Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zmiana w promocji konta w mBanku: zamiast karty upominkowej wybrać możesz premię pieniężną. Łącznie 250 zł do wzięcia!

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

27.04.2018

Zmiana w promocji konta w mBanku: zamiast karty upominkowej wybrać możesz premię pieniężną. Łącznie 250 zł do wzięcia!

To pozytywna zmiana. Można bowiem w bardzo prosty sposób zgarnąć za konto osobiste w mBanku nawet 250 zł.

Same korzyści na bank - edycja 3. Do 550 zł z pakietem kont w mBanku w premiach pieniężnych
I są to środki do wykorzystania na dowolny cel, a nie tak jak to było dotąd z kartą upominkową o wartości 100 zł (do wykorzystania wyłącznie w sklepie Zalando.pl). Premie pieniężne to bez wątpienia najlepsze co może być do wzięcia w promocjach bankowych. A przypomnę jeszcze, że oprócz (w sumie) 250 zł za konto osobiste, można też zyskać nawet 300 zł za konto firmowe.

Promocję "Same korzyści na Bank - edycja 3" szczegółowo już na blogu opisywałem w momencie jej startu. Wpis ten już też zaktualizowałem o informacje wynikające ze zmiany regulaminu, który daje możliwość wyboru nagrody. Teraz uczestnik akcji będzie miał możliwość wskazania co mu bardziej odpowiada:
 • nagroda pieniężna w wysokości 100 zł czy
 • karta upominkowa o wartości 100 zł do wykorzystania na Zalando.pl

Przypomnę. By zdobyć nagrodę należy:
 • najpóźniej do 31.05.2018 r.:
  • w kolejnym kroku, na stronie promocji, wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (wyłącznie w zakresie niezbędnym do zweryfikowania spełnienia warunków promocji) i złożyć wniosek o eKonto w taryfie standard wraz z wydawaną do niego kartą; 
 • zawrzeć z bankiem umowę o konto i wydawaną do niego kartę;
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonać co najmniej 5 transakcji na dowolne kwoty (mogą to być płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe; do tych transakcji nie zaliczą się wypłaty z bankomatu, przelewy na rachunki w mBanku, ani transakcje anulowane); jeśli konto zostanie otwarte po 31.05. to warunek transakcji trzeba wykonać jeszcze w czerwcu (do 30.06.);

O przyznaniu nagrody organizator powiadamiać będzie mailowo (najpóźniej do 20.07.2018 r.). Wówczas będzie należało zalogować się na stronie promocji i najpóźniej do 23.07.2018 r. wybrać nagrodę: kartę upominkową lub nagrodę pieniężną.

Jeśli zdecydujesz się na nagrodę w postaci karty upominkowej, to otrzymasz ją mailem do 25.07. Jeśli wybierzesz nagrodę pieniężną to do 25.07. będzie należało uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii (m.in. numer rachunku konta otwartego w promocji) - jej przelew ma być zrealizowany do 31.07.2018 r.


Dodatkowe 150 zł od mBanku


W promocji konta osobistego w mBanku do wzięcia są też bonusy za płatności w kolejnych miesiącach (łącznie nawet 150 zł). Szczegółowy opis promocji, warunki uczestnictwa, a także prześwietlenie promocji konta firmowego dla osób prowadzących działalność gospodarczą znajdziesz tutaj.

15 komentarzy:

 1. I tak powinno być w każdej promocji. Gotówka na co chcesz a nie bony nie wiadomo do czego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi już ze 2 bony zostały do jakiegoś fly.pl i innego gunwa co nigdy nie korzystałem i nie skorzystam

   Usuń
  2. Sprzedaj na OLX

   Usuń
  3. Nie jest tak łatwo sprzedać, mlnaoferta do fly wisi już pół roku i nic

   Usuń
 2. Są jakieś wykluczenia ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz na myśli wykluczenia uczestnictwa? Tak. Szczegółowy opis promocji jest w podlinkowanym wpisie pierwotnie opisującym promocję.

   Usuń
  2. Dla kogo promocja? W akcji z kartą podarunkową 100 zł do Zalando i bonusami pieniężnymi do 150 zł za konto osobiste udział może wziąć osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała (ani nie współposiadała) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (to cyfry z miejsc od 3. do 10. w 26-cyfrowym numerze konta).

   Usuń
 3. Założyłam konto z ta karta podarunkowa do zalano i chciałabym komuś polecić konto, program poleceń. Ale da sie to połączyć aby ta osoba dostała to 100zl z tej promocji i żeby tez zaliczyło sie jako z mojego polecenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak we wniosku będzie miał miejsce na wpisanie identyfikatora to wpisze. Jak nie będzie to oznacza że promocja z programem poleceń się nie łączy.

   Usuń
 4. Jeśli dobrze czytam regulamin, to w każdym miesiącu jeśli chcemy uzyskać bonus za płatno ści kartą trzeba dokonać przelewu na min 1000 oraz o czym nie ma tutaj mowy co najmniej raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej...dobrze piszę?
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze logowanie do aplikacji. Ale to masz na końcu odesłanie: "Dodatkowe 150 zł od mBanku

   W promocji konta osobistego w mBanku do wzięcia są też bonusy za płatności w kolejnych miesiącach (łącznie nawet 150 zł). Szczegółowy opis promocji, warunki uczestnictwa, a także prześwietlenie promocji konta firmowego dla osób prowadzących działalność gospodarczą znajdziesz tutaj"

   Usuń
 5. Jak wziąłem udział wcześniej gdy był tylko bon to rozumiem że też będę mieć wybór?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeżeli promocja zalicza przelewy na inne konta bankowe do transakcji potrzebnych do zakwalifikowania się do nagrody, to czy oznacza to, że wystarczy zrealizować takich pięć pierwszego dnia (przelewając np. po złotówce) i czekać na informacje o zakończeniu całego przedsięwzięcia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla 100 zł w gotówce czy tej stówy do Zalando to wystarczy.
   Ale w kolejnych miesiącach jak chcesz bonusy po 30 zł to muszą być płatności kartą/blikiem.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...