Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 10 biletów do kina (Helios lub Multikino) za Konto 360° Student w Banku Millennium (dla osób w wieku 18-26 lat)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

21.11.2019

10 biletów do kina (Helios lub Multikino) za Konto 360° Student w Banku Millennium (dla osób w wieku 18-26 lat)

Bank Millennium przygotował promocję dla kinomaniaków.

10 biletów do kina za konto dla młodych w Banku Millennium
Do wzięcia czeka 10 biletów do sieci kin (do wyboru) Helios lub Multikino. Warunki do spełnienia są bardzo proste.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja? Najistotniejszym warunkiem udziału w tej promocji bankowej jest nie posiadanie na dzień 20.11.2019 r. jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium. A dokładniej, udział w akcji wziąć może osoba pełnoletnia, która nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem Millennium, ani nawet współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium. Wliczają się do tego również umowy zawierane przez dawnych klientów Eurobanku, czyli banku który właśnie został przejęty przez Bank Millennium.

Wykluczenie obejmuje też użytkowników innych produktów, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, poręczycieli kredytów lub posiadaczy jednostek Millennium TFI.

Promocja bankowa jest niedostępna także dla niektórych byłych już klientów Banku Millennium. W akcji nie może bowiem wziąć udziału żaden były uczestnik którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student" (jeżeli miałeś inne konto lub nawet Konto 360° lub Konto 360° Student, ale otwarte poza promocją, to teraz możesz skorzystać z niniejszej propozycji).

Poza tym wykluczenie obejmuje też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagroda. W promocji możesz wybrać bilety, które bardziej Ci odpowiadają. W przypadku kona Helios są to bilety 2D/3D, a do Multikina wyłącznie bilety na seanse 2D.

Nagrody otrzymasz w postaci kodów, które bank prześle SMSem, a w kinie będzie można wymienić te kody na bilety.

Limit wniosków. Bank Millennium przygotował 5000 promocyjnych wniosków o konto. Z udziałem nie warto więc zwlekać, bo pula może się wyczerpać i wtedy promocja zakończy się przed czasem.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "10 z kontem na 5":
 • do 27.12.2019 r. złóż wniosek o Konto 360° Student (dostępne dla osób pełnoletnich, które nie ukończyły 26 lat) wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą na jednej ze stron promocji: z biletami do kin Helios lub z biletami do kin Multikino;
 • we wniosku wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon;
 • do 31.12.2019 r.:
  • zawrzyj umowę z bankiem oraz
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS; na potrzeby promocji wystarczy aktywacja, czyli w praktyce pierwsze zalogowanie do aplikacji - nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek transakcji czy płatności telefonem);.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz już 2 bilety do kina, które bank przekaże Ci do 13.01.2020 r. By uzyskać pozostałe 8 biletów:
 • w styczniu i w lutym 2020 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
  • zapewnij wpływy na konto na sumę min. 500 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

Drugą transzę biletów (8 sztuk) otrzymasz do 13.03.2020 r. Do tego czasu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy oraz nie wycofuj wyrażonych zgód. Otrzymanie drugiej części nagrody (8 biletów) na szczęście nie jest uzależnione od otrzymania pierwszej części nagrody (2 bilety).

Ważne wskazówki 


Biorąc udział w promocji z biletami do kina, pamiętaj o poniższych zasadach: 

▶️ Najprostszym sposobem na spełnienie warunku wpływów na konto będzie przelew z własnego konta w innym banku (przez bank pod uwagę nie będą brane przelewy pomiędzy własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłaty gotówki - np. w kasie banku lub we wpłatomacie). Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta, więc nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas (w każdej chwili część lub całość pieniędzy można wydać, przelać lub wypłacić). 

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolne, drobne kwoty w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko i wszędzie z drobnym wyjątkiem - bank nie zaliczy transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych, ani transakcji anulowanych.


Konto 360° Student - prześwietlenie oferty


Konto 360° Student założyć mogą osoby w wieku 18-26 lat. Choć nazwa rachunku może sugerować co innego, to nie ma konieczności bycia studentem (bank tego w żaden sposób nie weryfikuje). Liczy się jedynie wiek posiadacza konta. Główne cechy konta to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/4 zł - miesięczna opłata za kartę nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonana została co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;
 • 0 zł za wypłatę z bankomatów Banku Millennium (bez warunków) oraz 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce (jeśli w poprzednim miesiącu wykonana została co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem).

Udział w promocji z 10 biletami do kina biorą wyłącznie wnioski o Konto 360° Student złożone na stronie promocji (z biletami do Helios lub z biletami do Multikina). A w takim wniosku wskazać można jeden z poniższych sposobów zawarcia umowy:
 • za pośrednictwem kuriera (który na koszt banku przyjeżdża na wskazany przez Ciebie adres i oprócz umowy przywozi też kartę do konta) lub 
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji z premią; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:

Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Czy jeśli już złożyłem wniosek o konto z 10 biletami do Multikina to jest jakaś możliwość zmiany na Helios?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie. Bo jak chciałbyś złożyć nowy wniosek... to już nie będzie brać udziału w promocji przez ten wcześniej złożony.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...