Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowa premia 400 zł za konto w BNP Paribas powraca!

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

15.11.2019

Rekordowa premia 400 zł za konto w BNP Paribas powraca!

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas ponownie założyć można w promocji z rekordowo wysoką premią

Konto z zyskiem 400 zł w BNP Paribas
Do wzięcia czeka aż 400 zł. I to wyłącznie w postaci premii pieniężnych, które wpłyną na konto, więc środki te będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel!


[Promocja zakończona w związku z wyczerpaniem puli rejestracji. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas. 

Choć niniejsza promocja "Konto z zyskiem" już się zakończyła, to oznacza to jedynie brak możliwości kolejnych rejestracji na stronie promocji. Kto jednak zdążył już się zarejestrować, to ciągle ma czas na złożenie wniosku o konto - link do wniosku można znaleźć w mailu potwierdzającym rejestrację. Jeśli więc udało Ci się zarejestrować, to 400 zł otrzymasz (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków promocji).]

Promocja "Konto z zyskiem" w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie nie obejmuje klientów BGŻ Optima.

Limit rejestracji w promocji BNP Paribas. Udział w promocji "Konto z zyskiem" wziąć może 4500 osób. Jeżeli pula rejestracji wyczerpie się przed czasem, to na stronie promocji pojawi się stosowny komunikat, a kolejne rejestracje nie będą wtedy już możliwe. Ale kto zdąży się zarejestrować, ten może mieć pewność zdobycia nagrody (oczywiście po spełnieniu warunków).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 8.12.2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej z Kartą Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego warto wybrać właśnie tę kartę, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji (przed złożeniem wniosku warto - jeśli używasz - wyłączyć AdBlocka, bo dochodzą mnie słuchy, że płata on figle i utrudnia otwarcie strony z wnioskiem);
 • do 20.12.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej;
 • w grudniu 2019 r. wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta na dowolne kwoty.

Już za samo spełnienie powyższych warunków otrzymasz premię 100 zł (pierwsza nagroda). Ale do wzięcia będą też kolejne premie w tej samej wysokości.

By uzyskać drugą nagrodę w wysokości 100 zł:
 • w styczniu 2020 r. wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł.

Dla uzyskania trzeciej nagrody (również 100 zł):
 • w lutym 2020 r.:
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł oraz
  • zapewnij wpływy na konto na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

Jeśli zaś chodzi o ostatnią, czwartą nagrodę (100 zł), to by ją zgarnąć:
 • w marcu 2020 r.: 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł;
  • zapewnij wpływy na konto na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas) oraz
  • wykonaj 5 przelewów za pomocą bankowości internetowej BNP Paribas (Pl@net, GOonline) lub poprzez aplikację mobilną GOmobile (z wyłączeniem systemów płatności internetowych takich jak PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK itp.; w praktyce najprościej będzie wykonać przelewy np. na własne konto w innym banku).

Pamiętaj przy tym, że warunkiem uzyskania każdej z nagród jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej (a więc np. by zdobyć trzecią nagrodę, to musisz mieć spełnione warunki uzyskania drugiej nagrody).
💡 Jeśli lista warunków do spełnienia wydaje Ci się długa, kliknij tutaj, pobierz i wydrukuj sobie prostą rozpiskę, dzięki której udział w promocji przebiegnie sprawnie i prosto 😉

Przekazanie premii. O przyznawaniu kolejnych premii, organizator promocji będzie informować mailowo: do 20.01. (o pierwszej nagrodzie), do 20.02. (o drugiej nagrodzie), do 20.03. (o trzeciej nagrodzie) i do 20.04.2020 r. (o czwartej nagrodzie).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie trzeba zareagować i najpóźniej do 26.01.2020 r. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu powiadamiającym o przyznaniu premii), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. I właśnie na to konto wpłyną premie. Pierwsza nagroda 100 zł ma być wypłacona najpóźniej do 31.01.2020 r., a kolejne mają wpływać do 29.02., do 31.03. i do 30.04.2020 r.

Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej. To na szczęście wymóg nieobciążający, bo konto jest bez warunków darmowe, a i kartę do konta (Otwartą na Dzisiaj) łatwo mieć za 0 zł.

Ważne wskazówki. Spełniając warunki uzyskania bonusów w promocji "Konto z zyskiem", pamiętaj o poniższych zasadach: 

▶️ Płatności kartą (nie wliczają się do tego płatności BLIKiem) można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku bank pod uwagę nie weźmie transakcji wykonanych "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Jeśli chodzi o płatności kartą, to regulamin promocji wyklucza transakcje w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (kody te wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Generalnie chodzi więc tutaj tylko o wykluczenie metod, które pozwoliłyby na szybki obrót na karcie (często bez faktycznego robienia zakupów). Spokojnie można jednak płacić w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, aptekach, drogeriach, na stacjach paliw, w lokalach gastronomicznych, kinach, restauracjach itd. 

▶️ Wpływy na sumę min. 1 000 zł mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Możesz więc np. wykonać przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza pojawienie się w historii konta - nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.


Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • BNP Paribas daje do wyboru jedną z trzech poniższych kart do konta:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu spełniony zostanie jeden warunek:
  - wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub
  jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia.

  Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash; użytkownicy karty, którzy nie ukończyli 26. roku życia za darmo mogą wypłacać ze wszystkich bankomatów w Polsce;

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli nie chcesz płacić za dodatkowe ubezpieczenia, ani darmowe wypłaty z bankomatów nie są dla Ciebie zanadto istotne, a wolisz za darmo korzystać z konta, wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj. W tym przypadku jedna płatność kartą miesięcznie wystarczy, by mieć konto i kartę za darmo!

Złożenie wniosków o konto objętych promocją możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa od banku. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy już kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej.

💡 Gdy już otworzysz konto w powyższej promocji (ta kolejność ma znaczenie ze względów - nazwijmy to - technicznych), możesz również zainteresować się inną promocją tego banku: z kartą kredytową BNP Paribas uzyskasz bony o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

121 komentarzy:

 1. Kiedy można takie konto zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wymaga utrzymania konta (z kartą i z dostępem do bankowości internetowej) do momentu wypłaty premii (ostatnia ma wpłynąć do 30.04.2020 r.). Później można zrobić co się zechce.

   Usuń
 2. Mam kartę kredytową w BNP Paribas. Czy to mnie wyklucza z promocji??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie tak. Ale w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z posiadaną kartą kredytową), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje (mimo posiadania karty kredytowej). Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
 3. Czy te 5 przelewów musi być na różne konta? Jeśli tak to czy mogą być też na konta oszczędnościowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi jedynie o 5 przelewach. Mogą więc to być przelewy nawet na jedno i to samo konto. Czy osobiste, czy oszczędnościowe, to nie ma znaczenia.

   Usuń
  2. Czy te przelewy mogą być zlecone wszystkie w jednym dniu?

   Usuń
 4. Niezłe mają tempo. Promocja za promocją. Ale czy jest tam jeszcze ktoś kto nie ma konta?

  OdpowiedzUsuń
 5. Weryfikacja się nie powiodła zapraszamy do oddziału w celu uzyskania szczegółów czy udając się do oddziału wezmę udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zrobiłeś screen strony lub zapisałeś za pomocą CTRl+P i wydrukujesz i z tym udasz się do oddziału banku, to Bank otworzy Ci Konto i podepnie tą promocję.

   Usuń
 6. Trzeba skan dowodu przesylac przy skladaniu wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest zabronione, skan, zdjęcie dowodu, czy to jest bezpieczne?

   Usuń
  2. Nie jest zabroniono. Już było na ten temat często. Banki mogą na podstawie chyba jakieś ustawy o przeciwdziałaniu terroryzmowi itp.

   Usuń
 7. Czyli płatność kartą w telefonie, poprzez Google Pay zaliczy się do promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności Google Pay czy Apple Pay są zaliczane, bo to ciągle płatność tą samą kartą (acz w nieco innej postaci). Wspomina o tym także regulamin.

   Usuń
  2. A czy da się zeskanować kodu QR z faktury i zapłacić telefonem, żeby zaliczyło się to jako płatność kartą? Aplikacją banku? Google Pay?

   Usuń
 8. Czy zasilenie konta revolut zaliczy się do promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak samo jak np. płatności w kasynach czy wypłaty gotówki w bankomatach.
   Powodzenia!

   Usuń
 9. Czy jakiś posiadacz konta w Paribasie doładowywał telefon po zmianie systemu? Wchodząc na stronę doładowań operatora wybieram: Płacę przelewem i po zaznaczeniu BNP Paribas przekierowuje mnie na stronę logowania do systemu Planet a przecież w weekend odbyła się migracja do nowego systemu GOonline, Planet został chyba wyłączony. Wygląda jakby tego nie uwzględnili, to teraz nie da się doładować telefonu bezpośrednio ze strony operatora?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy trzeba zaznaczac wszystkie zgody podczas skladania wniosku? Sa az 4: 1. Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem promocji „Konto z zyskiem” i akceptuję jego postanowienia.
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Ad Astra Sp. z o.o.
  Zobacz pełny tekst klauzuli.
  3. Udzielam zgody Ad Astra Sp. z o.o. na przekazanie moich danych zawartych w Formularzu rejestracyjnym do BNP Paribas Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie
  Zobacz pełny tekst klauzuli.
  4. Upoważniam BNP Paribas Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie w trybie określonym w art. 104 ust. 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. do ujawnienia tajemnicy bankowej Ad Astra Sp. z o.o.
  Zobacz pełny tekst klauzuli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zgody przy rejestracji a nie we wniosku. Wszystkie trzeba zaznaczyć bo dalej się nie da przejść. A we wniosku wszystko jest dobrowolne.

   Usuń
 11. Trochę mam problem ze zrozumieniem punktu3 w warunkach promocji,,Wykonując w kożdym z 3 miesięcy transakcję na kwotę 300 zł wpłata 1000 zł"Czyli w Grudniu też musi być wpłata 1000 oraz Styczniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności kartą na sumę min. 300 zł pierwszy raz wymagane są dopiero w styczniu. W grudniu wystarczy wykonać min. 3 płatności (na dowolne kwoty). A wpływ(y) na sumę min. 1000 zł trzeba będzie zapewnić od lutego.

   Usuń
 12. Dołańczam się do pytania Tomka, trochę dziwnie to pisze na stronie promocji w pkt 3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie promocji faktycznie jest to sformułowane dość niefortunnie. Ale kluczowe i wiążące jest to co w regulaminie (a więc tak, jak w powyższym prześwietleniu promocji).

   Usuń
 13. Tez po zalozeniu konta napotykacie problem z aktywowaniem aplikacji mobilnej? Wpisuje poprawne dane (login/pesel oraz nazwisko panieńskie matki), a wyskakuje komunikat o bledzie. Czy po założeniu konta musi minąć troche czasu zanim system zaskoczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktywacja dostępu do bankowości możliwa jest dopiero po otrzymaniu karty do konta i nadaniu do niej PINu.

   Usuń
 14. ,,Wykluczenie nie obejmuje klientów BGŻ Optima. " Czyli nie mogę skorzystać z powyższej promocji nawet mimo iż zamknęłam konto w BGŻ Optima 11.2018 ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj swój post jeszcze raz... I będziesz mieć odpowiedź

   Usuń
  2. "Wykluczenie nie obejmuje klientów BGŻ Optima"

   Zatem zarówno byli, jak i obecni klienci BGŻ Optima mogą wziąć udział w powyższej promocji.

   Usuń
 15. Czy transakcje kartą to też transakcje zrealizowane za pomocą Apple Pay?

  OdpowiedzUsuń
 16. Wie ktoś może czy płatność na booking.com zaliczy się do udziału ?

  OdpowiedzUsuń
 17. MR Złotówa,
  napisałeś,że

  ...Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash...

  Nie zgadzam się z Tobą, zauważyłem, że użytkownicy do 26 roku życia maja wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. To na plus. Dla młodych (którzy nie ukończyli 26. roku życia).

   Usuń
 18. Karencja odczekana i here we go again

  OdpowiedzUsuń
 19. Otwarcie konta przelewem jest możliwe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wchodzi w grę. Zawarcie umowy odbywa się online za pomocą SMSa, a później przyjeżdża kurier w celu potwierdzenia tożsamości.

   Usuń
 20. Rozumiem, że posiadanie samego kredytu w banku bez żadnego konta, karty ani bankowości internetowej no wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, Czy przy zamykaniu kont (w róznych bankach) orpócz rachynku i karty powinieniem też zamykać bankowość internetową/mobilną? czy posiadanie tej bankowości nie będzie mnie wykluczało z kolejnych promocji?

   Usuń
  2. Zachowanie dostępu do bankowości przeszkodą jest chyba tylko w Aliorze i Paribasie. W innych bankach pozostawienie bankowości nie stanowi problemu by brać udział w promocjach w przyszłości.

   Usuń
 21. Ponawiam pytanie; jeśli da się zeskanować kod QR z faktury za media i zapłacić telefonem, to zaliczy się to jako płatność kartą?
  Aplikacją banku? Google Pay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to zależy jaki ma kod MCC. Ale najpewniej 4900

   Usuń
 22. Witam. Jeżeli, ktoś planuję wzięcie tej promocji, to ostrzegam, że musi się uzbroić w cierpliwość bo czekają go przejścia jak za czasów PRL. Moja żona i ja założyliśmy konta z promocji, moja luba już miesiąc temu przy okazji innej promocji, ale sytuacja jest ta sama.

  Mianowicie, po podpisaniu umowy dostaniecie list z kartą i wgląd do umowy ramowej przez ich system Autenti. Żadnych innych informacji jak się zalogować do bankowości internetowej
  żadnego maila, sms nic ... W innych bankach dostaniesz wiadomość i informacją jak się zalogować itp., tutaj nic z tego. Moja żona w umowie ramowej znalazła login co nie było trudne (po prostu człowiek się rozleniwia i nie czyta), więc otworzyła odpowiednią stronę, wpisała login i co ... i strona prosi ją o podanie hasła. Którego jak nadmieniam nigdzie nie ma nadanego. Próba resetu hasła też nie pomogła, system wyrzucił błąd.

  Żona udała się wiec do placówki banku, gdzie okazało się że konto jest ale zablokowane i nie przychodzą przez to hasła na telefon. Panie w placówce nie dały rady konta odblokować musiały napisać maila do centrali. Teraz konto ma już dostępne, miesiąc minął na kaskę czeka, zobaczymy...

  Ja założyłem konto w tej promocji kilka dni temu, sytuacja jest ta sama, do bankowości internetowej dostać się nie można. Do placówek biegać nie mam czasu, zadzwoniłem więc na infolinię, po serii pytań miła Pani zweryfikowała moją tożsamość i po odczekaniu 10 - 15 min otrzymałem komunikat, że wysyła maila z prośbą o odblokowanie konta bo one nie może tego zrobić bo nie ma uprawnień. Na pytanie czy dostanę informację kiedy zostanie odblokowane, zostałem poinformowany że muszę próbować się logować aż w końcu przyjdzie do mnie sms z hasłem, co będzie oznaczać że system zadziałał .... popłakałem się ze śmiechu :'D Pewnie też mnie czeka wizyta w placówce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja osobiście sobie z tym poradziłem. Też zastanawiałem się że po wbiciu loginu prosi mnie o podanie hasła którego nie znam więc uznałem, że błądzę i zadzwoniłem na infolinię. Okazało się że trzeba dopiąć cały proces zakładania konta i wysłać na numer 4884 sms o treści Pin..... A wszystko jest podane w kopercie z kartą. Po wysłaniu konto się dopiero aktywowało i mogłem po wpisaniu loginu ustawić swoje hasło i zalogować się do konta. I to wszystko.

   Usuń
  2. Ale to jest sposób na aktywację karty a nie dostęp do konta przez internet. W tym liście nie ma nic o tym że ta czynność aktywuje mi dostęp. Jak ja rozmawiałem z Panią z infolinii to wspomniałem że nie aktywowałem karty i nic mi o tym nie powiedziała, że muszę to zrobić.

   Usuń
  3. Przed aktywacją dostępu do bankowości internetowej trzeba aktywować kartę i nadać do niej PIN. Do pierwszego logowania niezbędny jest login (w umowie ramowej można go znaleźć na stronie nr 3). Po jego wpisaniu na stronie logowania do bankowości, przyjdzie SMS z hasłem startowym.

   Usuń
  4. @Lind Bo to wszystko jest zle opisane. A raczej brakuje tam istotnych informacji. Ta aktywacja karty jednocześnie aktywuje Ci konto i umożliwia nadanie hasła bo login masz w umowie.Podpisanie umowy sms nie aktywuje konta z automatu. Trafiłeś na kiepskiego konsultanta stąd te problemy. Nie wyjaśnił Ci tego problemu jak należy.

   Usuń
  5. Ja aktywowałem kartę, otrzymałem SMS zwrotny z PINEM a bankowość internetowa jak nie działała tak nie działa. PRL to mało powiedziane. Któryś konsultant powiedział mi że muszę jeszcze wykonać jakąś płatność kartą żeby aktywować wszystko w pełni. Ale jak wykonać skoro nie ma środków na koncie. Po co je tam przelać jeśli nie mogę się zalogować żeby dysponować tymi środkami...

   Usuń
 23. Czyli dla wysokości premii nie ma znaczenia którą kartę wybiorę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez znaczenia.

   Usuń
  2. Trochę ma. Bo dostaniesz 400 zł ale jak wybierzesz kartę Otwartą na świat albo eŚwiat to część zysku zjedzą ci opłaty. Netto zarobisz mniej. A w przypadku karty otwartej na Dzisiaj dostaniesz 400 zł, ale nic nie zapłacisz za kartę.

   Usuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 25. Witam.. niestety spaliłem temat, bo nie wiedziałem o przejęciu reifeissen, a miałem tam od lat nieużywane konto. Wypada mi jedynie szybko zamknąć teraz już oba rachunki, bo żadnych korzyści się nie spodziewam, poza opłatą za kartę - 6 zł. I tu moje pytanie, czy będe obciążany skoro swojej karty jeszcze nie aktywowałem ?

  OdpowiedzUsuń
 26. może ktoś bardziej doświadczony z Was mi pomoże :)

  zamknęłam konto w BGŻ BNP Paribas w placówce 18 lutego tego roku (założyłam, że konto zostało zamknięte tego samego dnia), więc 18 listopada minęło 9 miesięcy. Natomiast nie miałam pewności czy nie obowiązywało 30 dni okresu wypowiedzenia

  ale zaryzykowałam

  dziś zarejestrowałam się w niniejszej promocji i złożyłam wniosek o konto. otrzymałam telefon i kurier będzie do 5 dni. konsultantka nie była w stanie mi odpowiedzieć dokładnie kiedy zostało zamknięte moje konto w BGŻ BNP Paribas

  i mam pytanie: kiedy następuje weryfikacja okresu 9 miesięcy od likwidacji do założenia konta by móc uczestniczyć promocji? na jakim etapie?
  czy nie będzie tak, że spełnię warunki a nagrody nie otrzymam?

  konsultantka odpowiedziała, że skoro wniosek przeszedł to jest ok, ale nie jestem przekonana:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale dlaczego tak założyłaś? Jest 30-dniowy okres wypowiedzenia. Chyba że z powodu zmian w regulacjach wypowiedziałaś w trybie natychmiastowym. 9 miesięcy liczy się od faktycznego zamknięcia konta. No ale ja przez pomyłkę założyłem jakiś czas temu konto po 7 miesiącach. I premia wpadła ;)

   Usuń
  2. Jeśli wniosek przeszedł to wystarczy pilnować spełnienia warunków, a gdyby później pojawiły się komplikacje z nagrodą to reklamacja załatwi sprawę :)

   Usuń
  3. dzięki za odpowiedzi:) okazuje się, że zostało zamknięte w tym samym dniu i konto założone:)
   ale nie obyło się bez problemów - mój pierwszy wniosek został odrzucony po statusie "wysłanie karty". konsultantka nie była w stanie wyjaśnić dlaczego. wniosek złożyłam jeszcze raz z tego samego linku z rejestracji promocji i tym razem bez przygód

   Usuń
 27. Niestety posiadanie karty kredytowej w BGŻ PNB wyklucza z udziału w promocji z uwagi na posiadanie umowy ramowej :(

  OdpowiedzUsuń
 28. Mam pytanko, w jaki sposób umawiam się z kurierem co do przyjazdu ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie dzwonił kurier się umówić.

   Usuń
 29. Do mnie nie dzwonił przyjechał dostałam SMS w który dzień

  OdpowiedzUsuń
 30. Ile dni po założeniu konta będę czekać na kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W czwartek wniosek, we wniosek był kurier.

   Usuń
 31. Wpisalam zly adres meilowy... co teraz?

  OdpowiedzUsuń
 32. Witam,
  zarejestrowałam się do promocji i chciałam złożyć wniosek o konto ale strona z wnioskiem mieliła ponad godzinę, po czym wyskoczył komunikat z odmową dostępu. Myślę sobie ok, mam jeszcze link z maila z potwierdzeniem rejestracji. i tutaj ponownie pojawia się mielenie i informacja o błąd 500 "Czasowa niedostepność serwera".

  i tutaj moje pytanie, czy będę mogła z tego linku jeszcze skorzystać czy są to linki jednorazowe??

  OdpowiedzUsuń
 33. Witam, czy płatność kartą musi być rozliczona najpóźniej ostatniego dnia miesiąca, czy wystarczy że jest fizycznie dokonana ostatniego dnia danego miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie mowa tylko o dokonaniu płatności. A nie ma nic o zaksięgowaniu.

   Usuń
 34. Nie rozumiem punktu dot. wykluczenia platnosci z np. BlueMedia czy Dotpay. Czy jesli np. zaplace rachunek uzywajac BlueMedia ale wybiore forme platnosci Google Pay to ta transakcja bedzie zaliczona czy nie? Bo niby Google Pay to wykluczenie nie dotyczy.

  OdpowiedzUsuń
 35. Potrzebuję chyba pomocy.
  Zdołałemz ałapac się na tę promocję.
  Dostałem maile potwierdzające że wszystko jest cacy.
  Niestety do dzisiaj karta nie przyszła.
  Wysłałem ileś tam maili, dzwoniłem kilka razy i ciągle słysze, że ze wzgledów na problemy techniczne nie została przekazana do produkcji.
  Bez karty i wizyty kuriera nie zawrę umowy na konto do 20.12 czyli nie spełnię pierwszego warunku promocji i cała zabawa traci sens.
  Ktoś ma pomysł jak wybrnąć z tej, patowej dla mnie sytuacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowę zawarłeś już przez SMS. Kurier przyjeżdża potwierdzić tożsamość i przywozi kartę.

   Jak nie dostaniesz karty na czas to złóż reklamację. Mi zaproponowali udział w kolejnej edycji mimo że konto założyłem x-czasu wcześniej.

   Usuń
  2. Względnie w grudniu zrób 3 transakcje blikiem. I w reklamacji napisz żeby ci zaliczyli do promocji. Choć normalnie powinny być kartą ale skoro jej nie masz?

   Usuń
 36. Dziękuję za pomoc! :) To będę pisał reklamację. Transakcji blikiem nie jestem w stanie wykonać, bo dostępu do konta nie posiadam. Taka kwadratura bankowego koła ;)

  OdpowiedzUsuń
 37. Załapałem się na promocję, otworzyłem konto do 08.12.2019, 10 dni później otrzymałem kartę i ją aktywowałem. Natomiast do dnia dzisiejszego nie mogę się zalogować do bankowości internetowej, bo podobno konto jest jeszcze nieaktywne/zablokowane - infolinia odsyła do oddziału, oddział na infolinię i tak w kółko. Od tygodnia konto jest przekazane do aktywacji i dalej nie działa. Razem mijają już prawie 3 tygodnie od otwarcia - żenada.

  OdpowiedzUsuń
 38. Czy na te styczniowe 300zł, łapią się płatności kartą na allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Był gdzieś już ten wątek. Ktoś pisał że płatności na Allegro się zaliczają.

   Usuń
 39. Z jakiego adresy email otrzymam powiadomienie o pierwszej nagrodzie?

  OdpowiedzUsuń
 40. Witam, czekałam od września na kartę, otrzymałam ją kurierem dopiero w grudniu mimo 6 interwencji. W grudniu w końcu zaczęłam korzystać z konta i zareklamowałam, że warunki promocji spełnię z miesięcznym opóźnieniem z winy banku (transakcje i wpływ miały być w listopadzie, a był już grudzień) wpłaciłam kasę, potem od razu odlałam niepotrzebną kwotę i zostawiłam te 300 złotych by spełnić warunki płatności, część już zrealizowałam. Właśnie teraz się zalogowałam i widzę, że karta jest zastrzeżona, środki z konta zniknęły, oraz nie ma historii transakcji mimo że płaciłam w grudniu.
  Ukradli mi 175 złotych z konta, premii nie wypłacili mimo reklamacji a konto według informacji z czatu zamknęli. ZŁODZIEJE i oszuści. Proszę o interwencję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na jakiej podstawie zamknęli? Wypowiedzenie składałeś? Złóż reklamację a nie pytaj na czacie bo tam odpowiedzi są czasem niewiele warte.

   Usuń
 41. Dostał już ktoś meila o przyznanej nagrodzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie brak. Pewnie w poniedziałek przyślą. Mam nadzieję.

   Usuń
  2. Też czekam

   Usuń
  3. U mnie też na razie nic

   Usuń
  4. U mnie też na razie nic

   Usuń
  5. Również czekam, też myślę, że w poniedziałek

   Usuń
  6. Ja juz dostałem maila przed chwilą

   Usuń
 42. Właśnie dostałam meila i podałam konto:)

  OdpowiedzUsuń
 43. Właśnie przyszedł mail

  OdpowiedzUsuń
 44. Czy zasilenie konta w kantorze internetowym (np cinkciarz) zaliczy się do wymaganego obrotu na karcie?

  OdpowiedzUsuń
 45. Czy płatności przez pay.ecard.pl przechodzą pod promocje? (doładowanie konta w paczkomatach)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem co to za płatność ale mogę potwierdzić że na Allegro przez PayU płatności są zaliczane.

   Usuń
 46. Czy ktoś już otrzymał na konto pierwszą stu złotowa nagrodę? Niestety ja jeszcze czekam.

  OdpowiedzUsuń
 47. A czy ktoś dostał już premię?

  OdpowiedzUsuń
 48. A ja nie dostałam żadnej premii i żadnego maila pomimo, że spełniłam warunki. Nie rozumiem dlaczego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo, zgłosiłem 21 stycznia reklamację i czekam do tej pory.

   Usuń
  2. Dostałem dziś odpowiedź na reklamację:

   "Szanowny Panie,

   Nagroda Została Panu przyznana lecz nie uzupełnił Pan nr konta do wypłaty, zgodnie z instrukcją podaną w mailu z potwierdzeniem przyznania nagrody. Mail mógł być automatycznie skasowany systemem antyspamowym.

   Proszę o podanie nr konta zgodnie z instrukcją poniżej. Przelew będzie wysłany na konto najpóźniej w dniu 29.02.2020 r. Bo termin styczniowych wypłat już minął.

   Przypominamy, że w celu przekazania nagrody niezbędne jest uzupełnienie numeru rachunku otwartego w ramach Promocji w Banku BNP Paribas. Przekazanie numeru konta jest bezpieczne, można go zapisać wyłącznie na zabezpieczonej stronie internetowej, po dodatkowym logowaniu. W tym celu należy wejść na stronę https://kontozzyskiem.bnpparibasplus.pl/ i zalogować się za pośrednictwem Państwa adresu e-mail:(...)" Otrzymałem również kod autoryzacji niezbędny przy logowaniu.

   Jeśli spełniłeś/aś warunki promocji, proszę próbować w ten sposób.

   Usuń
 49. Również przed chwilą sprawdzałem konto i nic. Jednak kilka godzin na wypłatę kasy mają. 20 stycznia zalogowałem się na wskazanej stronie, podałem nr konta - dwukrotnie sprawdzając czy nie popełniłem błędu. Szkoda, że nie były wysyłane maile dla potwierdzenia zgłoszenia z wprowadzonym numerem konta.

  OdpowiedzUsuń
 50. Pieniądze są już na koncie.

  OdpowiedzUsuń
 51. Dzisiaj wpadła premia! Mega się cieszę bo to moja pierwsza premią. Dzięki Bankobranie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję rozpoczęcia! I życzę dalszego owocnego korzystania z promocji bankowych!

   Usuń
 52. A czy może mi np. Mąż przelalac 1000 zł że Swojego konta BNP Paribas? Też otworzył konto w promocji.

  OdpowiedzUsuń
 53. Wczoraj otrzymałem info o otrzymaniu nagrody, ale bez kodu czy linku. Czy muszę ponownie podać dane z użyciem strony i kodu otrzymanych w poprzedniej wiadomości o nagrodzie? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo numer konta uzupełnia się raz. Kolejne nagrody już są bez linku bo nie trzeba niczego uzupełniać.

   Usuń
 54. Czy ktoś już dostał maila z informacją o przyznaniu drugiej nagrody 100zl? Informacja o pierwszej nagrodzie była 20go stycznia. O przyznaniu drugiej na razie brak informacji - przynajmniej u mnie...

  OdpowiedzUsuń
 55. Czy ktoś już dostał informacje o przyznaniu drugiej nagrody 100zł? Bo jest już 25 luty a ja poki co nie dostałem żadnego maila.

  OdpowiedzUsuń
 56. Dostaliście już premie za marzec? Tj 4tą premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a dostaliście informację o nagrodzie za marzec??

   Usuń
  2. Nie było maila ani nagrody, poszła reklamacja

   Usuń
 57. Czy można złożyć dyspozycję zamknięcia konta przed otrzymaniem 4tej nagrody, tj. przed 30.04?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin wymaga, by nie składać wypowiedzenia do momentu otrzymania bonusu.

   Usuń
  2. W jaki sposób złożyć wypowiedzenie?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...