Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 400 zł do sklepów Biedronka za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

18.10.2019

Bon 400 zł do sklepów Biedronka za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity

Promocja Citibanku powraca w swym najpopularniejszym wydaniu. Czyli z nagrodą w postaci bonu do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Bon 400 zł do Biedronki za kartę Citi Simplicity
Za przetestowanie darmowej karty kredytowej do wzięcia czeka bon o wartości 400 zł. A warunki do spełnienia są dość proste - bo można je rozłożyć w czasie. No i jest jeszcze jedna dobra wieść. W porównaniu z poprzednią edycją aż o rok skrócono okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty, więc z promocji skorzystać mogą nie tylko nowi, ale i powracający klienci!


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje Citibanku.]


400 zł do Biedronki od Citibanku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2018 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Posiadanie innych produktów Citibanku (np. konta czy pożyczki, a nawet dodatkowej karty kredytowej z logo Citi) na szczęście nie wyklucza z promocji!

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka" i zdobyć tytułową nagrodę:
 • do 22.01.2020 r. (do godz. 23:59) złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (do uzyskania nagrody kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji; o załapaniu się na promocję decyduje data złożenia wniosku - reszta warunków opisanych poniżej może być spełniona później); 
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody, zawrzyj z bankiem umowę i aktywuj kartę; 
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku (do tego wystarczy samo posiadanie karty - otwieranie konta nie jest wymagane);
 • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę: wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1 500 zł (i mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Biedronka - transakcje można wykonywać też w innych miejscach). 

Możesz wykonać dowolną liczbę transakcji (może to być również tylko jedna płatność) - liczy się wyłącznie to, by w sumie wydać kartą min. 1 500 zł (nie w każdym z trzech miesięcy, ale przez ten cały okres). Spełnianie warunków promocji można zatem też rozłożyć w czasie i dopasować do swych możliwości, bo czasu jest sporo (aczkolwiek czym prędzej wykonasz płatności na wymaganą sumę, tym prędzej otrzymasz nagrodę, o czym piszę nieco niżej).

Na potrzeby promocji kartą można płacić w punktach handlowo-usługowych i/lub w internecie. Należy jednak uwzględnić, że bank weźmie pod uwagę transakcje, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,  
• nie będą Poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych
• nie będą Transakcjami zwróconymi, 

A zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja w urzędzie pocztowym, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Tych kilku miejsc warto zatem unikać. Ale na potrzeby promocji bank zaliczać będzie wszystkie płatności w sklepach (spożywczych, odzieżowych, monopolowych i innych), drogeriach, aptekach, punktach gastronomicznych, kinach, w przychodni, u mechanika lub na stacji paliw czy też np. na Allegro.

Kiedy otrzymasz nagrodę? O spełnieniu warunków promocji i przyznaniu nagrody Citibank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji.

Bon o wartości 400 zł ma być przesłany do 60 dni od powyższego powiadomienia - także wiadomością w bankowości internetowej. Środki z bonu można wykorzystywać wielokrotnie, aż do wyczerpania salda (400 zł). Bon ma być ważny przez 6 miesięcy.

Do momentu przyznania nagrody posiadaj aktywną kartę kredytową Citi Simplicity wyrobioną w promocji.

A teraz kilka słów na temat tego, jak działa karta kredytowa. Choć nazwa karty sugeruje kredyt, to w tym przypadku nie mamy do czynienia ze standardowym kredytem/pożyczką, ale z limitem kredytowym, z którego można korzystać według własnego uznania. Kwotę wykorzystaną z karty kredytowej (choćby tę, która wymagana jest na potrzeby promocji) spłacić można w okresie bezodsetkowym. A to oznacza, że oddasz dokładnie tyle samo, ile wykorzystasz (bez odsetek, prowizji czy jakichkolwiek innych kosztów).

Na stronie promocji znajdziesz zapis, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47%, ale pamiętaj, że pojawia się on tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie bazuje na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz spłaty wykorzystanych środków z karty we wspomnianym okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz m.in. to, czym jest okres bezodsetkowy.

Kto może otrzymać kartę w Citibanku? 


Wobec klientów wnioskujących o kartę kredytową Citibank stawia poniższe wymagania:
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

Źródłami dochodu, które akceptuje bank, są również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują te same kryteria minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Ile kosztuje karta kredytowa w Citibanku?


Karta Citi Simplicity wydawana jest za 0 zł. Citibank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków! Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) kartę można zatem odłożyć do szuflady i nie będzie ona generować kosztów. Wyrabiając kartę, pamiętaj, by jednak nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

Czy wiesz, że... nie ma w zasadzie tygodnia, żeby banki nie zaproponowały jakiejś fajnej promocji?


Jeśli nie chcesz, żeby umknęły Ci te najbardziej atrakcyjne skorzystaj z mojej drobnej pomocy, zapisz się na newsletter. Nie namawiam, ale dyskretnie sugeruję, że tak robi już wielu Czytelników mojego bloga ;) Zapis na newsletter zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek tak postanowisz).

Przydatne dokumenty:

111 komentarzy:

 1. Jakoś pod koniec 2017 r. zamykałem kartę. Da się to jakoś sprawdzić kiedy dokładnie została zamknięta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii zapytaj. Ja kilka miesięcy temu tak sprawdzałem.

   Usuń
 2. To będzie pierwsza taka moja karta. Powiedzcie mi proszę czy trzeba zakładać też konto? A jeśli nie to jak spłacać kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto nie jest wymagane. Do karty będzie podany numer rachunku, na który należy dokonywać spłaty (może być przelewem z dowolnego konta z innego banku).

   Polecam poradnik dot. korzystania z kart kredytowych.

   Usuń
 3. Dzień dobry. Czy jest jeszcze program poleceń kary w Citi ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie kojarzę by w chwili obecnej jakikolwiek program poleceń w Citibanku. Jeśli jednak takowe się zdarzały, to nie łączyły się z tego typu promocjami, a były odrębną propozycją, gdzie do wzięcia były nagrody dla polecającego i polecającego (np. o wartości 200 zł, więc w sumie nie przewyższały nagrody jaka jest w takiej promocji, jak ta powyższa).

   Usuń
 4. Napisałeś, że bank zalicza płatności kartą np. na Allegro - tylko, że te płatności przechodzą przez PayU - mimo, że podczas płacenia na Allegro wybieramy płatność kartą z koniecznością wpisania kodu cvv. Nie jesteśmy przekierowywani do strony PayU itd., ale jak sprawdzimy w historii płatności w bankowości internetowej to jest:
  "DOP. VISA 421725******3425 PŁATNOŚĆ KARTĄ 129.00 PLN PayU*Allegro Poznan".
  Czyli przez pośrednika typu PayU można?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatność na Allegro nie podpada mi pod żadną z wypunktowanych transakcji szczególnych. PayU również nie jest wykluczone (a faktycznie płatności na Allegro są obsługiwane przez tę firmę).

   Usuń
  2. Płatności na Allegro są zaliczane. Przerabiałem.

   Usuń
 5. czy jest minimalny wymagany limit karty

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam pytanie, czy płatność online kartą kredytową za ubezpieczenie OC samochodu osobowego jest "transakcją szczególną" w rozumieniu Regulaminu promocji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przejdzie płatność Sprytnym Billem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obstawiam że nie. A ogólnie to osobiście bym nie ryzykował.

   Usuń
  2. Taa, przejdzie... koło nosa.

   Usuń
 8. Ja złożyłam wniosek o karte 2.10 (jeszcze w poprzedniej edycji), zadzwonili do mnie na drugi dzień, umówiliśmy się na wysłanie umowy i cisza. Do dzisiaj nie dostałam umowy ani karty. To normalne, że aż tyle się czeka? Konsultant mówił, że umowa powinna przyjść w ciągu 3-4 dni od naszej rozmowy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też długo czekałem. Napisałem poprzez formularz kontaktowy na stronie. Następnego dnia był telefon i wszystko załatwione.

   Usuń
 9. Witam czy jesli podpisze umowe o karte to odrazu moge robic ten obrót "1500" z?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności na potrzeby promocji można wykonywać zaraz od otrzymania karty.

   Usuń
 10. Czy dochód w postaci zasiłku macierzyńskiego ( w związku z urlopem macierxyńskim) jest rowrówn akceptowana przez bank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed kilkoma miesiącami dowiadywałem się i (o ile nic się nie zmieniło) niestety nie jest to akceptowane źródło dochodu.

   Usuń
  2. Z tego co widzę w regulaminie nie jest wykluczony zasiłek macierzyński. Przecież taka osoba normalnie jest na umowie o pracę. Wg regulaminu wykluczone są osoby które posiadały od 2018 kk, osoby że statusem nierezydenta oraz osoby ze statusem stanów zjednoczonych etc. Ktoś tu w błąd wprowadza.

   Usuń
 11. Witam,
  przepraszam za może dziwne pytanie, ale chciałbym zapytać w jakiej formie będzie ten bon, przesłany w bankowości internetowej? To będzie jakiś kod, który będzie trzeba podać przy kasie, czy też bon do wydruku do okazania?
  Z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 12. Oddzwonili do mnie z Citi. Satanęło na tym, ze mam wysłać im skan dowodu i zaświadcznie o zarobkach przez formularz na stronie: citi.ARCHIDOC.PL (co to jest Archidoc.pl ??) strona teoretycznie SSL ale certyfikat za 200zł/rok wystawiony przez Go Daddy...
  Co to firma krzak?
  Nie uśmiecha mi się podawać skanu swojego dowodu na jakiejś podejrzanej stronie należącej do firmy trzeciej. Chyba zrezygnuję z tych 400zł. Nie ma innej metody uwiarygodnienia się?
  W moim mieście nie ma siedziby Citi :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie w 3 różnych promocjach 4 wnioski na 4 członków rodziny. Wszystko prawidłowo i bez zarzutu.

   BTW ja na stronie widzę certyfikat dla banku.

   Usuń
 13. Czy wyrabiając warunek 1500 zł, w międzyczasie mogę ją spłacać, czy ma to być całościowe zadłużenie karty na 1500 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykorzystywaną kwotę można na bieżąco spłacać. Nie trzeba doprowadzać do sytuacji wykorzystania limitu na kwotę 1500 zł w jednym momencie. Liczy się wykonanie płatności w wyznaczonym czasie na sumę min. 1500 zł.

   Usuń
 14. Płatność u dentysty będzie brana pod uwagę?

  OdpowiedzUsuń
 15. czy płatność za paliwo teże się kwalifikuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatność na stacji paliw będzie zaliczona (tak samo jak płatności za zakupy w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, w przychodni, u mechanika, w kinie itp. itd.). Wykluczenia w praktyce obejmują pocztę i przede wszystkim usługi, które pozwalają w łatwy sposób zrobić obrót na karcie bez faktycznego płacenia za nabywane towary lub usługi.

   Usuń
 16. Płatności poprzez paypala na Gearbest czy Ali zaliczą do warunków?

  OdpowiedzUsuń
 17. Witam,
  czy usługi CitiPhone oraz Naklejka zbliżeniowa są dla karty Simpliciti dodawane "z zasady" i trzeba je gdzieś odznaczyć by zrezygnować z nich na etapie składania wniosku o wydanie karty? Niestety chyba jakaś "pomroczność jasna" mnie dopadła, bo nie pamiętam na którym etapie powinno się te opcje odznaczyć (wybierając rezygnację), a na wniosku niestety NIE widnieje informacja, iż tych usług "Nie wybieram:... Rozumiem, że te opcje na wniosku pojawią się też na umowie i zostanę tymi usługami "uszczęśliwiony" przez bank?...
  Czy można w jakiś sposób zgłosić rezygnacje z w/w usług jeszcze przed wydaniem karty, albo z poziomu Citibank Online, aby opłaty nie zostały naliczone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś, na samym początku gdy wprowadzono opłatę za dostęp do usługi CitiPhone, to była ona domyślnie włączona i trzeba było wyłączyć. Teraz pada o to pytanie. Naklejka też jest dobrowolna (wymaga zamówienia; ale wspominam o potencjalnych opłatach, bo zdarza się, że konsultanci proponują - powinni poinformować o opłatach, ale czasem w ferworze rozmowy te informacje nam umykają, więc lepiej przestrzec). Wszelkie dyspozycje (w tym rezygnacje z ewentualnie włączonych usług) można zgłaszać za pomocą wewnętrznej poczty w bankowości internetowej.

   Usuń
  2. Mam podobną zagwozdkę. U mnie w umowie przy tych dwóch dodatkowych, płatnych usługach są "--" dwie kreseczki. Czy to oznacza, że będą włączone? Wyżej w przypadku usługi CitiAlerts jest wyraźnie napisane NIE. Miał ktoś z tym doświadczenia?

   Usuń
  3. Co zrobić przy tych -- żeby nie płacić?

   Usuń
  4. Ponawiam pytanie czy te dwie -- oznaczają wyrażoną zgodę?Czy po podpisaniu umowy można wycofać ewentualnie te zgody(na nalepkę i city phone)

   Usuń
  5. x oznacza wyrażone zgody.

   Usuń
 18. Witam, złożyłem wniosek po przez link promocyjny 9 listopada tego samego dnia dostałem odpowiedz emailem cytuję "Dziękujemy za zainteresowanie usługami banku Citi Handlowy. Rozpoczął Pan/Pani wypełnianie aplikacji o produkt kredytowy. Aplikacja otrzymała numerXXX
  Informujemy, że przyznanie produktu kredytowego uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej kredytobiorcy."
  Do dziś nikt do mnie nie dzwonił ani nie dostałem żadnego powiadomienia czemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak działa niestety Citi - leją na klientów, nie odpisują na reklamacje i wnioski (mnie też nie odp na wniosek z poprzedniej promocji). Możesz zadzwonić na infolinię, podać nr wniosku i zapytać o weryfikację. Ja przy okazji składania wniosku na kolejną promocję dowiedziałem się że z poprzedniej wniosek sobie wisi w systemie bez żadnej reakcji z ich strony. Tragiczny w obsłudze bank ale promocje na karty dają konkretne

   Usuń
 19. Witam wykrzyknik czy płatność za pobyt w hotelu też przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatność w hotelu nie podpada pod żadne z wykluczeń, więc powinna być zaliczona :)

   Usuń
 20. Czy osoba na urlopie wychowawczym może skorzystać z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakiś czas temu dopytywałem o to w banku. Jeśli nic się nie zmieniło, to niestety nie.

   Usuń
 21. Witam. Otrzymałam kod do biedronki i chciałam zapytać czy teraz mogę zamknąć kartę?

  OdpowiedzUsuń
 22. Powiedzcie mi proszę płatność za bilet miesięczny autobusowy też przejdzie ?

  OdpowiedzUsuń
 23. Witam Czy zapłata za bilet miesięczny autobusowy przelewem tez się liczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelewy z karty dodatkowo są kosztowne (prowizja, odsetki). Na potrzeby promocji należy robić płatności (w punktach handlowo-usługowych zbliżeniowo lub z PINem i/lub w Internecie - z podaniem danych z karty, takich jak jej numer, data ważności itd.).

   Usuń
 24. Witam, co to oznaczy, czy ktoś posiada główną kartę kredytową Citi? Pisiadam kartę kredytową Citi Bp. Czy promocja także mnie dotyczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadaczem karty głównej jest ten, na którego zawarta jest umowa o limit kredytowy dla tej karty.

   Jest jeszcze karta dodatkowa (w odróżnieniu od głównej), którą wydać można dla bliskiej, zaufanej osoby, która dzięki niej będzie miała dostęp do limitu kredytowego karty głównej, ale odpowiedzialność (choćby za spłatę wydanej kwoty) ponosi posiadacz karty głównej.

   Usuń
 25. Czy płatność za prąd, mieszkanie, gaz, internet też przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
 26. Witam.
  Czy zaświadczenie o dochodach można przekazać jedynie w formie wyciągu z konta bankowego w pdf, jak jest w regulaminie, czy wchodzi w grę inna forma (chodzi o umowę o pracę), jeśli nie otrzymuję wypłaty w formie przelewu na konto, a np. w gotówce,
  nie wystarczy zaświadczenie o dochodach z ostatnich 3ech miesięcy od pracodawcy ?
  Bo nie wiem, czy zaczynać w ogóle wnioskować, jeśli wymogiem jest dołączyć pdf z wyciągiem z konta o wynagrodzeniu...
  Niechciałbym na starcie spalić wniosku, nie mając kompletu dokumentów..
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy musisz to zgłosić i zamiennie może być zaśw. od pracodawcy o zatrudnieniu i dochodach albo PIT za ub.r.

   Usuń
  2. Acha, ale zgłosić przy składaniu wniosku, że inny dokument, taka opcja tam będzie, czy jak ?
   Bo wtedy najpierw chyba wezmę zaświadczenie od pracodawcy, by w razie coś mieć przy sobie, tak ?
   Dziękuję za info, może innym się też przyda :-)

   Usuń
 27. Czy działa u Was możliwość złożenia wniosku? Po kilknięciu "złóż wniosek online" zostaję przekierowany na stronę, która się ładuje w nieskończoność. Próbowałem w kilku przeglądarkach na różnych komputerach :(

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam, czy jak zadzwonię na infolinię banku uzyskam informacje kiedy było zamknięte konto? Nie pamiętam czy łapie się w terminie.

  OdpowiedzUsuń
 29. Dzień dobry,
  Czy płatność za bilet na samolot też przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
 30. Dzień dobry, czy zasilenie karty Revolut zostanie zaliczone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bo to będzie transakcja szczególna.

   Usuń
 31. Wypełniałam teraz wniosek.Na koniec wyskoczyło dziękujemy za wpełnienie wniosku a za parę sekund :error.there is an error whit in service call. i trwa weryfikacja. Ciekawe czy się uda

  OdpowiedzUsuń
 32. Nagroda jest gwarantowana dla każdego kto spełni zasady promocji czy tylko losowo dla wybranych osób ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nagroda gwarantowana dla każdego uczestnika. Właściwie wszystkie promocje, które opisuję na blogu są takimi, gdzie ma się pewność uzyskania nagrody po spełnieniu określonych warunków.

   Czasami zdarzają się konkursy czy loterie, ale to zupełnie inna kategoria zabawy ;) I wtedy zaznaczam, że nagroda nie jest dla każdego.

   Usuń
 33. Pytanko odnośnie "dochód netto - minimum 1200 zł":
  liczy się to co jest na umowie czy to co wchodzi na konto? Nie jest to pod stołem, ani na czarno, bo idzie przelewem, to po prostu premia - miesięcznie razem 1500 zł. Wątpię żeby zaglądali do pisemnej umowy, ale wolę dopytać może ktoś wie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się to co wpływa na konto. Umowy nie chcą.

   Usuń
 34. mam już nadany numer aplikacji ale nie chce załaczać wyciągu bankowego w formie pdf czy nie wystarczy że im zrobię wyciąg z konta ale tylko wpływów z wynagrodzenia?

  OdpowiedzUsuń
 35. Mam pytanko. Podczas składania wniosku mam do wyboru 2 możliwości

  Wybierz wstępną propozycję

  Karta kredytowa – oferta dostępna po dostarczeniu dokumentów potwierdzających dochód

  Karta kredytowa – oferta dostępna bez dokumentów potwierdzających dochód

  W pierwszym przypadku mam podana kwotę 22000 a w drugim 5000. Czy ma znaczenie którą opcję wybiorę żeby załapać się na bon

  OdpowiedzUsuń
 36. Jestem po rozmowie z konsultantem .Czy to prawda ze minimalna kwota o którą mogę wnioskować to 5000,00.Chciałam tylko na 3500 bo mam już KK w innym banku też.Zgodziłam się na te 5000,00
  i dostałam wniosek ne emeil i tam pisze takie coś:
  Pod warunkiem dostarczenia dokumentów
  potwierdzających dochód Klienta w ciągu 10 dni od daty
  złożenia wniosku, Limit kredytu wzrasta do wysokości
  20000 złotych w ciągu 5 dni od dostarczenia tych
  dokumentów (lista wymaganych przez Bank dokumentów
  znajduje się w załączniku nr 2 do Umowy).
  O co chodzi nie chcę tak dużego limitu


  OdpowiedzUsuń
 37. citi alerts mam zaznaczone na nie ale przy naklejce4e pisze takie coś;
  Naklejka Zbliżeniowa do karty w systemie MasterCard
  Proszę o wydanie do mojej karty dodatkowego nośnika zbliżeniowego w formie naklejki. Przyjmuję do wiadomości, że
  usługa ta, zgodnie z Rozdziałem III § 5 Regulaminu, jest dobrowolna i odpłatna zgodnie z TOiP.
  - - O co chodzi ?Bo nie chciałam naklejki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń albo napisz w bankowości żeby wyjaśnić.

   Usuń
 38. Witam. Składała wniosek o kartę w grudniu i mi odmówili nawet nie zdążyłam wysłać skanu konta. Wpływy z umowy o pracę są i nie są za małe. Czy mogę wnioskować jeszcze raz i załapać się na tą samą promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że możesz ponownie wnioskować. Ale jak np. masz jakieś zaległości w BIK to historia się powtórzy.

   Usuń
 39. Przyłączam się do pytania o kwotę 5000. W umowie jest informacja że po dostarczeniu dokumentów limit wzrasta do ponad 30 tys. W umowię nie widzę też warunków do spełnienia w celu otrzymania bonu do Biedronki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo warunki masz w regulaminie promocji a nie w umowie która jest uniwersalna dla wszystkich.

   Usuń
 40. Przyłaczę sie do pytania odnosnie wzrostu limitu kredytu po dostarczeniu wyciągu z konta lub dokumentu potwierdzającego wpływ środków z tytułu zatrudnienia. Na moim wniosku jest napisane że limit wzrasta do ponad 30 tys. Dodatkowo umowa jest zawarta na czas nieoznaczony.

  OdpowiedzUsuń
 41. długo to trwa.Jak w poniedziałek zadzwonią to im podziękuje,bo na pewno do środy nie zdążę aktywować karty.Weryfikacja trwa.Czy jak zrezygnuje będę mogła wnioskować przy następnej promocji jak będzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 22.01. wystarczy złożyć wniosek. A reszta, w tym aktywacja karty, może nastąpić nawet później.

   Usuń
 42. Czy mój tata może wziąć udział w promocji jeśli:
  -Jest rolnikiem
  -Ma firmę ale nie osiąga z niej zysków
  Co w takim przypadku ?

  OdpowiedzUsuń
 43. Warunki spełnione w grudniu.
  Dzisiaj dostałem kod, a właściwie 16.01.
  Trzeba sprawdzić na stronie, w aplikacji nie pokazuje.
  SUPER.
  Miła niespodzianka.

  OdpowiedzUsuń
 44. Witam, nie znalazłem odpowiedzi na pytanie czy wystarczy karta z limitem 5000 zł czy musi być wersja z dostarczeniem dok. od pracodawcy i wyższym limitem.

  OdpowiedzUsuń
 45. Wystarczy limit 5000.
  Sam taki miałem.

  OdpowiedzUsuń
 46. Czyli jeśli do 10 dni nie dostarczę dokumentów od pracodawcy, będzie to automatycznie oznaczać akceptację limitu 5000 zł?

  OdpowiedzUsuń
 47. W formularzu umowy mam informacje o kredycie mam informację :karta kredytowa (kredyt odnawialny). W związku z tym mam pytanie bo nie miałem wcześniej do czynienia z taką umową czy to jest naciągnięcie ze strony banku czy umowa ma takie uniwersalne sformułowania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To uniwersalne sformułowanie. Z kredytem mamy do czynienia, gdy bank daje dostęp do swoich pieniędzy (a nie własnych środków klienta), ale tu on ma specyficzną formę. Jest to bowiem nie klasyczna forma, gdy środki trzeba oddawać w comiesięcznych ratach, ale limit kredytowy z którego można, ale nie trzeba korzystać. Standardowo, bo tu skorzystać trzeba (ale to na potrzeby promocji), wydając kwotę niezbędną dla uzyskania nagrody. Ale też te środki można oddawać w okresie bezodsetkowym (a więc bez żadnych dodatkowych kosztów) - dokładnie tyle samo ile kartą się wyda.

   Usuń
 48. Jak sprawdzić na stronie, czy kod biedronkowy został już przyznany, w której zakładce? Strona Citi mało intuicyjna jest niestety

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Citionline jest zakładka KONTAKT i tam będziesz mieć wiadomość.

   Usuń
  2. I sprawdzać należy w bankowości w przeglądarce bo w aplikacji u mnie tej wiadomości nie było widać.

   Usuń
  3. Dzięki wielkie za podpowiedź

   Usuń
 49. Czy warunki nalezy spełnić w nastepnym miesiacu od daty podpisania umowy, czy mozna w tym samym miesiacu co podpisanie umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można już zacząć już w miesiącu podpisania umowy.

   Usuń
 50. Umowa podpisana i czekam już ponad tydzień na karte.wysyłają zwyklym listem pocztą do poznania.Ile czekaliscie na kartę ..Na infolinię ciężko się dodzwonić..chyba że ktoś lubi siedzieć ponad 30 minut na telefonie i słuchać muzyczki.

  OdpowiedzUsuń
 51. W końcu karta doszła. Podałem adres do pracy ale bez nazwy firmy (gapa ze mnie :-)) . Dwoniłem kilka razy na ifolinie i po 14 dniach w końcu zmieniłem dane adresowe na adres i nazwę firmy i doszło...Uff

  OdpowiedzUsuń
 52. Takie moje spostrzeżenie. W opisie promocji jest napisane, że ekod jest ważny 6 miesięcy od chwili otrzymania, w regulaminie ekodów na stronie Biedronki ważność jest określona na 12 miesięcy a gdy wpisałem numer swojego ekodu otrzymanego w promocji w specjalne miejsce służące do sprawdzania stanu finansowego i terminu ważności ekodu, otrzymałem odpowiedź, że ekod jest ważny do lutego 2022 :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W opisie promocji bazuję na regulaminie (pkt. 13 mówi o ważności eKodu). Ale jeśli w praktyce, to aż tyle, to pozostaje się cieszyć. Choć pewnie nie warto odkładać, by nie zapomnieć ;)

   Usuń
 53. Wczoraj w bankowości miałam informację że spełniłam warunki i niedługo dostanę wiadomość z e-kodem na 400 zł. Dzięki Mr Złotówka za twój blog.

  OdpowiedzUsuń
 54. Informację odnośnie spełnienia warunków promocji i otrzymania bonu na 400 zł otrzymałam 11 marca. Do tej pory nie dotarł do mnie kod promocyjny. Jak długo czekaliście na swój kod? Mam już zgłaszać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinien już być.
   Gdzie sprawdzałeś?

   Usuń
  2. Miał być wysłany poprzez wiadomość w serwisie Citibank Online. Sprawdzam tam codziennie i póki co nie ma żadnej wiadomości

   Usuń
  3. U mnie nagroda jest.

   Usuń
 55. Zgłoś reklamację przez infolinię.

  OdpowiedzUsuń
 56. Dziękuję Mr.Złotówa za twój blog. W styczniu podpisałam umowę. W lutym spałniłam warunki. 04.04 otrzymałam e-kod. Dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi :) Życzę dalszego owocnego korzystania z promocji!

   Usuń
 57. Gdzie mogę sprawdzić ile jeszcze pieniędzy mi zostało do wydania w Biedronce z e-kodu?

  OdpowiedzUsuń
 58. Po mistrzowsku ograli mnie (początkującego) z tym bonem na 400 zł. Złożyłem wniosek o kartę z promocyjnego linku, zadzwoniła konsultantka, podczas rozmowy poinformowała mnie, że jeżeli zejdziemy z limitem karty z proponowanych 15 tys na 5 tys, to nie będę musiał składać zaświadczenia o zarobkach. Tak zrobiłem (dla wygody, aby nie lecieć do księgowej), otrzymałem kartę, wydałem nią już w lutym wymagane 1500 zł, a dziś otrzymałem informację z banku, że nagroda nie została przyznana, gdyż nie przedstawiłem zaświadczenia o dochodach.
  To tak dla potomnych, aby nie dali się złapać na ten haczyk z mniejszym limitem bez zaświadczenia o zarobkach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank w regulaminach odstąpił od wymogu przekazywania dokumentu potwierdzającego dochody dla limitów do 5 tys. zł dopiero w późniejszych promocjach. W powyższej promocji ten wymóg jeszcze był (bez względu na wysokość limitu).

   W tej sytuacji sugeruję złożyć reklamacje powołując się na rozmowę z konsultantką i informacje wówczas uzyskane, które mogły wprowadzić w błąd. Warto też może wyrazić wolę przekazania albo nawet od razu przekazać ten dokument potwierdzający dochody. Będzie to po czasie, ale może się uda (znam przypadki, w których takie reklamacje przechodziły - co prawda w innych bankach; nie znam takiego przypadku w Citibanku, ale to nie znaczy, że go nie było). Warto spróbować. Zwłaszcza, że już tyle warunków jednak zostało spełnione.

   Usuń
  2. W tym momencie przypominają mi się moje co-miesięczne reklamacje w promce ROR i karty debetowej - to był istny horror, gdyż zazwyczaj składałem reklamację do odpowiedzi na reklamację ze względu na kompletny brak zrozumienia tematu po ich stronie - tak było również w przypadku żony i brata!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...