Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 400 zł w bonach do Biedronki za kartę MamBonus w BNP Paribas (łatwiejsze warunki!)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

2.10.2019

400 zł w bonach do Biedronki za kartę MamBonus w BNP Paribas (łatwiejsze warunki!)

Nowa promocja karty kredytowej BNP Paribas przynosi prostsze warunki do spełnienia.

400 zł w bonach do Biedronki za kartę MamBonus w BNP Paribas (łatwiejsze warunki!)
Suma płatności do wykonania na potrzeby promocji jest bowiem o wiele mniejsza niż w poprzednich edycjach. A do wzięcia czeka atrakcyjna nagroda gwarantowana: bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.01.2018 do 30.09.2019 r, nie miała zawartej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas (jak i w tym okresie BGŻ BNP Paribas).

Konto osobiste czy jakikolwiek inny produkt w BNP Paribas lub BGŻ Optima nie przeszkadza we wzięciu udziału w promocji.

Nagroda. Do wzięcia czeka bon o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Ma on mieć ważność do 30.11.2020 r. i można go realizować wielokrotnie aż do wykorzystania środków.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka" i zgarnąć tytułową nagrodę:
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard; 
 • najpóźniej do 30.11.2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę;
 • najpóźniej do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj płatności na sumę min. 1500 zł (chodzi tutaj o łączną kwotę w tym okresie, a nie wydatki miesięcznie; średniomiesięcznie można więc wykonywać transakcje na ok. 500 zł);
 • do 30.04.2020 r. nie rozwiązuj, nie wypowiadaj, ani nie składaj oświadczenia o odstąpieniu od umowy o kartę.

Suma płatności, które należy wykonać kartą na potrzeby promocji, jest więc zdecydowanie niższa niż w poprzednich edycjach (dla uzyskania nagród o tej samej wartości należało wykonać transakcje na sumę aż 4 000 zł). Choć trzeba jednak pamiętać o wydaniu kwoty, która zwalnia z opłaty za kartę (o czym piszę niżej).

Wydanie nagrody przez bank. By uzyskać nagrody, niezbędna jest rejestracja na stronie mambonus.pl (to darmowy program lojalnościowy dla posiadaczy kart kredytowych Mastercard w BNP Paribas). Tam bowiem będą udostępniane bony. Informacja o uzyskanej nagrodzie ma się pojawiać po zalogowaniu w ciągu 60 dni roboczych od zakończenia miesiąca, w którym zostały spełnione warunki uzyskania bonu (a odebranie bonu ma być możliwe w ciągu dwóch miesięcy od udostępnienia przez bank).

Ważne wskazówki Realizując warunki promocji, pamiętaj o poniższych wytycznych:

▶️ Do transakcji na potrzeby promocji BNP Paribas zalicza płatności kartą, przelewy z karty i wypłaty z bankomatów. W praktyce warto jednak wykonywać tylko płatności kartą, bo z tego tytułu nie ma dodatkowych prowizji, a jeśli wykorzystaną kwotę spłacisz w okresie bezodsetkowym, to oddasz dokładnie taką samą kwotę (bez odsetek). A przelewy z karty i wypłaty z bankomatów kartą kredytową są drogie, bo bank pobiera prowizję 4,9% (min. 10 zł). Lepiej tego unikać.
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane posiadać karty kredytowej, to więcej o tym jak rozsądnie i bez kosztów z niej korzystać, przeczytasz we wpisie: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w sklepach internetowych. Warto jednak mieć na uwadze, że zgodnie z regulaminem promocji nie zaliczą się płatności zwrócone, przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku lub wykonane kartą dodatkową (jeśli takową do swej karty zamówisz). Nie zaliczą się również transakcje:
"polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług" 

Definicja jest całkiem długa i skomplikowana, ale w skrócie chodzi o to, że nie przejdzie doładowanie elektronicznych portfeli umożliwiających szybkie i proste wykonanie płatności kartą (czasem bez faktycznego płacenia za towary czy usługi). Wszelkie "normalne" płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych, marketach, aptekach, restauracjach, kinach, przychodni czy na stacjach paliw będą zaliczone.

▶️ By otrzymać gwarantowaną nagrodę w postaci bonu do wykorzystania w sklepach Biedronka niezbędna jest rejestracja w bezpłatnym programie lojalnościowym "MamBonus" dla użytkowników kart kredytowych Mastercard wydanych przez BNP Paribas. Przy okazji jest to też szansa na dodatkowe nagrody. Wszystko opiera się na zbieraniu punktów (wydany 1 zł = 2 punkty), które wymieniać można na vouchery lub nagrody rzeczowe z katalogu dostępnego dla uczestników programu. Zatem już za same płatności kartą na potrzeby promocji (z bonami do Biedronki) uzbiera się co najmniej 3000 punktów. Dodatkowo można też zgarnąć 200 punktów za samą rejestrację w programie oraz 5000 punktów na start. Otrzymasz je, jeśli w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę wykonasz co najmniej 4 transakcje kartą na kwotę min. 50 zł każda (te płatności zaliczą się też do sumy transakcji wymaganej w promocji z Biedronką). Zatem w prosty sposób zbierzesz co najmniej 8 200 punktów, które wymienisz np. na bilet do Cinema City, Helios lub Multikina (jeden taki bilet w katalogu nagród MamBonus "kosztuje" 6 500 punktów) lub voucher 20 zł do wykorzystania na Allegro (warto 6000 punktów).

Karta kredytowa MamBonus w BNP Paribas - prześwietlenie


Za kartę kredytową Mastercard Standard bank nie pobiera opłat, jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji kartą w danym okresie rozliczeniowym (poprzedzającym naliczenie opłaty), wyniesie min. 1 000 zł. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9 zł. To opłata miesięczna. BNP Paribas obecnie nie stosuje już opłat rocznych.

W przypadku chęci rezygnacji z karty kredytowej BNP Paribas warto pamiętać o zapisie z cennika banku, gdzie mowa o "opłacie za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia", która wynosi 25 zł. Zatem jeśli postanowisz zamknąć swą kartę, to zaczekaj z tym "chwilkę", aż minie wskazany okres.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu.

Przydatne dokumenty:

90 komentarzy:

 1. Jak mam Konto Otwarte Na Ciebie i Kartę Otwartą Na Dzisiaj to mogę brać udział w promocji karty kredytowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Masz w artykule: "Konto osobiste czy jakikolwiek inny produkt w BNP Paribas lub BGŻ Optima nie przeszkadza we wzięciu udziału w promocji."

   Usuń
 2. Czy trzeba jakieś zgody marketingowe zaznaczać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie stawia żadnego wymogu w tej kwestii. Zatem zgody są dobrowolne.

   Usuń
 3. Promocji z bonami Biedronki tyle że za chwilę będziemy się rozpoznawać w kolejkach w Biedronce. Kto płaci bonem to korzysta z bankobrania xD

  OdpowiedzUsuń
 4. A posiadanie karty kredytowej w dawnym Sygma Bank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nadal taką kartę posiadasz, to już jest karta obsługiwana przez BNP Paribas, więc w praktyce posiadasz kartę BNP Paribas.

   W przypadku rezygnacji z karty Sygmy, to znaczenie ma kiedy to nastąpiło. Nie pamiętam kiedy nastąpiła fuzja, ale jeśli miało to miejsce po 1.01.2018 r. to posiadanie karty (pochodzącej z czasów Sygmy) i nawet późniejsza rezygnacja z niej, wyklucza z udziału w niniejszej promocji.

   Usuń
 5. Dzisiaj kontaktował się ze mną osoba z banku. Pokaże wam jakie mają wymagania odnośnie dokumentów :)

  1. dowód osobisty (dwie strony, widoczne krawędzie i dane osobowe),

   

  2.     zeznanie podatkowe PIT za rok ubiegły wpisanym numerem urzędowego potwierdzenia odbioru lub stemplem Urzędu Skarbowego (w przypadku składania dokumentu elektronicznie proszę o dołączenie urzędowego potwierdzenia odbioru),

   

  3.     wyciąg z rachunku z ostatnich 12 miesięcy z tytułu wynajmu,

   

  4.     umowy wynajmu (aktualne oraz te, które wygasły w okresie ostatnich 12 miesięcy),

   

  5.     dwa ostatnie wyciągi potwierdzające opłacenie podatku do Urzędu Skarbowego lub zaświadczenie o niezaleganiu wobec Urzędu Skarbowego,

   

  6.     dokument potwierdzający tytuł prawny do wynajmu lokalu.

   

  7.     potwierdzenie wpływów wynagrodzenia na rachunek lub zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości dochodów z ostatnich 3 miesięcy.

  Czuje się jak bym starała się o kredyt hipoteczny :) dlatego raczej podziękuje ;)

   

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiele zależy od źródła dochodów. W przypadku samej umowy o pracę zapewne lista byłaby krótka (ograniczyłaby się do punktu nr 1 i 7). Podobnie byłoby też przy emeryturze. W przypadku osób uzyskujących dochody z działalności gospodarczej czy najmu (jak powyżej), to wymogów jest więcej (stąd punkty od 2 do 6). Tu bowiem powstaje większe pole do nadużyć, więc banki się asekurują i więcej rzeczy sprawdzają.

   Usuń
  2. Ale ja mam umowę o pracę tylko się okazuje że kwota za mała..

   Usuń
  3. Ale ja mam umowę o pracę tylko się okazuje że kwota za mała..

   Usuń
  4. Ja mam umowę o pracę na czas określony i w sumie nie chcieli żadnego dokumentu dochodowego :-)

   Usuń
 6. Czyli rozumkiem ze zysk z promocji trzeba pomniejszyć o opłatę za konta za 5-6 miesięcy czy jakieś 45 zł, bo nie sadze żeby komukolwiek opłacało się wydawać miesięcznie 1000 zł tylko dla uniknięcia opłaty, zamiast zrobić to gdzie indziej mając z tego większy profit?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, raczej policz 7 miesięcy.

   Usuń
  2. Podobno jest promocja że jak w ciągu p-wszego okresu rozliczeniowego wyda się 1000 zł to na rok karta jest zwolniona z opłaty.

   Usuń
  3. Nie ma takiej promocji, wydanie kartą kredytową 1000 zł zwalnia tylko z opłaty za 1 m-ąc.

   Usuń
 7. Jeżeli dobrze czytam regulamin to do kwoty 1 500 zł zaliczają się płatności wykonywane niekoniecznie od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, a również wcześniejsze. Czy mam rację?

  OdpowiedzUsuń
 8. Choć Pani z Banku mówiła co innego to obawiam się, że nagrodę zobaczymy w lipcu 2020. Zgodnie z regulaminem Uczestnik otrzyma Nagrodę w ciągu 60 dni od spełnienia wszystkich warunków określonych w § 3 Regulaminu. Jednym z warunków w § 3 jest utrzymanie karty do 30.04.2020... Tak więc niestety wygląda na to, że będziemy czekać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam. Też tak rozumiem i czytam regulamin. Nagroda 60 dni po 30.04.2020r.

   Usuń
 9. Jak mam kartę revolut , to zasilając ją właśnie tą kartą kredytową też zaliczy mi jako płatność kartą ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ile na tym wątpliwym sposobie spełnienia warunków promocji zyska bank?

   Usuń
  2. tego nie wiem :) ale powinny to przewidzieć osoby które pisały regulamin ( za to bank im płaci ) jeśli istniała by taka możliwość to czemu by nie skorzystać...

   Usuń
  3. @irminka chyba się nie rozumiemy. :)
   Napiszę inaczej, ile musisz stracić na tym wątpliwym sposobie, żeby dać w tak łatwy sposób na 100% zarobić bankowi.
   To nie mój interes, tylko dlaczego ludzie widząc jakąś kasę nie widzą tych wszystkich strat które BĘDĄ MUSIELI ponieść przez te swoje kombinacje pomimo tylu ostrzeżeń?

   Usuń
  4. Płatności Rev do promocji nie zaliczą ale do obrotu zwalniającego z opłaty powinno się liczyć.

   Usuń
  5. hm... doładowanie karty rev , dokonuję się ją tak samo jakbyś płacił kartą przez net dla tych to info którzy nie wiedzą o co kaman:) . Stąd moje pytanie jak bank to widzi w regulaminie bo to żaden koszt dla mnie całą tą kase można sobie znów przelać z rev na konto bez żadnych kosztów...

   Usuń
 10. czy w regulaminie jest mowa o limicie karty na jaką trzeba sie ubiegać, by spełnic warunki promocji ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Jak wyrabiałem ponad rok temu to wziąłem 2 tys. zł. I tak chyba kojarzę że to minimalny limit. Bo raczej biorę minimalne.

   Usuń
 11. Czy płatności na Allegro spełnią warunek 1000 zł obrotów?

  OdpowiedzUsuń
 12. Mam konto w BNP, ale NIGDY nie miałem u nich karty ani kredytu. Gdy podaję w linku dla konsultanta swój numer telefonu, to wyskakuje komunikat na czerwono, że mam poprawić swój numer telefonu komórkowego :-(

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeżeli posiadam konto w BNP Paribas i Limit odnawialny allegro również w BNP Paribas to jest to jakieś wykluczenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedyne co mogłoby wykluczyć, to posiadanie karty kredytowej w BNP Paribas. Zatem jak najbardziej możesz wziąć udział w powyższej promocji.

   Usuń
 14. Jeśli jestem byłym klientem Raiffaisenu teraz BNP Paribas to też mogę skorzystać z promocji KK ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nadal posiadasz kartę kredytową, to już jesteś klientem BNP Paribas pełną parą (nie ma znaczenia, że to karta pochodząca z czasów Raiffeisen Polbanku). Jeśli posiadasz tylko inne produkty niż karta kredytowa, to nie ma znaczenia. W promocji możesz wziąć udział.

   Usuń
 15. Witam czy do tej promocji musze miec konto w BNP czy jak zaloze karte to bez konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakładanie konta nie jest wymagane. Wystarczy sama karta.

   Usuń
 16. Witam czy do tej kk zakladaja rowniez konto?

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy może ktoś potwierdzić, że zasilenie Revoluta zwolni z opłaty miesięcznej za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z opłaty zwolni. Nie zaliczy się do płatności na rzecz promocji.

   Usuń
 18. Mam bonus nie trzeba kart kredytowych tylko debetowa wystarczy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z debetową masz tylko rabaty. A punkty z kredytową.

   Usuń
 19. Hejka. Po podpisaniu umowy o kartę w placówce banku. Jak długo mniej więcej czekaliście na kartę?
  Patka

  OdpowiedzUsuń
 20. Ta "opłata za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia", która wynosi 25 zł dotyczy się także kart debetowych i umowy o konto w Paribas??
  Dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 21. na pierwszej stronie promocji jest napisane "do 400 zł na zakupy". błąd czy haczyk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bon 400 zł czy 400 zł na zakupy to to samo. Chyba, że chodzi o przyimek "do". Raczej to błąd grafika przyzwyczajonego do tego, że w poprzednich edycjach wyglądało to nieco inaczej. W tej promocji do wzięcia jest konkretnie 400 zł (a znaczenia ma tylko regulamin promocji i on jest wiążący).

   Usuń
 22. Czy uznawane są przez bank transakcje internetowe dokonane za pośrednictwem aplikacji mobilnej “sprytny bil?”

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do wydania 1500 zł: na 99,99% nie. Z wykluczenia to wynika.
   Do zwolnienia z opłaty za kartę: tak

   Usuń
 23. A jak bank odbiera sytuację kiedy mam umowę na czas nieokreślony ale na ten moment jestem na bezpłatnym urlopie wychowawczym, jest sens wysyłania wniosku?

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy jak wydam 1500 zł zaraz po zarejestrowaniu się w programie mam bonus czyli w pierwszym miesiącu wydania karty też zostanie zaliczone to do promocji 400 zł do biedronki ? czy dopiero liczone są płatności od następnego miesiąca po wydaniu karty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczone jest dopiero od kolejnego miesiąca. Czyli jak karta była wydana w październiku to od listopada.

   Usuń
  2. gdzie w regulaminie jest napisane że: "Liczone jest dopiero od kolejnego miesiąca"?

   Usuń
  3. Czas na wykonanie płatności jest "nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego
   następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę, licząc od dnia zawarcia Umowy o Kartę" (cytat z regulaminu).

   Usuń
  4. czyli ja wezmę kk w listpadzie to już listopadowe płatności będą się liczyły, prawda?

   Usuń
  5. Tak. Listopadowe i do lutego włącznie.

   Usuń
 25. Co do dokumentów wymaganych:
  mam podejść do banku z dowodem osobistym i wydrukowanymi potwierdzeniami przelewów od pracodawcy z ostatnich 3 miesięcy.
  Nie chcą całej historii tylko 3 przelewy przychodzące.

  OdpowiedzUsuń
 26. Wyrobiłem dziś kartę revolut. Rozumiem że jej doładowywanie nie wlicza się na poczet tych 1500zl żeby dostać premię. Ale czy zalicza się do wykonania 1000zl miesięcznie żeby nie płacić za kartę?

  OdpowiedzUsuń
 27. Jest 12 listopada a wniosek mi nie działa. Obstawiam, że nie wyrobili się z pracami na stronie internetowej do 11 listopada. Może ktoś potwierdzić, że również mu nie działa?

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy płatności na Allegro wliczają się do promocyjnej kwoty 1500 zł?

  OdpowiedzUsuń
 29. od piątku strona mambonus nie działa. :(

  regulamin mówi:
  Warunki uzyskania Nagrody
  1. Z zastrzeżeniem ust 3 poniżej, Uczestnik otrzyma Nagrodę w ciągu 60 dni od spełnienia wszystkich warunków określonych w § 3 Regulaminu i dokonania jednej lub więcej Transakcji Kartą o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1500 PLN, nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę, licząc od dnia zawarcia Umowy o Kartę.
  2. Uczestnik może otrzymać maksymalnie 1 Nagrodę.
  3. Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków określonych w § 4 pkt 1

  czy tylko ja to interpretuję, ze nie ma związku z datą rejestracji w mybonus a transakcjami zaksiegowanymi? chce kupić bilety lotnicze ale nie mogę czekać w nieskończoność :(

  A wy możecie się zalogowac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie już wczoraj działało wszytko.

   Usuń
 30. Czy płatnosci karta np. za przedszkole wliczają sie do 1500zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jak zapłacisz. Jak mają w przedszkolu terminal to tak. Jak chcesz zapłacić przez jakaś apkę lub stronę internetową na ich rachunek to niekoniecznie.

   Usuń
 31. Skąd mam wziąć identyfikator klienta do rejestracji w mambonus skoro nie dostałem go ani SMS-em a na infolinii kompletnie nie wiedzą o co chodzi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu do bankowości internetowej (przynajmniej Pl@net, bo nie wiem jak to wygląda w nowej GOonline) po zalogowaniu widoczny jest w górnym, prawym narożniku. To ten 6-znakowy ciąg liter i cyfr obok imienia i nazwiska.

   Usuń
  2. W goonline nie ma, na szczęście to ten sam jaki został kiedyś nadany przy otwieraniu konta ( wtedy przysłali na wielkiej kartce papieru A4)

   Usuń
 32. Czy otrzymał ktoś nagrodę w postaci e-kodu?

  OdpowiedzUsuń
 33. Tak dzisiaj wlasnie otrzymałem nagrode w serwisie mambonus.pl bon do biedronki o wartosci 400zl odebralem za 0 pkt.

  OdpowiedzUsuń
 34. gdzie będzie widoczna nagroda? wypełniłam warunki, ale nie wiem gdzie tego szukać na tym mambonusie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trzeba wejść w nagrody -> vauczery -> na 2 stronie odklikać żądany vauczer z ZEROWĄ ilością punktów wymiany.

   Kiedyś dodatkowo po zalogowaniu wyskakiwał pop-up, ale ktoś pisał, że już go nie ma.

   Usuń
  2. Dziękuję, a dostaje się jakies powiadomienie, że voucher został przyznany?

   Usuń
  3. co to znaczy odklikać "żądany voucher z zerową ilością punktów" ?

   Usuń
 35. Porażka z tą kartą. Od wczoraj próbuję ją aktywować. Przez Planet po wpisaniu smsa mam komunikat że operacja została odrzucona. Proszę o kontakt z infolinią. Na infolinii piszą tylko zgłoszenia do działu wewnętrznego o aktywację karty. Płatność w sklepie - komunikat karta nie jest aktywna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć
   Miałem podobnie. Pomogła wizyta w bankomacie. Po tym mi sie odblokowała karta w końcu.

   Usuń
 36. Rezygnował już ktoś z tej karty kredytowej? bon już odebrałam, ale zastanawiam się czy za ten punkt odnośnie braku rezygnacji do 30.04.2020 będą jakieś konsekwencje lub kary dodatkowe (poza 25zł o których jest w regulaminie)
  Ps. Dzięki Mr. Złotówa bawię się w to od sierpnia a już wpadło 1250zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko byłoby fajnie gdyby tylko nie ta lojalka :)

   Usuń
 37. wychodzi na to że poczta też odpada

  OdpowiedzUsuń
 38. koledzy kolezanki czy ktos juz realizowal bon? rozumiem ze kasjerowi biedronki podajemy przy płatności ten kod który dostajemy na mail? miał ktos jakieś doświadczenie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Realizowałem kilka razy. W większości bez problemów. Raz kasjerka nie ogarniała tematu. A po zeskanowaniu zakupów wystarczy wklepać kod i potwierdzić przyciskiem PLU. I koniec.

   Usuń
 39. Jak zamknąć kartę aby uniknać opłaty 9 zł? Szybko zrobić zakupy za 1000zł, spłacić i wypowiedzieć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobić płatności i wypowiedzieć umowę na samym początku miesiąca. Albo odpuścić i darować jedną opłatę.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...