Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata Na Majówkę Plus, czyli do 3% dla posiadaczy konta w Idea Banku

750 zł od VeloBanku900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

21.04.2018

Lokata Na Majówkę Plus, czyli do 3% dla posiadaczy konta w Idea Banku

Nową lokatę promocyjną odpalił Idea Bank.

Lokata na Majówkę Plus w Idea Banku
Do wyboru jest kilka okresów zdeponowania środków. Można zdecydować się na lokatą 3-, 4-, 6- lub 12-miesięczną. Obowiązuje przy tym zasada, że czym lokata dłuższa, tym wyższe oprocentowanie.

By skorzystać z lokaty można być zarówno nowym, jak i obecnym klientem Idea Banku. Bank też nie stawia warunków co do pochodzenia środków. Nie muszą więc to być "nowe środki" - na lokatę NA MAJÓWKĘ PLUS wpłacić można też oszczędności, które już teraz posiadasz w tym banku.

Lokata NA MAJÓWKĘ PLUS - jej główne cechy to:
 • minimalna kwota: 500 zł
 • maksymalna kwota: 1 000 000 zł (choć oczywiście warto pamiętać, że limity w Bankowym Funduszu Gwarancyjnym są zdecydowanie niższe - generalnie ochroną objęta jest suma środków do równowartości 100 000 euro)
 • okres lokaty: 3, 4, 6 lub 12 miesięcy;
 • oprocentowanie w skali roku (stałe):
  • 2,5% na 3 miesiące;
  • 2,6% na 4 miesiące;
  • 2,8% na 6 miesięcy;
  • 3% na 12 miesięcy.

Jak to bywa z promocyjnymi lokatami w Idea Banku, tak i w tym przypadku, propozycja może zniknąć z oferty w każdej chwili. Warto zatem nie zwlekać z jej otwieraniem. Wnioski o lokatę są ważne wyłącznie w dniu ich złożenia.

By jednak móc założyć lokatę NA MAJÓWKĘ PLUS należy posiadać lub otworzyć konto osobiste w Idea Banku. Konto Idealne - bo taką nosi ono nazwę - jest otwierane i prowadzone bez warunków za 0 zł. Bank nie pobiera również opłat za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej. Ba, dorzuca do tego nawet 2 darmowe (w każdym miesiącu kalendarzowym) przelewy natychmiastowe.

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Rok to długo. Chyba wolę 6 mies.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ciągu roku stopy procentowe i tak nie wzrosną.

   Usuń
 2. Nie mam odwagi zadawać się z tym bankiem patrząc jaki krach zanotował ostatnio na giełdzie. Plus afera Getback w tle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co to ma do rzeczy skoro jest BFG?

   Usuń
  2. Jeśli bank upadnie przed kapitalizacją odsetek (na zakończenie lokaty) to BFG ci nie wypłaci żadnych cząstkowych odsetek. (nie wspominając o kłopotach przez jakie trzeba przejść by odzyskać pieniądze)

   Usuń
  3. Odsetki naliczane są do dnia bankructwa banku. A kłopoty? Jakie? Bo BFG w ciągu kilku dni (2-3) ogłasza jaki bank wypłaca gwarancje. Idziesz tam z dowodem osobistym i wypłacasz albo zlecasz przelew. Wszystko.

   Usuń
  4. Odsetki są naliczane na koniec lokat w znakomitej większości przypadków współcześnie. Jeśli bank nie dotrwa do tego czasu to już nikogo nie obchodzi.

   Usuń
 3. Ja się zastanawiam czy kasy nie wycofać choć do końca lokat został mi jeszcze miesiąc. Złotówka co radzisz?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...