Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 2,7% do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+200 zł na start dla nowych klientów).

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

13.10.2019

2,7% do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+200 zł na start dla nowych klientów).

Zgodnie z przewidywaniami Bank Millennium odpalił 17. edycję promocji oprocentowania na swym koncie oszczędnościowym. 

Konto oszczędnościowe Profit w Millennium: 2,7% do 100 tys. zł - 17 edycja.
Jak zawsze jest propozycja dla "nowych środków", ale skorzystać mogą z niej także obecni klienci banku, obracając ciągle tą samą kwotą. Oferta dostępna jest też oczywiście dla nowych klientów Banku Millennium, którzy dodatkowo oprócz odsetek mogą zyskać gwarantowaną premię 200 zł.

Trzeba przyznać, że są banki, które oferują wyższe oprocentowanie, niż Bank Millennium (sprawdź ranking kont oszczędnościowych), ale najczęściej są to promocje dla nowych klientów, ograniczone czasowo, a jeśli podwyższona stawka oprocentowania obowiązuje dla "nowych środków", to warunki ich wyliczania są znacznie bardziej wymagające. W Banku Millennium można zapewnić sobie spokój. Względny, bo oczywiście istnieje ewentualność, że bank kiedyś nie wznowi promocji lub zmieni jej warunki, ale dotychczasowe 16 edycji promocji pozwala mieć nadzieję na to, że będzie podobnie w przyszłości. A stabilne i dobre - przynajmniej jak na obecne czasy - oprocentowanie to rzecz pożądana.
💡 Na początku dodam, że warunkiem koniecznym do korzystania z promocyjnego oprocentowania jest posiadanie konta osobistego w Banku Millennium (jeśli takowego jeszcze nie posiadasz, kliknij i sprawdź jak uzyskać gwarantowaną premię 200 zł). Ta okazja do bankobrania ma długi okres wykluczenia, jeśli chodzi o byłych klientów posiadających Konto 360º lub 360º Student założone w którejś z promocji, ale jeśli chcesz powrócić do Millennium, sprawdź alternatywną promocję (z roczną karencją), w której nagrodą jest moneyback 10%, lokata 4%, bon na zakupy lub 4 bilety do kina.

Konto oszczędnościowe Profit: 2,7% do 100 tys. zł


Główne cechy nowej, 17. edycji promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium to:
 • oprocentowanie: 2,7% w skali roku dla "nowych środków";
 • kwota "nowych środków" objęta promocyjnym oprocentowaniem: 2,7% do 100 000 zł (dla nadwyżki ponad tę kwotę stawka wynosi już tylko 1,1% w skali roku); 
 • czym są "nowe środki"? To nadwyżka ponad saldo środków klienta zgromadzonych na koniec dnia 12.10.2019 r. (pod uwagę brane są środki zgromadzone na koncie osobistym, rachunkach technicznych, oszczędnościowych oraz lokatach - także strukturyzowanych); 
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 92 dni od momentu pierwszej wpłaty (tudzież wykrycia przez bank) "nowych środków" (w okresie promocji) na koncie oszczędnościowym;
 • czas dostępności oferty: tym razem ten okres jest dość krótki, bo promocja ma być dostępna jedynie od 13.10. do 16.11.2019 r.. - to ostateczny termin, w którym możesz uruchomić dla siebie promocję poprzez wpłacenie pierwszych "nowych środków" na konto oszczędnościowe; bez względu na to, czy środki wpłacisz teraz, czy dopiero pod koniec promocji, czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania będzie dla Ciebie taki sam, a więc przez 92 dni.

Nowi klienci, którzy dopiero teraz założą konto oszczędnościowe w Banku Millennium (np. przy okazji promocji z premią 200 zł za konto osobiste, którego posiadanie jest niezbędne do korzystania z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym), z automatu spełnią warunek wpłacenia "nowych środków".

Obecni klienci muszą z kolei wyliczyć saldo swych środków na rachunkach w Banku Millennium na koniec dnia 12.10.2019 r. Promocyjne oprocentowanie będzie bowiem obowiązywać tylko dla nadwyżki środków ponad wspomniane saldo.

A przypomnę, że choć kolejne promocje oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit niezmiennie wymagają wpłacania "nowych środków", a w dodatku w regulaminie znajduje się zapis: "Można korzystać tylko z jednej Promocji na danym Koncie Oszczędnościowym Profit w tym samym czasie"... to przy odpowiedniej taktyce można korzystać z kolejnych edycji. I jest to możliwe przy lokowaniu nawet tych samych środków. Stosować należy jednak jeden bardzo prosty trik, który polega na tym, by środki z kont w Millennium wycofać na odpowiedni moment. Więcej na ten temat przeczytasz w mym poradnikowym wpisie: Instrukcja obsługi konta oszczędnościowego Profit w Banku Millennium. Czyli jak rolować "nowe środki", by ciągle posiadać promocyjne oprocentowanie? A osobom posiadającym konto oszczędnościowe Profit już kilka dni temu przypominałem o tym, że warto przygotować się do kolejnej edycji promocji. I zakładany tam scenariusz ponownie się sprawdził. Warunki załapania się na nową, 17. edycję promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium są identyczne, jak te w poprzednich edycjach.

Konto oszczędnościowe w Millennium - prześwietlenie


Konto oszczędnościowe w banku Millennium otwierane i prowadzone jest za 0 zł (bez warunków). W każdym miesiącu kalendarzowym (jak i w większości banków przy tego typu rachunkach) bezpłatna jest tylko jedna (pierwsza) wypłata/przelew z konta oszczędnościowego. Za drugą i każdą kolejną operację w tym samym miesiącu kalendarzowym bank pobierze opłatę 7,50 zł.

W ostatnim czasie Bank Millennium wprowadził też udogodnienie dla klientów, którzy lokują większe środki. Dotąd bowiem obowiązywał dzienny limit (wynoszący 50 000 zł) dla przelewów zlecanych poprzez bankowość internetową. Zatem kto miał większe środki, ten składanie dyspozycji musiał rozkładać na co najmniej 2 dni. Limit ten ciągle pozostał, ale dotyczy już tylko dyspozycji autoryzowanych hasłem z SMSa. Jeśli włączysz sobie mobilną autoryzację (w aplikacji), to teraz możliwe jest wykonanie przelewu od razu na sumę nawet 100 000 zł.

Jeśli jesteś już klientem Banku Millennium, konto oszczędnościowe otworzysz w bankowości Millenet. Jeżeli jednak nie masz jeszcze nic wspólnego z tym bankiem, to o konto oszczędnościowe Profit (wraz z kontem osobistym) możesz zawnioskować tutaj (gdy nie łapiesz się na żadną z promocji). Sprawdź jednak, czy łapiesz się na promocję konta w Banku Millennium z gwarantowaną premią do 200 zł na start lub z nagrodami do wyboru.


Przydatne dokumenty: 

34 komentarze:

 1. Czesc, prosze o informacje dot. mojej sytuacji. Mianowocie: korzystam z edycji 15, ale na wszelki wypadek zabralem pieniadze z konta millenium w ostatni piatek. Mój okres promocji konczy sie 24listopada wiec nawet jak w najblizszy poniedzialek wroce ze srodkami na konta to nie zalapie sie na edycje 17. Chyba ze istnieje mozliwosc zeby np zerwac umowe na edycje 15 w dniu np. 12 listopada i przystąpić kolejnego dnia do edycji 17. Czy jest taka możliwość i czy nie strace wtedy odsetek do dnia 12 listopada? Ponadto czy bank pozwala na przystapienie do promocji gdy zrezygnowalo sie z innej edycji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem nie złapiesz się w ogóle na 17 edycję. Ja również. Ostatnio w ogóle mogę co druga edycję wypłacać bo terminy krótkie. Co do zrywania to tylko oddział albo infolinia ale nie wiem jak do końca to działa. Najlepiej dla nas będzie Po prostu wyzerować na 16.11

   Usuń
  2. Masz 2 scenariusze:
   1) Omija cię edycja 17. Kasę wypłacasz 16.11 i wracasz 18.11, a od 25.11 masz oprocentowanie z edycji 18.
   2) Najpóźniej do 15.11 rezygnujesz z edycji 15 i masz oproc. z edycji 17

   Usuń
  3. Czyli to pewne, że jak zrezygnuje z edycji 15 to automatycznie wskoczy mi oprocentowanie z edycji 17 ? O to mi chodziło, zeby ktos potwierdzil (bo np. mial taką sytuacje)

   Usuń
  4. W jakim celu radzicie, żeby ponownie wypłacać wszystko 16. listopada?

   Usuń
  5. Anonimowy13 października 2019 15:51
   Pewne.

   Anonimowy14 października 2019 00:14
   Przygotowanie pod 18-tą edycję.

   Usuń
  6. Skąd pewność, że kiedy ta 18. edycja i czy w ogóle będzie?

   Usuń
  7. Czy będzie 18. edycja, to tego nie wiadomo. Ale dotychczasowe 17 edycji pozwala mieć nadzieję ;)

   Usuń
 2. Jak wpłaciłam pieniądze w piątek i teraz wpłacę z powrotem w poniedziałek to będę miała 2,7% z tej edycji na 92 dni? Wcześniej miałam mieć na 100bdni więc o 8 dni jestem w plecy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic nie tracisz. Masz nadal dotychczasowe oprocentowanie a ewentualnie przeskoczysz później na 17-tą edycję

   Usuń
  2. Będziesz mieć 2,7% z poprzedniej edycji przez 100 dni od p-wszej wpłaty nowych środków. A jak ten okres 100 dni minie do 16 listopada to od następnego dnia włączy się 92 dni z nowej edycji. Dzięki tej wypłacie w piątek. Jeśli 100 dni kończy ci się 17 listopada lub później to 17 edycja cię ominie.

   Usuń
 3. Szkoda że nie podnieśli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No szkoda. Ale dobrze że nie obniżyli. Bo po tym co się dzieje ostatnio to różnie mogło być.

   Usuń
  2. Dobrze że nie obniżyli,a mogli jak inni.Zapewne niedługo obniżą bo muszą wziąć pod uwagę frankowiczów.

   Usuń
 4. I pewnie długo, długo... nie podniosą niestety :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy jak założę konto osobiste w promocji z premią 200 zł to jakoś osobno muszę zakładać konto oszczędnościowe? Można w bankowości internetowej czy trzeba do oddziału jak w Pekao? Czy założę od razu razem z kontem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz KO założyć od razu przy zakładaniu konta osobistego.

   Usuń
 6. Moje osobiste oprocentowanie 15 edycji to 25.07-01.11.Chyba przegapiłam bo nie wycofałam kasy w pażdzierniku i nie załapię się na następną edycję.Jakieś rady?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nic zrobić się nie da. Do 1.11. będziesz mieć oprocentowanie z 15. edycji. Od 2.11. standardowe. Wtedy więc najlepiej wycofać środki (zerując szczególnie na dzień 16.11.), a - jeśli pojawi się kolejna edycja - od razu będzie możliwe załapanie się na 18. edycję (od 17.11.).

   Usuń
 7. Jestem w edycji 14. Mój okres promocyjny od 16/07- 15/10. W piątek wycofałam pieniądze. Kiedy powinnam wrócić aby załapać się na kolejną edycję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze środkami możesz wrócić już teraz. Do jutra włącznie będzie oprocentowanie z 14. edycji. A od 16.10. zacznie obowiązywać 2,7% z 17. edycji (na 92 dni).

   Usuń
 8. Niestety mimo ze wyprowadziłem środki w piątek a dzisiaj z nimi wróciłem to nie mam promocyjnego oprocentowania

  OdpowiedzUsuń
 9. Mr. Złotówka szkoda, że kilka dni wcześniej nie puściłeś info na blogu żeby uciekać z kasą z konta millennium, tak jak to miało miejsce przy poprzednich edycjach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Był wpis 7.10. (tutaj). Szkoda, że Ci umknął. Zachęcam też do polubienia na Facebooku i/lub obserwowania na Twitterze (bo tam wpisy też udostępniam), a przede wszystkim do subskrypcji newslettera (bo tam też odnośnik do wpisu z przypomnieniem się znalazł).

   Usuń
 10. Dzięki. Tak myślałam ale wolałam dopytać.

  OdpowiedzUsuń
 11. Teraz to wystarczyło by chyba co dwa miesiące "uciekać z kasą" skoro są takie krótkie te cykle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Chociaż nie wiadomo co wymyślą kolejnym razem. Bywało dłużej.

   Usuń
 12. Teraz wycofać będzie trzeba też już kasę z konta Eurobanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście bo już doszło do połączenia i nie ma czegoś takiego że masz konto w Eurobanku czy konto w byłym Eurobanku. Masz już w pełni w Millennium.

   Usuń
 13. Wpłaciłem pieniądze na konto 8 listopada i mam promocyjny okres na te środki przez 92 dni, czyli do 7 lutego 2020. Zastanawiam się czy warto teraz wycofywać środki przed 16 listopada czy ten okres 92 dni i tak mi pokryje cały kolejny okres edycji promocji oprocentowania. Ile zazwyczaj trwają te edycje w Millenium? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak edycja będzie znów na miesiąc to bez sensu. A wiele na to wskazuje bo ostatnio robili tak na 30 parę dni.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...