Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium (+ moneyback 5%)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

12.11.2019

Premia 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium (+ moneyback 5%)

Bank Millennium odpalił kolejną promocję swych kart kredytowych.


Premia 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium
Te promocje w tym roku stały się już tradycją, bo bank co rusz udostępnia nową edycję. I tradycyjnie do wzięcia czeka też premia pieniężna w wysokości 200 zł. To propozycja w praktyce tylko dla obecnych klientów, bo żeby zawnioskować o kartę, trzeba mieć już dostęp do bankowości internetowej Millenet.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kart kredytowych.]

Dla kogo promocja? Udział niezmiennie wziąć może wyłącznie osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank. W związku z ostatecznym już połączeniem Banku Millennium z Eurobankiem, z udziału w tej promocji wykluczeni są również posiadacze kart kredytowych z logo Eurobanku.
💡 Jeżeli nie łapiesz się na niniejszą promocję (lub po prostu uważasz, że premia 200 zł za wyrobienie karty kredytowej to ciut mało, to sprawdź inne propozycje, gdzie uzyskać można bon 400 zł do Biedronki za kartę w BNP Paribas albo zgarnąć jedną z wybranych przez siebie nagród w promocji Citibanku: od bonu 300 zł do Rossmanna, przez vouchery po 400 zł do Biedronki lub na Allegro, po telefon o wartości 799 zł - przejrzyj porównanie 7 promocji karty Citi Simplicity.

Nagroda od Banku Millennium. Premia 200 zł za wyrobienie karty kredytowej wpłynie na rachunek tejże karty. Wpływ ten spłaci ewentualnie wykorzystany limit lub spowoduje nadpłatę. W tym drugim przypadku miej na uwadze, że pieniądze będzie lepiej wydać (wykonując płatności kartą), niż wypłacać gotówkę w bankomacie czy wykonywać przelew z karty kredytowej (bo są to operacje, które sporo kosztują). Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Limit nagród. Premia pieniężna 200 zł przewidziana jest dla 4000 osób, które w czasie trwania akcji (od 9.11.2019 do 10.01.2020 r.) jako pierwsze zawnioskują o kartę kredytową. O ewentualnym wyczerpaniu puli nagród bank ma poinformować na swej stronie internetowej. Każdy uczestnik promocji bankowej zdobyć może tylko jeden bonus.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Świąteczne zakupy z kartą kredytową Millennium" i zgarnąć premię 200 zł:
 • do 10.01.2020 r. (ale miej na uwadze, że promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania limitu) w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej zawnioskuj o kartę kredytową Banku Millennium z limitem kredytowym min. 3 000 zł (w przypadku kart MasterCard Impresja, Visa Impresja, Visa Alfa) lub 5 000 zł w przypadku kart złotych (uwaga: w aplikacji mobilnej możliwość złożenia wniosku dostępna jest wyłącznie dla klientów z przygotowaną przez bank ofertą); 
 • przez 3 kolejne okresy (w każdym z tych okresów) wykonaj płatności kartą na sumę min. 250 zł:
  • dla wniosków o kartę złożonych w listopadzie 2019 r. płatności wykonać należy w okresach: do 31.12.2019 r. oraz w styczniu i w lutym 2020 r.;
  • dla wniosków o kartę złożonych w grudniu 2019 r. płatności wykonać należy w okresach: do 31.01. oraz w lutym i w marcu 2020 r. lub
  • dla wniosków o kartę złożonych w styczniu 2020 r. płatności wykonać należy w okresach: do 29.02. oraz w marcu i w kwietniu 2020 r.

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Pamiętaj tylko, że Bank Millennium nalicza opłatę (3%, min. 7 zł) za transakcje w kasynach, kasynach internetowych, za gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie oraz totalizatory (tych płatności lepiej więc unikać).

Wypłata bonusu ma nastąpić do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. I do tego momentu posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem. A więc np. gdy o kartę zawnioskujesz w listopadzie, to płatności na sumę min. 250 zł będzie należało wykonać w okresie od otrzymania karty do końca grudnia 2019 r., a także w styczniu i w lutym 2020 r. - wtedy premię otrzymasz do 31.03.2020 r.

Karta kredytowa w Millennium - prześwietlenie


Uczestnicy promocji z bonusem 200 zł łapią się również na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonają co najmniej 1 płatność kartą. Po upływie tego okresu warunki będą już standardowe. A w chwili obecnej karty takie jak Alfa czy Impresja kosztują 7,99 zł miesięcznie - opłaty co prawda można uniknąć, ale w tym celu wykonać należy minimum 5 płatności w poprzednim miesiącu.

O kartach Alfa i Impresja wspomniałem nie bez przyczyny, gdyż właśnie dzięki nim dodatkowo można uzyskać moneyback 5%. Roczny limit zwrotów to 760 zł (ograniczenie dotyczy tylko roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów). Zwrot naliczany jest wyłącznie za płatności kartą u wybranych partnerów współpracujących z bankiem.

Dla posiadaczy karty Alfa moneyback dostępny jest w sieciach:
Apart, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line), Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school), GO Sport, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na sklep.intercars.com.pl), Leroy Merlin, Sephora i Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Alfa we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line) 

Jeśli zaś chodzi o kartę Impresja, to na zwrot można liczyć w przypadku płatności w poniższych sieciach:
Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Piotr i Paweł (obejmuje zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym. W przypadku zakupów w sklepie internetowym powyżej 80 PLN dowóz bezpłatny – dotyczy wyłącznie płatności kartą Impresja on-line na stronie www.piotripawel.pl; nie obowiązuje przy płatnościach u kuriera), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line). 

Zwroty Bank Millennium wypłaca na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.
💡 Jeżeli chcesz otrzymywać moneyback za wszystkie płatności (bez wykluczeń) sprawdź propozycję Santander Consumer Banku, gdzie uzyskać comiesięczne zwroty (do 30 zł) za płatności kartą w dowolnych miejscach.


Przydatne dokumenty: 

20 komentarzy:

 1. Da się jakoś wymusić ofertę kk w bankowości? Naradzie widzę tylko kredyt gotówkowy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obroty na koncie. Z czasem oferta się pojawia.

   Usuń
  2. Bez oferty można też złożyć wniosek ale wtedy mogą chcieć by donieść jakieś dokumenty (jeśli wynagrodzenie nie wpływa na ROR w Millennium).

   Usuń
 2. oferta ---> karty ---> nowa karta kredytowa

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy można złożyć wnioski o kilka kart jak rok czy 2 lata temu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi o możliwości zdobycia przez uczestnika tylko jednego bonusu.

   Usuń
 4. Śmieszni są z tym pytaniem o dane współmałżonka. Chyba nigdzie takiego czegoś nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 5. Parę miesięcy temu zamknąłem KK w Eurobanku. Czy to mnie wyklucza z tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy promocja moneyback 5% u partnerów i moneyback na urzymanie kumulują się?

  OdpowiedzUsuń
 7. Było 200 zł płatności kartą. Jest 250 zł. Do du...y.
  Złożyłem wniosek o KK jeszcze jak był wymóg 200 zł, czekałem tydzień i nic, cisza, żadnego telefonu, a pisało, że oddzwoni konsultant. W końcu sam zadzwoniłem, powiedziano, że żadnego wniosku nie było (pól godziny wypełniania na darmo) i zaproponowano start w nowej promocji. Ale wymogu 250 zł im nie spełnię, bo za dużo mam innych kart. Także lipa. Niepoważna instytucja.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mr. Złotowa a ja mam taki problem.Brałam udział w promocji karty kredytowej z lipca. Kartę otrzymałam juz w lipcu i w tym miesiącu zrobiłam transakcje na 400 złotych i potem w sierpniu jeszcze na 280 złotych oraz w kolejnych tj. we wrześniu i październiku po 350 złotych. Wymogiem otrzymania nagrody było zrobienie transakcji na 350 złotych " do dnia 31 sierpnia" oraz po 350 we wrześniu i październiku. Bank nie przyznał mi nagrody bo stwierdził ze w sierpniu nie zrobiłam transakcji na 350 złotych tylko na 280. A przecież w wymogach było ze nie w samym sierpniu mam zrobić 350 tylko "do końca sierpnia". Rozumiem to tak ze jak juz w lipcu zrobiłam na 400 plus w sierpniu na 280 to łącznie do dnia 31 sierpnia zrobiłam w sumie transakcję na 680 złotych. Dobrze to rozumiem czy źle?Powinnam dostać nagrodę?Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi zapewne o edycję, którą opisywałem tutaj? (zachęcam do komentarzy pod daną edycją, której dot. sprawa, bo wtedy większa jest szansa na to, że jeśli są osoby w podobnej sytuacji, to szybciej trafią na Twój komentarz).

   To jest odpowiedź na Twą reklamację czy tylko swobodna odpowiedź konsultanta na Twe zapytanie?

   Masz absolutną rację. Zatem zgłoś reklamację (lub odwołanie, jeśli to już reklamacja była). Regulamin mówił, że chodzi o:
   "dokonanie Kartą transakcji bezgotówkowych (...) na łączną kwotę min. 350 zł w każdym z trzech kolejnych okresów: do dnia 31 sierpnia 2019 r., od dnia 1 do dnia 30 września 2019 r., od dnia 1 do dnia 31 października 2019 r."

   A więc pierwszy okres był od otrzymania karty (np. w lipcu) do 31.08.2019 r. Odwołaj się, powołując na § 5. ust. 3, pkt. 2 regulaminu.

   Nie wydaje mi się, by takie rozłożenie płatności było odosobnionym przypadkiem, a nie kojarzę, by ktokolwiek spotkał się z podobną sytuacją i zgłaszał to na blogu. Zatem miejmy nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni. Życzę pozytywnego rozpatrzenia reklamacji!

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź Mr. Złotówa. Tak dokładnie chodzi o edycje, którą wskazałeś( następnym razem napiszę pod odpowiednim postem:)To była odpowiedź konsultanta za pośrednictwem aplikacji mobilnej udzielona w ciągu 3 godzin. Po poproszeniu konsultanta o ponowną weryfikacje biorąc pod uwagę paragraf który wskazałeś otrzymałam już tylko informacje, że moje zgłoszenie zostało zarejestrowane jako reklamacja. Jak tylko otrzymam odpowiedź dam znać.

   Usuń
 9. Czy są jakieś obligatoryjne opłaty, których nie da się uniknąć? Np. czy te ubezpieczenia zawarte w tabeli opłat są obowiązkowe?

  OdpowiedzUsuń
 10. Zlozylam wniosek przez bankowosc internetowa, ale dostalam limit kredytowy 2300, karta Mastercard Impresja. Czy przysluguje w takim razie bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Minimalny wymagany limit to 3000 zł. Jeśli jednak chciałaś wyższy limit, ale bank przyznał niższy, to można spróbować złożyć reklamację z prośbą o uwzględnienie tego faktu i zakwalifikowanie do bonusu.

   Usuń
 11. Po rezygnacji z karty telefon z banku i oferta zatrzymaniowa ze zwrotem :) Lubię to!

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...