Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku: do 2,6% dla 100 tys. zł (+ bonus 200 zł na start)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

22.11.2019

Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku: do 2,6% dla 100 tys. zł (+ bonus 200 zł na start)

W Alior Banku pojawiła się nowa, 12. edycja promocji oprocentowania dla nowych środków.

2,6% na Koncie Mocno Oszczędnościowym w Alior Banku
Do wzięcia czeka stawka do 2,6% w skali roku, obowiązująca dla kwoty do 100 tys. zł przez 3 miesiące. Z propozycji skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku (bo liczy się wpłacenie nowych środków). A kto dopiero teraz stanie się klientem Alior Banku, ten oprócz odsetek uzyska jeszcze 200 zł na start!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w Alior Banku.]

Warunki promocji są powieleniem warunków z poprzedniej edycji. Kto nie ma konta osobistego w Alior Banku, ten na Koncie Mocno Oszczędnościowym dostanie 2,2% w skali roku. Kto jednak konto osobiste w Alior Banku już posiada (bądź teraz założy), ten w prosty sposób może uzyskać 2,6% w skali roku! A to akurat szczególna okazja na założenie konta, bo oprócz promocyjnego oprocentowania zgarnąć można też rekordową (jak na ten bank) premię pieniężną na start w wysokości aż 200 zł (a dzięki innym propozycjom można też załapać się na 3% w skali roku nawet do 70 tys. zł - o tym piszę w wyżej podlinkowanym wpisie prześwietlającym wszystkie promocje).

Konto Mocno Oszczędnościowe: do 2,6% do 100 tys. zł


Główne cechy promocji oprocentowania na Koncie Mocno Oszczędnościowym w 12. edycji promocji to:
 • dostępność: od 22.11. do 12.12.2019 r.;
 • kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem: do 100 000 zł;
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: przez 3 miesiące od aktywacji promocji (czyli od pierwszej wpłaty nowych środków na Konto Mocno Oszczędnościowe);
 • wysokość oprocentowania:
  • 2,2% w skali roku (dla nowych środków) lub
  • 2,6% w skali roku (przy wpłaceniu nowych środków oraz zapewnieniu wpływów w wysokości min. 1500 zł miesięcznie na konto osobiste w Alior Banku - w przypadku osób posiadających Konto Jakże Osobiste jest to wymóg w praktyce niezauważalny, bo i tak pokrywa się z wpływem, który jest wymagany do tego, by nie płacić za prowadzenie konta).

Wpływ musi nastąpić w każdym miesiącu kalendarzowym wchodzącym w skład okresu objętego promocyjnym oprocentowaniem na Koncie Mocno Oszczędnościowym. Zgodnie z regulaminem promocji taki wpływ musi pochodzić "z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Alior Bank" - zatem nie musi to być wpływ od pracodawcy. Wystarczy chociażby przelew z własnego konta w innym banku. Jako wpływ nie zaliczą się przelewy z T-Mobile Usługi Bankowe, ani z Kantoru Walutowego Alior Banku

Nowe środki dla Alior Banku to nadwyżka ponad saldo środków klienta na koniec dnia 15.11.2019 r. Do tego salda zaliczane są środki na kontach (osobistych, jak i oszczędnościowych) oraz na lokatach, których klient jest posiadaczem i/lub współposiadaczem.

Weryfikacja nowych środków przez Alior Bank następuje na koniec każdego dnia.

Ważna informacja dla tych, którzy obecnie już posiadają Konto Mocno Oszczędnościowe w Alior Banku to fakt, że z promocji:
"nie może skorzystać uczestnik aktualnie biorący udział w poprzednich edycjach Promocji, tj. który jest objęty Okresem przystąpienia do Promocji 12 edycji i naliczane jest dla niego oprocentowanie promocyjne wynikające z poprzednich edycji Promocji".  

Konto Mocno Oszczędnościowe - szczegóły oferty


Konto Mocno Oszczędnościowe to jeden z rachunków oszczędnościowych dostępnych w Aliorze. Bank prowadzi je bez warunków za 0 zł.

Wszystkie przelewy z Konta Mocno Oszczędnościowego na konto osobiste w Alior Banku (zlecane poprzez bankowość elektroniczną) są darmowe. Ograniczenie obowiązuje tylko do bezpośrednich przelewów z Konta Mocno Oszczędnościowego na rachunki w innych bankach (wtedy pierwszy taki przelew w miesiącu kalendarzowym jest darmowy, a za każdy kolejny - w tym samym miesiącu - zlecany w bankowości internetowej trzeba zapłacić 8 zł).

Kapitalizacja odsetek na Koncie Mocno Oszczędnościowym realizowana jest na koniec miesiąca kalendarzowego. Promocyjnym oprocentowaniem objęte może być tylko jedno Konto Mocno Oszczędnościowe klienta.

Gdy już jesteś (lub dopiero staniesz się) klientem Alior Banku, to Konto Mocno Oszczędnościowe założysz "na klik" po zalogowaniu do bankowości internetowej (Oferty => Oszczędności). Zwróć uwagę, że chodzi o Konto Mocno Oszczędnościowe, a nie "zwykłe" Konto Oszczędnościowe (to inny rachunek, na którym stawka 2,6% w skali roku nie jest dostępna). O Konto Mocno Oszczędnościowe można też zawnioskować od razu już podczas wnioskowania o Konto Jakże Osobiste.

Konto Mocno Oszczędnościowe we wniosku o Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Premia 200 zł na start dla otwierających konto osobiste


Kto szuka dobrego - przynajmniej jak na obecne czasy - oprocentowania dla swych oszczędności, to do skorzystania z powyższej propozycji Alior Banku ze stawką 2,6% w skali roku, ma jeszcze jeden argument. Obecnie dostępna jest promocja, w której bank płaci aż 200 zł za Konto Jakże Osobiste (a do wzięcia są dodatkowo zwroty za płatności mobilne oraz aż 3% w skali roku dla kwoty do 20 000 zł na Koncie Oszczędnościowym w ramach włączenia tzw. "korzyści" i 3% na 100-dniowej lokacie powitalnej do 50 000 zł). Wszystkie informacje znajdziesz w podlinkowanym wpisie prześwietlającym tę promocję.Przydatne dokumenty:

26 komentarzy:

 1. Czy mogę mieć jednocześnie konto oszczędnościowe i mocno oszczędnościowe?

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie w 4.12 kończy się oprocentowanie z innej edycji. Czyli 5.12 nie załapię się na tę 12. edycję, a muszę zaczekać na kolejną 13. od 13.12?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero na 13 edycję się załapiesz o ile będziesz mieć nowe środki. A dzień badania salda raczej wyznaczają tak na tydzień przed edycją więc kasę najlepiej wycofaj ok. 4.12.

   Usuń
 3. A jaka jest karencja dla nowych klientów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowe środki dla Alior Banku to nadwyżka ponad saldo środków klienta na koniec dnia 15.11.2019 r.

   Usuń
 4. Jeżli przelałam 10 tys. na KMO w dniu 18.11. - załapałaem się w ten sposób na poprzednią 11. edycję promocji (przypomnę 24.10. do 21.11.2019), a na 15.11. miałem saldo ogólne w Alior = 0,00 PLN, oraz wpłacając kolejne 20 tys. np. 10.12. zapewnię sobie dla tych środków (=> 20 tys.) udział w promocki 11. i 12.?

  Czy mozna brać udział w dwóch promocjach jenocześnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można tylko w jednej edycji. To co teraz dopłacisz będzie objęte % z 11.edycji. Do 18.02.2020.

   Usuń
 5. rozumiem, ze jezeli mam konto mocno oszczędnościowe i teraz moje srodki nie są objęte promocją, to wystarczy wpłacic nowe srodki i promocja wystartuje automatycznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wpłata nowych środków uruchomi promocyjne oprocentowanie z obecnie dostępnej edycji.

   Usuń
 6. witam ,w/w konto mozna otworzyc przez neta ,bez kuriera ,bez wideoweryfikacji ? jak przebiega proces otwarcia?pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto można założyć przelewem z innego banku.

   Usuń
  2. tak nie do konca bo w ofercie nie wszystkie ,a nawet ing brak.

   Usuń
 7. wyrabiac trzeba karte do konta czy karta jest nie konieczna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji z premią 200 zł wymaga wyrobienia karty.

   Usuń
 8. Czy moge złozyc wniosek o konto przez internet ,a umowe podpisac w oddziale ,ale dopiero np koło 20 grudnia .(przelew i kurier odpada) :( ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla uzyskania premii 200 zł wniosek o konto musi być złożony przez Internet. Wtedy w grę nie wchodzi zawarcie umowy w placówce (a jedynie przelewem, za pośrednictwem kuriera lub poprzez wideorozmowę).

   Usuń
 9. W promocji z premią 200 PLN karta jest wymagana.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeśli założę podczas wnioskowania o Konto Jakże Osobiste również Konto Mocno Oszczędnościowe to czy otrzymam dwa razy bonus 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Premia 200 zł jest za Konto Jakże Osobiste. Kwestia zakładania Konta Mocno Oszczędnościowego jest dobrowolna (ale za to kolejnej premii nie ma).

   Usuń
  2. To trochę myli tytuł tego postu.

   Usuń
 11. Mam pytanie, czy po 12.12 wpłacone środki nie podlegają wyższemu oprocentowaniu? czy w ogóle będzie jakieś oprocentowanie jeśli środki wpłacę dopiero 30.12?

  OdpowiedzUsuń
 12. U mnie jest problem z potwierdzeniem wniosku jako przelew, próbowałem wpisać różne swoje konta bankowe i żadne nie przechodzi weryfikacji, ktoś tak miał?

  pozdrawiam R

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam serdecznie. W pierwszym miesiącu promocji nie wpłaciłam 1500 zł na konto osobiste. Moje oprocentowanie wynosi 2,2%, czy wpływ za kolejne miesiące tych 1500 zł uruchomi opcję 2,6% czy do końca promocji mimo wpływów w kolejnych miesiącach pozostanę na 2,2%? bardzo proszę o informajcę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za miesiąc bez wpływu będzie 2,2%, ale za kolejny (jeśli będzie wpływ) powinno być już 2,6%.

   Usuń
 14. Czy ktoś otrzymał premię ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...