Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 600 zł za BIZnest Konto (dla firm) w Nest Banku

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

5.11.2019

Premia do 600 zł za BIZnest Konto (dla firm) w Nest Banku

Wystartowała nowa promocja z kontem firmowym w roli głównej.

Premia do 600 zł za BIZnest Konto w Nest Banku
Aż 600 zł do wzięcia czeka na przedsiębiorców, którzy założą rachunek firmowy w Nest Banku. Część z tej puli nagród przewidziana jest za wykazanie się niewyśrubowanymi warunkami aktywności, a reszta za skorzystanie z terminala płatniczego. Pula wniosków objętych promocją jest ograniczona, więc z udziałem w akcji warto się pospieszyć.

[Promocja zakończona. Sprawdź inne promocje kont firmowych.]

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, posiadający siedzibę w Polsce.

Udziału wziąć nie może osoba, która posiada lub w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w niniejszej promocji posiadała rachunek firmowy w Nest Banku. Wykluczenie obejmuje też osoby, które złożyły wniosek o konto firmowe w Nest Banku i jest on obecnie rozpatrywany przez bank.

Limit wniosków. Liczba kont, które można założyć w promocji z premią do 600 zł, została ograniczona do 500 sztuk. W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli, na stronie promocji pojawi się komunikat o zakończeniu akcji. Dobra wiadomość jest jednak taka, że:
"Zakończenie Promocji nie będzie miało wpływu na prawa osób, które przystąpiły do Promocji przed jej zakończeniem"

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Korzystam z BIZnest Konta i zyskuję nawet 600 zł premii":
 • złóż wniosek o BIZnest Konto (do uzyskania premii kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na tej stronie promocji) - należy to zrobić najpóźniej do 30.11.2019 r., ale warto mieć na uwadze wcześniejsze zakończenie promocji w związku z ograniczoną pulą wniosków objętych promocją); 
 • najpóźniej do 9.12.2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o prowadzenie konta oraz umowę ramową.

Premia za aktywność (4 x 50 zł)


By uzyskiwać premie za aktywność (łącznie do 200 zł):
 • najpóźniej do 31.12.2019 r.:
  • zapewnij wpływy na konto na sumę min. 2 000 zł oraz 
  • w tym samym miesiącu kalendarzowym wykonaj z konta przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł lub przelew zaliczki podatku dochodowego do US;
 • w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowym następujących po pierwszym miesiącu, w którym spełnisz wyżej opisane warunki (wpływy na konto + przelew do ZUS lub US):
  • zapewnij wpływy na konto na sumę min. 2 000 zł oraz 
  • wykonaj przelew do ZUS lub US.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki, otrzymasz premię 50 zł. Będzie ona wypłacana do 20. dnia roboczego następującego po miesiącu spełnienia warunków. Do momentu otrzymania premii nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

💡 Przykładowo więc: jeśli już w listopadzie po raz pierwszy zapewnisz wpływy na sumę min. 2 000 zł oraz wykonasz przelew do US lub przelew min. 250 zł do ZUS, to na wykazanie się aktywnością (wpływ 2 000 zł + przelew do ZUS lub US) będziesz mieć czas w grudniu, styczniu i lutym. A premie po 50 zł będziesz wtedy otrzymywać od grudnia (za spełnienie warunków w listopadzie) do 27.03.2020 r. (wtedy wpadnie ostatnia premia 50 zł za spełnienie warunków w lutym).

Do wpływów na rachunek firmowy Nest Bank nie zaliczy przelewów realizowanych pomiędzy rachunkami bankowymi (zarówno firmowymi, jak i indywidualnymi) klienta z Nest Banku lub innych banków, ani wpływów z kredytów i lokat. Uwzględni jednak takie uznania, jak przelewy czy wpłaty gotówkowe.

W regulaminie promocji bank zastrzega sobie możliwość poproszenia o udokumentowanie (na co da 7 dni) wysokości należnej zaliczki podatku. Wskazuje również, że w przypadku kwartalnych rozliczeń z US, uczestnik chcąc spełnić warunki promocji, powinien z konta założonego w promocji wykonać przelewy do ZUS (w miesiącach, w których nie przelewa podatku).

Premia za terminal płatniczy (do 400 zł)


Ta część prześwietlenia promocji zainteresować może już tylko wybranych przedsiębiorców, bo przecież nie każdy ma potrzebę korzystania z terminala płatniczego.

By załapać się na tę premię:
 • już we wniosku o BIZnest Konto (lub później poprzez bankowość elektroniczną) zgłoś zainteresowanie nabyciem terminala płatniczego First Data Polska;
 • najpóźniej w ciągu 30 dni od zawarcia umowy z bankiem (o konto), zawrzyj umowę z First Data Polska w zakresie obsługi i rozliczania płatności kartami za pomocą terminala płatniczego w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego (który nawet przez 12 miesięcy pozwala korzystać z terminala na preferencyjnych warunkach; program skierowany jest jednak tylko do przedsiębiorców, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy w swoim punkcie handlowo-usługowym nie akceptowali płatności bezgotówkowych); 
 • w ciągu 60 dni od zawarcia umowy o konto z bankiem zapewnij na BIZnest Konto wpływy z First Data Polska z tytułu rozliczenia transakcji kartami w terminalu płatniczym.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz jednorazową premię pieniężną, której wysokość będzie zależała od zadeklarowanego czasu użytkowania terminala płatniczego. I tak zdobędziesz 100, 200, 300 lub nawet 400 zł jeśli zadeklarowany okres wyniesie odpowiednio 12, 24, 36 bądź 48 miesięcy. Zatem czym terminal płatniczy na dłuższy okres, tym premia od banku wyższa. Premia zostanie wypłacona do 20. dnia roboczego następującego po miesiącu spełnienia warunków. Do momentu jej otrzymania nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Regulamin akcji zastrzega, że powyższa promocja nie łączy się z alternatywną propozycją "Terminal płatniczy z Nest Bankiem" (w tej promocji do wzięcia byłoby jednak maksymalnie 100 zł).

Biorąc udział w promocji z kontem firmowym w roli głównej, pamiętaj, że uzyskana premia stanowi przychód z działalności gospodarczej i to uczestnik promocji ma obowiązek rozliczenia podatku.

BIZnest Konto - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta firmowego zakładanego w promocji Nest Banku są proste i klarowne, bo wyglądają następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN, w tym za przelewy do ZUS i US, zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie pierwszej karty do konta oraz 0 zł miesięcznie za jej użytkowanie (bez warunków);
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Wniosek o konto w promocji z premią złożyć można tylko na stronie promocji. Wówczas umowę z Nest Bankiem zawrzeć można na jeden z poniższych sposobów: 
 • podczas wideorozmowy z konsultantem banku; 
 • przelewem weryfikacyjnym z własnego konta w innym banku (ale możliwe jest to tylko z wąskiego grona banków, do których należą: Alior Bank, ING Bank Śląski, mBank, Pekao, PBS Bank, Santander Bank i T-Mobile Usługi Bankowe) - w tym przypadku ważne, by dane przy przelewie idealnie zgadzały się z tymi, które wpiszesz we wniosku o konto; 
 • za pośrednictwem kuriera - wybierając tę opcję już we wniosku możesz podać adres miejsca podpisania umowy inny niż zamieszkania czy korespondencyjny (możesz więc wskazać np. miejsce swej pracy) lub 
 • w placówce Nest Banku (można ją wybrać we wniosku wybierając odpowiadającą lokalizację) - przy tej opcji pamiętaj, by doradca w placówce koniecznie kontynuował wniosek złożony online (bo tylko taki liczy się w promocji) i nie przyjmował kolejnego.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Coś więcej na temat tego programu? Ktoś korzystał i poleca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przedsiębiorca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów do czasu osiągnięcia na poszczególnych terminalach obrotu 100 tys. zł w skali 12 miesięcy. Jeśli obrót przekroczy tę kwotę, przedsiębiorcy będą naliczane opłaty zgodne z umową z agentem rozliczeniowym.

   Przedsiębiorca otrzyma pokrycie kosztów związanych z otrzymaniem terminala do akceptacji kart oraz kosztów obsługi płatności bezgotówkowych przez okres 12 miesięcy.

   Tyle piszą na stronie programu.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...