienie wiadomością w bankowości internetowej o przyznaniu nagrody. A jej wypłata (na rachunek karty kredytowej) nastąpi do końca następnego miesiąca kalendarzowego.

Osoba polecona otrzyma swą nagrodę (telefon LG K8 2017 LTE o wartości - zgodnie z regulaminem - 439 zł), jeśli spełni poniższe wytyczne:
 • zawrze umowę o kartę kredytową Citibanku na podstawie wniosku złożonego w rozmowie z konsultantem banku, która będzie efektem polecenia; osoba polecona musi przy tym wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej polecającemu w celu otrzymania przez niego nagrody za polecenie, a także firmie "Świat telefonów", która wysyłać będzie telefony; 
 • najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia z bankiem umowy o kartę (data będzie wpisana w umowie, którą bank odeśle): 
  • wykonać płatności kartą na sumę min. 2 000 zł (transakcje te nie mogą być zwrócone; do wymaganej sumy nie zaliczą się również przelewy z karty, które zresztą są standardowo niewskazane w przypadku kart kredytowych, bo sporo kosztują) oraz 
  • co najmniej jeden raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

W tej promocji płatności kartą wykonać trzeba więc na wyjątkowo dużą sumę. Przypomnę bowiem, że w alternatywnych promocjach za wyrobienie karty kredytowej (już bez polecenia) do odebrania jest nagroda pieniężna w wysokości 300 zł, voucher 300 zł do Allegro lub voucher 300 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net. A żeby uzyskać wybraną nagrodę wystarczy wykonać 10 płatności kartą na dowolne kwoty i w dowolnych miejscach.

Osoba polecona o przyznaniu nagrody zostanie powiadomiona wiadomością w bankowości internetowej Citibanku do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków. Telefon zostanie wysłany kurierem w ciągu 30 dni od powyższej wiadomości.


O zasadach wyrabiania karty kredytowej w Citibanku, jak i o warunkach kart kredytowych Citibanku (choć tu można krótko napisać, że bezapelacyjnie najlepszą jest bezwarunkowo darmowa karta Citi Simplicity pod warunkiem nie włączania dodatkowych opcji i usług), pisałem już w wyżej podlinkowanych opisach promocji karty kredytowej Citibanku.

Jeżeli osobie przez Ciebie polecanej dotąd nie było dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie podrzuć jej poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz czym jest okres bezodsetkowy. To pozwoli osobie poleconej bezkosztowo przejść przez promocję i być może złapać bakcyla bankobrania 😉

Telefon LG K8 (2017) LTE - charakterystyka


Główne cechy telefonu dostępnego w programie poleceń Citibanku, przedstawione przez bank to:
"Wyświetlacz: 5,0" HD, In-Cell Touch 
Procesor: Czterordzeniowy 1,4 GHz 
Pamięć: 1,5 GB pamięci RAM / 16 GB pamięci eMMC 
System operacyjny: Android 7.0 Nougat 
Bateria: 2500 mAh 
Kamera: Przedni : 5MP / Tylny : 13MP 
Dodatkowe funkcje: Zdjęcia gestem, automatyczne selfie, doświetlenie ekranem, etui Quick Cover View (opcja) 
Wymiary (szer. x wys. x gr.): 144,8 x 72,1 x 8 mm"

Scenariusz dla pary


Jeśli Ty i Twój znajomy lub członek rodziny nie macie obecnie (i co najmniej od 1.01.0215 r.) nie posiadaliście karty kredytowej w Citibanku, to wdrożyć możecie następujący scenariusz: najpierw jedna osoba wnioskuje o kartę kredytową w promocji z nagrodą pieniężną w wysokości 300 złvoucherem 300 zł do Allegro lub voucherem 300 zł do wykorzystania w sklepach grupy Morele.net, po zawarciu umowy o kartę może polecić drugą osobę. Wcześniej możecie jeszcze rozważyć otwarcie konta Citi Priority (ale trzeba to zrobić przez zawarciem umowy o kartę kredytową) ze zwrotem do 600 zł w postaci wysokiego, bo 5-procentowego zwrotu za płatności.

Za podrzucenie informacji o tej promocji dziękuję dość licznemu gronu Czytelniczek i Czytelników.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. "Za podrzucenie informacji o tej promocji dziękuję dość licznemu gronu Czytelniczek i Czytelników." Mr.Złotówa, to co tak długo zwlekałeś z notką ? spałeś ? ;) ja już 10-ego kwietnia info wysyłałem przez zakładkę kontakt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Intensywnie pracowałem nad czymś co od kilku dni miało zajawki na FB i tydzień temu w newsletterze, a dopiero dziś ujrzy światło dzienne. Stąd ta obsuwa (a w tym czasie nawet bardzo mało spałem).

   Usuń
 2. (ale trzeba to zrobić przez zawarciem umowy o kartę kredytową) dlaczego> skoro wczesniej pisałes ze lepiej odwrotnie?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...