Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łatwa premia 140 zł za eKonto osobiste w mBanku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

31.10.2019

Łatwa premia 140 zł za eKonto osobiste w mBanku

mBank odpalił nową edycję promocji swego podstawowego konta osobistego.

Premia 140 zł za eKonto osobiste w mBanku
Do wzięcia czekają 2 bonusy pieniężne za spełnienie bardzo prostych warunków. Łącznie do wzięcia czeka 140 zł za wykonanie 2 przelewów (wpływów) oraz 10 płatności (na dowolne, nawet najdrobniejsze kwoty).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała:
1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub  
2) rachunku oszczędnościowego  
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 [to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku - przyp. Mr. Złotówa]. 

Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy tego typu rachunków. Posiadanie innych produktów mBanku (np. karty kredytowej, pożyczki czy rachunku firmowego) na szczęście nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Nagroda. W promocji uzyskać można 2 bonusy pieniężne w wysokości 100 i 40 zł. mBank wypłaci je na Twe konto osobiste założone w promocji, więc środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Dodatkowo - ale to już opcja dla chętnych - załapać się można na stawkę 2,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym Moje cele dla kwoty do 20 000 zł. Bank gwarantuje utrzymanie takiego oprocentowania do 31.05.2020 r.
💡 Przypomnę, że mBank przygotował też alternatywną promocję z mKontem Intensive w roli głównej. Z nim uzyskać można więcej bonusy do 300 zł i 2,7% w skali roku do pół miliona zł (gwarantowane na 4 miesiące), aczkolwiek w tamtej promocji warunki do spełnienia są "nieco" bardziej wymagające.

Zasady promocji "eKonto z premią - VII edycja"


Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • najpóźniej do 30.01.2020 r. złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą oraz zawrzyj umowę z bankiem. 

By uzyskać premię 100 zł (to tzw. premia za szybki wpływ):
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł (może to być przelew nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wpływ oznacza wyłącznie pojawienie się środków w historii konta - nie ma potrzeby ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas; możesz więc je w dowolnej chwili częściowo lub w całości wydać, przelać lub wypłacić) oraz
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 5 płatności na dowolne kwoty kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i transakcji tych nie anuluj, a więc nie zwracaj zakupów). 

Aby uzyskać premię 40 zł za transakcje, w drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji:
 • zapewnij jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł (wytyczne są takie same, jak wyżej: musi to być wpływ jednorazowy spoza Twego konta w mBanku) oraz 
 • w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i transakcji tych nie anuluj do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania).

Wypłata premii ma nastąpić do końca miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków jej uzyskania. Jako że pojawiło się już kilka różnych terminów i warunków, to przebieg promocji dla uproszczenia przedstawię na przykładzie:
💡 Jeżeli umowę o eKonto osobiste w mBanku zawrzesz w listopadzie, to na zapewnienie szybkiego wpływu będziesz mieć 7 dni, a na wykonanie 5 transakcji bank da Ci czas do końca grudnia. Za to otrzymasz premię 100 zł, którą mBank wypłaci Ci do końca stycznia. W styczniu będzie trzeba jeszcze wykonać 5 transakcji (kartą i/lub BLIKiem) oraz zapewnić wpływ 1 000 zł, za co premię 40 zł otrzymasz najpóźniej do końca lutego 2020 r.

Ważne wskazówki. Udział w promocji biorą wyłącznie konta indywidualne (załóż więc konto samodzielnie i nie zmieniaj go na wspólne, by nie pozbawić się prawa do premii).

eKonto osobiste w mBanku - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz co najmniej 1 płatność kartą (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 2,50 zł).

Otwarcie konta w mBanku. We wniosku o konto wskazać możesz sposób zawarcia umowy z bankiem. A możliwe jest to za pośrednictwem kuriera lub w wybranej placówce banku. W tym drugim przypadku, by mieć pewność udziału w promocji, dopilnuj tego, by w placówce została zawarta umowa do wniosku, który został już złożony (najprościej będzie zapisać sobie i podać doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości potwierdzającej złożenie wniosku).

2,5% na rachunku oszczędnościowym Moje cele


Kto chce (bo to już opcja dobrowolna i niewymagana na potrzeby uzyskania premii do 140 zł) skorzystać może też z usługi Moje cele i idącej za tym okazji na promocyjne oprocentowanie wynoszące 2,5% w skali roku maksymalnie do 20 000 zł. Takie warunki mBank gwarantuje do 31.05.2020 r.

By uzyskać promocyjne oprocentowanie należy włączyć "Moje cele". Jest to usługa polegająca na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz ją skonfigurować tak, by małe kwoty mBank przerzucał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacił kartą, robił przelewy lub wypłacał pieniądze z bankomatu. Wybrać można zaokrąglanie do 10 zł, stałą kwotę z przedziału od 3 do 10 zł lub określony procent (w przedziale od 1 do 15%). Środki te będą trafiać na oszczędnościowe.

By uzyskać stawkę 2,5% w skali roku, należy spełniać poniższy warunek:
"Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym"

Rachunek oszczędnościowy, na który trafiają środki w ramach usługi Moje cele otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat).

Przydatne dokumenty:

24 komentarze:

 1. Szkoda, że karencja jest dość długa, konto tam zamknełam w 2018 w kwietniu.. :( Ale ogólnie promka spoko

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy jeżeli umowę podpisałam 19.11 a wpływ na konto mam 26.11 to bank uzna termin 7 dni?

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzie podpisać umowę przez kuriera w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W opisie jest fragment na ten temat: "We wniosku o konto wskazać możesz sposób zawarcia umowy z bankiem. A możliwe jest to za pośrednictwem kuriera lub w wybranej placówce banku".

   Usuń
 4. Czy płatność Blik zaliczana jest do tych 5 płatności na dowolne kwoty?

  OdpowiedzUsuń
 5. Promocja działa jeśli konto założę z polecenia?

  OdpowiedzUsuń
 6. "najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 5 płatności..."
  Jeżeli konto otworzyłem w połowie stycznia to liczą się transakcje wykonane od momentu założenia konta do końca lutego czy tylko wykonane w lutym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz już w styczniu albo rozłożyć na styczeń i luty.

   Usuń
 7. witam, czy jeśli złożymy wraz z żona dwa oddzielnie wnioski o założenie konta to nadal będziemy mogli wziać udział w promocji?.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy z was to dwie osobne osoby i bankowi nic co tego czy jesteście mąż i żona czy też nie.

   Usuń
 8. Te 2,5% jest na rachunku 'moje cele', czy trzeba założyć jakieś osobne konto oszczędnościowe? Coś nie mogę tego znaleźć (założyłem konto, mam 'moje cele')

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy w MBanku przy zakładaniu konta można wpisać kod polecającego? I czy ktoś może mi dać taki kod?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można wpisać kod polecenia, ale nie daje on żadnych korzyści poleconemu. Bonus przewidziany jest tylko dla polecającego. Możesz skorzystać z kodu bankobranie (z góry dzięki!).

   Usuń
 10. Czy do konta mogę wybrać kartę z dowolnym wizerunkiem bo mam kilka do wyboru. Czy musi być jakaś konkretna?

  OdpowiedzUsuń
 11. Do 31.01.2020 wystarczy zlozyc wniosek, czy trzeba zarówno złożyć wniosek jak i podpisać umowę ? Pytam bo planuje zalozYc konto internetowo 27.01 i zastanawiam się czy kurier zdąży dotrzeć do 31.01

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Także już o zawarcie umowy. Jeśli obawiasz się, że kurier nie zdąży, to we wniosku można wybrać placówkę jako sposób zawarcia umowy (oczywiście jeśli jakąś masz w pobliżu).

   Usuń
 12. otrzymałem pierwszą części nagrody , czy mogę zmienić ekonto na konto intesive , czy nie stracę drugiej części nagrody ?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy mogę jeszcze dziś złożyć wniosek (30.01) a umowę z bankiem zawrzeć w lutym?

  OdpowiedzUsuń
 14. stówka wpłyneła, czekamy jeszcze na 4 dyszki :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy jeśli wpłynęła 100 i 40 zł można już zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...