Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 2,7% do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (18. edycja promocji)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

17.11.2019

2,7% do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (18. edycja promocji)

Bank Millennium niezawodnie odpalił kolejną promocję oprocentowania na swym koncie oszczędnościowym. 

Konto oszczędnościowe Profit w Millennium: 2,7% do 100 tys. zł - 18. edycja.
To już 18. edycja promocji oprocentowania, która obowiązuje dla "nowych środków", ale skorzystać mogą z niej także obecni klienci banku, obracając tą samą kwotą. Bo to jest największy plus tego konta oszczędnościowego.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe w Banku Millennium.]

Trzeba przyznać, że są banki, które oferują wyższe oprocentowanie, niż Bank Millennium (sprawdź ranking kont oszczędnościowych). Zazwyczaj są to jednak propozycje tylko dla nowych klientów i z dodatkowymi warunkami do spełnienia.

W Banku Millennium można zapewnić sobie spokój. Względny, bo oczywiście istnieje ryzyko, że bank kiedyś nie wznowi promocji lub zmieni jej warunki, ale dotychczasowe 17 edycji promocji oprocentowania pozwala mieć nadzieję na wznawianie akcji (wraz z takimi samymi zasadami) w przyszłości. A stabilne i dobre - jak na obecne czasy - oprocentowanie to rzecz jednak pożądana...
💡 Jako że warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium jest posiadanie też konta osobistego, to tym osobom, które jeszcze nie są klientami tegoż banku, przypomnę o promocji, dzięki której do wzięcia jest moneyback 10%, lokata 4%, bon na zakupy lub 4 bilety do kina. To też  promocja dla powracających klientów (bowiem okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium jest dość krótki - wynosi rok). Jeśli jednak dotąd nie było Ci dane posiadać Konta 360° lub Konta 360° Student założonego w jakiejkolwiek promocji (bo to jest kryterium wykluczające), to... warto zaczekać. Bank Millennium często bowiem odpala promocję, w której za założenie konta płaci 200 zł [Aktualizacja: właśnie pojawiła się nowa promocja Millennium z bonusem 200 zł]. 

Konto oszczędnościowe Profit: 2,7% do 100 tys. zł


W 18. edycji główne cechy promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium to:
 • oprocentowanie: 2,7% w skali roku dla "nowych środków";
 • kwota "nowych środków" objęta promocyjnym oprocentowaniem: 2,7% do 100 000 zł (dla nadwyżki ponad tę kwotę stawka wynosi już tylko 1,1% w skali roku); 
 • czym są "nowe środki"? To nadwyżka ponad saldo środków klienta zgromadzonych na koniec dnia 16.11.2019 r. (uwzględniane są środki zgromadzone na koncie osobistym, rachunkach technicznych, oszczędnościowych oraz lokatach - także strukturyzowanych; aktualnie Bank Millennium będzie brał już też pod uwagę środki na tego typu produktach z przejętego niedawno Eurobanku, bo finalne połączenie tych banków już nastąpiło); 
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 92 dni od momentu pierwszej wpłaty (tudzież wykrycia przez bank) "nowych środków" (w okresie promocji) na koncie oszczędnościowym;
 • czas dostępności oferty: tym razem ten okres jest dość krótki, bo promocja ma być dostępna jedynie od 17.11. do 11.01.2020 r. - to ostateczny termin, w którym da się uruchomić promocję poprzez wpłacenie pierwszych "nowych środków" na konto oszczędnościowe; jednak bez względu na to, czy środki wpłacisz już teraz, czy może dopiero na sam koniec promocji, promocyjne oprocentowanie i tak będzie dla Ciebie obowiązywać przez 92 dni.

Nowi klienci, którzy dopiero teraz założą konto oszczędnościowe w Banku Millennium, z automatu spełnią warunek wpłacenia "nowych środków".

Obecni klienci muszą wyliczyć swe saldo środków w Banku Millennium na koniec dnia 16.11.2019 r. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać wyłącznie dla "nowych środków", a więc dla nadwyżki salda z dnia 16.11.2019 r..

A przypomnę, że choć kolejne promocje oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit niezmiennie wymagają wpłacania "nowych środków", a w dodatku w regulaminie da się znaleźć zapis, że: "Można korzystać tylko z jednej Promocji na danym Koncie Oszczędnościowym Profit w tym samym czasie"... to przy odpowiedniej taktyce można korzystać z kolejnych edycji. I jest to możliwe przy deponowaniu tych samych środków! Zastosować trzeba jedynie pewien bardzo prosty trik, który polega na tym, by swe środki z Banku Millennium wycofać na odpowiedni moment. Więcej na ten temat przeczytasz w mym poradnikowym wpisie: Instrukcja obsługi konta oszczędnościowego Profit w Banku Millennium. Czyli jak rolować "nowe środki", by ciągle posiadać promocyjne oprocentowanie? A osobom posiadającym konto oszczędnościowe Profit niedawno przypominałem na blogu Bankobranie, że warto przygotować się do kolejnej edycji promocji. Przewidywany scenariusz ziścił się i warunki załapania się na nową, dziś startującą 18. edycję promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium są identyczne, jak te w poprzednich edycjach.

Konto oszczędnościowe w Millennium - szczegóły oferty


Konto oszczędnościowe Profit otwierane i prowadzone jest bezwarunkowo za 0 zł. W każdym miesiącu kalendarzowym (tak, jak w większości banków) bezpłatna jest tylko jedna (pierwsza) wypłata/przelew z konta oszczędnościowego. Za drugą i każdą kolejną operację w tym samym miesiącu kalendarzowym trzeba zapłacić 7,50 zł.
💡 W ostatnim czasie Bank Millennium wprowadził udogodnienie dla klientów, którzy lokują większe środki. Dotąd bowiem obowiązywał dzienny limit (wynoszący 50 000 zł) dla przelewów zlecanych poprzez bankowość internetową. Zatem kto miał większe środki, ten składanie dyspozycji musiał rozkładać na co najmniej 2 dni. Limit ten ciągle pozostał, ale dotyczy już tylko dyspozycji autoryzowanych hasłem z SMSa. Jeśli włączysz sobie mobilną autoryzację (w aplikacji), to teraz możliwe jest wykonanie przelewu od razu na sumę nawet 100 000 zł.


Przydatne dokumenty: 

43 komentarze:

 1. Nadal nie rozumiem jednego. Czy jak przeleje sobie z innego banku na ten oszczednosciowy pierwszego dnia nastepnego miesiąca (bo nie chce ponosić haraczu za drugi przelew w miesiącu z oszczędnosciowego) to oprocentowanie będzie promocyjne? Czy trzeba wpłacic juz teraz? Z ostatniej promocji pieniaze wycofane juz dawno przed tym 16.11.2019

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kluczowe jest czy masz jeszcze aktywną jakąś poprzednią promocję oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit. Jeśli nie, to pierwsza wpłata nowych środków (np. 1.12.) uruchomi 18. edycję na Twym koncie na 92 dni.

   Jeśli masz aktywną promocję oprocentowania (z którejś z poprzednich edycji) to jeśli ona się kończy (ten 92- lub 100-dniowy okres) np. 10.12., to powrót z kasą (tego przykładowego 1.12.) sprawi, że do 10.12. będziesz mieć oprocentowanie ze starej edycji, a od 11.12. wskoczy od razu 2,7% na 92 dni z 18. edycji (już nic robić nie będzie trzeba; stanie się tak dzięki temu wycofaniu środków na 16.11., czy nawet wcześniej).

   Usuń
 2. Czyli jak miałem oprocentowanie z 15.edycji i wypłaciłem w piątek to co mam teraz zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest prawdopodobne, że oprocentowanie z 15. edycji kończy Ci się w okresie dostępności 18. edycji. Zatem możesz wrócić ze środkami. Będziesz mieć jeszcze 2,7% że starej edycji, a od następnego dnia po zakończeniu promocyjnego okresu oprocentowania włączy Ci się 2,7% z 18. edycji. Dzięki tej wypłacie na 16.11.

   Usuń
 3. "Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego - okres 92 dni, którego zakończenie jest niezależne od Okresu przystąpienia do Promocji, liczony od dnia,
  w którym nastąpi Pierwsze uznanie Nowych Środków na Koncie Oszczędnościowym Profit w Okresie przystąpienia do Promocji, z zastrzeżeniem § 3 ust. 2."
  § 3 ust.2. W przypadku wpłaty Nowych Środków na Konto Oszczędnościowe Profit w okresie uczestnictwa w innej promocji na tym Koncie Oszczędnościowym Profit, której okres
  obowiązywania oprocentowania promocyjnego zakończy się najpóźniej dnia 10 stycznia 2020 r., po zakończeniu obowiązywania tej promocji na Koncie
  Oszczędnościowym Profit rozpocznie się Okres obowiązywania Oprocentowania promocyjnego w ramach edycji 18 Promocji."

  Przyznaje, że tego punktu nie potrafię rozkminić. To samo było w poprzednich edycjach. To w końcu wpłacajac nowe środki 10 stycznia będę do której edycji będą one zaliczone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proste jak budowa cepu, do obecnej 18 edycji, gdyż ona trwa do 11.01.2020r..

   Usuń
  2. Jeśli to dla Ciebie takie proste jak budowa cepa to rozwiń łopatologicznie co twórca regulaminu miał na myśli tworząc ten wyjątek "z zastrzeżeniem § 3 ust. 2."

   Usuń
  3. Będą wliczane do tej która wtedy będzie obowiązywać na twoim koncie. Jak masz 17 edycję uruchomioną niedawno, to jeszcze nadal na 17. A jak dopiero uruchomisz sobie jakoś w ciągu najbliższych 2 mies. (do 10.01) edycję nr 18, to wtedy będzie oprocentowanie z tej edycji.

   Usuń
 4. Wypłaciłem pieniądze na 16.11 i dzięki temu załapie się na 18 edycję. Dzięki Złotówo za ten trik na to konto oszczędnościowe bo ogólnie po otrzymaniu premii miałem konto zamykać. Teraz zrobiłem sobie z niego główne konto.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej �� w mojej aplikacji jest napisane, że biorę udział w 16 edycji promocji. Okres naliczania promocyjnego trwa od 20.09.2019 do 28.12.2019. Czy dobrze rozumiem, że jeśli np. 18 listopada wpłacę 200 zł na rachunek oszczędnościowy, to automatycznie uruchomi się nowa promocja, a poprzednia wygaśnie i poprzednie środki będą objęte standardowym oprocentowaniem 0,6%, a tylko 200 zł będzie oprocentowane na 2,7%? Czy wpływ środków na któryś z rachunków (bieżący lub oszczędnościowy) po 17 listopada spowoduje wygaśnięcie poprzedniej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic ci się nie uruchomi teraz bo sam piszesz że masz 16 edycję do 28.12. Jak wypłaciłeś kasę na wczoraj to od 29.12 będzie u ciebie 18. edycja. A teraz możesz już wpłacać i dopłacać ile chcesz.

   Usuń
 6. Czyli teraz trzeba "czyścimy " konto na 11 stycznia? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Chwila wytchnienia ww grudniu przed świętami. Bo co miesiąc wypłacać to już było trochę męczące.

   Usuń
 7. Czyli tym razem wypłacamy 10.01? A 11go kolejne badanie salda?

  OdpowiedzUsuń
 8. No i bardzo miło. Chociaż szkoda, że tylko jeden bank takie coś umożliwia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tylko pierwsza wpłata jest na 2,7%? Mam środki w dwóch bankach, jak wpłyną dwa przelewy na KO to całość będzie na 2,7?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z ilu banków to bez znaczenia,byle do granicy 100000- potem już na mniejszy procent.
   Sama "uciekam" do dwóch banków ze środkami a potem wracam.

   Usuń
 10. JEśli ktoś ma jakąś nadwyżke ponad 100k i nie wie gzie to zdeponować to w idea banku jest coś takiego jak lokata happy back 2,6% na 3 msc ale uaktywnia się ona dopiero gdy nie mamy aktywnego zadnego depozytu lokatowego.
  Aktualnie na zwrotnej jest 2,2%

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeśli po miesiącu coś wypłacę to to co zostaje jest dalej na 2,7%? I jeśli dopłacam to do 100k jest wszystko na 2,7%Dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cały czas jest 2,7% przez 92 dni od wpłaty pierwszych nowych środków (uruchomienia edycji na twym koncie).

   Usuń
 12. A ja mam lokatę 3% w Millennium
  Tak, to nie jest pomyłka, ani żart. Oczywiście jest haczyk, nawet dwa - jestem ich klientem (dosyć długo i już) i... miałem urodziny. Od dnia urodzin miałem 30 dni na założenie lokaty. Aha, no i jest lokata miesięczna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest i taka opcja :) Polecam wpis: Lokata Urodzinowa w Banku Millennium. W jej przypadku uwagę zwrócić muszą jednak osoby korzystające z promocyjnego oprocentowania (dla nowych środków) na koncie oszczędnościowym Profit.

   Usuń
 13. Złotówa, zbliża się powoli 11. stycznia czyli ostatni dzień kiedy można uruchomić 18. edycję i w związku z tym mam pytanie: czy uważasz, że warto wyczyścić konta na ten dzień w celu przygotowaniu gruntu pod 19. edycję, która zgodnie z tradycją w Millennium być może będzie obowiązywać od 12. stycznia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście :) Nadzieja na 19. edycję jest (czego dowodzi historia z poprzednimi edycjami), więc przygotować się warto. Będę jeszcze o tym przypominać na blogu.

   Usuń
  2. Ciekawe co zaoferują w nowej edycji?

   Usuń
  3. Mam nadzieję, że na utrzymanie dotychczasowych warunków czyli 2,7% choć ostatnio bardzo krótkie okresy serwowali.

   Usuń
  4. tak żeby nie było niedomówień co do 19tej edycji - wystarczy że opróżnię konto 11.01 nie będzie za późno? (nie trzeba tego robić tego 10.01)

   Usuń
  5. Tak. Teraz czyszczenie kont na 11 stycznia.

   Usuń
  6. I to że 11ty - (dzień badania salda wypada) w sobote nie ma znaczenia? nie che się naciac...

   Czyli zlecę 11tego i 11tego będzie wprowadzone?

   Usuń
  7. Jak 11 masz sobote to musisz 10tego zrobic przelew

   Usuń
 14. Witam, mam problem. Brałam udział w 15 stej edycji. Ponieważ chciałam się załapać na 17sta edycję, to wyplacilam pieniądze z Millenium w dniu 11.10.2019, a wpłaciłam 14.10.2019. Dzień badania salda był 12.10.2019. Okazuje się że mimo to,17sta edycja się nie uruchomiła. Napisałam maila do banku, a oni się upierają że brałam udział w 15 stej edycji i dlatego nie mogę mieć 17stej. Co Wy na to? Czy coś można jeszcze w tej sprawie zrobić?. Bo jak nie to po co te wszystkie przelewy??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kluczowe pytanie jaki był Twój indywidualny okres promocyjnego oprocentowania (100-dniowy) z tej 15. edycji. Jako że 15. edycja była dostępna od 21.07. do 7.09.2019 r., to mógł on się zakończyć w czasie trwania 17. edycji i wtedy od następnego dnia (po zakończeniu 100 dni) miałabyś oprocentowanie wynikające z 17. edycji. Ale jeśli ten wspomniany, 100-dniowy okres promocyjnego oprocentowania zakończył się po 16.11. (czyli po okresie dostępności 17. edycji), to załapanie się z automatu na 17. edycję nie wchodziło w grę, gdyż od 17.11. dostępna jest już 18. edycja i dla niej dniem badania salda jest 16.11.

   Usuń
  2. W 15 stej edycji konto zasiliłam 22 lipca, czyli 100 dni skończyło się 30.10.2019, czyli od tego dnia powinnam się załapać do 17stej edycji. Napisałam reklamację do banku. Dam znać co odpowiedzą.

   Usuń
  3. Nadal nie mam odpowiedzi na reklamację, ale ku przestrodze umieszczam odpowiedź pracownika banku odpowiadającego na zapytania przez korespondencję:
   "15 edycja promocji trwała na Pana koncie do 5.12.2019 r. Jeśli 15 edycja kończyła się już okresie w jakim można było wpłacić środki dla 17 edycji to powinien Pan zrezygnować z 15 edycji i wtedy automatycznie zostałby Pan przyłączony do 17 edycji.
   W momencie zakończenia 15 edycji promocji obowiązywała już 18 edycja."
   To jest odpowiedź na zapytanie do konta mojego męża, oboje braliśmy udział w 15-stej edycji i wypłaciliśmy pieniądze z konta żeby wziąć udział w 17-stej edycji. Nie zrobiliśmy, żadnej rezygnacji i wpłaciliśmy ponownie pieniądze. Po zakończeniu 15-stej edycji powinna nam się włączyć 17-sta i się nie włączyła.

   Usuń
  4. Jest odpowiedź na reklamację.

   Wyjaśnienia

   Nie mogliśmy przyłączyć Pani rachunku do 17-tej edycji promocji, ponieważ do 05.12.2019 r. Pani Konto Oszczędnościowe Profit było objęte 15 edycją promocji, 17 -tą oferowaliśmy tylko do dnia 16.11.2019 r. Jednocześnie może Pani korzystać tylko z jednej promocji. Kiedy na Pani rachunku skończyła się 15 edycja, nie mogliśmy przyłączyć konta do 17-tej edycji, ponieważ już jej nie oferowaliśmy.


   Także niestety trzeba zrobić rezygnacje z edycji w której bierzemy udział.

   Usuń
 15. Czyli 10.01 wypłacamy wszystko (bo 11 to sobota) i 12.01 możemy już wpłacać z powrotem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Choć powrót to raczej 13.01, bo w poniedziałek. No chyba że będziesz przelewać z Santandera i masz natychmiastowe za 0 zł to możesz w 12.01.

   Usuń
  2. Dzięki.
   Tak, mam Santander, dlatego myślałem o niedzieli jako dniu powrotu.

   Usuń
 16. Da się w Millennium wykonać przelew bezpośrednio z konta oszczędnościowego na konto zewnętrzne w innym banku? Bo u mnie nie widzę tej możliwości albo coś nie działa?

  OdpowiedzUsuń
 17. Witam. Prosiłbym o pomoc. Korzystam z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego, edycja 17. okres promocji 14-11-2019 - 13-02-2020 . Kiedy muszę wyzerować konto ,żeby załapać się na kolejną edycję?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...