Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 350 zł do wzięcia w promocji "Zyskuj jesienią" za konto w BNP Paribas

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

13.11.2019

Aż 350 zł do wzięcia w promocji "Zyskuj jesienią" za konto w BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja bankowa z kontem w BNP Paribas w roli głównej.

Promocja "Zyskaj jesienią" 350 zł za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czekają premie pieniężne na sumę 300 zł oraz bon Allegro o wartości 50 zł. Wszystko to zgarnąć można za spełnienie całkiem prostych warunków (i w odróżnieniu od ostatniej promocji, tym razem z kartą do konta, którą łatwo mieć za 0 zł).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Konto w promocji BNP Paribas


Dla kogo promocja? Udział w promocji bankowej konta z premią wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie nie obejmuje klientów BGŻ Optima.

Nagroda. Do wzięcia czekają:
 • bon o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro oraz 
 • 3 bonusy pieniężne w wysokości 50, 100 oraz 150 zł (czyli łącznie 300 zł), które wpłyną na Twe konto założone w promocji. Środki te będzie można więc wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Limit rejestracji w promocji BNP Paribas. Udział w akcji "Zyskuj jesienią" wziąć może 3 000 osób. Jeżeli pula rejestracji wyczerpie się przed czasem, to na stronie promocji pojawi się stosowny komunikat, a kolejne rejestracje będą zablokowane. Zatem kto zdąży się zarejestrować, ten może mieć pewność zdobycia nagrody (oczywiście po spełnieniu warunków). Gdy suma wartości nagród to aż 350 zł, a warunki do spełnienia są tak proste, to z udziałem w promocji bankowej warto się pospieszyć.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 26.11.2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej z Kartą Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego warto wybrać właśnie tę kartę, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji;
 • do 3.12.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej.

Już za samo spełnienie powyższych warunków otrzymasz bon Allegro o wartości 50 zł. Dalej przyjdzie już spełniać warunki dla uzyskania poszczególnych premii pieniężnych.

By uzyskać pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł:
 • w grudniu 2019 r. wykonaj 6 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty)

Dla uzyskania drugiej nagrody pieniężnej od banku w wysokości 100 zł, miej spełnione warunki uzyskania pierwszej nagrody oraz:
 • w styczniu 2020 r.: 
  • wykonaj 10 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz
  • zapewnij wpływy na konto na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

Jeśli spełnisz warunki uzyskania drugiej nagrody, to aby zdobyć trzecią nagrodę (w wysokości 150 zł): 
 • w lutym i marcu 2020 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
  • wykonaj 10 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty) oraz 
  • zapewnij wpływy na konto na sumę min. 1000 zł (może być to przelew środków z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii rachunku - bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas).

💡 Jeśli lista warunków do spełnienia wydaje Ci się długa, kliknij tutaj, pobierz i wydrukuj sobie prostą rozpiskę, dzięki której udział w promocji przebiegnie sprawnie i prosto 😉 

Przekazanie bonu i premii. Bon o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro otrzymasz mailem już do 13.12.2019 r. (będzie więc jeszcze okazja wykorzystać go np. podczas przedświątecznych zakupów).

O przyznawaniu kolejnych premii, organizator promocji także będzie informować mailowo: 
 • do 20.02.2020 r. o premiach 50 zł (za spełnienie warunków w grudniu) i 100 zł (za spełnienie warunków w styczniu) oraz
 • do 20.04.2020 r. (o kolejnym bonusie 150 zł za spełnienie warunków w lutym i marcu). 

Na pierwszą z tych wiadomości będzie trzeba zareagować i najpóźniej do 25.02.2020 r. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. I właśnie na to konto wpłyną premie. 150 zł (czyli pierwsza nagroda 50 zł i druga nagroda 100 zł) ma być wypłacone najpóźniej do 29.02.2020 r., a trzecią nagrodę (150 zł) organizator przeleje do 30.04.2020 r. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej. To na szczęście wymóg nieobciążający, bo konto jest bez warunków darmowe, a i kartę do konta łatwo mieć za 0 zł.

Ważne wskazówki. Spełniając warunki uzyskania bonusów w promocji "Zyskuj jesienią", pamiętaj o poniższych zasadach: 

▶️ Płatności kartą (nie wliczają się do tego płatności BLIKiem) można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku bank pod uwagę nie weźmie transakcji wykonanych "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Jeśli chodzi o płatności kartą, to regulamin promocji wyklucza transakcje w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (kody te wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Generalnie chodzi więc tutaj tylko o wykluczenie metod, które pozwoliłyby na szybki obrót na karcie (często bez faktycznego robienia zakupów). Spokojnie można jednak płacić w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, aptekach, drogeriach, na stacjach paliw, w lokalach gastronomicznych, kinach, restauracjach itd. 

▶️ Wpływy na sumę min. 1 000 zł mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Możesz więc np. wykonać przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza pojawienie się w historii konta - nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.


Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • BNP Paribas daje do wyboru jedną z trzech poniższych kart do konta:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu spełniony zostanie jeden warunek:
  - wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub
  jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia.

  Z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash;

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli nie chcesz płacić za dodatkowe ubezpieczenia, ani darmowe wypłaty z bankomatów nie są dla Ciebie zanadto istotne, a wolisz za darmo korzystać z konta, wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj. W tym przypadku jedna płatność kartą miesięcznie wystarczy, by mieć konto i kartę za darmo!

Złożenie wniosków o konto objętych promocją możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa od banku. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy już kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej.
💡 Gdy już otworzysz konto w powyższej promocji (ta kolejność ma znaczenie ze względów - nazwijmy to - technicznych), możesz również zainteresować się inną promocją tego banku: z kartą kredytową BNP Paribas uzyskasz bony o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

24 komentarze:

 1. Rozumiem że w tej promocji nie trzeba instalować aplikacji?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy jest jakaś kwota minimalna na jaką powinny być te płatności kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dowolna kwota oznacza, że nie ma jakiegoś minimum. Możesz kupić pudełko zapałek albo bułkę. W kasie samoobsługowej takie transakcje ogarniam podczas jednych zakupów ;)

   Usuń
 3. Jeśli mam kartę kredytową w BNP to nadal mogę skorzystać z promocji,prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie tak. Ale w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z posiadaną kartą kredytową), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje (mimo posiadania karty kredytowej). Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
  2. Mam kartę kredytową wziętą z promocji Morele 400+

   Nie mogę skorzystać z promocji po przejściu wszystkich pól formularza pojawia się błąd:

   Weryfikacja nie powiodła się

   Odwiedź najbliższą placówkę, by poznać szczegóły.

   Usuń
 4. Ostrzegam przed tym Bankiem. Jestem byłym klientem Raiffeisen Banku. BNP Paris Bas przejęło nas zachowując warunki (oprocentowanie Banku RF). Wszystko działało zgodnie z umową do momentu wprowadzenia nowego systemu informatycznego. Przez 4 dni zmieniano system elektroniczny obsługi Banku i jakie zdziwienie, po wejściu na swoje konto. Nie ma oprocentowania na koncie osobistym, a oprocentowanie Konta Oszczędnościowego zmniejszono o 1,5%. Najgorsze jest to, że nikt z BNP Paris Bas nie raczył nas poinformować o zmianach. Zadysponowali naszymi pieniędzmi samowolnie. Informacja z infolinii: Dawni klienci RF Bank dzwonią do nas i zgłaszają swoje niezadowolenie, ale u nas warunki są inne.

  OdpowiedzUsuń
 5. W BNP Paribas przy procesie otwierania kont i wysyłce kart występuje masa błędów które bank usuwa miesiącami. Napisałem już 3 reklamacje do WRZEŚNIOWEJ promocji "Powrót do Szkoły" (konto ciągle nie działa kartę przysłano 12 listopada)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam. Bylem klientem Raiffeisen. Jak mogę się dowiedzieć kiedy zamknąłem konto?

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie działa przycisk :
  Jeżeli nie złożyli Państwo jeszcze wniosku o otwarcie Konta Osobistego, należy to zrobić klikając w link: [kliknij tutaj]
  Czy jeśli dostałem link do dokończenia wniosku o konto z Poniższy link, pozwoli Ci przejść do wniosku i go dokończyć: to promocja będzie załapana?
  Pytam się bo w w promocji jest napisane
  Szanowni Państwo,

  Dziękujemy za rejestrację w Promocji „Zyskuj jesienią”.
  Warunkiem zdobycia kodu do wykorzystania na zakupy w Allegro lub Aplikacji Allegro o wartości 50 zł oraz nagrody pieniężnej w wysokości 300 zł jest:

  złożenie wniosku o otwarcie Konta Osobistego z Kartą Otwartą na Dzisiaj, Kartą Otwartą na Świat lub Kartą Otwartą na eŚwiat koniecznie używając w tym celu Linku promocyjnego (tzn. za pomocą przycisku „Otwórz konto” od razu po rejestracji lub korzystając z linku znajdującego się poniżej w przycisku „Kliknij tutaj”) do dnia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sposoby właściwe są dwa. Jeden to od razu po rejestracji kliknięcie na stronie promocji w link do wniosku. Drugi alternatywny (przydatny np. gdyby komuś laptop się rozładował czy przerwało połączenie z Internetem) to link z maila potwierdzającego rejestrację. Prowadzi on do tego samego wniosku (objętego promocją).

   Usuń
  2. tylko ten link wygląda tak i się nic nie otwiera: [link usunięty - edyt. Mr. Złotówa] próbowałem na kilku przeglądarkach i na innym kompie i tak samo jest

   Usuń
  3. Być może masz włączonego AdBlocka? Lub inny program tego typu. Bo dochodzą mnie słuchy, że to przeszkadza. Warto więc chwilowo go wyłączyć. A jeśli to nie pomoże, to sugerowałbym kontakt z organizatorem promocji (na adres mailowy z tej wiadomości z linkiem).

   Usuń
 8. Czy zakupy na allegro będą akceptowane, skoro payu nie jest?

  OdpowiedzUsuń
 9. Ktoś w komentarzach do poprzednich promocji pisał, że przechodziło (mimo, że zarówno na infolinii Allegro jak i infolinii Banku mówią,że nie...)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dostał już ktoś maila?

  OdpowiedzUsuń
 11. spóźniłem się z podaniem numeru konta, premia przepadnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złóż reklamację (wszak czasem maile nie docierają lub trafiają do spamu; z doniesień Czytelników kojarzę, że w poprzednich edycjach takie przypadki kończyły się pozytywnie).

   Usuń
 12. Czy ktoś dostał maila o przyznaniu 3 nagrody, powinien być 20.04.2020

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...