Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata Urodzinowa w Banku Millennium: 3% do 10 tys. zł na 1 miesiąc

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.11.2019

Lokata Urodzinowa w Banku Millennium: 3% do 10 tys. zł na 1 miesiąc

Dziś na tapetę idzie Lokata Urodzinowa w Banku Millennium.

Lokata Urodzinowa w Banku Millennium
Gdy oprocentowanie lokat w Polsce jest na historycznie niskim poziomie, to każda okazja na dobrą - jak na obecne czasy - stawkę jest na wagę złota. Dziś więc bliżej przyglądam się temu jak wygląda Lokata Urodzinowa w Banku Millennium.

O tym depozycie na blogu Bankobranie już wielokrotnie wspominałem, ale na prośbę Czytelników przyglądam się jej bliżej.

Lokata Urodzinowa w Banku Millennium to:


  • oprocentowanie: 3% w skali roku (stałe);
  • minimalna kwota lokaty: 1000 zł;
  • maksymalna kwota lokaty: 10 000 zł;
  • okres: 1 miesiąc.

Kiedy można założyć Lokatę Urodzinową w Banku Millennium?


Lokata Urodzinowa - to jak nazwa może sugerować - propozycja skierowana do klientów Banku Millennium, którzy obchodzą urodziny. By móc skorzystać z depozytu niezbędnym jest posiadanie konta osobistego w Banku Millennium (taki rachunek trzeba posiadać już na co najmniej 4 dni przed urodzinami).

Lokata Urodzinowa w Banku Millennium dostępna jest tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej (dostępnej na urządzenia z oprogramowaniem Android lub iOS) i można ją założyć wyłącznie w ciągu 30 dni od dnia urodzin. Klient może założyć tylko jedną Lokatę Urodzinową.

Jak założyć Lokatę Urodzinową w Banku Millennium?


Sposób w jaki można skorzystać z Lokaty Urodzinowej w Banku Millennium przedstawiam na poniższym filmiku dostępnym na kanale Bankobranie na YouTube. A przy okazji zachęcam do subskrypcji 
Bankobranie na YouTube:


By założyć lokatę niezbędnym jest skierowanie telefonu na ekran (np. komputera czy tabletu), na którym będzie otwarta strona banku z ofertą Lokaty Urodzinowej. W taki sposób aplikacja Banku Millennium wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość.

Na co uważać przy Lokacie Urodzinowej w Banku Millennium?


Lokata Urodzinowa to prezent Banku Millennium dla swych klientów. A darowanemu... depozytowi nie zagląda się w... No okey. Można mieć uwagi, że krótki okres, że maksymalna kwota niewielka itd. Ale nie o tym. Chcę jedynie zwrócić na pewien istotny fakt uwagę osób chcących założyć Lokatę Urodzinową, a które jednocześnie korzystają z promocyjnego oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit (dla niewtajemniczonych przypomnę, że to wyjątkowe konto oszczędnościowe na rynku bankowym w Polsce, bo na promocyjne oprocentowanie można łapać się w praktyce "ciągle" z tymi samymi środkami).

Na co uważać? Środki na lokatach (w tym również na Lokacie Urodzinowej) wchodzą w skład salda środków, które bank bierze pod uwagę do wyliczania "nowych środków" na koncie oszczędnościowym Profit. Jako że Lokata Urodzinowa jest nieodnawialna, to najlepiej skorzystać z niej tak, by zakończyła się w okresie dostępności danej edycji promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym, a więc pomiędzy dniem badania salda w jednej edycji, a dniem badania salda w kolejnej edycji promocji oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit (tak by środki z Lokaty Urodzinowej do tego salda się nie zaliczały).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...