Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 50 zł za konto w Getin Banku + do 500 zł za polecenia + do 3,5% dla oszczędności

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.11.2019

Bonus 50 zł za konto w Getin Banku + do 500 zł za polecenia + do 3,5% dla oszczędności

Getin Bank odpalił 6. edycję programu "Polecam Proste Zasady".

Program poleceń w Getin Banku - 6 edycja
Dzięki tej promocji (z ultra krótkim okresem wykluczenia dla byłych posiadaczy konta) w prosty sposób można zgarnąć bonus 50 zł za otwarcie konta. A dodatkową zachętą do skorzystania z oferty Getinu są propozycje dla oszczędzających (uzyskać można aż 3,5% gwarantowane na cały rok!).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Getin Banku.]


Program "Polecam Proste Zasady"


Dla kogo promocja? W programie poleceń rozróżnić należy dwie grupy uczestników. To osoby polecane (które dopiero założą konto w Getin Banku), jak i osoby polecające (które taki rachunek już posiadają).

Osoba polecana to osoba pełnoletnia, która od dnia 31.10.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Getin Banku. Ewentualne posiadanie innych produktów w tym banku nie wyklucza z udziału w promocji "Polecam Proste Zasady".

Z kolei polecającym może być osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste w Getin Banku (posiadanie innych produktów niż konto osobiste nie wystarczy by polecać).

[Aktualizacja: od 20.01.2020 r. zakładający konto osobiste w Getin Banku, zyskać mogą jeszcze więcej: do wzięcia są bony o wartości 100 zł do sklepów Decathlon (oprócz wspomnianego bonusu pieniężnego 50 zł na start za otwarcie konta z polecenia). Kliknij w podlinkowany wpis, by dowiedzieć się więcej.]

Zasady promocji. By zgarnąć gwarantowany bonus 50 zł od Getin Banku:
 • złóż wniosek o Konto Proste Zasady, podając w nim kod polecenia od obecnego klienta Getin Banku i zawrzyj umowę z bankiem (konto musi być aktywowane najpóźniej do 29.02.2020 r.); jeśli nie posiadasz kodu polecenia możesz go uzyskać tutaj
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon w tym SMS, na możliwość prowadzenia marketingu oraz na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania nagrody (chodzi w tym przypadku tylko o to, że bank wypłacając premię za polecenie w praktyce zdradza, że polecona osoba założyła konto - co jest podstawą wypłaty premii - więc taka formalna zgoda jest niezbędna);
 • w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Twego konta w Getin Banku, zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł (musi to być przelew z konta w innym banku lub ewentualnie z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie trzeba ich utrzymywać przez jakikolwiek określony czas). Najłatwiej ten warunek spełnisz, jeśli przelejesz środki ze swego konta w innym banku.

Wypłata nagród. Bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (w tym samym czasie bonus otrzyma także osoba polecająca). Do dnia wypłaty bonusów ani polecający, ani polecony nie mogą zamknąć konta, ani wypowiedzieć umowy z bankiem.

Przykładowo więc: jeśli konto zostanie założone w listopadzie, to polecony musi zapewnić wpływy w grudniu 2019 oraz w styczniu i lutym 2020 r. Wtedy bonusy (dla poleconego i dla polecającego) bank wypłaci do końca marca (doświadczenie z poprzednich edycji tej promocji pozwala jednak przypuszczać, że z wypłatą premii Getin Bank nie będzie czekać do ostatniej chwili).

Gdzie wpisać kod polecenia? Kod należy podać na drugim etapie składania wniosku w polu "Kod polecenia" (znajdującym się pod oświadczeniami):
Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Proste Zasady

Jak zyskać na polecaniu konta? By móc polecać, należy przystąpić do programu "Polecam Proste Zasady - edycja VI" i wygenerować kod poleceń (możliwe jest to po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: "Oferty i wnioski" => "Program poleceń"). Kody poleceń z poprzednich edycji programu "Polecam Proste Zasady" są już nieważne.

Osoba polecająca również musi mieć wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku.

Twój kod polecenia osoba polecona musi podać we wniosku o konto (ten podlinkowany tutaj zawiera pole na wpisanie kodu polecenia; zwróć na to szczególną uwagę, gdyż nie każdy wniosek o konto ma taką możliwość!). Za skuteczne polecenie, a więc takie, gdy polecona osoba spełni swe warunki uzyskania bonusu 50 zł, osoba polecająca zdobędzie bonus 100 zł. Z poleceń osoba polecająca uzyskać może maksymalnie 500 zł (czyli bank zapłaci za 5 skutecznych rekomendacji).

Program "Polecam Proste Zasady" ma być dostępny do 29.02.2020 r. (to czas, w którym będzie możliwe przystąpienie do programu poleceń, jak i otwarcie i aktywowanie konta przez poleconego).

Lokaty i konto oszczędnościowe w Getin Banku


Zachętą do założenia konta w Getin Banku - oprócz bonusu 50 zł - jest również oferta tego banku dla oszczędzających. Obecnie do najciekawszych propozycji należą:
 • konto oszczędnościowe 2,7% przez 3 miesiące (maksymalnie do 100 tys. zł) - to propozycja dla osób, które wpłacają "nowe środki" (a więc nie tylko nowi, ale i obecni klienci; jednak gdy dopiero staniesz się klientem banku, to warunek wpłacenia nowych środków w praktyce spełnisz z automatu); promocja łączy się z wyżej wymienioną promocją ze stawką 3,5%;
 • Lokata Mobilna 2,7% - to 3-miesięczny depozyt dostępny dla kwoty od 500 do 10 000 zł - założyć go można za pomocą aplikacji mobilnej (dostępnej na urządzenia z oprogramowaniem Android i iOS).

Konto Proste Zasady - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0/8 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeżeli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub 
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydawanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.
Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga.

Przydatne dokumenty: 

49 komentarzy:

 1. Poproszę o kod

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odnośnik do formularza zgłoszeniowego o kod polecenia znaleźć można w powyższym opisie promocji. Alternatywmie można też napisać na kontakt@bankobranie.pl

   Usuń
 2. Warto dodać, że 3,5% na koncie oszczędnościowym jest tylko do 10 000 zł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy pomagasz w zdobyciu nagrody innym? można podać swój kod?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pośredniczę w przekazywaniu kodów. Tylko za swoje mogę brać odpowiedzialność, a zależy mi, żeby każdy kto skorzysta z kodu za pośrednictwem Bankobrania, miał pewność uzyskania swego bonusu.

   Usuń
 4. Czy ja dobrze rozumiem? Zamknąłem konto 2 m-ce temu i już znowu łapię się na promocję i konto oszczędnościowe 2,8% przez 4m-ce? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na bonus za otwarcie konta osobistego jak najbardziej się łapiesz, bo wystarczy nie posiadać takiego rachunku w Getin Banku zaledwie od 31.10. Co do oprocentowania na koncie oszczędnościowym, to kwestia spełnienia warunków uczestnictwa (szczegóły w podlinkowanym wpisie o promocji oprocentowania 2,8% na koncie oszczędnościowym).

   Usuń
  2. Aż 2,8% - dziwne, bo w powyższym opisie jest mowa o oproc. 2,7%

   Usuń
 5. prmocje bankowe zarabianie1 listopada 2019 20:53

  Witam a jesli zamknalem konto osobiste 2 miesiace temu ale nie zamknalem dostepu do bankowosci interentowej to moge brac udzial dostane premie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz, skorzystałam tak jakiś czas temu, niestety teraz nie kupię się o 3 dni, bo konto zamknie się 3-11, pytanie czy przy ponownym zakładaniu konta możemy być poleceni przez ta sama osobę która polecała nas wcześniej?

   Usuń
  2. Tak, może wielokrotnie. Sprawdzone.

   Usuń
 6. co za pech, moje konto zostanie zamknięte 2 listopada :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1.03.2020 r. założysz konto w 7-ej edycji :)

   Usuń
 7. Konto oszczędnościowe 2,8% przez okres 4 miesiące liczone jest od dnia otwarcia konta czy od dnia wpłaty nowych środków.? Dzięki za odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od dnia wpłaty nowych środków. W obecnej promocji masz na to czas tylko do jutra, ale pewnie Getin ją odnowi.

   Usuń
  2. @Anonimowy, 2 listopada 2019, 08:52

   Skąd się bierze oproc. 2,8% skoro w opisie jest 2,7%

   Usuń
  3. 2,8% to już było kiedyś

   Usuń
 8. Czy do warunków spełnienia tej promocji potrzebne jest wyrobienie karty do konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest wymagane. Aczkolwiek karta jest bez warunków za 0 zł, a przydaje się do spełnienia warunku zwolnienia z opłaty za konto (by uniknąć tej opłaty miesięcznie należy wykonać 1 płatność właśnie kartą lub BLIKiem).

   Usuń
 9. Założyłam konto 25 11 umowa przyszła 27.11 czy muszę zrobić wpłatę i płatność jeszcze w listopadzie żeby nie pobrano opłaty?

  OdpowiedzUsuń
 10. Skorzystałam z tej promocji w poprzedniej edycji. Dostałam wcześniej 50zl za założenie konta, a teraz na konto wpłynęło mi 123zł. 100zł za polecenie, bo siostra skorzystała z mojego kodu, ale skąd te 23zł dodatkowo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo najpierw wpływa kwota brutto a zaraz odejmują 23 zł. No i zostaje netto stówa.

   Usuń
 11. Dzisiaj wpadły premie za założenie konta i za polecenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprawka z mej strony. Oczywiście premie są za udział we wcześniejszej edycji.

   Usuń
 12. Jaka forma założenia konta? Tylko przez internet?

  OdpowiedzUsuń
 13. Prośba do osoby, która zgłosiła się o kod polecenia, podając fg***gf@wp.pl (przyszła zwrotka o tym, że taki adres nie istnieje) o ponowne przesłanie zgłoszenia.

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy kartę do konta trzeba wyrabiać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie karta nie jest wymagana, ale w praktyce się przydaje. Bo z opłaty za konto zwalnia wykonanie w miesiącu min. 1 płatności (na dowolną kwotę) BLIKiem lub kartą właśnie. A sama karta jest bez warunków darmowa, więc warto ją posiadać.

   Usuń

 15. Jak to jest z tymi poleceniami? Jeśli w tym miesiącu założę konto to mogę wygenerować swój kod poleceń i przekazać komuś kto będzie kilka dni po mnie zakładał konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dołączam do pytania

   Usuń
  2. Również mnie to ciekawi.

   Usuń
  3. Polecać można już nawet tego samego dnia, w którym konto zostało aktywowane.

   Usuń
 16. Poleciłam swój kod. Jakie muszę spełnić warunki, żeby osoba która z niego korzysta dostała premie? Tez muszę mieć jakieś wpływy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żadne. To osoba polecana musi spełnić warunki promocji.

   Usuń
 17. Teraz dają dodatkowo 100 zł do Decathlonu!

  OdpowiedzUsuń
 18. Kto wozi ich umowy?

  OdpowiedzUsuń
 19. W piątek wniosek a dziś już był kurier z kartą. Elegancko.

  OdpowiedzUsuń
 20. Dziekujemy za udzial w promocji Polecam Proste Zasady, na Twoje konto wyplacilismy nagrode. Pozdrawiamy, Getin Bank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Getin stał się wiodącą marką na rynku od czasu afery z KNF.

   Usuń
  2. Potwierdzam! Dziś przyszedł taki sms a premia wpadła wczoraj. Dostałem ja i osoba polecająca.

   Usuń
 21. Dzisiaj (niedziela!) wypłacają premie dla osób, które przystąpiły do promki w styczniu.

  OdpowiedzUsuń
 22. 10.05.2020 - PRZELEW PRZYCHODZĄCY
  Getin Noble Bank SA - Wypłata nagrody promocja "Polecam Proste Zasady" +50,00 PLN

  OdpowiedzUsuń
 23. Dostałam 50 zł jako polecająca ale polecany nadal nic nie otrzymał Jak długo ma czekać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu promki: "Bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. W tym samym czasie bonus otrzyma także osoba polecająca. Do dnia wypłaty bonusów ani polecający, ani polecony nie mogą zamknąć konta, ani wypowiedzieć umowy z bankiem."

   Usuń
  2. Wypłata powinna być w tym samym miesiącu. Teoretycznie do końca miesiąca ale Getin wypłaca dość szybko. Niech polecony pisze reklamację.

   Usuń
 24. Nie otrzymałam premii za otwarcie konta w promocji ani za polecenie . Warunki spełnione ponad miesiac temu. Co w tej sytuacji zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedy konto zostało założone?

   Jeśli jednak minął już termin wypłaty nagród, to pozostaje zgłoszenie reklamacji (najszybciej i najwygodniej będzie to zrobić wiadomością w bankowości internetowej lub w aplikacji).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...