Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher 100 zł na zakupy w H and M za PKO Konto Pierwsze (dla dzieci w wieku 13-18 lat)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

14.11.2019

Voucher 100 zł na zakupy w H and M za PKO Konto Pierwsze (dla dzieci w wieku 13-18 lat)

PKO BP odpalił promocję konta dla niepełnoletnich.

Voucher 100 zł do H&M za konto dla dziecka w PKO BP
Do wzięcia czeka 100 zł do wydania w sklepach H&M. To dla młodych. A przy okazji warto przypomnieć, że na każdego dorosłego czeka premia w wysokości 100 zł (do wykorzystania na dowolny cel).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje kont bankowych.]

I też o tej premii za otwarcie konta przez dorosłych wspominam nie bez przyczyny, bo aby założyć konto dla dziecka, rodzic też musi posiadać konto osobiste w PKO BP wraz z dostępem do bankowości internetowej. Jeśli więc takowego nie masz, to sprawdź jak zyskać 100 zł za Konto za Zero, a po jego otwarciu założysz konto z premią dla swej latorośli.

Promocja Konta Pierwszego z voucherami H&M


Dla kogo promocja konta? Udział w akcji premiującej otwarcie konta wziąć może rodzic (przedstawiciel ustawowy) osoby niepełnoletniej, która ukończyła 13. rok życia oraz do dnia 5.11.2019 r. nie posiadała PKO Konta Pierwszego.

Nagroda. Do wzięcia są 2 e-karty o wartości 50 zł każda, do wykorzystania w sklepie internetowym oraz sklepach stacjonarnych sieci H&M. Ich realizacja ma być możliwa do 30.06.2020 r. Z takiego vouchera korzystać można wielokrotnie, aż do wyczerpania środków na nim się znajdujących.

Limit nagród. PKO BP przygotował 1 000 nagród (o wartości 100 zł każda), więc promocja Konta Pierwszego może zakończyć się przed czasem (jeśli tak się stanie, to informacja na ten temat ma się pojawić tutaj).

Zasady promocji konta. By wziąć udział w akcji, w okresie promocji - od 6.11. do 6.12.2019 r. (lub do wcześniejszego zakończenia promocji z powodu wyczerpania puli nagród) niezbędnym jest:
 • zawarcie umowy o PKO Konto Pierwsze  (zawiera rodzic i dziecko wspólnie) wraz z wydawaną do niego kartą Visa PKO Ekspres;
 • wyrażenie zgody (to wymóg wobec rodzica) na otrzymywanie od PKO BP informacji marketingowych (w tym handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnej itp. (zgody tej nie odwołuj do momentu wypłaty premii);
 • rejestracja na stronie promocji konta;
 • wykonanie (najpóźniej do 22.12.2019 r.) min. 1 płatności kartą wydaną do konta na dowolną kwotę (transakcja może być wykonana w punkcie handlowo-usługowym lub w Internecie).

Nagrody do uczestnika (rodzica) mają być przekazane wiadomością wysyłaną poprzez bankowość internetową (iPKO). Ma to nastąpić w dwóch turach:
"I tura: do 20 grudnia 2019 r. – dotyczy Uczestników Promocji, którzy spełnią warunki Promocji do 30 listopada 2019 r., 
II tura: do 17 stycznia 2020 r. – dotyczy pozostałych Uczestników Promocji, którzy spełnią warunki Promocji do 22 grudnia 2019"

Do tego czasu należy posiadać konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz nie przekształcać konta w rachunek innego typu. I także na ten moment rodzic musi posiadać konto osobiste w PKO BP wraz z dostępem do bankowości internetowej (bo - przypomnę - to właśnie tam przyjdzie nagroda) oraz nie odwoływać zgód marketingowych.

Jeden uczestnik promocji (rodzic) otrzymać może tylko jedną nagrodę (bez względu na liczbę otwartych Kont Pierwszych).

Ile kosztuje PKO Konto Pierwsze?


Główne cechy konta zakładanego w PKO BP w ramach powyższej promocji dla młodzieży w wieku 13-18 lat) to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir (PLN) zlecane w bankowości internetowej;
 • 0/3,90 zł - opłata miesięczna za kartę nie jest pobierana jeśli w danym miesiącu wykonano co najmniej 2 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Da się to połączyć z programem poleceń? Tzn czy rodzic może polecić konto dziecku? Wtedy byłoby 2 x 100 zł i jeszcze voucher.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się połączyć. Polecać można tylko wybrane rodzaje kont (dla dorosłych - m.in. Konto Za Zero czy Konto dla Młodych), a wśród nich nie ma PKO Konta Pierwszego.

   Usuń
 2. A jak wcześniej syn miał Konto Dziecka (do 13 r.ż.) ale już zamknęliśmy z 2 lata temu to teraz może mieć te konto Pierwsze (już ma 14 lat) i załapie się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Wynika to z definicji Uczestnika, przez którego regulamin rozumie "Rodzica, jako przedstawiciela ustawowego osoby małoletniej, która do dnia poprzedzającego Okres Promocji nie była posiadaczem Konta". Konto zostało zapisanie z wielkiej litery, więc trzeba odnaleźć jego definicję. A ta w regulaminie promocji wygląda tak: "Konto – rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy pod nazwą „PKO Konto Pierwsze”, przeznaczony dla dzieci, które ukończyły 13. rok życia, ale nie przekroczyły 18. roku życia". Zatem wykluczyć może wyłącznie Konto Pierwsze.

   Usuń
  2. Chociaż nie byłem autorem pytania to Dziękuję za tak zaangażowaną odpowiedz.

   Usuń
 3. czy ja dobrze rozumiem ze konto mozna otworzyc bezposrednio zglaszajac sie do placowki ? wyslany byl wniosek przez internet aczkolwiek nie przeszedl pozytywnej weryfikacji!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zakładałam konto dziecku w ostatnim dniu promocji, na szybko i nie doczytałam do końca Twojego wpisu. Papiery właśnie przyszły. Po przeczytaniu warunków promocji dopiero teraz zorientowałam się, że i ja muszę mieć konto w PKO BP. Czy jeśli teraz je założę (konto rodzica) , to moje dziecko po spełnieniu warunku 1 transakcji kartą otrzyma vochery H&M? I czy jest jakaś szansa na uruchomienie nowej promocji poleceń PKO, czy niestety zakładając konto ja nic nie zarobię? Z góry dziękuje za odpowiedź Dzięki Twojej stronie trochę kasy zarobiłam, za co bardzo dziękuję i polecam każdemu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byle konto rodzic miał na dzień przekazania nagrody

   Usuń
  2. dziękuję za odpowiedź

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...