Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Loteria Mastercard z nagrodami dla kibiców: bilety na finał Ligi Mistrzów, konsole PlayStation i piłki Adidas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

10.04.2018

Loteria Mastercard z nagrodami dla kibiców: bilety na finał Ligi Mistrzów, konsole PlayStation i piłki Adidas

Organizacje kartowe toczą bój o aktywność klientów posiadających karty z ich logo.

Bilety na finał Ligi Mistrzów 2018 r. w Kijowie w loterii Mastercard do wygrania
Po loterii organizacji Visa z biletami na mundial, nadszedł czas na promocję od Mastercard. Tym razem to gratka dla fanów piłki w wydaniu klubowym, bo do wygrania są między innymi podwójne wejściówki na tegoroczny finał Ligi Mistrzów w Kijowie.

Loterie nie są kwintesencją bankobrania, bo nie dają nagród gwarantowanych, tak jak to dzieje się w promocjach bankowych. Ale są okazją do dodatkowych zysków, przy - mniejszej lub większej - odrobinie szczęście. A skoro nie wymagają wyrabiania dodatkowych produktów i nie wiążą się ze zbyt dużym zaangażowaniem to zawsze warto spróbować.

Dla kogo loteria "Wyjedź na finał Ligi Mistrzów z Mastercard®"? Udział w akcji wziąć mogą posiadacze i użytkownicy kart z logo Mastercard i/lub Maestro wydanych na swoje imię i nazwisko z numerem BIN (czyli z pierwszymi 6 cyframi z numeru katy) wymienionym w załączniku do regulaminu (regulamin jest dość długi - ma 22 strony; zestawienie akceptowanych numerów znajdziesz na stronach 15-17).

Nagrody. W loterii organizator przygotował następujące nagrody:
 • 3 x dwuosobowy wyjazd na finałowy mecz Ligi Mistrzów na Stadionie Olimpijskim w Kojowie (26.05.2018 r.); nagroda obejmuje przelot z Warszawy do Kijowa, zakwaterowanie, transport (jako że wyjazd jest dla dwóch osób to jeśli ktoś z Czytelników wygra i szukałby kogoś do towarzystwa na wyjazd to zapraszam do kontaktu 😉); 
 • 9 x konsola Sony PlayStation 4 Pro 1TB; 
 • 90 x piłki Champions League Finale Kiev Top Training Ball.

Zasady loterii. By wziąć udział w loterii:
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy, akceptując przy tym regulamin loterii i zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia loterii;
 • wykonaj co najmniej jedną z dwóch poniższych czynności:
  • 5 płatności (na min. 5 zł każda) za pomocą karty Mastercard, Maestro lub portfela Masterpass za pomocą w/w kart (i zachowaj paragony oraz potwierdzenia transakcji ze sklepu lub wydrukowane z bankowości internetowej; transakcje te nie muszą być wykonane tą samą kartą) lub 
  • wymień punkty w programie Mastercard Priceless Specials na nagrodę/nagrody i zachowaj potwierdzenie wymiany punktów.

Za powyższe (zgłoszenie + 5 płatności lub 1 wymiana) otrzymasz jeden los w loterii. Liczba losów jakie można uzyskać jest jednak nieograniczona. A więc im więcej rejestracji i transakcji kartą lub wymian punktów wykonasz to tym większe szanse będziesz mieć w losowaniu.

Do loterii udział zgłaszać można w okresie od 9.04. do 6.05.2018 r. (w tym też czasie nie należy rezygnować z kart, którymi wykonywane są transakcje na potrzeby loterii). Akcję podzielono jednak na 3 etapy: od 9.04. do 19.04., od 20.04. do 29.04. oraz od 30.04. do 6.05.2018 r. Dla powyższych etapów losowania odbędą się odpowiednio 27.04., 7.05. oraz 9.05.2018 r. W każdym z nich wyłoniony zostanie 1 zdobywca nagrody głównej (wyjazd na finał). Ponadto wśród uczestników każdego z etapów wylosowane zostaną 3 konsole i 30 piłek.

Zdobywcy nagród głównych o wygranej informowani będą telefonicznie w ciągu 2 dni roboczych od losowania. W przypadku pozostałych nagród informacje o wygranej przekazywane będą mailowo.


Przydatne dokumenty:

20 komentarzy:

 1. Już nie wiem czym płacić. Loterie Visa, Blik, a teraz jeszcze MC...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedno jest pewne - wszędzie i zawsze biorą gotówkę!

   Usuń
 2. To mam pytanie o kolejność zdarzeń: najpierw zapłaciłem (dziś) kartą a potem wypełniam formularz zgłoszeniowy. Jest takie coś akceptowane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ważne że w danym etapie. kolejność znaczenia nie ma.

   Usuń
 3. Otrzymaliście maila z informacją zwrotną o udziale w loterii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie żadnego potwierdzenia nie było :/

   Usuń
  2. Szkoda że żadnych potwierdzeń nie ma bo to taka randka w ciemno.

   Usuń
 4. Liczą się wszystkie transakcje (sklepy i internet) czy tylko sklepowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A sklepy internetowe?

   Usuń
  2. Wszystkie. Stąd ta opcja że nie potwierdzenie a wydruk z bankowości.

   Usuń
 5. Trochę mnie zmyliła treść tych zobowiązań do wypłaty nagrody na blogu: "i zachowaj paragony oraz potwierdzenia transakcji ze sklepu lub wydrukowane z bankowości internetowej" sugerująca, żeby zachować paragony ORAZ potwierdzenia transakcji lub (ich) wydruk z bankowości internetowej. Ale zerknąłem w ten faktycznie długi regulamin i rozwiałem obawy (po tym jak paragon wylądował w śmieciach). Także może Mr Złotówa: weź w nawias te warunki aby były bardziej klarowne dla takich nierozgarniętych osób jak ja :) Tak więc można: zachować "paragon i potwierdzenie transakcji ze sklepu" ALBO "pokazać wydruk takiej transakcji z bankowości internetowej". Może się czepiam ale skoro mnie to zastanowiło to pewnie jeszcze ktoś o to zapyta niebawem jak przyjdzie do wypłaty nagród :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę błędy w opisie...
  Akcję podzielono jednak na 3 etapy: od 9.04. do 19.04., od 20.04. do 29.04. oraz od 30.05. do 6.05.2018 r. Dla powyższych etapów losowania odbędą się odpowiednio 27.04., 7.05. oraz 9.05.2018 r.
  Ostatni etap i data ostatniego losowania do poprawki 😀
  Piszesz też....5 płatności (na min. 5 zł każda) za pomocą karty Mastercard, Maestro lub portfela Masterpass za pomocą w/w kart (i zachowaj paragony oraz potwierdzenia transakcji ze sklepu lub wydrukowane z bankowości internetowej; transakcje te nie muszą być wykonane tą samą kartą).....
  Nie bardzo rozumiem że transakcje nie muszą być tą samą kartą skoro rejestrację zaczynamy od podania 6 pierwszych cyfr karty.Klikam dalej i muszę oddać daty transakcji
  Przecież nie podam 2x daty płatności kartą zarejestrowaną a 3 daty inną kartą MC skoro zaczyna się innym numerem. Rozumie że rejestruje kartę i podaje 5 transakcji tą kartą. Innym razem rejestruje inną MC i 5 transakcji tą kartą rejestruje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daty etapu wynikają z regulaminu (Rozdział, pkt. 2.), podobnie jak daty losowań (Rozdz. VII, pkt. 1). 30.04. już poprawiony (dzięki za czujność), daty losowania prawidłowe.

   Co do wykonywania transakcji kartą/kartami (Rozdz. IV, pkt. 3., ppkt. a w regulaminie):
   "wykonanie 5 bezgotówkowych transakcji o wartości minimum 5 zł każda transakcja przy użyciu karty Mastercard® lub Maestro® lub za pomocą Masterpass z kartą Mastercard lub Maestro (transakcje nie muszą być wykonane jedną i tą samą kartą)"

   Przed powyższą publikacją nie wypełniałem formularza zgłoszeniowego, więc bazowałem wyłącznie na regulaminie, z którego wynika, że karty mogą być różne. Ale w czasie rejestracji faktycznie jest tak, że podać należy BIN, a później 5 transakcji z czego wynikałoby jednak, że muszą być tą samą kartą (ewentualnie kartami z tym samym numerem BIN).

   Usuń
 7. Dostał ktoś maila zwrotnego z potwierdzeniem udziału w loterii? W regulaminie wytłuszczonym drukiem jest napisane że taki mail przychodzi automatycznie. 2 razy się zapisałem i ani razu nie przyszedł.

  OdpowiedzUsuń
 8. To jest jakieś nabijanie w butelkę:
  - po 1 kto normalny trzyma paragony?
  - po 2 nie każdy sklep wydaje paragony, a pozwala jednocześnie płacić karta
  - po 3 jeżeli zrobię 500 transakcji w danym dniu i zgłoszę 5 to które potwierdzenia z tych 500 mam przedstawić?
  - po 4 załóżmy, że jedna osoba robi 10 zgłoszeń, w loterii bierze udział załóżmy milion osób (a na pewno będzie to więcej) - mamy więc 10 milionów losów - w opisie czytamy, że losowanie polega na manualnym wyciaganiu losów z pojemnika - kto wydrukuje 10 mln losów, potnie je i do jakiego pojemnika je zmieści? Masakra
  Normalnie masakra, nie wierzę, że ktoś tutaj coś wygra, nie licząc podstawionych zwycięzców.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto bierze udział ten będzie paragony trzymał.
   A milion osób nie bierze udziału. Gwarantują ci że nawet 100 tyś. nie bierze.

   Usuń
 9. Czy dzisiaj można zgłaszać transakcje z np. 10 kwietnia ?
  Jak to jest z tymi kartami ? Można zgłaszać transakcje wykonane różnymi kartami czy tylko jedna ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Pytanie istotne, na które nie znalazłam nigdzie odpowiedzi, a mam wątpliwości. Załóżmy, że dokonałam transakcji 21.04., ale została ona zaksięgowana 23.04. Którą datę transakcji zgłaszam w formularzu? 21.04.?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...