Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 30 zł za rejestrację w Moje Usługi

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

26.11.2019

Bonus 30 zł za rejestrację w Moje Usługi

A w praktyce zyskać można jeszcze więcej. Będą to środki, które można przeznaczyć na opłacanie rachunków za media.

Bonus 30 zł za rejestrację w Moje Usługi
W serwisie Moje Usługi, przygotowanym przez spółkę z grupy ING Banku Śląskiego, możliwe jest opłacanie rachunków i faktur za pomocą karty, BLIKa lub szybkiego przelewu. Teraz za rejestrację do wzięcia czeka bonus 30 zł. A w ramach programu poleceń nawet 300 zł.

[Promocja zakończona] Serwis Moje Usługi jest stosunkowo dość nowy. Jego główną funkcjonalnością jest możliwość pobierania informacji i opłacania należności za faktury i rachunki. Uiszczanie tego typu należności może więc odbywać się w jednym miejscu, w zautomatyzowany sposób i wybraną przez Ciebie formą płatności (np. kartą płatniczą, co jest dodatkową zaletą, bo można wyrabiać obrót na karcie i - w niektórych przypadkach - realizować wydatki dla uzyskania moneybacku).

Dodatkową zachętą do skorzystania teraz z serwisu Moje Usługi jest bonus 30 zł (za rejestrację z polecenia), a także program poleceń, w którym można zgarnąć łącznie do 300 zł za polecenie serwisu członkom rodziny czy znajomym.

Z serwisu Moje Usługi skorzystać może każdy (nie trzeba być klientem ING Banku Śląskiego). Rejestracja w serwisie też jest bardzo prosta i nieskomplikowana, bo wystarczy podanie imienia, nazwiska i adresu mailowego.

Wykonanie płatności za pomocą serwisu Moje Usługi kosztuje 0,89 zł. Można by rzec, że dość drogo, gdy przecież przelewy z kont bankowych możemy robić (najczęściej) za darmo. Aczkolwiek z takich przelewów zazwyczaj żadnych korzyści nie ma. A tutaj, płacąc kartą czy BLIKiem, można zrobić obrót wymagany do uniknięcia opłat lub uzyskać wspomniany moneyback. Aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że w regulaminie danej promocji mogą występować ograniczenia - np. wykluczenia płatności za rachunki. Wtedy nie otrzymasz zwrotu za płatność kartą poprzez serwis Moje Usługi. Płacenie w taki sposób przyda się jednak użytkownikom TurboKarty w Santander Consumer Banku, gdzie przy naliczaniu moneybacku żadnych wykluczeń nie ma.

Bonus na start w Moje Usługi


Dla kogo promocja? By zgarnąć powitalny bonus za rejestrację wystarczy nie być użytkownikiem platformy Moje Usługi w ciągu ostatnich 30 dni.

Nagroda. Aktualnie do wzięcia za rejestrację czeka bonus 30 zł. Co ciekawe, to fakt, że jego wysokość nie jest zapisana w regulaminie - ten odsyła do panelu Moje Usługi. I obecnie z informacji tam zawartych wynika, że zgarnąć można 30 zł, aczkolwiek w każdej chwili wysokość tej nagrody może ulec zmianie, więc z rejestracją lepiej nie zwlekać.

Zasady promocji. By zdobyć powitalny bonus, w okresie promocji (która ma być dostępna do odwołania):
 • zarejestruj się w serwisie Moje Usługi, podając kod polecający (możesz skorzystać z mego kodu: 3ZD4-K3G0 - ten kod z automatu się podstawi, gdy klikniesz w powyższy link do strony z rejestracją), akceptując przy tym zgodę na przekazanie osobie polecającej informacji o spełnieniu warunków (tylko o rejestracji w serwisie i spełnieniu warunków uzyskania bonusu);
 • opłać co najmniej jedną z tzw. zweryfikowanych opłat (np. za prąd, gaz czy inne media) - czym dokładnie jest "zweryfikowana opłata", wyjaśniam nieco niżej.

I to już wszystko. Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz bonus 30 zł. Ma to nastąpić do trzech dni roboczych od spełnienia powyższych warunków. Warto przy tym pamiętać, że "Wysokość Nagrody nie może przekraczać łącznej wartości jednorazowo płaconych Zweryfikowanych opłat", więc najlepiej opłacić należność w wysokości min. 30 zł.

Czym jest "zweryfikowana opłata"? To rachunek lub faktura, której dane zostały pobrane automatycznie poprzez serwis Moje Usługi ze zweryfikowanego źródła, które wskaże użytkownik. Może być to połączenie z dostawcą usług poprzez eBOK albo połączenie ze skrzynką e-mail. W ten sposób operator usługi chce weryfikować czy faktycznie chcemy płacić za usługi dostarczane przez dostawców.

Takiego skonfigurowania dokonasz poprzez zakładkę "Dostawcy" w panelu serwisu Moje Usługi. A tam sugerowanymi dostawcami są m.in. PGE, Tauron, Enea, innogy, Orange, Plus, Play, nc+ i jeszcze wiele - bardziej lub mniej znanych - firm. Nadanie uprawnień serwisowi Moje Usługi pozwoli mu na automatyczne "zaciąganie" danych niezbędnych do dokonywania płatności. Tak będzie się działo w przypadku połączenia z eBOKiem danego dostawy usług. Ale można też ustawić automatyczne przekierowanie z poczty elektronicznej, na którą otrzymujesz wiadomości z powiadomieniami o należnościach - wtedy taki mail będzie trafiać na dedykowany dla Ciebie adres mailowy udostępniony w ramach Moje Usługi (znajdziesz go w panelu).
Sposoby dostarczenia rachunków w serwisie Moje Usługi

Trzecią z opcji dodawania rachunków od dostawcy jest ich dodawanie ręczne. Aczkolwiek regulamin programu poleceń (czyli tego z bonusem 30 zł na start) nie wspomina o tej opcji. Jest jednak dostępna, bo przecież nie każdy musi korzystać z eBOKa, czy otrzymywać faktury mailem. Wtedy jednak, w celu weryfikacji dokumentu, niezbędne jest podesłanie jego skanu lub zdjęcia na dedykowany mail w serwisie Moje Usługi (który znajdziesz w zakładce "Przesyłaj rachunki na e-mail").

Polecaj Moje Usługi i zarabiaj 


Użytkując już serwis Moje Usługi, możesz też go polecać. Pamiętaj jednak, by wyrazić wymaganą zgodę na otrzymywanie treści marketingowych drogą elektroniczną. W zakładce "Poleć znajomym" znajdziesz swój kod polecający. Jeśli polecona przez Ciebie osoba wykorzysta go podczas rejestracji, a do tego spełni swe warunki uzyskania bonusu na start, to także Ty otrzymasz nagrodę. To 30 zł. W chwili obecnej w ramach programu poleceń można zdobyć do 300 zł (to środki do opłacania kolejnych rachunków i faktur).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Monice oraz Czytelnikom: Tomkowi i dwóm Marcinom.

Przydatne dokumenty:

32 komentarze:

 1. Wiadomo jakie to ma kod MCC??

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe czy T-Mobile UB załapie się do płatności tu i moneybacku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy karta T mobile zapłacę i będę miał zwrot?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MCC raczej 4900 więc z tego co pamiętam to wykluczony.

   Usuń
  2. W T-Mobile 4900 wykluczone.

   Usuń
 4. Przy okazji zapytam . Zamknąłem konto T mobile ( Premium) w 2017 roku. Czy teraz mogę je na nowo otworzyć chodzi o konto Premium i mieć zwroty przez 6 miesięcy a potem dobrac jakiś produkt kredytowy by maneyback przedłużyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Z produktem kredytowym można mieć moneyback dalej.

   Usuń
  2. Tylko troszkę warunki się tam zmieniły, teraz do zwrotu liczy się data wykonani transakcji a nie jak było wcześniej data księgowania. Właśnie się przekonałem brak premii za październik i po kontakcie z nimi uświadomili mnie o zmianie regulaminu tej usługi.

   Usuń
  3. Wiele banków to pozmieniało. Chodziło o jakieś skargi ze księgowania czasem zajmowały wiele dni przez co naliczane były opłaty za konto i tak dalej. Dla korzystających to zawsze wygodniej. Teraz tylko data zakupu musi się zgadzać.

   Usuń
 5. Czy zapłacenie miesięcznie 2 spersonalizowanych, zweryfikowanych rachunków po 20 zł będzie zaliczone do tej promocji?
  Kiedy i w jaki sposób można zrezygnować z udziału w promocji?
  Czy po prostu brak kolejnych opłat zamknie udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, musi być jeden, ten p-wszy na min. 30 zł. Jak zapłacisz za 20 zł (nawet x 2) to dostaniesz 20 zł.

   Usuń
 6. Płatność kartą kredytową Santander 123 również bez prowizji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tzn w Santanderze bez prowizji czy bez zwrotu ?
   Ciekawe jak bedzie w Twisto.

   Usuń
  2. Zapłaciłem rachunek tą kartą i nie naliczyli mi prowizji. Może to błąd, ale warto żeby ktoś spróbował i potwierdził albo zaprzeczył.

   Usuń
 7. "Trzecią z opcji dodawania rachunków od dostawcy jest ich dodawanie ręczne. Aczkolwiek regulamin programu poleceń (czyli tego z bonusem 30 zł na start) nie wspomina o tej opcji. Jest jednak dostępna..." Rozumiem, że warunkiem uzyskania tych 30zł jest zapłata rachunku poprzez "Połącz z dostawcą (EBOK)" bądź "Przesyłaj rachunki na e-mail"? Jak dodam ręcznie to nie uzyskam 30zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak by wynikało z regulaminu promocji z premią. Ta trzecia opcja (dodanie ręczne) jest, ale regulamin promocji jej nie dopuszcza (choć konsultanci na czacie usługi twierdzą, że powinno być okey; trzymam się jednak regulaminu).

   Usuń
 8. Ogrzewanie kotleta. To samo oferuje bm.pl i prawie to samo sprytny bill.

  OdpowiedzUsuń
 9. czy moge zapłacić za fa, która nie jest na mnie wystawiona tylko na męża?

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzięki za informacje o promocji. Zarejestrowałem się z kodu Mr.Złotówy. Dziś zrobiłem testowe opłaty zweryfikowanego wcześniej czynszu. Jedną z karty kredytowej, drugą szybką płatnością i dwukrotnie policzyło mi prowizję 0,89zł. Mam jeszcze 3 płatności w tym miesiącu ale widzę, że mogę zebrać je w jedną paczkę i od tego będzie jedna prowizja. Płacąc wszystkie płatności za jednym zamachem będzie tylko jedna opłata i to ma sens.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpowiedz jakie informacje należy im przesłać, aby prawidłowo został zweryfikowany czynsz. Mam z tym problem, ponieważ cały czas czegoś im brakuje.

   Usuń
  2. jak można dodać płatność za czynsz?, ja nie mam rachunków, tylko książeczkę gdzie sama wpisuję ile płacę

   Usuń
  3. jak masz więcej rachunków to na każdy inny polecaj siebie na inne adresy mailowe(żony/męża, inne swój), za każdy zgarniesz dodatkowe 60 (30 na opłatę rachunku i 30 za polecenie)- sprawdzone!!!

   Usuń
 11. Pytanie może nie do końca w tym temacie ale czy też tak macie że w sprytnym za każdym razem każą przesyłać zdjęcia rachunku? Inaczej nie da się zapłacić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety bywają upierdliwi. I pewnie tracą klientów przez to bo ja już jakiś czas temu zrezygnowałem.

   Usuń
 12. a jak wykorzystać te 30 zł od nich? jak nimi zapłacić?

  OdpowiedzUsuń
 13. Promocja jeszcze aktualna czy już się skończyła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ponawiam pytanie promocja jeszcze aktualna ? bo jak wejdę z linka ze strony bankobranie nie ma tam wzmianki o bonusie 30zł

   Usuń
  2. Jest nadal aktualna. Mam w panelu info "Zaproś znajomych i otrzymaj 30 zł za polecenie."

   Usuń
 14. Wreszcie wprowadzili autopłatności.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...