Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Money mania 14: odbierz 150 zł na zakupy za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + moneyback + konto oszczędnościowe 3%

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

12.04.2018

Money mania 14: odbierz 150 zł na zakupy za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + moneyback + konto oszczędnościowe 3%

Wystartowała kolejna edycja popularnej i sprawdzonej promocji.

Money mania 14 - bon 150 zł Allegro Konto Jakże Osobiste Alior Bank
Money mania to akcja, w której za skorzystanie z produktu bankowego do zdobycia jest gwarantowany bonus. Tym razem premiowane jest konto osobiste w Alior Banku. Za spełnienie prostych warunków gwarantowana jest nagroda w postaci bonu o wartości 150 zł do wykorzystania na Allegro. A do tego jest jeszcze (dla chętnych) zwrot za płatności, a także 3% na koncie oszczędnościowym.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem akcji może być osoba pełnoletnia, która w okresie dwóch lat przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała konta w Alior Banku oraz Kantorze Walutowym Alior Banku, a także Karty Kibica Alior Bank. Ewentualne posiadanie konta osobistego w T-Mobile Usługi Bankowe (które obsługuje Alior Bank) nie jest przeszkodą do skorzystania z poniższej promocji.

Zasady promocji. By skorzystać z Money manii i zagwarantować sobie uzyskanie nagrody w postaci bonu o wartości 150 zł do wykorzystania na Allegro:
 • do 13.05.2018 r.:
  • klikając w link otrzymany na adres mailowy podany podczas rejestracji, potwierdź swój udział w akcji i przejdź (na stronie promocji) do złożenia wniosku o konto osobiste w Alior Banku (za pomocą linku "Wyślij wniosek w Money Manii"; we wniosku podaj ten sam adres mailowy, co użyty przy rejestracji na stronie Money manii);
   uwaga: mail z linkiem potwierdzającym rejestrację często wpada do spamu (koniecznie sprawdź ten folder w swojej poczcie!); 
  • wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (wyłącznie jednak w zakresie niezbędnym do zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody);
 • do 30.05.2018 r. zawrzyj z bankiem umowę o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą, wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie danych dla celów marketingowych banku i nie odwołuj ich do 31.08.2018 r. (czyli do momentu otrzymania nagrody);
 • do 31.07.2018 r.:
  • uzyskaj wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł (wpływy te mogą być przelewem z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków na koncie - nie musisz ich tam utrzymywać, więc zaraz potem może je wydać/przelać/wypłacić);
  • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na dowolne kwoty (transakcje te można wykonać w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie; do tych trzech transakcji nie zaliczą się wypłaty z bankomatów, ani przelewy z konta).

I to już wszystko. Za spełnienie tych prostych warunków najpóźniej do 31.08.2018 r. otrzymasz maila powiadamiającego o przyznaniu nagrody - organizator udostępni Ci wtedy również kod, który umożliwia uzyskanie rabatu o wartości 150 zł podczas zakupów na Allegro. Kod będzie można wykorzystać w ciągu 6 miesięcy.

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco:
Terminarz promocji Money mania 14 - Konto Jakże Osobiste w Alior Banku z bonem Allegro 150 zł

Wykonując 3 płatności na potrzeby promocji, pamiętaj, że nie będą brane pod uwagę płatności anulowane oraz transakcje z wyszczególnionym MCC (czyli kodem przypisywanym terminalom płatniczym, mającym na celu scharakteryzowanie dominującej działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"i. 7995 - określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne; 
ii. 8999 - określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); 
iii. 4111 - określający m.in. usługi transportowe, 
iv. 6012 - określający instytucje finansowe; 
v. 6211 - określający brokerów ubezpieczeniowych, 
vi. 6051 - określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
vii. 4829 - określający internetowe przekazy pieniężne. 
viii. 4900 - określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)

Lista może wydawać się długa, ale w praktyce są to jedynie miejsca, w których łatwo dałoby się zrobić duże obroty. Z tego zapewne powodu bank zastosował wykluczenia. Śmiało można jednak płacić w sklepach (spożywczych, odzieżowych, drogeriach czy innych), a także w aptekach, stacjach paliw czy w punktach gastronomicznych, kinach itd.

Konto otwarte w promocji posiadać należy do momentu otrzymania nagrody. W przypadku karty wydawanej do konta pamiętać należy o jednym:
"Uczestnikowi, który skorzysta z uprawnienia do odstąpienia od (...) Umowy o Kartę, w terminie [14 dni od zawarcia umowy - przyp. Mr. Złotówa] i na warunkach określonych przez obowiązujące przepisy prawa, nie przysługuje prawo do Bonu"

Konto Jakże Osobiste - prześwietlenie oferty


Charakterystyka konta osobistego w Alior Banku otwieranego w ramach Money manii to:
 • 0 zł za otwarcie konta;
 • 0/10 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana jeśli:
  • na konto w danym miesiącu wpłynęła jednorazowo kwota min. 1 500 zł (może to być przelew z Twego konta w innym banku) lub
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna z posiadanie karty nie będzie pobrana, jeśli w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca, wykonane zostaną płatności kartą na sumę min. 300 zł;
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet) 

Konto Jakże Osobiste cechuje również to, że jego posiadacz wybierać może dodatkowe korzyści:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Program Mastercard Priceless Specials 
3) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 
4) Bezpłatne bankomaty za granicą 
5) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
6) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 
7) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
8) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
9) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 

Wybierać można je w bankowości internetowej, ale pamiętać warto, że tylko dwie korzyści są darmowe, a za włączenie każdej kolejnej bank kasuje 3,50 zł miesięcznie.

Dla bankobiorcy zdecydowanie najkorzystniejszymi wydają się propozycje nr 3 i 6, więc poniżej przyjrzę się im dokładniej. Pozostałe korzyści dostępne przy Koncie Jakże osobistym omawiałem we wpisie prześwietlającym ofertę banku (tutaj), gdy konto zostało klientom udostępnione.

Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 


Czyli 3% w skali roku gwarantowane do końca 2018 r. na koncie oszczędnościowym. Stawka ta obowiązuje dla kwoty do 20 000 zł.

Szczegółowe zasady oprocentowania znaleźć można w tabeli oprocentowania:
3% na koncie oszczędnościowym w Alior Banku dla posiadających Konto Jakże Osobiste


Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem


Korzyścią wartą uwagi jest także moneyback, który przysługuje za płatności zbliżeniowe telefonem. Przy czym można płacić zarówno Google Pay (wcześniej Android Pay), HCE (czyli zbliżeniowo aplikacją banku) oraz BLIKiem (z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu). Pierwsze dwie opcje dostępne są tylko dla użytkowników urządzeń z systemem Android (wersja minimum 4.4). Z BLIKa korzystać mogą również posiadacze urządzeń z iOS. Wysokość zwrotu wynosi 1%, a miesięcznie zyskać do 20 zł.

Wykonując płatności warto mieć na uwadze, że są miejsca w których za płatności zwrotu bank nie naliczy. Są to sprzedawcy lub usługodawcy, u których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (charakteryzujących ich dominujący zakres działalności):
"7995 - określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne; 
8999 - określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); 
4111 - określający m.in. usługi transportowe, 
6012 - określający instytucje finansowe; 
6211 - określający brokerów ubezpieczeniowych, 
6051 - określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
9406 – określający Totalizator Sportowy, 
4829 - określający internetowe przekazy pieniężne. 
4900 - określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)


Do udziału w promocji Money mania kwalifikują wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem strony promocji. Akcja z bonem o wartości 150 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro nie jest dostępna w placówkach banku. Umowę o Konto Jakże Osobiste w Alior Banku zawrzeć można za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku (ważne by w tym przypadku dane z wniosku o konto idealnie zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie), za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy z konsultantem banku.


Przydatne dokumenty:

136 komentarzy:

 1. a konto w t-mobile można mieć żeby załapać się na ta promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie koliduje z wzięciem udziału w powyższej promocji (potwierdzone u organizatora).

   Usuń
 2. Konto posiadane w T-Mobile UBdpAB wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
 3. 1) Czy kartę trzeba wyrabiać czy wystarczą transakcje Blikiem?
  2) Jeśli kartę trzeba wyrabiać to czy po wykonaniu płatności mogę z niej zrezygnować a nie stracić prawa do nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Trzeba.
   2) Rezygnacja z karty nie powinna być przeszkodą. Tak wynika z regulaminu :)

   Usuń
  2. Ale na pewno? Bo w regulaminie ja widzę taki zapis: Uczestnikowi, który skorzysta z uprawnienia do odstąpienia od Umowy o Konto lub Umowy o Kartę, w terminie i na warunkach określonych przez obowiązujące przepisy prawa, nie przysługuje prawo do Bonu.

   Usuń
  3. Odstąpienie to co innego. Przysługuje tylko w ciągu 14 dni od umowy zawieranej na odległość. Później wypowiada się umowę. Więc o kartę można skoro nie jest to zastrzeżone w regulaminie.

   Usuń
  4. Czekam również na dokładniejsze info w tej kwestii.

   Usuń
  5. A jak można z karty zrezygnować?

   Usuń
  6. Wystarczy zamknięcie karty przez bankowość internetową. Nowej nie przysyłają, opłat więcej nie pobierają.

   Usuń
  7. Ba S ma rację. Mnie to samo wychodzi z regulaminu.

   Usuń
  8. Rezygnacja z karty przed otrzymaniem nagrody? Nie polecam :)

   Usuń
  9. Rezygnacja z karty jest bezproblemowa. Wystarczy zamknięcie w bankowości. Z regulaminu wynika że z karty nie można odstąpić w ciągu 14 dni. A później to już można :)

   Usuń
 4. Czy konto można otworzyć w oddziale po wcześniejszej rejestracji na portalu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Złożenie wniosku o konto może nastąpić wyłącznie za pośrednictwem strony promocji (po rejestracji), a wtedy opcjami zawarcia umowy są: przelew, kurier lub wideorozmowa. Oddział więc odpada.

   Usuń
  2. Nie rozumiem na czym im zależy że rejestracja nie może być na stronie, a wniosek i umowa w oddziale. W czym przeszkoda?

   Usuń
  3. Kolejność i to, że wniosek będzie złożony za pośrednictwem strony promocji ma ogromne znaczenie. Bo bank rozlicza się z organizatorem promocji za pozyskane wnioski i dzięki temu organizator może fundować nagrody (bony do Allegro). Gdyby wniosek był złożony gdzie indziej (np. w oddziale banku) to Money manii trudno byłoby udowodnić bankowi, że to za jej pośrednictwem klient został zachęcony do skorzystania z konta.

   Usuń
 5. Opłata miesięczna za 'posiadanie' karty nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu rozliczone zostaną płatności kartą na sumę min. 300 zł - rażące łamanie niedawnej decyzji KNF, która to ukarała wszystkie banki stosujące taki zapis oraz nakazała zwrócenie BEZPRAWNIE pobranych opłat swoim klientom. Być może Alior nie obowiązują decyzje KNF :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już wystarczy wykonanie. Uzupełnione. Bank to zmienił (jak obecnie większość innych też czyni).

   Usuń
  2. Wczoraj wysłałam zapytanie w tej sprawie z bankowości internetowej. Odpowiedzieli, że brane są pod uwagę transakcje zaksięgowane w danym m-cu na min. 300zł ... czyżby to możliwe, żeby ich personel był aż tak niedoinformowany?

   Usuń
  3. Złotówa, cytuję z podlinkowanej przez Ciebie powyżej TOiP:

   "Opłata nie jest pobierana w miesiącu, w którym została wydana Karta lub pod warunkiem, że w danym miesiącu na rachunku zostaną rozliczone transakcje bezgotówkowe wykonane Kartą na łączną kwotę minimum 300 zł, liczone dla każdej wydanej do rachunku Karty indywidualnie"

   Która wersja więc obowiązuje?

   Usuń
  4. Przypis nr 4 (na str. 35): "Opłata nie jest pobierana (...) pod warunkiem że w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca, na rachunku zostaną dokonane transakcje bezgotówkowe Kartą na łączną kwotę minimum 300 zł, liczone dla każdej wydanej do rachunku Karty indywidualnie".

   Usuń
  5. Na str. 35? Czy my oglądamy ten sam dokument?

   Usuń
  6. Złotówa, TOiP składa się z dwóch części:
   - do 31 maja 2018 r., oraz
   - od 1 czerwca 2018 r.

   Na stronie 29. zaczyna się opis taryfy od 01.06

   Usuń
 6. Dobra promocja. Szkoda tylko, że wymyślili bezsensowne wykluczenie dla klientów kantoru walutowego. Zamiast zachęcić do otwarcia konta w ich banku to zachęcają ale do zamknięcia konta w swoim kantorze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie o tym nie pomyśleli. A faktycznie może działać tak jak piszesz :D

   Usuń
  2. Poprzednia edycja miała niemal identyczne warunki do spełnienia jednak premia to było 100zł gotówki. Ponadto oferta KO na 3% była również do końca czerwca czyli o 2 m-ce dłużej :)

   Usuń
  3. Tak samo uważam, bo to kolejna promocja z której nie mogę skorzystać bo mam konto w kantorze, co także mi nasuwa pytanie czy go nie zamknąć.:/ i przenieść swoje konta walutowe gdzie indziej :/

   Usuń
  4. Nest się nasuwa jako dobry kandydat do przeniesienia obcej kapuchy :)

   Usuń
 7. Czy Kod trzeba wykorzystać podczas jednorazowych zakupów, czy można korzystać z niego wielokrotnie, do wyczerpania limitu ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam u nich konto oszczędnościowe. Czy mogę skorzystać z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też wyklucza. Dopytywałem w poprzedniej promocji.

   Usuń
  2. Nie wyklucza jedynie konto firmowe. Każde inne (osobiste, oszczędnościowe, nawet lokacyjne i walutowe) niestety już tak :-(

   Usuń
  3. Czyli uprzednie posiadanie tzw. konta technicznego również wyklucza? Kogo oni zatrudniają do pisania tych regulaminów? Co oferta to jedna wielka zgadywanka co naprawdę mieli na myśli :)

   Usuń
  4. Wyklucza posiadanie konta osobistego, oszczędnościowego, lokacyjne. Rachunki kredytów nie. Taką dostałem odpowiedź w poprzedniej promocji z premią 100 zł. Teraz definicja jest taka sama.

   Usuń
 9. Czy kredyt w aliorze wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy kredyt to konto? Nie. Zatem możesz.

   Usuń
 10. Konieczne jest posiadanie konta na Allegro? Słyszałem,że są zakupy bez rejestracji ale czy można wtedy zapłacić kodem? A może bez rejestracji jest jakiś niski limit kwotowy mniejszy niż 150 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby wykorzystać kod to chyba trzeba mieć konto. No ale co za problem je założyć? ;)

   Usuń
 11. Jak zakupy w Euro RTV AGD wzięte na raty w Alior to mogę brać udział w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cytat z artykułu, który komentujesz, zawierający odpowiedź na Twoje pytanie: "Uczestnikiem akcji może być osoba pełnoletnia, która w okresie dwóch lat przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała konta w Alior Banku oraz Kantorze Walutowym Alior Banku, a także Karty Kibica Alior Bank."

   Usuń
 12. To konto oszczędnościowe na 3% tylko do końca czerwca? Znowu lipa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wprowadzili nową tabelę oprocentowania. Obecnie dają 3% do końca roku.

   Usuń
  2. Zgadza się. Dziś mi potwierdzili na infolinii. 3% jest do 31.12!

   Usuń
 13. Czy otwarcie konta z indentyfikacją przez wideorozmowę można przeprowadzić tylko na komputerze lub laptopie? Z poziomu smartfonu z Androidem nie da się? Tak się składa, że laptopa z kamerką nie mam ani osobnej kamerki, z kolei w komórce moja kamera spełnia wymagania co do jakości :(

  OdpowiedzUsuń
 14. Byłem kiedyś klientem Aliora. Okazało się że nie wypowiedziałem umowy ramowej. Teraz jest problem z założeniem konta. Czy coś się da zrobić? I czy w takiej sytuacji w ogóle się łapię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz pójść do oddziału wypowiedzieć umowę ramową. Od ręki to robią i wtedy możesz złożyć wniosek o nowe konto w promocji.

   Usuń
 15. Pierwsze pytanie: czy kartę trzeba obligatoryjnie zamawiać czy też można z niej zrezygnować? Dwa czy po dokonaniu wymaganego przelewu na kwotę 1000 zł i wykonaniu 3 płatności blikiem można zrezygnować z konta i otrzyma się bon na 150 zł na Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1, Trzeba.
   2. Nie, konto musisz mieć do otrzymania nagrody. Ale możesz zrezygnować z karty wcześniej więc unikniesz robienia operacji by nie płacić za kartę.

   Usuń
  2. Nie wierzę, żeby Alior wymagał wnioakowania o kartę, z której później można zrezygnować:)

   Usuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 17. Zlozylem 2 wnioski tydzien temu i do tej pory nikt nie dzwonil. Ile czekaliscie na kontakt ws. otwarcia rachunku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja otrzymałem maila prawie natychmiast po zarejestrowaniu się na stronie Money manii i czekam na kuriera :-)

   Witamy!

   Dziękujemy za złożenie wniosku o Konto Jakże Osobiste w Alior Bank.
   Przesyłamy najważniejsze informacje na temat dalszego procesu otwarcia rachunku:
   1. Na podany we wniosku adres dostarczenia przesyłki przyjedzie Kurier z dokumentami.
   2. W przesyłce będą znajdowały się umowy produktów, o które został złożony wniosek. Prosimy o ich podpisanie i przekazanie w załączonej kopercie jednego egzemplarza Kurierowi, drugi jest dla Ciebie.
   3. Po otrzymaniu zwrotnie podpisanych dokumentów poinformujemy Cię o tym wiadomością SMS.
   4. Po otrzymaniu informacji o aktywnym rachunku będzie możliwe pierwsze zalogowanie do Systemu Bankowości Internetowej Alior Bank poprzez stronę www.aliorbank.pl używając numeru klienta podanego na umowie.
   5. Wybór korzyści do Konta Jakże Osobistego możliwy jest po zalogowaniu do Systemu Bankowości Internetowej lub Bankowości Mobilnej Alior Bank.
   Podczas wizyty kuriera będzie konieczność przedstawienia dowodu osobistego.

   W przypadku pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z naszą infolinią pod numerem telefonu 19 502 (z zagranicy +48 12 19 502).

   Usuń
 18. Maila otrzymalem 22.04 z tym ze od tamtej pory cisza. Spodziewalem sie telefonu z ich strony. No nic, moze faktycznie przyjedzie tylko kurier i tyle. Data zawarcia umowy bedzie jej podpisanie przy kurierze? To umowie sie na maj juz zeby nie musiec w nim warunkow bezplatnosci karty spelniac. Podpis sie liczy do warunkow?

  OdpowiedzUsuń
 19. Konto wraz z kartą otworzyłem w Kwietniu.Czy dobrze rozumuje,że w Maju robię przelew np.z mBanku na ponad 1500zł, robię kartą np. na Allegro trzy płatności na ponad 300zł i to wszystko?
  Mogę do końca Maja zastrzec Kartę? (w celu uniknięcia opłat za kartę)
  Czekam już tylko z otwartym rachunkiem do 31.08.2018r.do otrzymania vochera na Allegro?

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy kartę do konta trzeba posiadać aż do momentu otrzymania bonu?

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy posiadanie konta firmowego w Alior Banku wyklucza z promocji? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pytanie pojawia się często. A warto zwrócić uwagę na jedno. W przypadku umów o produkty firmowe bank zawiera je z podmiotem jakim jest firma reprezentowana np. przez osobę fizyczną (nawet jeśli to jednoosobowa działalność gospodarcza), a nie z tą osobą. Zatem nie może to być przeszkodą do brania udziału w promocji dla klientów indywidualnych (osób fizycznych).

   Usuń
 22. Hej
  Podpowiesz gdzie mogę wybrać te dwie bankowe korzyści? Zrobiłam wszystko wg kroków, loguję się do bankowości internetowej, patrzę różne zakładki ale nic takiego nie mogę odnaleźć ;/ Z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybierz konto i tak będziesz mieć Historię, Karty, Wyciąg, Szczegóły i na końcu Korzyści.

   Usuń
 23. Jaka firma kurierska rozwozi umowy Aliora?

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy aby na pewno będę nowym klientem Alior Banku i łapię się na tę promocję jeśli Lubię To Konto w BPH zamknęłam bodajże już po fuzji czyli w styczniu 2017r.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zamykałaś już po fuzji to oznacza, że byłaś klientką Alior Banku (w ciągu 2 ostatnich lat) i niestety to uniemożliwia załapanie się na promocję.

   Usuń
 25. A u mnie nadal cisza. 11 dzien. Czy ktos z Was skladal wniosek po 22 kwietnia i podpisal juz umowe przy kurierze? Chyba przedzwonie po weekendzie do nich o_O

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie kurier był wczoraj a składałem 24. kwietnia. Zadzwoń na infolinii by wyjaśnili co z wnioskiem się dzieje. Bo mój kuzyn w innej edycji też miał coś tam z nimi pod górę a chodziło o to że kiedyś był klientem i jakieś dane się nie zgadzały czy coś takiego.

   Usuń
 26. Witam. Czy muszę aktywować kartę kartę, gdy do mnie dojdzie czy mogę zostawić ją nieaktywną a 3 płatności wykonać blikiem? Czu wtedy na pewno otrzymam bon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie czy za nieaktywowaną kartę i tak opłaty nie pobiorą?? Bo tak robi np BZ WBK. Mym zdaniem lepiej kartę aktywować, zrobić transakcje, a jak minie 14 dni to zlikwidować i powinno być wszystko cacy.

   Usuń
  2. W toip jest zapis " Opłata jest pobierana od Kart ze statusem 'Do aktywacji', 'Aktywna', 'Zablokowana'" więc najlepsza opcja to ta z rezygnacją z karty ale dopiero po upływie okresu odstąpienia.

   Usuń
  3. Czyli rozumiem że z karty można zrezygnować? Wtedy na konto wystarczy co miesiąc wpływ który można zaraz przelewać z powrotem i będzie wszystko za darmo i nagroda będzie.

   Usuń
 27. Posiadalem w 2015r. konto w Meritum Banku. Zostało zamknięte, ale powiedziano mi, ze nie zostala wypowiedziana umowa ramowa i z tego wzgledu nie moge skorzystac z promocji :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypowiedz umowę ramową w placówce Aliora (ale nie partnerskiej, a własnej, bo tam robią to od ręki) i będzie możliwe złożenie wniosku i wzięcie udziału w promocji. Wyklucza posiadanie konta w Alior Banku w ciągu ostatnich 2 lat, ale nie wyklucza posiadanie umowy ramowej w tym czasie.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Przerabiałem takie coś w poprzedniej edycji i udało się :)

   Usuń
 28. Ale czy moneymania pozwoli mi zlozyc kolejny wniosek? Czy z tego samego mialbym otworzyc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie będzie możliwości wysłania wniosku to możesz napisać prośbę o odblokowanie na moneymania@firma.money.pl

   Usuń
 29. Czyli ide do Aliora wypowiadam umowe ramowa i co dalej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Składasz wniosek o nowe konto ze strony moneymanii

   Usuń
 30. Czy jeśli konto w Alior Banku zostało zamknięte dokładnie 13-05-2016 r. to składając wniosek 13-05-2018 r. załapie się, czy jestem wykluczony?

  OdpowiedzUsuń
 31. zaklogowałem sie w money manii, zlozyłem wniosek w banku i pokazalo mi,ze:

  Dziękujemy
  Pracownik Banku skontaktuje się w celu dokończenia składania wniosku
  Możesz również skorzystać z jednej z poniższych opcji

  Placówka
  Podpisz umowę w najbliższej placówce – adresy znajdziesz na stronie www.aliorbank.pl

  Infolinia
  Skontaktuj się z naszą infolinia w dogodnym dla siebie terminie – numer tel. 19 502
  Bankowość online
  Masz dostęp do bankowości internetowej, podpisz umowę bez wychodzenia z domu – zaloguj się

  czy to oznacza,ze mozna podpisac umowe w placowce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wydaje mi się, że masz umowę ramową aktywną w Alior Banku. Musisz iść do oddziału i poprosić o jej wygaszenie wraz ze zgodami marketingowymi. Po tym kroku wypełnij wniosek raz jeszcze. Ja tak zrobiłam i teraz czekam na kuriera z umową.

   Usuń
  2. dzieki za info, musze isc do placowki i to wyjasnic bo pamietam,ze kilka lat temu rozwiazywałem z nimi umowe i myslałem,ze umowa ramowa tez jest zlikwidowana.

   Usuń
 32. Diana w jaki sposob zlozylas wniosek przez moneymanie jeszcze raz? Pisalas do nich zeby wycofali ten obecny, bo przeciez jest informacja ze wniosek zostal juz zlozony.

  OdpowiedzUsuń
 33. wypełniam wniosek przez money manię i jest info, że za wydanie karty debetowej zostanie pobrana opłata 5 zł, a wg Twoich informacji miało być za darmo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma opłaty za wydanie karty (podgląd do cennika tutaj). 5 zł to opłata miesięczna za kartę, której można jednak uniknąć (zgodnie z opisem w prześwietleniu promocji).

   Usuń
 34. Z przykrością stwierdzam, iż wg mnie bank Alior celowo utrudnia skorzystanie z tej promocji. Prawie miesiąc temu zarejestrowałem się w Money Manii, wypełniłem wniosek. 23 IV br. otrzymałęm od ALiora meil, że wszystko jest w porządku i mam czekać na kuriera. Po dwóch tygodniach czekania na kuriera poszedłem do oddziału banku w Rumii, aby spytać, gdzie jest ten kurier. Z oddziału mnie pogoniono, że skoro wniosek został złozony via Internet, to w oddziale mi nic nie powiedzą. Napisałem zatem na adres kontakt@alior.pl. Tu mnie też pogoniono (podobno w Trosce o bezpieczeństwo moich danych), i odesłano...do oddziału :D
  No to w zeszłym tygodniu zadzwoniłem do na infolinię, tam stwierdzono, że to nieszkodzi, że napisali mi, iż mam czekać na kuriera. Kurier i tak nie został wysłany! O jakże zdewaluowało się powiedzenmie "pewny jak w banku"!!!
  Ponieważ Pani z infolini nie była od razu wskazać mi terminu, kiedy przyjedzie kurier, obiecała wyjasnić to i oddzwonić w piątek (11 V br.). Dziś jest wtorek, i jak nie było obiecanego telefonu, tak nie ma.
  Taki to bank ten Alior Bank - (nie)pewne jak w (Alior)Banku!

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapewne miales konto kiedys w meritum i nie rozwiazales umowy ramowej :) musisz isc do aliora i sprawdzic czy ja masz aktywna jesli tak to ja rozwiazac i zlozyc jeszcze twz wniosek.

  OdpowiedzUsuń
 36. Złożyłem wniosek kilka dni temu. Dostałem potwierdzenie mailem ze strony banku o aktywacji konta. Od tego czasu brak jakiegokolwiek info na stronie moneymanii (wygląda tak jakbym nie składał żadnego wniosku, a miało się niby pojawić w ciągu max 2dni roboczych). Na koncie banku po zalogowaniu brak info o karcie, wygląda tak jakbym nie miał karty, a we wniosku na 100% składałem zamówienie na kartę. Aplikacji mobilnej nie da się aktywować - podaję pesel, następnie login do rachunku, następnie przychodzi sms z kodem, a potem info, że automat zadzwoni z kolejnym kodem w ciągu 2min. Nie dzwoni, próbowałem już wiele razy w ciągu tych kilku dni. To jest jakaś kpina.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W moneymanii to się aktualizuje z opóźnieniem albo nawet wcale. Tym się nie przejmuj. W bankowości karta pojawia się z opóźnieniem. jak już ci ją przyślą to na pewno tam będzie do aktywacji. Na temat aplikacji się nie wypowiem bo nie korzystam.

   Usuń
 37. Mam jeszcze pytanie, czy te 3 konieczne płatności kartą mogą być dokonane np. zasilaniem pre-paid telefonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doładowanie telefonu powinno mieć MCC 4814 więc gra gitara.

   Usuń
 38. Czyli można zrezygnować z karty po 14 dniach przez bankowość internetową bez obawy, że wpłynie to negatywnie na decyzję o przyznaniu bonu? Czy te 300zł jako warunek do bezpłatnego korzystania z karty można załatwić przez revolut? :D

  OdpowiedzUsuń
 39. Witam, złożyłem wniosek o konto w Alior, niestety z powodu kompletnej niekompetencji DHL nie otrzymałem umowy. Po rozmowach z infolinią i zapewnieniach, że kurier w końcu dotrze straciłem już nadzieję na jego przyjazd. Czekam od ok 3 tygodni. Co teraz mam zrobić? Już mi się odechciało współpracy z Alior Bankiem. Otrzymałem niestety już od nich kartę do konta. Czy muszę iść do placówki i składać jakieś wypowiedzenie ??? Teoretycznie nie podpisałem umowy, ale tą kartę dostałem oraz udostępniłem im moje dane. Czy jeśli w przyszłości chciałbym skorzystać z jakiejś promocji to będę podlegać okresowi karencji ??? Z góry dziękuję za pomoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przekierowales kuriera przez stronę? To ponoc pomaga. 3 tygodnie??? Moze inny adres sprobuj. Albo zgubili dokumenty.

   Usuń
  2. DHL jak dla mnie to najsłabsza firma kurierska. Przerabiałem ich z innym bankiem. Łącznie 3 razy kontaktowałem się z infolinią jak przesyłka nie docierała w wyznaczonym terminie. Finał był taki, że kurier nie dotarł na wskazany adres miejsca pracy ale inny (jego kolega) do mego domu przyjechał ok. 20-tej gdy mogę już być. Okazało się że mieszka w tej samej miejscowości więc mu pasowało. Finał pozytywny ale ogólnie partyzantka.

   Usuń
  3. Już i tak do jutra nie dojadą więc nie chcę już kolejny raz do nich dzwonić. Czy moglibyście odpowiedzieć na moje pytanie ? Bo nie wiem co teraz mam zrobić :D

   Usuń
  4. @Anonimowy 29 maja 2018 09:36, a nie możesz podjechać do oddziału DHL, w którym znajduje się przesyłka?

   Usuń
  5. Przesyłka została zwrócona do Aliora, więc DHL jej nie ma. Czy muszę teraz udać się do banku i składać jakieś wypowiedzenie, pomimo że nie podpisałem umowy???? Co zrobić z tą kartą???

   Usuń
  6. Umowa niepodpisana to umowa niezawarta, a skoro umowa niezawarta, to nie ma czego wypowiadać. Kartę możesz zniszczyć.

   Usuń
 40. Cześć
  Czy ktoś z Was dostał już kod/ bon do wykorzystania? Jeśli tak to w jakiej formie przyszedł? Smsem, emailowo? Pytam to w regulaminie nie ma nic o tym jak bon zostanie przekazany, a warunki spełnione, czas się zaraz konczy a tu cicho .. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cicho. Pewnie wyślą 31.08.

   Usuń
  2. Własnie dzisiaj dotałem kod :)

   Usuń
  3. Dziś wysłali z MoneyMania . Trafił do SPAMu ale go odkryłam ;D

   Usuń
  4. Dziś dostałem kod, przyszedł mailem. Tylko informacji brak do kiedy go można wykorzystać...

   Usuń
  5. Na stronie allegro czytałem że takie bony są ważne 6 mies.

   Usuń
  6. Po wpisaniu kodu do aplikacji allegro. Pokazuje się pod nim "czas na wykorzystanie 183 dni"

   Usuń
 41. U mnie jeszcze pusto. Moze zalezy od tego kiedy sie spelnilo warunki...

  OdpowiedzUsuń
 42. W mailu jest regulamin wykorzystania kart Allegro. Pod numerem bonu

  OdpowiedzUsuń
 43. u mnie w panelu wniosek o Konto Jakże Osobiste mam jako "WYSŁANY", mamy 31/08 a bonu brak.

  OdpowiedzUsuń
 44. Zadnego kodu nie otrzymalem a wzielismy w rodzinie trzy konta w promocji, nikt z nas kodu nie dostał.
  Warunki oczywiście spelnilismy zg z regulaminem.
  Czy wogóle sa osoby które otzrymały kody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kody były wcześniej. Zobacz komentarze ok. 20/21.08

   Sprawdź spam na skrzynce mailowej.

   Usuń
  2. kolego spam sprawdzony był w pierwszej kolejności, nie pisał bym tutaj, żadnych kodów nie było.
   natomiast po złożeniu reklamacji na stronie moneymani , status reklamacji-niepodjęta, o co chodzi?

   może mr zlotowka by cos pomogła w tej sprawie...raczej liczyłem na konkretną pomoc

   Usuń
  3. W tej promocji nie brałem udziału. Od organizatora w dniu 22.08. dostałem jednak informację, że maile z bonami zostały rozesłane. Z komentarzy wyżej wynika, że faktycznie tak było.

   Jeśli chodzi o brak maila to sugerowałbym jeszcze zalogować się na stronie promocji http://moneymania.pl/edycja14 bo być może tam będzie udostępniony kod (w niektórych promocjach tak robiono, że oprócz przesłania maila, kod podawano także w panelu). A jeśli nie będzie to w panelu należy zgłosić reklamację. Być może to tylko jakiś problem z dotarciem maila. Jeśli po tej reklamacji sprawa by się nie wyjaśniła, proszę o info - będę dopytywał.

   Usuń
  4. Też nie otrzymałam więc zgłaszam reklamację :))))) Maria

   Usuń
 45. U mnie 0 kodu. Spam sprawdzony, wszystko sprawdzone. Kodu nie ma. Poszła reklamacja

  OdpowiedzUsuń
 46. Nie panikuj. Na reklamacje maja 30 dni. U mnie podjeli po 1.5 tyg. Teraz czekaja na info z banku i dadza odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
 47. W moim panelu Money mani tez nie widać kodu , złożyłem reklamację z poziom konta Money mani i mam status niepodjęta.
  wysyłka reklamacji na adres 'moneymania@totalmoney.pl.' kończy się komunikatem:
  Następujący adresaci nie są osiągalni:

  'moneymania@totalmoney.pl.' w dniu 2018-09-03 10:10
  Nieprawidłowy adresat

  i nie wiem co mam dalej robić :( , mr zlotowka proszę o pomoc w sprawie i ew interwencję w money maii.

  sprawa dotyczy 3 kont !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysłałem zapytanie w sprawie statusów (czy to prawidłowe i kiedy ma szansę się zmienić). Wrócę, gdy dostanę odpowiedź.

   PS. Co do adresu mailowego to wcześniej (w poprzednich edycjach) funkcjonował: moneymania@firma.money.pl (adres ten jest zresztą w regulaminie Money manii 14, aczkolwiek nie w celu reklamacyjnym - ale myślę, że powinien zajść).

   Usuń
 48. zero kodów - widze ze w wała nas zrobili...

  OdpowiedzUsuń
 49. U mojej żony również brak kodu. Warunki spełnione. Spam sprawdzony - żadnej informacji o bonie. Przeginają... Ostatnio kiedy ja brałem udział również kodu nie było na czas, ale wtedy nikomu nie dostarczyli. W końcu zostały rozesłane z opóźnieniem. Teraz jednym wysyłają, drugim nie. Totalne dyletanctwo. Nigdy więcej promocji przez money manie!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja napisalem reklamacje i do Banku i to Total Money

   Usuń
 50. mi odpisali na reklamację złożoną 28.08 : "Prawdopodobnie nie spełniła Pani jakiegoś warunku zgodnie z regulaminem promocji w odpowiednim czasie. Reklamacja została przesłana do Banku.
  Proszę o chwilę cierpliwości"

  OdpowiedzUsuń
 51. Jeśli jest tak jak pisze użytkownik powyżej to jest jawne sku.....o Bo jeśli ktoś nawet z jakichś powodów nie spełnia warunków to moneymania ma na tyle czasu, żeby kogoś poinformować. A nie, koniec promocji i....: no to teraz "odkrywamy karty" Jeśli nie spełniam warunków to wniosek powinien być odrzucony na wstępie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez przesady. W pierwszym cytowanym zdaniu jest tylko tryb przypuszczający (choć mogliby sobie darować lub jakoś inaczej to sformułować). Jednak sprawę przesłali do wyjaśnienia.

   Usuń
 52. ciekawą rzeczą jest, że nie można nigdzie znaleźć regulaminu edycji nr 14... w wersji PDF

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na końcu artykułu masz podlinkowany.

   Usuń
  2. Dzięki, daleko szukałem a był w temacie :-)

   Usuń
 53. nie mam kodu do dzis nikt nie odp nic... co robić złotówa???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytać regulamin. Tam jest wyjaśnione jaki jest czas na rozpatrzenie reklamacji.

   Usuń
 54. Reklamacja przez moneymania. Po okolo tygodniu dostaniesz odpowiedz ze przrsla infondo banlu w celu weryfikacji spelnienia warunkow i dadza znac co i jak.

  OdpowiedzUsuń
 55. Mi po napisaniu reklamacji na drugi dzień przysłali kod

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego nie tego samego dnia? Ten bank kiedyś działał jak zegarek!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...