Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: HIT powraca! Rekordowa premia 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + 3% dla oszczędności

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

8.10.2019

HIT powraca! Rekordowa premia 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + 3% dla oszczędności

Bank Pekao odpalił nową promocję swego konta osobistego.

HIT powraca! Rekordowa premia 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao + 3% dla oszczędności
I jest to edycja, w której powraca rekordowa premia gwarantowana od tego banku. Do wzięcia czeka aż 200 zł (a nie 100 zł, jak ostatnio), więc okazję warto wykorzystać. Warunki do spełnienia są niezmiennie bardzo proste. A dla oszczędzających jest jeszcze dodatkowa zachęta: 3% na pół roku!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe w Banku Pekao.]

Bonus 200 zł za Konto Przekorzystne w Pekao


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może osoba pełnoletnia, która:
"w żadnym dniu od 01.01.2018 r. do 30.09.2019 r., nie była związana z Bankiem [Pekao - przyp. Mr. Złotówa], (...) umową rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego w PLN" (w tym także jako współposiadacz)

Z udziału w niniejszej promocji wyklucza zatem wyłącznie konto osobiste. Posiadanie czy współposiadanie innych produktów (np. pożyczki, kredytu, karty kredytowej, rachunku oszczędnościowego bądź konta firmowego) nie jest przeszkodą do założenia konta osobistego w promocji z premią 200 zł!

Nagroda. Do wzięcia czekają 2 gwarantowane bonusy po 100 zł każdy, które Bank Pekao wypłaci na Twe konto - z nagrodą będzie więc można zrobić co się chce (przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel).

W porównaniu z poprzednią edycją, premia została podwojona (jeszcze we wrześniu do wzięcia było 100 zł za otwarcie konta w Pekao).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji:
 • do 31.12.2019 r. złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao wraz z wydawaną do niego kartą lub aplikacją PeoPay (czyli aplikacją mobilną tego banku umożliwiającą płatności BLIKiem i Apple Pay) oraz zawrzyj umowę z bankiem;

  we wniosku o konto, jako sposób zawarcia umowy, wybierz opcję online (z wykorzystaniem biometrii) lub poprzez aplikację PeoPay (mobilnie), bo tylko wtedy wniosek będzie się kwalifikował do uzyskania pełnej puli nagród (200 zł);
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji (czyli po miesiącu zawarcia umowy): 
  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub aplikacją PeoPay (w tym drugim przypadku chodzi o płatność, a nie przelew) oraz 
  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku będzie przelew z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek okres, więc w dowolnej chwili możesz część lub całość tych środków wydać, przelać lub wypłacić; do promocji nie zaliczą się wpłaty gotówki). 

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bonus 100 zł. Ale to nie wszystko, bo do wzięcia jest jeszcze drugi bonus w tej samej wysokości. By uzyskać kolejne 100 zł:
 • w każdym z tych trzech miesięcy następujących po miesiącu, w którym warunki te spełnisz pierwszy raz: 
  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub aplikacją PeoPay oraz 
  • zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł (według zasad wymienionych wyżej).

Dzięki spełnieniu tych prostych warunków jednocześnie zapewnisz sobie darmowe konto i kartę (ale o tym nieco niżej). 

Wypłata nagród. Pierwszy bonus otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, a drugi bonus wpadnie do 29.05.2020 r.
💡 Przykładowo: jeśli umowę o konto zawrzesz w październiku, to warunki (po 1 płatności i wpływie min. 500 zł w każdym miesiącu) trzeba spełnić od października do stycznia lub od listopada do lutego). Pierwszy bonus 100 zł otrzymasz już w grudniu. 

Konto Przekorzystne w Pekao - szczegóły oferty


Konto Przekorzystne, czyli konto osobiste zakładane w Banku Pekao w ramach promocji, charakteryzuje się następująco:
 • 0/6 zł miesięcznie za prowadzenie konta oraz 0/3 zł miesięcznie za kartę wydawaną do konta - bank nie pobierze opłat za konto i kartę, gdy spełniony zostanie jeden z poniższych warunków: 
  • (I) w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay lub 
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 (alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; sposobem na uniknięcie opłat jest też utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji); opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów w miesiącu kalendarzowym darmowe są pierwsze 2 wypłaty, o ile w miesiącu poprzednim zapewnisz wpływ min. 500 zł na konto i wykonasz co najmniej 1 płatność kartą lub PeoPay (za każdą kolejną wypłatę w danym miesiącu kalendarzowym bank naliczy prowizję 2%, min. 5 zł). 

Po złożeniu wniosku o konto na stronie promocji (a tylko tak złożone wnioski kwalifikują do promocji z premią do 200 zł) umowę z bankiem zawrzeć można w placówce banku lub w procesie z wykorzystaniem biometrii (wymagane będzie m.in. wykonanie selfie, czyli sfotografowanie twarzy np. za pomocą kamerki w komputerze czy telefonie). I lepiej wybrać ten drugi sposób, bo wtedy do wzięcia będą 2 bonusy po 100 zł. Jeśli we wniosku o konto od razu zdecydujesz się na to, by po wniosku internetowym umowę zawrzeć w placówce, to wtedy zdobędziesz tylko jeden  bonus 100 zł (pierwszy z opisanych).

Co w sytuacji, jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta online, ale ten proces się nie powiedzie i finalizacja będzie możliwa jedynie w placówce? Tu jest dobra wiadomość (na podstawie regulaminu):
"Warunek (...) uważa się również za spełniony jeśli Uczestnik próbował zawrzeć wspomnianą umowę poprzez Podstronę internetową Banku (online) lub aplikację PeoPay (mobilnie), jednak umowa nie została zawarta w tych kanałach w wyniku negatywnej weryfikacji tożsamości Uczestnika przez system informatyczny Banku, ale została zawarta w oddziale Banku. Za moment spełnienia warunku (...) uważa się wówczas datę zawarcia umowy, o której mowa w tym przepisie"

Konto oszczędnościowe w Pekao: 3% do 30 tys. zł


Dla oszczędzających dodatkową zachętą do skorzystania z promocji Konta Przekorzystnego z premią 200 zł jest również promocyjne oprocentowanie, jakie Bank Pekao przygotował na koncie oszczędnościowym (oczywiście to już propozycja dla chętnych; na potrzeby promocji z premią nawet nie ma konieczności zakładania konta oszczędnościowego).

Promocja konta oszczędnościowego dostępna jest do 8.01.2020 r., a jej główne cechy to:
 • oprocentowanie: 3% w skali roku
 • okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 180 dni (licząc od dnia zawarcia umowy o Konto Oszczędnościowe);
 • kwota dla której obowiązuje oprocentowanie 3% w skali roku: do 30 000 zł.

Konto Oszczędnościowe w Banku Pekao prowadzone jest za 0 zł bez warunków. Kapitalizacja odsetek odbywa się na koniec miesiąca kalendarzowego. Bezpłatne są wszystkie przelewy z takiego konta na konto osobiste w Pekao zlecane za pośrednictwem bankowości mobilnej (w przypadku innych form zlecenia przelewu opłata wynosi 7 zł).

💡 Na koniec przypomnę, że osoby prowadzące działalność gospodarczą mogę zyskać nie tylko dzięki powyższej promocji z premią do 200 zł za otwarcie konta osobistego, ale także dodatkowo min. 200 zł za firmowe Konto Przekorzystne Biznes

Przydatne dokumenty:

204 komentarze:

 1. Płatność może być na dowolną kwotę i gdziekolwiek?

  OdpowiedzUsuń
 2. Z promocji konta oszczędnościowego mogą skorzystać osoby, które już mają konto w tym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Aczkolwiek jest warunek utrzymywania dość niskiego salda [szczegóły w § 2. ust. 1 pkt. 1) pkt. b) regulaminu promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym].

   Usuń
  2. Jeżeli ktoś ma już konto to jak skorzystać z oferty?

   Usuń
  3. Jeśli konto osobiste w Pekao zostało założone od 1.10.2019 r., to tak. Wystarczy teraz założyć konto oszczędnościowe.

   Jeśli konto osobiste (Przekorzystne) w Pekao zostało założone wcześniej, to teoretycznie też. Z dużym naciskiem na teoretycznie, bo warunki są dość wyśrubowane (wymagana jest nikła aktywność wcześniej - malutkie saldo). Szczegółowo jest o tym mowa w § 2 regulaminu (konkretnie pkt. 1 ppt. b).

   Usuń
  4. Saldo na koncie ma być tylko do 50 PLN?

   Usuń
 3. Wpływ od żony przejdzie czy musi być od pracodawcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przejdzie. Aczkolwiek to może być przelew nawet z własnego konta w innym banku! Nie musi być od pracodawcy.

   Usuń
 4. Czy konto Inteligo wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyklucza. Konto Inteligo obsługiwane jest przez PKO BP (ze skarbonką w logo), a powyżej mowa o Banku Pekao (z żubrem w logo).

   Usuń
 5. Złotówa, jeszcze jest bonus 20 zł za płatność Apple Pay!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Jest jeszcze promocja dla posiadaczy urządzeń z nadgryzionym jabłkiem w logo (opisuję ją tutaj). Do 31.10.2019 r. można załapać się na bonus 20 zł za 1 płatność z Apple Pay.

   Usuń
 6. Jak zawrzeć umowę z bankiem za pomocą Peo Pay skoro nie jest się jeszcze klientem banku. Trochę nie rozumiem... Skoro jest to aplikacja banku to jak za jej pomocą można zawrzeć umowę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie można poprzez delfin.

   Usuń
  2. Składasz wniosek i tam możesz wybrać albo weryfikację online (na kompie) albo przed aplikację którą wtedy pobierzesz. Musi być kamerka w urządzeniu. Każe ustawić twarz, profil wg wzorubi dowód. Tak następuje weryfikacja. Jeśli się powiedzie to konto otwarte. Jeśli nie to umowa będzie do podpisu w placówce.

   Usuń
  3. Aaa i jak nosicie okulary to zdejmijcie by twarz wyglądała jak na zdjęciu w dowodzie.

   Usuń
  4. jeżeli w dowodzie mam zdjęcie w okularach to chyba nie muszę?

   Usuń
 7. "w żadnym dniu od 01.01.2018 r. do 30.09.2019 r., nie była związana z Bankiem"
  czyli to mając pełnomocnictwo do czyjegoś rachunku możesz premii pomachać najwyżej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pełnomocnictwo nie wyklucza.

   Usuń
  2. Pogrubię, bo wtedy łatwiej to przeczytać i zrozumieć:

   "Uczestnikiem może osoba pełnoletnia, która:
   "w żadnym dniu od 01.01.2018 r. do 30.09.2019 r., nie była związana z Bankiem [Pekao - przyp. Mr. Złotówa], w tym również jako współposiadacz, umową rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego w PLN"".

   Zatem wyklucza tylko "związanie umową". Pełnomocnictwo to tylko upoważnienie do określonego zakresu czynności, ale nie umowa. W tej sytuacji można więc założyć konto i wziąć udział w promocji.

   Usuń
  3. "w tym również" nie oznacza że lista jest kompletna. Obowiązuje więc "nie była związana z Bankiem". Pełnomocnictwo oznacza że jesteś związany z bankiem. W poprzedniej edycji promocji już się wywiadywałem o to i kazali mi jechać na drugi koniec polski zaktualizować nr dowodu.

   Usuń
  4. Jednak "w tym również" dotyczy współposiadania. Zdanie mogłoby być zbudowane również tak (przestawiając kolejność, ale zachowując znaczenie): "nie była związana z Bankiem Pekao umową rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego w PLN, w tym również jako współposiadacz".

   Zatem nie chodzi o wykluczenie osób jakkolwiek związanych, ale tylko posiadających (i współposiadających) umowę o konto osobiste. Pełnomocnictwo do konta nie jest jego posiadaniem, ani współposiadaniem.

   Usuń
 8. Czyli opłata 20 groszy nie jest pobierana za przelewy za pomocą aplikacji? Dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest pobierana przy autoryzacji w aplikacji. A to co innego. Chodzi o to że zlecasz przelew w bankowości na kompie ale zamiast kodem z smsa potwierdzasz w aplikacji PeoPay.

   Usuń
  2. A gdzie się ustawia autoryzacje mobilną?

   Usuń
  3. W bankowości jest to w menu po lewej stronie.

   Usuń
  4. Czy do zmiany tego ustawienia wysyłają SMS autoryzacyjny za 20 groszy?

   Usuń
  5. Ale jak zalecam przelew w aplikacji to nic się nie płaci tak?

   Usuń
 9. O co chodzi z tym zawarciem umowy przy pomocy biometrii? Czy wystarczy ze zrobie sobie fote wcześniej bede ją musiał załdować na stronie rejestracyjnej czy moze bedzie jakas weryfikacja na zywo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszę o tym wyżej. Weryfikacja jest na żywo. Ale automatycznie bez konsultanta czy kogokolwiek.

   Usuń
 10. szkoda, że za każdym razem jak jest nowa edycja, to decyzja jest niegatywna i mam udać się do oddziału, a tam mi troche nie po drodze ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Można złożyć wniosek jeszcze raz skoro w poprzedniej edycji umowa nie doszła do skutku z powodu komunikatu w aplikacji żeby udać się do oddziału w celu dokończenia wniosku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczyć może tylko posiadanie konta. Jeśli umowa nie została zawarta, to droga do wzięcia udziału w promocji jest otwarta. Jedyne co warto wziąć pod uwagę to to czy tamten poprzedni wniosek już został anulowany (bo może być przeszkodą jedynie techniczną) - zazwyczaj po jakimś czasie dzieje się to z automatu, ale nie wiem jak to wygląda dokładnie w Pekao, więc sugerowałbym uprzedni kontakt z infolinią lub - wygodniej - zostawienie namiarów w formularzu kontaktowym na stronie banku, by ktoś oddzwonił, by się dowiedzieć po jakim czasie taki stary wniosek jest anulowany lub go jeszcze anulować.

   Usuń
 12. Zgody marketingowe są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin niczego w tym względzie nie wymaga. Zgody są dobrowolne.

   Usuń
 13. Przelewy za pomocą aplikacji Peo Pay są płatne??

  OdpowiedzUsuń
 14. Konto otwarte. Poszło z biometrią. Szybko i przyjemnie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Również udało się całkowicie online. Szybko i Przyjemnie.:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Cztery razy próbwalem z biometrią przez aplikacje i niestety niepowodzenie. Spróbuje wieczorem na innym telefonie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale po co? Idź i podpisz umowę w placówce.

   Usuń
  2. Ale jedną stówkę na tym straci.

   Usuń
 17. Dzień dobry, chciałem zapytać, czy jeśli dziś założyłem konto wraz z kartą, to jest ono darmowe w październiku bez żadnych warunków, a dopiero w listopadzie powinienem spełnić warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że bonus wpadnie do 29.05.2020 r.

   Usuń
  2. Aby otrzymać drugi bonus musze mieć aktywne konto do maja?
   I mimo ze wpłaty min.500 zł sa wymagane najpozniej do lutego to w marcu i kwietniu bedzie pobierana oplata za konto i kartę?

   Usuń
  3. Tak. No chyba że masz <26 lat. Wtedy nie trzeba będzie nic robić.

   Usuń
  4. Piszesz tu o opłacie za konto i kartę? Czyli nie jest darmowe?

   Usuń
 18. czy u kogos pojawila sie juz pierwsza premia z edycji sierpniowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. U mnie i u męża. Konta założone w lipcu, warunki spełnione w sierpniu, premie we wrześniu. I konta już zamknięte - w placówce, bez problemu w dniu zamknięcia - bez okresu 30 dni oczekiwania na zamknięcie. REWELACJA.

   Usuń
  2. Ja poki co nic nie dostalem, do 15.10 maja czas.

   Usuń
  3. w dalszym ciagu nic... czy tylko u mnie? gdzie mozna to zglosic?

   Usuń
  4. Do dziś włącznie bank ma czas. Choć wiele osób donosiło już o otrzymaniu bonusu wcześniej. Do dyskusji na temat zakończonej promocji zachęcam jednak pod wpisem dla niej dedykowanym (tutaj).

   Usuń
  5. 22 Pażdziernik otworzyyłem konto przekorzystne w listopadzie grudniu styczniu lutym i marcu wykonałem 1 transakcje plus wpływ na konto 500 zł (przelewem) 17 grudnia dostałem 100 zł nagrody teraz liczyłem że w marcu dostanę drugą stówę ale się przeliczyłem

   Usuń
  6. @Paweł, jeśli wszystkie warunki są spełnione, to koniecznie złóż reklamację (najprościej i najszybciej będzie wiadomością w bankowości internetowej).

   Usuń
 19. Czy można użyć jakiegoś kodu polecenia w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy komuś również zdarzyło się, że wniosek nie przeszedł na poziomie weryfikacji biometrycznej, poszedł do banku, a w banku nie widzieli w ogóle wniosku w systemie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było to już przerabiane w edycji lipcowej. Pracownik musi wyszukać w systemie PARTNER. Jak się nie da po PESELu to po nr tel. A jak nie wie to niech zadzwoni do jakiegoś help desku lub czegoś takiego co mają w banku.

   Usuń
  2. No właśnie zasugerowałem, żeby gdzieś zadzwoniła, poradziła się kogoś jak wyszukać ten mój wniosek - ale oczywiście nie - bo "tam" się nie znają :/
   Jutro pójdę znowu i poinformuję Panią w okienku o systemie PARTNER.
   Żenada swoją drogą...

   Dzięki za radę!

   Usuń
 21. Czy można połączyć promocję 200 zł z Programem Polecam Przekorzystnie

  OdpowiedzUsuń
 22. Tę 1 płatność kartą i wpływ 500 zł można już w październiku ogarnąć, czy trzeba czekać na listopad? (czyli miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu przystąpienia do promocji)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można już w październiku ale można w listopadzie.

   Usuń
 23. Czy przy logowaniu do konta wysyłają SMS autoryzacyjny za 20 groszy?

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy macie problem z zapłatą Peopay zbliżeniowo? Włączyłem NFC, ustawiłem aplikację PeoPay jako domyślną i nie byłem w stanie zaplacicy w sklepie. Zapłaciłem BLIKiem z PeoPay.
  Czy to się zaliczy?
  Spróbuję jeszcze w innym sklepie zbliżeniowo, ale może BLIK wystarczy?
  Czy ktoś też tak miał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałem i mi odpisali że Blik może być.

   Usuń
 25. Jak zapusciłem małą brodę to pewnie nie przejdzie na bionetrii?

  OdpowiedzUsuń
 26. Po kilku nieudanych próbach biometrii udało się na innym telefonie ale i tak pod koniec wypełniania reszty danych wyskoczyło info ze musze udac sie do banku. NA czacie oczywiscie nie wiedzą czemu tak sie stało i nie mogą pomóc. Dzisiaj byłem w banku i zapytałem sie czemu wyniknął taki błąd. Dostałem odpowiedz ze moje nazwisko jest prawie takie same jak jakiegoś polityka i dlatego wniosek musiał sie zakończyc w placówce. Wpisuje w google fraze polityk+ swoje nazwisko i rzeczywiście jakić 65 letni polityk jest. Troche dziwne te podejście banku ale i tak się może zdarzyć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są to przepisy dotyczące "osób zajmujących eksponowane stanowiska polityczne" (PEP). Faktycznie wymagają dodatkowego oświadczenia. Choć nie myślałem, że banki bazują przy tym na zbieżności nazwisk.

   Usuń
 27. Witam czy ktoś dokonywał płatności blikiem i otrzymał premię? Czy trzeba bezwzględnie płacić kartą? Bo sytuacja z blik jest niejasna .

  OdpowiedzUsuń
 28. U mnie poszło bez problemu, czas ok.15min. Rozpocząłem na komp,zdjęcia w apce, skończyłem w komp :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Ja mam dziwną sytuację... Biometria poszła bez problemu, konto założone, aktywne, a patrzę na umowę a tam w polu dane adresowe jest tylko numer mojego mieszkania... I muszę dymać do banku w poniedziałek. Na szczęście na czacie się dowiedziałem że nie wpłynie to na udział w promocji. Ale trzeba będzie wyrabiać nową kartę chyba bo tą wyślą na adres z umowy...

  OdpowiedzUsuń
 30. Jak otworzyć to konto oszczędnościowe? Q aplikacji można?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku o konto Przekorzystne albo gdy później to w placówce.

   Usuń
 31. Przy zakładaniu konta pojawiła mi się informacja że przy takim sposobie zakładania konta limit wpłat i wypłat z konta wynosi 20 tyś. Więc jak będę chciał założyć KO to trzeba iść do oddziału zmienić limit...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmieniasz w bankowości internetowej limit jaki Cię interesuje. Zatwierdzasz to płatnym smskodem lub bezpłatną autoryzacją mobilną. Konsultant z Pekao zadzwoni po tym do Ciebie (u mnie w ciągu 0,5 h) żeby potwierdzić nowe limity (ich polityka bezpieczeństwa). I wsio, bez wychodzenia z domu.

   Usuń
 32. Musi być to konto od 26 roku życia ? Nie mam ukończonych 26 lat, czy jeśli założę konto w promocji będą obowiązywały mnie warunki te do 26 lat (darmowe prowadzenie) czy te normalne ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znaczenie ma wiek. Jak masz <26 l. to masz warunki dla młodych.

   Usuń
 33. Jeżeli chcecie założyć konto oszczędnościowe lub/i konto walutowe, polecam zaznaczyć od razu we wniosku o Konto Przekorzystne. Później niestety nie da się zrobić tego przez bankowość internetową, tylko trzeba się udać do oddziału. Dziwna polityka...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja nie polecam od razu. "Od razu" to czas oprocentowania promocyjnego startuje. Nazbieraj max kasy ile chcesz włożyć na 3% do tych 30 tys., wpłać na Konto Przekorzystne i idź do placówki Pekao tego dnia założyć konto na 3%. Wtedy środki będą procentować najdłużej.

   Usuń
 34. Obie strony DO przeszły, wiesza się na opcji Wykrywania twarzy... Mam czarny ekran :( i tylko czerwony owal. Dalej cisza... Ktos poradzi, co dalej?

  OdpowiedzUsuń
 35. Czy wniosek złożony online z opcją zawarcia umowy w oddziale banku kwalifikuje się do uzyskania pełnej puli nagród - 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, jeśli od razu wybierzesz taką formę zawarcia umowy.
   Ale jeśli wybierzesz opcję online, ale ona się nie uda i pójdziesz dokończyć zawarcie umowy w placówce, to wtedy tak.

   Usuń
 36. Czyli jak będę płacić kartą to płacić ani korzystać z aplikacji nie muszę?

  OdpowiedzUsuń
 37. Jak ta promocja ma się do promocji otwarcia konta z polecenia. Czy polecenie konta żonie nie wypada lepiej? Stówka dla mnie, stówka dla żony co daje 200,00zł. Warunki do spełnienia prostsze i szybsze, a wypłata premii wcześniejsza.Czy może się mylę? I jak jest z kontem oszczędnościowym? Jest 3%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecający musi trzymać konto do wypłaty premii a tymczasem mógłby zamykać bo mu karencja będzie przynajmniej leciała.

   Usuń
 38. Kiedy można zamknąć konto? Czy obowiązuje okres lojalnościowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaraz po wypłacie premii. Nie ma żadnej lojalki.

   Usuń
 39. Właśnie założyłem konto przez biometrie ale mam jeden problem... w aplikacji pokazuje mi, że mam 2 konta przekorzystne o różnych numerach rachunku i 2 konta oszczędnościowe o różnych numerach WTF? Może ktoś wiec o co chodzi? Przy zakładaniu rachunku zaznaczyłem opcję dodatkowego rachunku oszczędnościowego dla lokaty ale dlaczego mi się wszystko zdublowało i mam podwójne ?

  OdpowiedzUsuń
 40. Nie skorzystam, nie podoba mi sie zakładanie konta przez kamerkę. Wolalabym skoczyc do banku :/

  OdpowiedzUsuń
 41. Czy te 500 zł trzeba trzymać przez jakiś czas na koncie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ni trzeba trzymać. Liczy się sam wpływ (a więc odnotowanie w historii konta). I zaraz potem (nawet tego samego dnia) środki te można w części lub w całości wydać, przelać lub wypłacić.

   Usuń
 42. czy wpływ na moje konto może być z drugiego konta - żony z tego banku? czy musi być z innego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Wpływ na Konto – pojedyncze zasilenie Konta kwotą minimum 500 zł, z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów."

   Usuń
 43. Witajcie. Ja już w poprzedniej edycji załapałam się na premię ... i chciałam zamknąć rachunek ale na stronie banku nie widzę takiej opcji - muszę biegać do oddziału banku?

  OdpowiedzUsuń
 44. Nie jestem pewien,czy dobrze zrobiłem. Nie dotarła do mnie karta z powodu błędów adresowych. Zastrzegłem ją na infolini i płatności dokonuję via peopay. Karty nie mam, czy to wpłynie na udział w promocji? Regulamin nie mówi o konieczności posiadania karty.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą być płatności kartą albo PeoPey.

   Usuń
 45. Konto Inteligo wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inteligo nie ma nic wspólnego z Pekao więc nie może wykluczać.

   Usuń
 46. Ja dla odmiany nie zamówiłem karty (odklinąłem to przypadkowo) czy moge ja jezcze "domówić" nie lubie płacic blikiem :)

  OdpowiedzUsuń
 47. Cześć, mam szybkie pytanie. Założyłem wczoraj konto promocyjne oraz oszczędnościowe na 3%. Zasililem je odpowiednio, 500 i 30 000 zł. Pieniądze są już na kontach. Jednak na koncie oszczędnościowym w rubryce oprocentowanie mam znak -. Czy ktoś już tak miał może? Czy jednak dzwonić jutro na infolinię i wyjaśniać? Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety promocyjne oprocentowanie w systemie nie jest widoczne (ale bazując na doświadczeniu z poprzednich miesięcy odsetki naliczają się prawidłowo).

   Usuń
  2. Potwierdzam. Informacji o wysokości oprocentowanie nie ma ale u mnie przez 4 już mies. odsetki zgadzają się co do grosza.

   Usuń
  3. Także potwierdzam. Oprocentowanie nie jest w dalszym ciągu widoczne, ale odsetki naliczają się prawidłowo.

   Pozdrawiam

   Usuń
 48. Czy wymóg płatności aplikacją PeoPay jest spełniony gdy poprzez tą aplikację dokonam płatności BLIKiem ?

  OdpowiedzUsuń
 49. Czy te konto oszczędnościowe na 3 procent to zaczyna działać od 8 stycznia 2020 roku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaczyna się od otwarcia konta oszczędnościowego i trwa przez 180 dni.

   A data 8.01.2020 r. jest ostatecznym terminem, w którym można założyć konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem.

   Usuń
  2. Założyłam konto osobiste, a teraz chciałam otworzyć jeszcze oszczędnościowe. W aplikacji nie mogę znaleźć takiej opcji. Jak otworzyć oszczędnościowe do założonego już osobistego?

   Usuń
  3. Jak konta nie założy się w czasie wniosku to potem już możesz tylko w placówce.

   Usuń
 50. Jesli zaloze konto przekorzystne w listopadzie i spelnie warunki promocji do konca grudnia ( w grudniu ) to czy za listopad zostanie mi naliczona oplata za prowadzenie konta i karte ?

  OdpowiedzUsuń
 51. Witam
  Czy wam też pobrali opłate za zmiane metody autoryzacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaką opłatę masz na myśli? To 0,2 zł za SMS chyba tylko może być?

   Usuń
  2. Tak, do potwierdzenia zmiany metody autoryzacji trzeba było podać kod wysłany smsmem. NApisałem prośbe o info za co ta opłata w odpowiedzi dostałem info żę to za zmiane metody autoryzacji. Moim zdaniem nie powinno tak być dlaetego doputuje czy u Was też tak jest czy mozę bank mi wciska kit abym dał im spokój

   Usuń
 52. Czy mogę teraz założyć tylko konto osobiste a oszczędnościowe dopiero pod koniec grudnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można osobno. Na otwarcie konta oszcz. masz czas do 8 stycznia.

   Usuń
 53. Można tą biometrie jakoś ominąć? Nie jestem do niej przekonany. Albo co zrobić, by weryfikacja biometryczna wypadła niepomyślnie. Ponoć wtedy zakładają w oddziale, ale w ramach promocji, czy tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku można wybrać oddział od razu ale wtedy premia 100 zł. Jak chcesz 200 zł to biometrii nie ominiesz.

   Usuń
 54. czy musze wybrać przy zakładaniu "kartę wielowalutową do konta przekoryzstnego" nie wiem czy przy rejestracji ma być w tym oknie checkbox ?

  OdpowiedzUsuń
 55. U mnie w smartfonie jest aarat i kamera i wyskoczyła mi opcja ''Brak kamery .Podłącz kamerę lub użyj innego urządzenia .Czy może ktoś się orientuje co powinienem teraz zrobić ? Nokia lumia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może możesz iść do oddziału i zawrzeć umowę skoro biometria się nie powiodła.

   Usuń
 56. Masakra, cały artykuł przeczytałem i nadal nie wiem czy sa czy bp ?? kto to pisze ?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank Pekao SA (czyli ten z żubrem w logo).

   Swoją drogą PKO BP (ze skarbonką w logo) to też SA. Choć jest to mniej eksponowane ;)

   Usuń
  2. Wystarczyło kliknąć w link do wniosku i wszystko by się wyjaśniło.

   Usuń
 57. Cześć, czy to jest aktualnie najlepsza oferta dla młodej osoby?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oferty dla młodych zazwyczaj są dość porównywalne (czyli rachunek bez warunków za 0 zł, a karta darmowa po wykonaniu do kilku transakcji albo nawet żadnej). Pekao należy do grupy banków z najlepszą ofertą dla młodych.

   Usuń
 58. Jestem zawiedziona bankiem PKO SA.Nie mogłam dokończyć rejestracji Konta Przekorzystnego ze względu na problem z selfie, w banku też nie mogli znaleźć w systemie mojego wniosku. 15 listopada napisałam reklamację i żadnej odpowiedzi, po tygodniu dopiero zarejestrowali reklamację. Dzisiaj napisali mi, iż mają 30 dni na odpowiedź. Czy jest to prawdą? Dla mnie osobiście bank nieprzyjazny, nigdy więcej.

  OdpowiedzUsuń
 59. "Wpływ na Konto – pojedyncze zasilenie Konta kwotą minimum 500 zł, z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu
  rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów wewnętrznych pomiędzy rachunkami własnymi klientów."
  Czy może to być przelew z jednego rachunku PEKAO SA na osobę X na rachunek PEKAO SA na osobę Y ? Z definicji powyżej nie do końca rozumiem termin "przelewy wewnętrzne pomiędzy rachunkami własnymi klientów" - w moim odczuciu to przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta mającego dwa konta w Pekao?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Chodzi o to, że jeśli założysz sobie w Pekao inne rachunki (np. konto oszczędnościowe), to wtedy taki przelew wewnętrzny (czyli z konta oszczędnościowego na osobiste) nie spełni warunków promocji. Ale przelew z własnego konta w innym banku już może być :)

   Usuń
  2. Złotówa - Bank zaczyna kombinować. Owszem - dla spełnienia warunków premii 200zł może to być przelew 500zł ze swojego konta w innym banku:
   "Wpływ na Konto – pojedyncze zasilenie Konta kwotą minimum 500 zł, z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów WEWNĘTRZNYCH pomiędzy rachunkami własnymi klientów."

   ale żeby nie pobrali opłaty za konto 6zł jest taka interpretacja - fragment TOIP:
   (ppkt 2) W przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz PRZELEWÓW POMIĘDZY RACHUNKAMI WŁASNYMI KLIENTÓW [tu nie ma sława "wewnętrzny"!!!]) oraz dokonania w poprzednim miesiącu kalendarzowym minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną przez Bank Pekao S.A. lub PeoPay, w kolejnym miesiącu kalendarzowym Bank nie pobierze opłaty."

   I pobrali mi 6zł bo przelew 500zł był z własnego konta, nie ważne że w innym banku. Co Ty na ten temat myślisz?

   Usuń
  3. @Anonimowy 20 marca 2020 09:39
   wszystko co ja mogę Ci podpowiedzieć to to, że tzw. "rachunki własne klientów" to wciąż rachunki w tym samym banku, w tym przypadku Banku Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 53/57

   1. Możesz to w bardzo prosty sposób zweryfikować... zrób sobie np. przelew i spróbuj zrobić "Przelew na rachunek własny". "Przelew do odbiorcy" nie jest przelewem na "rachunek własny".

   2. Niech Ci pokażą w ich regulaminie definicję przelewu własnego. Nie ma? To w oparciu o co dokonują bezprawnego zaboru Twojego mienia.

   3. Napisz najpierw reklamację i upomnij się o zwrot niesłusznie pobranej opłaty.

   Usuń
 60. Czyli krótko mówiąc: aby dostać 200zł, trzeba przez 4 miesiące, raz w miesiącu - zapłacić raz kartą i raz zapewnić wpływ 500zł na konto, tak? Czyli jak (niefartownie), bank uruchomił konto 2 grudnia, to u mnie jest to grudzień, aż do marca?

  OdpowiedzUsuń
 61. Mam pytanie o aplikację Curve. W opisie tej promocji jest napisane: musi być to płatność nie przelew.
  Czy podpinając kartę pod Curve (obojętnie jaką), wybierając ja w aplikacji, i niejako płacąc nią - płacąc kartą Curve, bank uznaje że robimy płatność naszą kartą, czy jest to przez bank uznawane jako przelew na Curve?

  OdpowiedzUsuń
 62. Poszło dosyć sprawnie z biometrią, po wypełnieniu wniosku, ściągnięciu apki, zrobieniu zdjęć dowodu osobistego oraz kilku nagrań twarzy, wpisaniu dodatkowych danych, sukces, choć aplikacja kilkanaście razy się zawieszała, w sensie musiałem się na nowo logować, ale ostatecznie konto założone całkowicie online :-)

  OdpowiedzUsuń
 63. a jeżeli w PKO SA mam konto do wpłat eurokonto czy to wyklucza w możliwości założenia konta oszczędnościowego przekorzystnego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To Eurokonto Prestiżowe (nietani rachunek) czy "zwykłe" Eurokonto? Bo z tym drugim skorzystać z promocji oprocentowania się nie da. W grę wchodzi przekształcenie konta na Przekorzystne (ale warto uprzednio sprawdzić - § 2., ust. 1, pkt. b regulaminu - czy to ma sens, bo warunki załapania się na promocję oprocentowania przez obecnych klientów są dość wyśrubowane).

   Usuń
 64. Złożyłam wniosek o konto online ale z wersją 100 zł, czyli z potwierdzeniem tożsamości w banku , a po udaniu się do banku okazuje się, że chcąc dalej przebrnąć czyli założyc konto i potwierdzić tożsamość w banku jest tylko opcja dla pani mnie obsługującej "anuluj wniosek", najfajniejsze jest to, że nie wiedzą dlaczego tak jest i mam przychodzić co chwila do banku i pytać sie czy już wniosek jest dalej aktywny do zatwierdzenia. Normalnie peły profesjonalizm nie ma co. Pozostaje mi tylko opcja anuluj wniosek i ewentualnie załapanie się w kolejnej promocji.Nadmieniam,że na info linii tez nie wiedzą dlaczego tak jest.

  OdpowiedzUsuń
 65. Konto założone. Czy tak samo może zrobić mąż i też dostanie 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli spełnia warunki uczestnictwa, to nie ma przeciwwskazań.

   Usuń
  2. To oczywiste. Tajemnica bankowa ani nie upoważnia banku do weryfikacji, ani tym bardziej do udzielania informacji o posiadaniu konta przez inną osobę. Nawet gdy to współmałżonek. Jeśli nie jest współwłaścicielem do tego twojego konta to może brać udział.

   Usuń
 66. Witam, kilka dni temu założyłam konto. Przy wnioskowaniu o konto przekorZystbe zaznaczyłam opcje karty Visa debit gold . Była to pierwsza wskazańa opcja. Myślałam że jest ona dedykowana temu kontu i finalnie o nią zawnioskowałam. Teraz czytam że opłaty 3 zł za kartę (przy niespelnieniu warunków) dotyczą MasterCard. Ani na infolinii ani w oddziale nie są w stanie powiedzieć jakie są opłaty, Bo dopiero ponoć to świeżą sprawa że jest taka opcja prZy tym koncie .czy u Was w oddZiale może się czegoś dowiedzieliscie ? Pracownik infolinii stwierdził że tam powinni coś wiedzieć ale u mnie w mieście nie wiedzą ( jakie opłaty, warunki zwolnienia etc). Przy umowie nie mam nic nt. Karty , czy to normalne, że nigdzie w dokumentach przesłanych. Banku nie mam informacji o karcie o jaką zawnioskowałam. Obecnie oczekuje na kartę. pani w oddziale powiedziałat ylko że zawsze po otrzymaniu karty mogę przyjść do nich złożyć rezygnację z.tej i zamowic MasterCard. Czy to może sprawić że wypadne z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tą kartą to p-wszy taki sygnał (i nawet nie kojarzyłem by był wybór). Jeśli chodzi o ostatnią kwestię, to powinno być okey, bo z regulaminu promocji wynika, że wystarczy otwarcia konta nawet z kartą lub usługami bankowości internetowej Pekao24. Zapewne to drugie masz, więc warunek będzie spełniony, a późniejsze zmiany (z kartą) już nie mają znaczenia.

   Usuń
  2. Hmm rownież mam Visa złota bo byla puerwszym wyborem, czy ona jest tak samo podlegająca promocji przy spelenieniu warunków? Boje się że bedzie mnie drogo kosztować a prY zakladaniu konta ona się pojawia jako pierwsza

   Usuń
  3. Podlega promocji, aczkolwiek obowiązują inne warunki zwolnienia z opłaty za tę kartę. Bank wprowadził ją do oferty (i tym samym do wniosku o konto) bez jakiegoś szczególnego ogłoszenia. A szkoda, bo nie każdy mógł zauważyć różnicę.

   Za wydanie karty Visa Debit Gold do Konta Przekorzystneg bank nie pobiera opłaty, ale opłata miesięczna wynosi 9,99 zł. Zwalnia z niej wykonanie 4 płatności w miesiącu poprzedzającym. Plusem tej karty są darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (ale dopiero po spełnieniu wymogu wpływów w poprzednim miesiącu na sumę min. 5000 zł).

   Usuń
  4. Dopiero dzis zobaczylem ze pobrali mi za 2 miesiace 9.99. W dokumentach przeslanych brak jakichkolwiek informacji o oplatach za karte Gold (a taka dostalem) . Zlożyłem oczywiście reklamację. Także jeśli ktokolwiek to przeczyta to niech uważą na PEKAO bo widac, ze kombinują. Czekam do końca promocji i żegnam ten Bank. Promocja im nie wyszła.

   Usuń
  5. Żaden z banków nie stosuje zapisów o opłatach w umowie. W tej kwestii odsyła do tabeli opłat i prowizji. W przypadku karty Visa Gold opłaty można uniknąć, wykonując 4 płatności miesięcznie (więc da się, ale jest nieco ciężej, niż w przypadku karty Mastercard, bo w jej przypadku wystarczy 1 płatność miesięcznie; no i dodatkowo można zarejestrować w programie Bezcenne Chwile).

   Usuń
 67. Witajcie, nie działa mi Biometria. Tj. już na etapie robienia pierwszego zdjęcia DO wywala błąd "bad gateway". Wnioskując z powyższego mogę iść dokończyć rejestrację konta w placówce Banku. Jak jednak udowodnić, że ją rozpocząłem? Czy zakwalifikuję się na bonus 2x 100zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idziesz więc do banku i tłumaczysz, że chcesz otworzyć konto dla wniosku który już złożyłeś. Wtedy będzie 2x100 PLN.

   Usuń
 68. Witajcie, czy moze macie też ten problem ze transakcje zbliżeniowe nie są widoczne online ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pojawiają się po zaksięgowaniu.

   Usuń
 69. Czy PIN do karty debetowej przychodzi osobnym listem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co pamiętam, to nadawałem go sobie osobiście przy aktywowaniu karty.

   Usuń
  2. Tak, przychodzi - jednak nic nie wnosi, bo możesz ustawić sobie jaki chcesz ;)

   Usuń
 70. Witam. W Pekao działa nowy program poleceń, który łączy się z obecną promocją. Niestety premia z programu poleceń wypłacana jest tylko polecającemu: każdy polecony dostanie jak dotąd 200zł za otwarcie konta, a polecający zdobywa za to 100zł (może polecić do 15 osób).

  OdpowiedzUsuń
 71. Witam, konto założyłem przy pomocy biometrii bez problemu (sugestia: zdjęcia dowodu i selfie najlepiej robić przy świetle dziennym). Czy płatność aplikacją PeoPay to również płatność w intenercie przy pomocy BLIK?

  OdpowiedzUsuń
 72. Witam, jak zamknąć konto założone przez biometrię>

  OdpowiedzUsuń
 73. Wszystko ładnie pięknie do momentu selfie – tył dowodu mi akceptuje, przód też i na następnym etapie jest selfie twarzy – łapie ostrosć, jest twarz w zielonej otoczce ( znak ze zlapał ) i tak jakby robił zdjęcie i nic się nie dziej – zfjecie cały czas na ekranie i miga czerwone kółeczko u góry …
  Też tak mieliście ?

  OdpowiedzUsuń
 74. Czy oszczędnościowe bedzie oprocentowane przez 180 dni ale nie do bodajże pierwszych dni stycznia? Zaczełam martwić się że załozylam bezsensownie i ze orpocentowanie jest tylko do ktoregoś stycznia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostępność promocji przewidziana jest do 8.01.2020 r. (to czas na założenie konta oszczędnościowego w promocji z 3%). Ale każdy ma swoje indywidualne 180 dni (liczone od otwarcia konta oszczędnościowego) z 3% bez względu czy założył ten rachunek np. 2 miesiące temu czy zrobi to dopiero teraz.

   Usuń

  2. Witam wlasnie sie zaglebilem w to konto dzisiaj po polnocy i nie widze tych 3% na koncie oszczednosciowy pod oprocentowanie nie ma nic napisane, pusto. Czy spoznilem sie zeby skorzystac z tego konta oszczednosciowego? Jesli nie to jak mam sie upewnic ze bedzie 3%? Bo nei chce niepotrzebnie ruszac z innego banku gdzie mam 2,7%

   Usuń
  3. Jest 3% na 120 dni do 30 tys. zł. To promocja dostępna od 8 I do 31 III

   Usuń
 75. Witam
  W ostatni dzień grudnia (31.12.2019) rozpocząłem online przez telefon procedurę składania wniosku. Był problem z weryfikacją biometryczną i dostałem informację, że poinformują mnie mailowo o jej wyniku. Następnego dnia w nocy o 1:30 (01.01.2020) dostałem maila o pozytywnej weryfikacji tożsamości i kontynuowałem procedurę składania wniosku. W umowie którą mam potwierdzić jest data 01.01.2020 - czy ta umowa spełnia warunki otrzymania premii 200zł?
  Szczęśliwego Nowego Roku 2020

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opóźnienie nie leży po Twej stronie (jeśli był jakiś problem), więc raczej bank powinien to potraktować na korzyść klienta. Ale że przypadek nietypowy, to warto wysłać zapytanie (nawet w formie reklamacji) z prośbą potwierdzenia udziału w promocji. Najprościej i najszybciej będzie wiadomością w bankowości internetowej.

   Również szczęśliwego 2020 roku!

   Usuń
  2. Rozmowa poprzez messengera nie wyjaśniła sytuacji, infolinia nie wyjaśniła sytuacji, rozmowa na chat-cie nie wyjaśniła sytuacji. Złożyłem reklamacje poprzez serwis Pekao24.

   Usuń
  3. Dostałem informację w wiadomościach aplikacji, że po mojej interwencji zostałem zakwalifikowany do promocji.

   Usuń
 76. Dziś pobralo mi z konta 5 zl za kartę. Wychodzi na to, że przez przypadek wybralem kartę ze specjalną grafiką, a nie standardowa. Czy jest jakaś szansa żeby to bezboleśnie odkręcić? Nie uśmiecha mi się teraz płacić co miesiąc 5 zl tak naprawdę za nic...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jednorazowa opłata.

   Usuń
  2. Dziś również zorientowałam się, że pobrano mi taką opłatę. Jeśli to jednorazowa (a chyba tak jest, bo wydawanie odbywa się raz, a nie co miesiąc) to oczywiście można przeboleć, ale można było taką opłatę określić przy wydawaniu tej karty. Tymczasem jak się okazuje, widnieje gdzieś w cenniku zapewne. Warto to ująć w opisie promocji

   Usuń
  3. Wcześniej tej opłaty bank nie pobierał bez względu na to jaką kartę klient wybrał (spośród kilkudziesięciu oferowanych). W dzisiejszym wpisie o nowej edycji promocji tego kontu już jednak tę opłatę uwzględniłem. To opłata jednorazowa za wydanie i każdorazowo pobierana za wznowienie (czyli po upływie okresu ważności widocznego na karcie).

   Usuń
 77. Witam. Założyliśmy sobie konta razem z żona. Tylko ja dodałam czerwona kartę debetową z Mastercard A żona złota z visa. Teraz jakie muszę spełnić warunki do tejczerwonej A jakie do złotej. Czy takie same w obu przypadkach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty: 1 płatność kartą albo PeoPay
   Żona: 4 płatności kartą
   Obydwoje będziecie mieć karty za 0zl

   Usuń
 78. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 79. Kolejna wyplata ma byc do 15.01, czy juz ktos otrzymal druga transze nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie dostałam, ale mieli dziś wysyłać, więc czekam do jutra.

   Usuń
  2. też nie dostałam, a już dzisiaj 15sty a reszta dostała?

   Usuń
  3. Ja rowniez nie dostalem :(

   Usuń
 80. Czy skoro wystarczy 1 płatność przez PeoPay (może być blik?), to mogę wcale nie aktywować karty? Konto otworzyłam w zasadzie tylko dla promocji, nie będę chciała z niego korzystać w zakresie większym niż wymagany do spełnienia warunków promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko nie aktywowanie karty niewiele zmienia. Bo i tak co miesiąc musi być wpływ + 1 płatność (obojętnie czy Blikiem czy kartą) i to wtedy i tak zwalnia z opłaty za tę kartę. Ja dla świętego spokoju kartę aktywowałem.

   Usuń
  2. Zmienia, bo z automatu wskoczyla mi karta zlota, ktora wymaga 4 platnosci, zeby nie pobieralo za nia oplaty, czego najzwyczajniej w swiecie nie chce robic :)

   Usuń
 81. Nie polecam zakładania tego konta, 2 dni próbowałam sfinalizować weryfikację online na 2 komputerach i 3 telefonach, zrobiłam tylko tego dnia z 200 zdjęć dowodu osobistego i za każdym razem wyskakiwał albo komunikat o nieznanym błędzie albo błędzie komunikacji jak również błędu odczytu danych ze zdjęć. Po sukcesach i przejściu do następnego etapu robienia selfie albo pojawiały się opisane wcześniej komunikaty albo system się zawieszał i trwała inicjalizacja. 3 razy dzwoniłam do banku, byłam w banku osobiście by się czegoś więcej dowiedzieć, nawet zgłosiłam reklamację i zero odpowiedzi. oferta stworzona by naciągnąć klientów na koszty rozmów. Umowy nie da się sfinalizować przez przeglądarkę internetową jak również przez aplikację PeoPay. I najważniejsze gdy jakimś cudem komuś by się udało założyć konto online to wizyta w banku go nie ominie. Podpisanie umowy w formie pisemnej jest obowiązkowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idź do banku załóż konto i od razu złóż reklamację na proces otwarcia. Też tak miałam finalizujac w oddziale założenie konta. Reklamację uznano, zostałam przypisana do promocji i juz nawet bonus wplynal.

   Usuń
 82. warunki spełniłam dzisiaj 16 i żadnej wypłaty od banku nie otrzymałam !!

  OdpowiedzUsuń
 83. Czy ktoś zakładał może konto w tej edycji w listopadzie, spełnił warunki i otrzymał już pierwszy bonus 100 zł? Bo u mnie nadal nic, ale z mojej interpretacji regulaminu wynika, że mają z tym czas do końca stycznia (dla osób, które założyły konto w listopadzie i spełniły warunki dla pierwszej części bonusu).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również nie dostałem bonusu za grudzień

   Usuń
 84. Założyłem w grudniu, spełniłem warunki w grudniu, dziś 31.stycznia i 100 zł nie wpłynęło,co w tej sytuacji powinienem zrobic ?? Bo chyba sie nalezy, tak ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z opisu: "Pierwszy bonus otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji".

   Zatem dla osób, które umowę zawarły w grudniu, pierwszy bonus będzie wypłacony w lutym (nawet jeśli warunki zostały spełnione już w grudniu).

   Usuń
  2. Ja składałam reklamację z uwagi na problem z otworzeniem konta
   Przez biometrie. Bank uwzglednil ja dopisujsc mnie do promocji. I tu ciekawostka dostałam 31.01 200 zł od razu a nie 100 zł. Trzymać konto na wypadek że się dopatrza że druga transza powinna wpłynąć dopiero za 3 m-ce czy zamykać?

   Usuń
 85. Dzwoniłem na infolinie i pani mowila, ze w regulaminie, co sobie doczytam w wolnej chwili, jest napisanw, że pierwsze 100 zł wyplacane do konca 2.miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta, takze czekam do konca lutego ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. Założyłam konto w listopadzie 2019 i 100 zł wpłynęło 31.01.2020.

   Usuń
 86. Chciałem potwierdzić, pisałem dzisiaj z nimi na czacie, pierwszą transzę podobno dostanę do końca lutego, drugą do końca maja.
  Ale - podobno do końca maja aż, a nie do końca stycznia (czyli te ustalone 4 miesiące), mam dokonywać wpłaty 500zł na rachunek i płatności kartą na wysokość 50zł. Czyli razem 8 miesięcy wypełniania tych warunków. Macie jakieś informacje o tym że to rzeczywiście tak jest?

  OdpowiedzUsuń
 87. Witam otrzymaliście 2 bonus pieniężny do końca maja ? Bo ja nadal nie

  OdpowiedzUsuń
 88. Jeszcze nie, też czekam na drugi bonus ;)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...