Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku jednej z trzech promocji konta w BNP Paribas lub konta w Alior Banku z premią 150 zł: czas uzupełnić dane!

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

22.11.2019

Uczestniku jednej z trzech promocji konta w BNP Paribas lub konta w Alior Banku z premią 150 zł: czas uzupełnić dane!

Nadszedł czas, gdy finalizują się promocje bankowe, w których w roli głównej występowało Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas oraz akcja z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku.

Finalizacja promocji konta w BNP Paribas i Alior Banku
W przypadku BNP Paribas chodzi o promocje bankowe "Premia na jesień" (premia do 350 zł), "Konto na plus" (premia do 320 zł) oraz "Skorzystaj z kontem" (premia do 251 zł), a w Alior Banku o "Zgarnij Premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku – 3 edycja" (premia 150 zł).

Każdą z tych promocji bankowych szczegółowo już omawiałem na blogu Bankobrenie:

Dziś jednak przypomnę to, co najważniejsze.

Finalizują się promocje bankowe konta w BNP Paribas


W promocji bankowej "Premia na jesień", by zdobyć pierwszy bonus (150 zł) należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji bankowej i najpóźniej do 15.10.2019 r. złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; 
 • do 20.10.2019 r. zawrzeć umowę z bankiem; 
 • w październiku wykonać 2 przelewy z konta za pomocą bankowości internetowej Pl@net lub GOonline albo aplikacji mobilnej GOmobile.

Kto te warunki spełnił, ten teraz (organizator dał sobie na to czas do 20.10.) powinien otrzymać maila powiadamiającego przyznanie nagrody i z danymi do zalogowania na stronie promocji bankowej, gdzie najpóźniej do 26.11.2019 r. podać należy numer rachunku konta założonego w promocji. Bonus 150 zł ma być wypłacony do końca listopada. Poza tym w tej promocji bankowej do wzięcia pozostaje jeszcze bonus 200 zł. Pamiętaj, by do momentu otrzymania nagród posiadać konto wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

W akcji "Konto na plus" dla uzyskania pierwszego z bonusów (150 zł) było:
 • zarejestrować się na stronie promocji bankowej i najpóźniej do 6.10.2019 r. złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; 
 • do 14.10.2019 r. zawrzeć umowę z bankiem; 
 • w październiku wykonać płatności kartą na sumę min. 500 zł.

Uczestnicy, którzy spełnili powyższe warunki, najpóźniej do 21.11.2019 r., powinni otrzymać maila z powiadomieniem o przyznaniu pierwszego bonusu i z danymi do zalogowania na stronie promocji bankowej. Tam najpóźniej do 25.11. trzeba podać numer rachunku konta założonego w promocji. Pierwszy bonus 150 zł powinien wpłynąć najpóźniej do 30.11.2019 r. Poza tym pozostanie jeszcze spełnianie warunków uzyskania drugiego z bonusów (tym razem w wysokości 170 zł). Pamiętaj, by do momentu otrzymania nagród posiadać konto wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

No i w trzeciej z promocji konta w BNP Paribas, czyli w akcji "Skorzystaj z kontem", by zdobyć 100 zł na start, trzeba było:
 • zarejestrować się na stronie promocji bankowej i najpóźniej do 30.09.2019 r. złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; 
 • do 7.10.2019 r. zawrzeć umowę z bankiem; 
 • w październiku wykonać 2 przelewy z konta za pomocą bankowości internetowej Pl@net lub GOonline albo aplikacji mobilnej GOmobile.

Osoby, które spełniły powyższe warunki, do 21.11.2019 r. powinny otrzymać wiadomość powiadamiającą o przyznaniu bonusu wraz z danymi do zalogowania na stronie promocji bankowej. Tam najpóźniej do 25.11. należy się zalogować i podać numer rachunku konta założonego w promocji. Bonus 100 zł powinien być wypłacony do 30.11.2019 r. Do wzięcia w tej promocji jest jednak także druga premia (151 zł). Miej na uwadze, by do momentu jej otrzymania nadal utrzymywać aktywne konto wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Na końcu niniejszego wpisu dowiesz się co robić, gdy wiadomość od organizatora nie dotarła. Najpierw jednak podpowiem, jak zarobić z BNP Paribas jeszcze więcej (nawet już posiadając konto osobiste w tym banku). A do wzięcia czeka...

... bon 400 zł do Biedronki 


Nawet będąc klientem BNP Paribas, a więc posiadając konto osobiste założone w jednej z powyższych promocji, tym razem za wyrobienie kary kredytowej do wzięcia czeka nagroda gwarantowana w postaci bonu o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Finalizacja promocji konta w Alior Banku


W przypadku tej promocji, organizator dał sobie więcej czasu na przesłanie wiadomości powiadamiającej o przyznaniu premii (150 zł), bo do końca listopada. Ale już teraz przypominam też o finalizacji tej promocji.

By otrzymać nagrodę za udział w promocji "Zgarnij Premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku – 3 edycja" trzeba było:
 • w okresie od 12.06. do 22.07.2019 r. zarejestrować na stronie promocji i złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą; 
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku o konto zawrzeć umowę z bankiem;
 • w ciągu 60 dni od zawarcia umowy: aktywować aplikację, wybrać jedną z "korzyści" zapewnić wpływ min. 1000 zł oraz wykonać min. 3 płatności kartą i/lub BLIKiem.

Po otrzymaniu wiadomości powiadamiającej o przyznaniu premii, w ciągu 5 dni roboczych będzie należało zalogować się na stronie promocji i podać numer rachunku konta założonego w promocji Wypłata premii nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania wspomnianej wiadomości o nagrodzie. Do tego czasu nie wypowiadaj umowy o konto, ani o kartę.

Promocje bankowe w innych bankach 


W prosty i przyjemny sposób obecnie zyskać można w wielu promocjach bankowych. Sprawdź jak zgarnąć:

Brak maila od organizatora. Co robić?


Jeśli nadal nie masz wiadomości od organizatora promocji, to koniecznie sprawdź jeszcze takie foldery, jak "spam", "oferty" lub "inne", bo niestety często to tam właśnie lądują tego typu maile. Jeśli jednak wiadomości nadal nie ma, to pozostaje zgłosić reklamację (bo mail nie tylko pełni funkcję informacyjną, ale zawiera też dane do logowania, gdzie podać trzeba numer rachunku do wypłaty bonusów). A zgodnie z regulaminem ("Premia na jesień", "Konto na plus", "Skorzystaj z kontem"), w promocjach konta w BNP Paribas proces reklamacyjny wygląda następująco:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: premianajesien@bnpparibasplus.pl (w promocji "Premia na jesień"), kontonaplus@bnpparibasplus.pl (w promocji "Konto na plus") lub skorzystajzkontem@bnpparibasplus.pl (w promocji "Skorzystaj z kontem"). 
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e- mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji. Odpowiedź na reklamację zostanie przekazana na piśmie lub w przypadku złożenia takiego wniosku przez reklamującego na jego adres e-mail."

Z kolei w promocji konta w Alior Banku, regulamin przedstawia następujący proces reklamacyjny:
"Prawo do składania reklamacji, w zakresie niezgodności przeprowadzenia Promocji z Regulaminem, przysługuje każdemu Uczestnikowi Promocji w trakcie Promocji oraz w ciągu 14 (czternastu) dni od daty zakończenia Promocji czyli do 14.12.2019 r.  
Reklamacje należy składać drogą mailową z adresu mailowego Uczestnika, który został wykorzystany w procesie rejestracji na Stronie Promocji, na adres e-mail Organizatora: kontakt@zgarnijpremie.pl . Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Komisję Promocji w ciągu 14 (czternastu) dni od jej otrzymania w powyższy sposób. Powiadomienie o rozstrzygnięciu nastąpi pocztą elektroniczną, na adres podany przez Uczestnika Promocji, składającego reklamację"

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:

39 komentarzy:

 1. Po podaniu numeru konta pojawiła mi się informacja "Twój numer konta do przekazania nagrody został prawidłowo zapisany". Czy oprócz tego jeszcze powinienem wyczekiwać jakiegoś maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mail żaden nie przychodzi. Nigdzie nie ma mowy o tym by miał przyjść.

   Usuń
  2. Maila się nie dostaje. I chyba nigdy się nie dostawało. Ja profilaktycznie zawsze robię print screena.

   Usuń
 2. Czy ktoś już otrzymał jakiegoś maila w odniesieniu do kolejnej edycji, tej kończącej się do 12 grudnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak promocja ma się dopiero skończyć to maili na pewno jeszcze nie było bo wszyscy dostają razem.

   Usuń
 3. Ja maila jeszcze nie mam z Aliora... Ktoś podobnie? Do kiedy mają czas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają czas do 30.11.

   Info o zakwalifikowaniu się do wypłaty nagrody + prośba o wypełanienie danych do przelewu przychodzi z maila: "kontakt@zgarnijpremie.pl" a nie z Aliora.

   U mnie mail wpadł wczoraj. Przeszukaj SPAM.

   Usuń
 4. Też nie mam. Mają czas do 30.11.

  OdpowiedzUsuń
 5. A nie do 12 grudnia?

  OdpowiedzUsuń

 6. Organizator promocji przekaże informację o przyznaniu premii do 30 listopada 2019 r. za pomocą wiadomości e-mail wysłanej na adres zarejestrowany na stronie promocji.

  W ciągu 5 dni roboczych od momentu otrzymania tej informacji przejdź na stronę promocji i uzupełnij dane do przelewu nagrody przez Organizatora.

  Premia zostanie przekazana w ciągu 14 dni od momentu przesłania informacji o przyznaniu premii (tj. nie później niż do 14 grudnia 2019r.

  OdpowiedzUsuń
 7. Komuś może już wypłacono?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Póki co do dzisiaj/jutra (w zależności od promocji) możliwe jest jeszcze uzupełnianie danych. Wypłaty realizowane są zbiorczo dla wszystkich uczestników, a bazując na wcześniejszych edycjach, raczej należy spodziewać się ich dopiero w piątek.

   Usuń
 8. Dotyczy promocji Aliora: czy otrzymaliście już maile od organizatora promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety nie

   Usuń
  2. Tak, 21.11.2019

   Usuń
  3. Ja się zakręciłem trochę i okazało się że wziąłem udział w promocji Alior Banku ale innej/kolejnej, gdzie mail przychodzi do 12.12 także sprawdź czy na pewno teraz powinieneś dostać maila ;)

   Usuń
 9. I ja również nie dostałem maila w promocji zyskaj 150 zł z alior.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzień dobry. Czy ktoś dostał odpowiedź na złożona reklamacje Paribas ? Cokolwiek np że przyjęli .....

  OdpowiedzUsuń
 11. Odpowiedzi
  1. U mnie wczoraj też wpadło na 2 kontach.

   Usuń
 12. Z jakiej promocji? Ja z Aliora nie dostałem maila nawet a dzis już 30 listopada. Ma ktoś podobnie?

  OdpowiedzUsuń
 13. Tez nie mam maila. W pon.rano wysyłam reklamację do organizatora.

  OdpowiedzUsuń
 14. A ja dostałem maila, a kasy brak :( Ale lipa

  OdpowiedzUsuń
 15. https://aliorbankkjo3.zgarnijpremie.pl/zaloguj/ macie linka do uzupełnienia danych

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam pisałem do organizatora tj.super kasa z super ekspresem i odpisali że komunikat o przyznanych premiach zostanie opublikowany do 12 grudnia

  OdpowiedzUsuń
 17. Witam
  21 listopada dostałem mejla:
  dziękujemy za udział w promocji "Zgarnij Premię z iKontem Biznes Alior Banku – 5 edycja", organizowanej przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o..
  Zakwalifikowałeś się do wypłaty gwarantowanej premii.
  tego samego dnia podałem brakujące dane i do dzisiaj kasy brak :( a podobno 14 dni od daty poinformowania o nagrodzie powinna być. Czy ktoś już dostał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam taką samą sytuację :/ poczekam do poniedziałku

   Usuń
  2. 14 dni roboczych. Tak wynika z regulaminu.

   Usuń
  3. przed chwilą nagroda z Aliora wpłynęła. ale nie było to 14 dni.

   Usuń
 18. Ja też nie dostałam kasy.. 21 listopada wysłałam dane do przelewu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest kasa! 12-go dnia roboczego od zawiadomienia, tzn. zawiadomienie było 21.11.2019, a 150 PLN wpłynęło dziś.

   Usuń
  2. U mnie dzisiaj kasa wpłynęła.

   Usuń
 19. Pisałem 6 grudnia, właśnie przed chwilą hajs wjechał :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Ja brałem udział w promocji Aliora gdzie mail miał być do 12 grudnia. Na razie cisza. Gdzie ewentualnie pisać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie. Do czwartku mają czas. Nikt jeszcze nie dostał.

   Usuń
 21. Wczoraj przyszedł mail o drugiej nagrodzie:

  Szanowni Państwo,

  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu drugiej nagrody, gratulujemy!
  Nagroda, w wysokości 200 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 31 grudnia 2019 r. na numer konta podany przy okazji pierwszej Nagrody.

  Pozdrawiamy,
  Zespół promocji „Premia na jesień”

  OdpowiedzUsuń
 22. 200 zł wpłynęło na konto.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...