Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Citibanku: bonus 20 zł za zalogowanie do aplikacji mobilnej

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

26.11.2019

Promocja dla obecnych klientów Citibanku: bonus 20 zł za zalogowanie do aplikacji mobilnej

Citibank po raz kolejny premiuje zaproszonych klientów.

Aplikacja mobilna Citi Mobile
A do spełnienia jest banalnie prosty warunek: zalogowanie do bankowości za pomocą aplikacji w telefonie. Tylko za tę jedną aktywność wpadnie bonus 20 zł. Promocja startuje w czwartek (tj. 28.11.2019 r.) o godz. 14:00.

Warto więc uważać, by nie zaliczyć falstartu (bo logowanie przed wspomnianą datą i godziną wykluczy z udziału w promocji). Jednak trzeba też się pospieszyć, bo pula nagród została ograniczona do 1000 sztuk (po 20 zł każda). Bonusy trafią do tych osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji.

Dla kogo promocja? Udział w promocji mogą wziąć osoby pełnoletnie, które w okresie promocji (od 28.11. od godz. 14:00 do 5.12.2019 r.) będą posiadaczem konta osobistego lub głównej karty kredytowej w Citibanku, otwartych przed 19.05.2019 r. W przypadku kont wspólnych udział wziąć może tylko pierwszy współposiadacz.
💡 Jeżeli jeszcze nie jest Ci dane korzystać z produktów Citibanku, to na tę promocję się nie załapiesz, ale za to możesz skorzystać z jednej z aż 7 propozycji dla wyrabiających kartę Citi Simplicity (a do wzięcia są np. bon 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka lub na Allegro albo telefon LG K30 Dual Sim).

„Zdobądź 20 zł za bankowanie z Citi Mobile”


By wziąć udział w promocji z bonusem 20 zł, niezbędnym jest również otrzymanie od Citibanku SMS-a i wiadomości email, powiadamiającej o promocji "Zdobądź 20 zł za bankowanie z Citi Mobile".

Poza tym uczestnik promocji w okresie 30 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia promocji nie mógł zalogować się do bankowości mobilnej Citi Mobile (ten okres został więc znacznie skrócony, bo we wcześniejszych odsłonach tej promocji Citibank stosował karencję 90-dniową).

Zasady promocji. Jeśli spełnisz powyższe warunki uczestnictwa, to aby uzyskać bonus 20 zł:
 • w okresie od 28.11. od godz. 14:00 do 5.12.2019 r. co najmniej jeden raz zaloguj się do serwisu bankowości mobilnej Citi Mobile za pomocą aplikacji mobilnej w telefonie (dostępnej na urządzenia z systemem Android oraz iOS).

Bonus 20 zł trafi na Twe konto osobiste lub (jeśli nie posiadasz konta w Citibanku) na rachunek karty kredytowej w ciągu 30 dni roboczych po zakończeniu promocji, o ile znajdziesz się w gronie 1000 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Każdy z uczestników zdobyć może tylko jeden bonus.

Za podrzucenie informacji o promocji z bonusem 20 zł dziękuję Czytelnikowi Rafałowi.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

34 komentarze:

 1. Mam zaproszenie 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. A tak przy okazji to vouchery Pyszne.pl w poprzedniej edycji już rozesłali? Bo ja nie mam. Choć możliwe że się nie załapałem przez późne logowanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. kiedyś też już była i nie wypłacili mi tych paru złotych :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Już tyle razy to było a ani razu nie otrzymałem zaproszenia :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciesz się, dla mnie szkoda czasu. Jeszcze nie wypłacili bonusów za poprzednią promocję, a już biorą się za nową. A autoryzacja mobilna w tym banku to jest porażka, wiecznie z nią problemy.

   Usuń
  2. u mnie też nie było nigdy żadnych zaproszeń tak więc ponad tydzień temu wypowiedzenie poszło, pozdrawiam bank pomarańczowy

   Usuń
  3. Ja raz dostałem ale nie załapałem się do nagrodzonych. I już więcej nigdy.

   Usuń
  4. @Sławomir a dlaczego pomarańczowy bank?

   Usuń
  5. bo pomarańczowy co chwile mi wysyła zaproszenia i wielu innym z forum z tego co widzę od 3 lat daje zarabiać systematycznie

   Usuń
  6. maila brak teraz dostałem sms żeby sie zalogować

   Usuń
 5. Ja dostałem tylko maila. Smsa brak a widzę, że powinno być jedno i drugie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też tylko mail. SMSa brak. Musi być jedno i drugie?

   Usuń
  2. W poprzednich edycja, z tego co kojarzę, to mail przychodził wcześniej, ale SMS dopiero w dniu startu promocji.

   Usuń
 6. Właśnie przyszedł SMS. A maila wcześniej nie dostałam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest SMS: Citi Handlowy:Zaloguj sie o 14:00 do Citi Mobile jako jedna z pierwszych 1000 osob i zgarnij 20zl. http://citi.me/mobile Sprawdz szczegoly w mailu od nas.

  OdpowiedzUsuń
 8. A moneyback na zatrzymanie ciągle oferują?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, właśnie dzisiaj do mnie dzwonili na zatrzymanie Karty Kredytowej. To już 3 raz kiedy przytulę 100 zł :)

   Usuń
 9. No to czas się zbliża. Przygotowani? Telefony podpięte pod zasilanie? 3... 2... 1...

  OdpowiedzUsuń
 10. No i jest problem z logowaniem :( Kółeczko się kręci.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale zamula to logowanie. Promocja zamiast zachęcić do korzystania z apki to raczej zniechęca jak ktoś widzi takie spowolnienie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Zrobione o 14:07 tylko sms

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy ktoś dziś wchodził na CitiHandlowy ? Przez chwile rzucuciło mi się w oczy że za zwuększenie limitu kk do 29 tys zł otrzyma się bon do Biedronki na 50zł. Nie moge tego teraz znaleść ...

  OdpowiedzUsuń
 14. Tak z innej beczki. Ale w tym roku bieda z Black Friday w bankach. Same pożyczki i kredyty na rzekomo promocyjnych warunkach. A żeby jakaś lokata? Nic :( W ub.r. Santander chociaż zwolnił z opłaty za przelewy z karty kredytowej. W tym roku już nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem dziś te same przemyślenia. Niestety wszystkie propozycje nacechowane sprzedaż, bez jakiś szczególnych okazji dla klienta. Ale kto śledzi promocje bankowe, to takie okazje może mieć cały rok, a nie tylko dziś ;)

   Usuń
 15. Czy ktokolwiek dostał tą nagrodę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma jeszcze.

   Usuń
  2. Też czekam. Ale mają jeszcze czas bo 30 dni roboczych.

   Usuń
  3. zgodnie z kalkulatorem dni roboczych wypłata powinna nastapić (daje im 2 dni extra) do piątku 24-01-2020 chętne poczytam czy ktoś dostał

   Usuń
 16. 13.01 2 dyszki wpadły, logowałem się miedzy 1 a 3 minuty od startu

  OdpowiedzUsuń
 17. Wczoraj sprawdzałem koło południa i jeszcze nie było. Ale dziś już mam 20 zł z datą wpłaty wczoraj.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...