Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 2 konkursy dla Czytelników bloga Bankobranie! Do wygrania bony do Empiku i podwójne bilety do Multikina

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

26.04.2018

2 konkursy dla Czytelników bloga Bankobranie! Do wygrania bony do Empiku i podwójne bilety do Multikina

Lubię takie momenty! Znów mogę ogłosić konkurs. A tym razem to właściwie dwa.

Konkurs dla Czytelników bloga Bankobranie
Do wygrania są bony o wartości 80 zł do wykorzystania w internetowym sklepie Empik.com oraz vouchery wymienialne na dwa bilety do sieci kin Multikino. Co zrobić, by wygrać? Dziś podpowiadam.

Wielkimi krokami zbliża się ostatnia niedziela miesiąca. A na blogu Bankobranie to moment, w którym podsumowuję swe zarabianie na promocjach bankowych (sprawdź poprzedni taki raport, gdy zarobiłem ponad 900 zł w miesiąc). Z tej też okazji, jak miesiąc temu, odpalam konkurs - zabawę polegającą na wytypowaniu mego wyniku z bankobrania. Udział nie wymaga jakiegoś większego zaangażowania, ani fachowej wiedzy. Ot, może się zdarzyć, że Twój strzał okaże się właśnie tym, który załapie się na nagrodę.

Szanse na wygraną teraz powinny być większe, bo konkurs będzie dostępny nie tylko na Facebooku, ale także na Twitterze. I będą to dwa odrębne konkursy! Odrębne są więc i pule nagród. Można więc wygrać i w jednym, i w drugim konkursie 🙂

By wziąć udział w konkursie na Facebooku, przejdź do posta informującego o zasadach konkursu >>


Na Twitterze (a tam nigdy dotąd takiego konkursu nie organizowałem) szanse na wygraną są pewnie większe, bo gdy na Facebooku profil Bankobrania śledzi ponad 18 tysięcy osób, to na Twitterze jest to grupa ok. 1,2 tysiąca obserwujących.

By wziąć udział w konkursie na Twitterze,  na Twitterze (jeśli tego jeszcze nie robisz) i przejdź do tweeta informującego o zasadach konkursu >>

8 komentarzy:

 1. strzelam dla zabawy - 666 zł., nie mam kont ani na twitterze, a tym bardziej na facebooku i zakładać nie będę

  OdpowiedzUsuń
 2. Dołączam do zabawy. Tez nie mam kont na społecznościówkach i czuje lekka dyskryminację z tego powodu, ale rozumie, marketing to dzisiaj podstawa. Moja propozycja: 425 zł ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blog jest i będzie najważniejszy, bo wszystko wokół to dodatek (serwisy społecznościowe są fajnym sposobem na informowanie o nowym wpisie, ale dziś one są, a jutro może ich nie być, bo minie moda). Jeśli chodzi o tego typu zabawy to serwisy społecznościowe mają jednak tę przewagę, że nikt nie występuje anonimowo i mamy pełną transparentność.

   Przeprowadzenie podobnego konkursu na blogu jest problematyczne ze względu na anonimowe komentarze, a nieliczni użytkownicy są zalogowani. Mógłbym zgłoszenia przyjmować mailowo, ale wtedy jest kwestia druga, a więc transparentność (a bardziej jej brak).

   Usuń
 3. W zeszłym miesiącu zabrakło mi kilka zł do wygranej. Może teraz się uda.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam.
  Mr Złotówa, ja mam pytanko czy do podsumowania wliczasz tez kwoty z poleceń czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wliczam jedynie te z poleceń w rodzinie czy wśród znajomych (jeśli takie się zdarzą).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...