Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kumulacja promocji konta w Santander Banku: premie do 230 zł na start + zwroty za płatności z konta

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

2.11.2019

Kumulacja promocji konta w Santander Banku: premie do 230 zł na start + zwroty za płatności z konta

Wystartowała nowa edycja promocji Santander Banku z bonusem 150 zł za zapewnienie wpływów na konto.

Kumulacja promocji konta w Santander Banku
A to oznacza, że z tym bankiem znów można sporo zgarnąć. Jest bowiem jeszcze bonus 80 zł za otwarcie konta, a do tego dochodzą zwroty za płatności. To gratyfikacje dla wszystkich. A dodatkowo czeka jeszcze premia 300 zł w ramach promocji "Konto Jakie Chcę z Bonusem - edycja III" .

[Ta promocja jest już zakończona. Sprawdź inne aktualne promocje kont lub promocje Santander Banku]

Jako że promocji wiele, to niniejszy wpis jest dość długi. Poniżej, po kolei dowiesz się jak zgarnąć:
 • bonus 80 zł za otwarcie konta;
 • bonus do 150 zł za zapewnienie wpływów wynagrodzenia (lub innych świadczeń) na konto założone w promocji;
 • premię 150 zł w ramach Money manii (to propozycja dla osób w wieku 18-26 lat) oraz
 • zwroty za płatności z konta w Santander Banku (nawet do 300 zł rocznie).

Bonus 80 zł za otwarcie konta w Santander Banku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba z polskim obywatelstwem, która nie posiada konta osobistego (PLN) w Santander Banku co najmniej od 1.10.2018 r. Posiadanie innych produktów (np. pożyczki, karty kredytowej czy rachunku firmowego) nie wyklucza uczestnictwa w niniejszej promocji.

Zasady promocji. By zgarnąć 80 zł na start: 
 • najpóźniej do 31.01.2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej; ale uwaga: jeśli masz 18-26 lat, to możesz się załapać na dodatkową promocję, dzięki której zgarniesz o 150 zł więcej - wniosek należy wtedy złożyć na innej stronie promocji (o tym jak to zrobić, piszę nieco niżej);
 • we wniosku podaj kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022 ); 
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na: 
  • otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną, 
  • elektroniczną formę przekazywania korespondencji (tzw. EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu; można to zrobić po zalogowaniu do bankowości internetowej według następującej ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz 
  • ujawnienie tajemnicy bankowej (wyłącznie w zakresie poinformowania przez bank osoby polecającej, że warunki do wypłaty premii zostały spełnione przez osobę poleconą); 
 • we wniosku o konto podaj adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego do kontaktu; 
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarciu konta (ale jeśli udział w promocji weźmiesz pod koniec jej dostępności, to pamiętaj, że te warunki spełnić trzeba maksymalnie do 29.02.2020 r.) spełnij poniższe warunki: 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander Banku oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) albo za pomocą BLIKa (w Internecie) na sumę min. 300 zł.

Bonus 80 zł otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (do tego czasu nie zamykaj konta w Santander Banku).


Bonus do 150 zł za zapewnienie wpływów


Zakładając konto w powyższej promocji załapiesz się także na inną okazję. Bonusy do 150 zł otrzymać mogą osoby zakładające konto w Santander Banku w okresie od 1.11.2019 do 31.01.2020 r. By móc wziąć udział w promocji, wystarczy nie posiadać (ani nie współposiadać) konta osobistego (PLN) w Santander Banku w okresie od 1.11.2018 r. do 31.10.2019 r. (to pozytywna zmiana w porównaniu z poprzednią edycją tej promocji, bo wtedy okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku był o ponad pół roku dłuższy).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji i zdobyć do 150 zł:
 • do 31.01.2020 r. złóż dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia na konto w Santander Banku (można to zrobić za pośrednictwem infolinii lub poprzez bankowość internetową - wg ścieżki: Twoje Sprawy => Przenieś do nas wynagrodzenie) - czasu na spełnienie tego warunku jest więc dużo, ale czym później złożysz dyspozycję, tym mniej czasu będzie na spełnienie warunków promocji; wpływy wynagrodzenia odnotowane przed złożeniem dyspozycji nie będą uwzględniane na potrzeby promocji; 
 • do 30.04.2020 r. zapewniaj wpływy wynagrodzenia na konto w Santander Banku (wysokość premii zależy od liczby miesięcy, w których takie wpływy zapewnisz - by zgarnąć całą pulę, czyli 150 zł, wpływy muszą pojawić się w trzech miesiącach). 

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że zgodnie z regulaminem:
"Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. 
Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia." 

Nagroda. W promocji otrzymasz bonus, którego wysokość zależy od tego w ilu miesiącach (najpóźniej do kwietnia 2020 r. włącznie) na Twe konto wpłynie wynagrodzenie. Jeśli stanie się tak jeden raz, to otrzymasz bonus 50 zł. Za wpływy w dwóch miesiącach, bank wypłaci Ci 100 zł. A jeśli zapewnisz wpływy w co najmniej trzech miesiącach, to otrzymasz bonus w maksymalnej wysokości, czyli 150 zł.

Wypłata bonusu (w wysokości 50, 100 lub 150 zł w zależności od tego w ilu miesiącach zapewnisz wpływ na konto) ma nastąpić do 31.05.2020 r. (do momentu jego wpływu nie zamykaj konta).

Przykładowy przebieg tej promocji bank zobrazował za pomocą tabeli umieszczonej w regulaminie:
Bonus do 150 zł za wpływy wynagrodzenie na konto w Santander Banku

Zwroty za płatności z konta


Oprócz wyżej wymienionych bonusów pieniężnych, osoby posiadające Konto Jakie Chcę w Santander Banku korzystać mogą też ze zwrotu 1% wartości rachunków i faktur za media (gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z tegoż konta (zwykłym przelewem, zleceniem stałym lub za pomocą polecenia zapłaty).

Miesięcznie można w ten sposób uzyskać do 25 zł (choć wyciśnięcie maksimum jest jednak dość ciężkie, bo za media trzeba by płacić bardzo dużo; aczkolwiek pewnie i jest to w zasięgu niektórych - np. tych, którzy ogrzewają dom na gaz lub prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty).

Rocznie w ramach zwrotów uzyskać można do 300 zł. By otrzymywać zwroty, niezbędne jest zgłoszenie do banku rachunków/faktur, za które będziesz dokonywać płatności - tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot (można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej).

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta zakładanego w Santander Banku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN i za przelewy natychmiastowe (!) zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana);
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard - do wyboru jeden z poniższych wariantów: 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty lub 
  • 3 zł bez warunków (tę opłatę bank ustawia jako domyślną, więc po otwarciu konta, najlepiej czym prędzej zalogować się do bankowości internetowej i zmienić tryb pobierania opłaty na wariant powyższy - zmiana wysokości opłaty miesięcznej za obsługę karty następuje od pierwszego dnia miesiąca, w którym złożono dyspozycję); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe.

Po złożeniu wniosku online, umowę o konto zawrzeć można za pośrednictwem kuriera - już we wniosku możesz wskazać adres wyłącznie na potrzeby kuriera (a więc inny niż zamieszkania lub korespondencyjny) - wtedy dokumenty do podpisu kurier może przywieźć tam, gdzie pracujesz lub na uczelnię. Po 2-3 dniach bank powiadomi Cię mailem i SMSem o aktywacji konta, a listownie wyśle kartę wydawaną do konta.

Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Czy wynagrodzenie może być przelane przez inną osobę fizyczną np. Koleżankę czy partnera? Będzie ono traktowane jako spełnienie warunków promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się do pytania

   Usuń
  2. Probował ktoś w ten sposob zdobyć 150 zł?

   Usuń
 2. Można zamknąć/zastrzec kartę?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy bez polecenia kodu klienta możliwe jest dostanie promocji?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...