Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwy bonus 50 zł za Konto dla dziecka w Banku Pekao (+200 zł dla rodzica!)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

8.11.2019

Łatwy bonus 50 zł za Konto dla dziecka w Banku Pekao (+200 zł dla rodzica!)

Bank Pekao odpalił kolejną edycję promocji Konta Przekorzystnego dla dzieci.

Łatwy bonus 50 zł za Konto dla dziecka w Banku Pekao (+200 zł dla rodzica!)
Do zgarnięcia w bardzo prosty sposób czeka bonus 50 zł (jeśli ktoś ma więcej latorośli, to tych bonusów może wpaść więcej). Wystarczy samo otwarcie konta (nie trzeba wykazywać się jakąkolwiek inną aktywnością!). A i dorosły może zyskać na otwarciu konta w Banku Pekao, bo za to przewidziana jest premia pieniężna 200 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe w Banku Pekao.]

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba mieszkająca w Polsce lub z polskim obywatelstwem, która nie ukończyła 18 lat oraz na dzień 8.11.2019 r. nie miała jakiegokolwiek konta osobistego w Banku Pekao.

Udziału w akcji wziąć nie może uczestnik poprzednich edycji promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom".

W imieniu dziecka umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych zawiera przedstawiciel ustawowy (np. rodzic), który ma konto osobiste w Banku Pekao.
💡 Jeśli jako rodzic jeszcze nie posiadasz konta osobistego w Banku Pekao, sprawdź jak w prosty sposób zgarnąć premię 200 zł (o konto dla dorosłych objęte promocją zawnioskować można wyłącznie online).

Zasady promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom". By wziąć udział w promocji i zgarnąć bonus 50 zł:
 • najpóźniej do 31.12.2019 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka powinien zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych oraz (w tym samym dniu) umowę o rachunek oszczędnościowy Mój Skarb (ale tylko wtedy gdy dziecko takiego rachunku jeszcze nie posiada).

Bank Pekao wypłaci nagrodę najpóźniej do 24. dnia miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji. Jeśli więc otwarcie konta dla dziecka nastąpi np. w listopadzie, to bonus wpadnie do 24.12.2019 r. (co można potraktować jako dodatkowy prezent tuż przed świętami Bożego Narodzenia) 😉

Uczestnik (czyli dziecko) udział w promocji może wziąć tylko jeden raz. Jeśli więc rodzic posiada więcej dzieci, to każdemu z nich może założyć konto w promocji i każde dziecko otrzyma bonus 50 zł.

Konto Przekorzystne dla Młodych - prześwietlenie oferty


Dla niepełnoletniego dziecka obowiązują takie same zasady, jak i dla klientów, którzy nie ukończyli 26 roku życia. A wtedy główne cechy Konta Przekorzystnego to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej; 
 • 0 zł za użytkowanie karty płatniczej wydawanej do konta (regulamin promocji nie wymaga jej wyrabiania; karta wydawana jest wyłącznie dla dzieci, które ukończyły 13. rok życia);
 • 0 zł za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Umowę o Konto Przekorzystne dla osoby niepełnoletniej zawrzeć można wyłącznie w oddziałach Banku Pekao (promocja nie obowiązuje w agencjach, ani placówkach partnerskich banku).

Z kolei rachunek Mój Skarb to darmowe konto oszczędnościowe dla dziecka (od urodzenia do 18. roku życia) oprocentowane na poziomie 1,5% w skali roku (ale w praktyce nie ma też konieczności wpłacania środków na ten rachunek, zważywszy też na fakt, że już lepiej wpłacić je na konto oszczędnościowe dorosłego, gdzie oprocentowanie wynosi 3% w skali roku).

Strategia udziału w promocjach Banku Pekao


W sytuacji, gdy jeszcze nie jesteś klientem tego banku, sprawdź promocję Konta Przekorzystnego z premią do 200 zł. Pamiętaj jednak, że tego konta w promocji w oddziałach banku nie założysz, bo ta propozycja dostępna jest tylko online. Dopiero gdy założysz Konto Przekorzystne dla siebie, to będzie można wybrać się do banku, by założyć konto dla dziecka (bo z kolei promocja z bonusem 50 zł nie jest dostępna w żaden inny sposób, jak tylko w oddziałach Pekao).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

20 komentarzy:

 1. Ile dziecko powinno mieć lat? Pytałem o konto dla niemowląt to odmówili...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii pani twierdziła że może być każde dziecko. Różnica tylko w tym że dla dziecka <13 nie da się wyrobić karty.

   Usuń
  2. Oni to chyba zmienili bo jakiś czas temu było w regulaminie że promocja dla osób od 13 r.ż. A teraz już tego punktu nie ma.

   Usuń
 2. W regulaminie znalazłem takie coś: "Konto Przekorzystne dla Młodych/Konto, – rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Konto Przekorzystne, prowadzony w Banku Pekao S.A. w PLN, dla posiadaczy, którzy nie ukończyli 26 roku życia". Czyli jak mam 23 lata to mogę zdobyć 50 zł z tej promocji i 200 zł tej drugiej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja jest do 18 lat. Jest o tym w regulaminie trochę dalej.

   Usuń
 3. Uwaga na kwote normalnego zarzadu przy kontach dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiadomo coś o Millenium? Nie musimy dziś wypłacać pieniążków? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy w związku z ty, że umowa o Mój Skarb jest podpisywana na czas okreslony (do uzyskania pełnoletności dziecka), to czy wcześniejsze jej zerwanie (np. poprzez zamknięcie "dorosłego" Konta przekorzystnego) pociąga za sobą jakieś koszty? oczywiście rozumiem, że kasę z konta dziecka trzeba odpowiednio wyciągnąć z banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto zamyka się normalnie i bez kosztów. Wypłacić można bodaj 5 tys. miesięcznie.

   Usuń
 6. czi tu nie ma błędu ??
  Zasady promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom". By wziąć udział w promocji i zgarnąć bonus 50 zł:
  najpóźniej do 31.10.2019 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka powinien zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych oraz (w tym samym dniu) umowę o rachunek oszczędnościowy Mój Skarb (ale tylko wtedy gdy dziecko takiego rachunku jeszcze nie posiada).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja jest dostępna do 31.12.2019 r. Dzięki za czujność.

   Usuń
 7. Dzisiaj założyłam konto z córką (14 l.). Karta do konta jest darmowa ale nie trzeba jej brać.

  OdpowiedzUsuń
 8. W lutym Zakładalam konto dla córki lat wtedy prawie 12. Dostala kartę. Dzis zalozylam konto synowi lat 9 I karty nie dostal. Może za jakis czas znow sie zmieni regulamin I da rade wyrobic kartę. Jestem rozczarowana tym brakiem karty platniczej :(

  OdpowiedzUsuń
 9. rozumiem że konto dla tego samego dziecka może założyć tylko raz, tj. matka + ojciec nie może założyć na to samo dziecko dwóch kont? bo na infolinii mówią że można....ale regulamin mówi co innego

  OdpowiedzUsuń
 10. Jakie dokumenty trzeba przy sobie posiadać? Bo rozumiem,ze obecność dzieci nie jest obowiązkowa

  OdpowiedzUsuń
 11. No właśnie Mrs Złotówa mamy 2 dzieci i 2 promocyjne konta dla siebie-czy mozemy dodatkowo założyć po 2 konta dzieciom każde z nas???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem uczestnikiem jest dziecko, a regulamin mówi o jednorazowej wypłacie premii dla uczestnika. Zatem założenie kolejnego konta (o ile jest to możliwe) na tego samego uczestnika nie zaowocuje kolejną premią.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...