Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 100 zł do wydania na Empik.com za Konto dla Młodych w PKO BP

650 zł od VeloBanku900 zł za kartę Citi480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

17.04.2018

Bon 100 zł do wydania na Empik.com za Konto dla Młodych w PKO BP

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego w PKO BP dla osób w wieku 18-26 lat.

Bon 100 zł do wydania w sklepie Empik.com za Konto dla Młodych w PKO BP
W bardzo prosty sposób, w praktyce za samo otwarcie konta, do wzięcia jest nagroda w postaci bonu o wartości 100 zł, który można wykorzystać w internetowym sklepie Empiku. Do tego dojść może jeszcze bonus pieniężny 50 zł, który przeznaczysz już na dowolny cel.

[Z powodu wyczerpania puli nagród promocja została zakończona przed terminem]

Dla kogo promocja z bonem do Empiku? Z propozycji skorzystać mogą osoby pełnoletnie, które nie ukończyły jednak 26. roku życia i w okresie od 1.01.2017 do 31.03.2018 r. nie posiadały konta osobistego w PKO BP (w tym także Inteligo).

Zasady promocji "#najłatwiejszadecyzja na świecie". By zdobyć nagrodę:
 • złóż wniosek o Konto dla Młodych wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard, wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej;
 • zawrzyj umowę o konto z kartą.

Za spełnienie powyższych, banalnie prostych warunków, otrzymasz bon o wartości 100 zł. Promocja ma być dostępna do 18.05.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród (bank przygotował ich 1 000 sztuk). O ewentualnym wyczerpaniu bonów, PKO BP poinformuje na stronie promocji. Bony zostaną przekazane przez bank najpóźniej do 30.05.2018 r. wiadomością w poczcie wewnętrznej dostępnej po zalogowaniu do bankowości internetowej. Do czasu otrzymania nagrody należy posiadać konto, nie rezygnować z karty oraz nie wycofywać zgody wymaganej wśród warunków promocji. Bony będzie można zrealizować do 23.04.2019 r.

+ bonus 50 zł za konto z polecenia


W powyższej promocji okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta osobistego w PKO BP liczony jest od 1.01.2017 r. Jeśli jednak konta osobistego w tym banku nie było Ci dane posiadać w ogóle lub nie masz go przynajmniej od 36 miesięcy, to możesz skorzystać z programu poleceń "Mam PKO". Dzięki otwarciu konta z polecenia zyskasz dodatkowy, gwarantowany bonus pieniężny w wysokości 50 zł.

Jak zyskać dodatkowe 50 zł?
 • wniosek o Konto dla Młodych złóż na stronie programu poleceń (podaj w nim kod polecenia od osoby posiadającej konto w PKO BP; jeśli takiej osoby nie znasz, skorzystaj z formularza na końcu wpisu - podeślę Ci kod);
 • w ciągu 30 dni od otwarcia konta wykonaj kartą wydaną do konta płatności na sumę min. 200 zł, a BLIKiem na co najmniej 40 zł (płatności te muszą być wykonane w punktach handlowo-usługowych; do wymaganych sum nie zaliczą się transakcje kartą czy BLIKiem w Internecie).

Warto przy tym pamiętać, że konto w ramach programu poleceń "Mam PKO" można założyć wyłącznie do 4.05.2018 r. (liczy się przy tym data otwarcia konta = w praktyce dacie podpisania umowy, a że możliwe jest to wyłącznie za pośrednictwem kuriera, to trzeba mu dać czas na dotarcie). I choć promocja z bonami do Empiku dostępna jest w dłuższym czasie (do 18.05.2018 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród), to w przypadku chęci połączenia obydwu promocji, ze wzięciem udziału nie ma co zwlekać.

Konto dla Młodych w PKO BP - prześwietlenie oferty


Główne cechy rachunku otwieranego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za użytkowanie karty nie jest pobierana, jeśli w ciągu miesiąca wykonasz co najmniej 5 płatności na dowolne kwoty;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie.

Po złożeniu wniosku o konto skontaktuje się z Tobą konsultant banku celem potwierdzenia wniosku i umówienia wizyty kuriera. Ten dociera w ciągu kilku dni z umową oraz kartą do konta. Na potrzeby przyjazdu kuriera można wskazać inny adres niż adres zamieszkania czy korespondencyjny - dzięki temu możesz umowę podpisać np. w miejscu pracy lub na uczelni.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Jeśli konto chcesz (i możesz) założyć z polecenia w ramach programu "Mam PKO", wypełnij poniższy formularz. W ciągu 24 godzin prześlę Ci wiarygodny i sprawdzony kod, który pozwoli Ci zdobyć bonus pieniężny w wysokości 50 zł:

Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. A jak w czerwcu skończę 26 lat to co się stanie?

  OdpowiedzUsuń
 2. A w jaki sposób mogę się dowiedzieć czy i kiedy konto zostało zamknięte? Wysyłałam wniosek pocztą ok miesiąc temu? A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie mają 30 dni na odpowiedź. Ewentualnie możesz zapytać się w placówkach (ale to dot. tylko kont PKO a nie Inteligo).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...