Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 100 zł do wydania na Empik.com za Konto dla Młodych w PKO BP

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

17.04.2018

Bon 100 zł do wydania na Empik.com za Konto dla Młodych w PKO BP

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego w PKO BP dla osób w wieku 18-26 lat.

Bon 100 zł do wydania w sklepie Empik.com za Konto dla Młodych w PKO BP
W bardzo prosty sposób, w praktyce za samo otwarcie konta, do wzięcia jest nagroda w postaci bonu o wartości 100 zł, który można wykorzystać w internetowym sklepie Empiku. Do tego dojść może jeszcze bonus pieniężny 50 zł, który przeznaczysz już na dowolny cel.

[Z powodu wyczerpania puli nagród promocja została zakończona przed terminem]

Dla kogo promocja z bonem do Empiku? Z propozycji skorzystać mogą osoby pełnoletnie, które nie ukończyły jednak 26. roku życia i w okresie od 1.01.2017 do 31.03.2018 r. nie posiadały konta osobistego w PKO BP (w tym także Inteligo).

Zasady promocji "#najłatwiejszadecyzja na świecie". By zdobyć nagrodę:
 • złóż wniosek o Konto dla Młodych wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard, wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej;
 • zawrzyj umowę o konto z kartą.

Za spełnienie powyższych, banalnie prostych warunków, otrzymasz bon o wartości 100 zł. Promocja ma być dostępna do 18.05.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród (bank przygotował ich 1 000 sztuk). O ewentualnym wyczerpaniu bonów, PKO BP poinformuje na stronie promocji. Bony zostaną przekazane przez bank najpóźniej do 30.05.2018 r. wiadomością w poczcie wewnętrznej dostępnej po zalogowaniu do bankowości internetowej. Do czasu otrzymania nagrody należy posiadać konto, nie rezygnować z karty oraz nie wycofywać zgody wymaganej wśród warunków promocji. Bony będzie można zrealizować do 23.04.2019 r.

+ bonus 50 zł za konto z polecenia


W powyższej promocji okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta osobistego w PKO BP liczony jest od 1.01.2017 r. Jeśli jednak konta osobistego w tym banku nie było Ci dane posiadać w ogóle lub nie masz go przynajmniej od 36 miesięcy, to możesz skorzystać z programu poleceń "Mam PKO". Dzięki otwarciu konta z polecenia zyskasz dodatkowy, gwarantowany bonus pieniężny w wysokości 50 zł.

Jak zyskać dodatkowe 50 zł?
 • wniosek o Konto dla Młodych złóż na stronie programu poleceń (podaj w nim kod polecenia od osoby posiadającej konto w PKO BP; jeśli takiej osoby nie znasz, skorzystaj z formularza na końcu wpisu - podeślę Ci kod);
 • w ciągu 30 dni od otwarcia konta wykonaj kartą wydaną do konta płatności na sumę min. 200 zł, a BLIKiem na co najmniej 40 zł (płatności te muszą być wykonane w punktach handlowo-usługowych; do wymaganych sum nie zaliczą się transakcje kartą czy BLIKiem w Internecie).

Warto przy tym pamiętać, że konto w ramach programu poleceń "Mam PKO" można założyć wyłącznie do 4.05.2018 r. (liczy się przy tym data otwarcia konta = w praktyce dacie podpisania umowy, a że możliwe jest to wyłącznie za pośrednictwem kuriera, to trzeba mu dać czas na dotarcie). I choć promocja z bonami do Empiku dostępna jest w dłuższym czasie (do 18.05.2018 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród), to w przypadku chęci połączenia obydwu promocji, ze wzięciem udziału nie ma co zwlekać.

Konto dla Młodych w PKO BP - prześwietlenie oferty


Główne cechy rachunku otwieranego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za użytkowanie karty nie jest pobierana, jeśli w ciągu miesiąca wykonasz co najmniej 5 płatności na dowolne kwoty;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie.

Po złożeniu wniosku o konto skontaktuje się z Tobą konsultant banku celem potwierdzenia wniosku i umówienia wizyty kuriera. Ten dociera w ciągu kilku dni z umową oraz kartą do konta. Na potrzeby przyjazdu kuriera można wskazać inny adres niż adres zamieszkania czy korespondencyjny - dzięki temu możesz umowę podpisać np. w miejscu pracy lub na uczelni.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Jeśli konto chcesz (i możesz) założyć z polecenia w ramach programu "Mam PKO", wypełnij poniższy formularz. W ciągu 24 godzin prześlę Ci wiarygodny i sprawdzony kod, który pozwoli Ci zdobyć bonus pieniężny w wysokości 50 zł:

Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. A jak w czerwcu skończę 26 lat to co się stanie?

  OdpowiedzUsuń
 2. A w jaki sposób mogę się dowiedzieć czy i kiedy konto zostało zamknięte? Wysyłałam wniosek pocztą ok miesiąc temu? A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie mają 30 dni na odpowiedź. Ewentualnie możesz zapytać się w placówkach (ale to dot. tylko kont PKO a nie Inteligo).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...