Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Loteria dla płacących kartą Visa: do wygrania 42 dwuosobowe bilety na mecz Polska - Senegal na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

3.04.2018

Loteria dla płacących kartą Visa: do wygrania 42 dwuosobowe bilety na mecz Polska - Senegal na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji

Wystartowała kolejna promocja, w  której wygrać można bilety na mecz mundialu. Tym razem z udziałem Polaków!

Loteria Wyjedź z Visa na Mistrzostwa Świata FIFA 2018 z biletami na mecz Polska - Senegal na mundialu
Piszę, że to promocja kolejna, bo nie tak dawno było już o bilecie, który wygrać mogą płacący kartą kredytową Visa w Santander Consumer Banku. Tym razem biletów jest więcej, ale i uczestników będzie więcej, bo w loterii brać mogą udział posiadacze dowolnej karty z logo Visa.

Akcja "Wyjedź z Visa na Mistrzostwa Świata FIFA 2018" nie jest standardową okazją do bankobrania, bo nie daje nagrody, premii czy innej gratyfikacji, która jest gwarantowana za spełnienie określonych warunków. Ale loterię tę biorę pod uwagę i opisuję na blogu, gdyż jest szansą na wygraną bez konieczności "inwestowania". Wszak można płacić dowolną kartą Visa (która np. owocuje spełnianiem warunków w którejś z promocji bankowych) i wygrać przy okazji.

Dla kogo loteria Visa? Udział w loterii wziąć mogą posiadacze dowolnej karty płatniczej z logo Visa.

Nagrody. Do wygrania w loterii Visa są:
 • 42 pakiety wyjazdowe, które obejmują: przelot z Warszawy do Rosji, pobyt w okresie 19.-22.06.2018 r., zakwaterowanie w pokojach deluxe, śniadania, transport naziemny, bilet na mecz FIFA Cat 1 Match (Polska - Senegal), produkt przedpłacony Visa oraz gadżety FIFA 2018;
 • 210 koszulek kibica - koszulka została zaprojektowana przez duet Paprocki i Brzozowski. Do tej nagrody organizator dołącza też kartę przedpłaconą o wartości 250 euro;

Zasady promocji? By wziąć udział w akcji, najpóźniej do 9.05.2018 do godz. 23:59:59:
 • wykonaj płatność przy użyciu karty Visa o wartości min. 5 zł;
 • zachowaj oryginał wydruku z terminalna lub potwierdzenie płatności z banku, który wydał Twą kartę Visa;
 • zgłoś udział w loterii, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie loterii.

W promocji zgłaszać należy każdą transakcję osobno i tylko jeden raz. Trzeba to też zrobić w dniu, w którym płatność została wykonana. Zgłaszanie kolejnych transakcji możliwe jest po zalogowaniu na stronie loterii lub za pomocą SMSa o treści "Visa" wysłanego na numer 4488 (opłata zgodna z taryfą operatora). Pamiętaj też o tym, że zgłaszać można wyłącznie swoje transakcje. Zgodnie z regulaminem:
"Zgłoszenia Transakcji dokonane kartą Visa, której użytkownikiem jest osoba inna niż zgłaszająca są odrzucane"

W przypadku wygranej organizatorowi loterii przedłożyć będzie należało potwierdzenia wszystkich zgłoszonych transakcji opłaconych kartą/kartami Visa.

Losowania w loterii Visa odbywać się będą 6 razy, w cyklach tygodniowych:
"a. 5 kwietnia 2018 r. (ze zgłoszeń Transakcji zarejestrowanych od 29 marca 2018 r. (godz. 12:00:00) do 4 kwietnia 2018 r. (godz. 23:59:59); (...) 
b. 12 kwietnia 2018 r. (ze zgłoszeń Transakcji zarejestrowanych od 5 kwietnia 2018 r. (godz. 00:00:00) do 11 kwietnia 2018 r. (godz. 23:59:59); (...) 
c. 19 kwietnia 2018 r. (ze zgłoszeń Transakcji zarejestrowanych od 12 kwietnia 2018 r. (godz. 00:00:00) do 18 kwietnia 2018 r. (godz. 23:59:59); (...) 
d. 26 kwietnia 2018 r. (ze zgłoszeń Transakcji zarejestrowanych od 19 kwietnia 2018 r. (godz. 00:00:00) do 25 kwietnia 2018 r. (godz.23:59:59); (...) 
e. 7 maja 2018 r. (ze zgłoszeń Transakcji zarejestrowanych od 26 kwietnia 2018 r. (godz. 00:00:00) do 2 maja 2018 r. (godz. 23:59:59); (...) 
f. 10 maja 2018 r. (ze zgłoszeń Transakcji zarejestrowanych od 3 maja 2018 (godz. 00:00:00) do 9 maja 2018 r. (godz. 23:59:59) (...)"

W każdym z wyżej wymienionych terminów losowane będzie 7 pakietów wyjazdowych oraz 35 koszulek kibica. W praktyce jest więc tak, że spośród wszystkich transakcji zgłoszonych danego dnia, jedna osoba wygrać może pakiet wyjazdowy, a 5 osób otrzyma koszulki.

O wygranych organizator ma informować SMSem i mailem (w tej wiadomości poinformuje też o dalszych krokach) w ciągu 2 dni roboczych od losowania.

Warunkiem uzyskania nagrody w postaci pakietu wyjazdowego na mundial jest posiadanie paszportu ważnego na minimum 180 dni od dnia planowanego przekroczenia granicy, a także wizy na wjazd do Rosji w terminie wycieczki.

💡 Jeśli w Twym portfelu nie ma karty z logo Visa, sprawdź gdzie ją wyrobić i jeszcze dodatkowo przy tym zyskać:

Przydatne:

32 komentarze:

 1. Jak biorę udział w konkursie Santandera to tu też mogę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czemu by nie? to też karta Visa. najwyżej do Rosji przelecisz się 2 razy ;)

   Usuń
  2. Tu masz loterię, tam masz wyścig na kwoty. Jedno drugiego nie wyklucza.

   Usuń
 2. możesz,pozwalam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj tam nie warto. Szanse pewnie takie jak na szóstkę w lotto.

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja mam już bilet na Senegal...

  OdpowiedzUsuń
 5. a po co wiza skoro z biletem na mecz nie jest potrzebna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polacy potrzebują wizy nawet na Kubę!

   Usuń
  2. ale nie podczas mistrzostw w piłce w Rosji

   Usuń
 6. Z tego co widzę rejestracja paragonów przez stronę nie działa. Ktoś wie o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 7. A mi się wydaje, że nie działa. Naciskam guzik "Dodaj transakcję". Wyskakuje okienko "Zgłaszam nową transakcję". Zaznaczam, że nie jestem robotem, naciskam przycisk "Potwierdź" i transakcja zgłoszona - przychodzi potwierdzenie na e-mail. Ale problem w tym, że nie podaje żadnych danych tzn. daty transakcji, kwoty transakcji, sklepu gdzie dokonywałem zakupu, banku, który mi wydał kartę, nr paragonu itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No bo nie podajesz. Jak wygrasz to musisz przedstawić wszystkie zgłoszone potwierdzenia. Kwoty i jakiekolwiek inne rzeczy nie mają znaczenia.

   Usuń
  2. A liczą się płatności kartą przez internet?

   Usuń
 8. Formularz działa. Data jest znana, bo to data zgłoszenia, kwota nie jest konieczna ani sklep.
  Jeśli zgłosiłeś 10 razy transakcję i któraś z nich została wylosowana, Visa każe ci pokazać 10 dowodów płatności powyżej 5 zł z tego dnia. Jeśli nie będziesz mieć dziesięciu, to po mojemu tracisz prawo do nagrody, bo zgłosiłeś transakcje nieistniejące. Jeśli pokażesz dziesięć z tego dnia, to znaczy że jedną z nich (nie ma znaczenia którą), wygrałeś nagrodę. Visa słusznie zauważyła, że wpisywanie do formularzy nieistotnych dat, kwot, numerów sklepów jest uciążliwe i uprościła jak tylko się da. Rejestrujesz tylko fakt istnienia transakcji z danego dnia a udowadniać będziesz dopiero w chwili wylosowania.

  OdpowiedzUsuń
 9. Osoba towarzyszącą musi być pełnoletnia czy małolata też można zabrać (14 lat)?

  OdpowiedzUsuń
 10. W ciągu 2 dni po wylosowaniu trzeba podać dane paszportu. Więc jak ktoś nie ma i wygra to niech za bardzo się nie cieszy heh :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy jeśli posiadam kilka kart VISA z różnych banków (jak to u bankobiorcy) mogę zgłaszać na jedno (swoje) konto wszystkie transakcje , czy muszę trzymać się jednego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłaszaj.

   Usuń
  2. Liczy się użytkownik (czyli tam gdzie twoje imię i nazwisko) zgłaszasz płatności wszystkimi swoimi kartami.

   Usuń
 12. Ciekawe jakie są szanse. Choć pamiętam kiedyś jakąś loterię kartową gdzie bankobiorcy wygrali samochody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Melduję wykonanie zadania... polecę do Moskwy

   Usuń
  2. Gratuluję!!

   Usuń
 13. Ej a jak zgłosić transakcje smsem ?bo ja zapomniałam hasło i przypominający link mi nie dotarł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. za pomocą SMSa o treści "Visa" wysłanego na numer 4488 (opłata zgodna z taryfą operatora)

   Usuń

 14. Wygrałem koszulkę i kartę przedpłaconą. Przed chwilą otrzymałem maila. Teraz mam zagwozdkę czy mam potwierdznia płatności. A może wystarczy wyciąg z karty. Ma tak ktoś?

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie chcieli wszystkich potwierdzeń płatności. Wysłałem 1 i wyciąg. Następnego dnia otrzymałem potwierdzenie, że wygrana jest potwierdzona.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jeszcze jest promocja PayU. Ale mają tylko 4 dwuosobowe bilety. No i zakupy trzeba zrobić za min. 199 zł.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...