Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Hit powrócił! Zyskaj 350 zł premii w promocji "Konto z możliwościami" w BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

14.10.2019

Hit powrócił! Zyskaj 350 zł premii w promocji "Konto z możliwościami" w BNP Paribas

Powraca promocja z rekordową premią pieniężną za konto osobiste w BNP Paribas.

Premia 350 zł za konto w BNP Paribas
I ponownie obowiązują bardzo proste warunki do spełnienia (a nawet ciut prostsze)! Do wzięcia czeka 350 zł, a środki te wpłyną na konto - jak na standardy tego typu promocji - bardzo szybko. I jest to propozycja nie tylko dla nowych, ale i dla powracających klientów (gdyż okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku jest całkiem krótki).

[Promocja zakończona. Sprawdź inne aktualne promocje w BNP Paribas.

Choć niniejsza promocja "Konto z możliwościami" już się zakończyła, to oznacza to jedynie brak możliwości kolejnych rejestracji na stronie promocji. Kto jednak zdążył już się zarejestrować, to ciągle ma czas na złożenie wniosku o konto - link do wniosku można znaleźć w mailu potwierdzającym rejestrację. Jeśli więc udało Ci się zarejestrować, to 350 zł otrzymasz (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków promocji).]

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie nie obejmuje klientów BGŻ Optima.

Nagroda. Do wzięcia czekają dwa bonusy pieniężne w wysokości 150 zł oraz 200 zł, które wpłyną na Twe konto założone w promocji. Środki te będzie można więc wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Limit rejestracji w promocji. Udział w akcji "Konto z możliwości" wziąć może 4 500 osób. Liczba ta jest więc o 50% większa, niż w poprzedniej edycji (z premią 350 zł w akcji "Premia na jesień"), co zważywszy na zainteresowanie nią, oznacza, że i tak pula rejestracji może wyczerpać się przed czasem. Jeżeli tak się stanie, to na stronie promocji pojawi się stosowny komunikat, a kolejne rejestracje będą zablokowane. Zatem kto zdąży się zarejestrować, ten może mieć pewność zdobycia nagrody (oczywiście po spełnieniu warunków). Gdy premia wynosi aż 350 zł, a warunki do spełnienia są tak proste, to z udziałem w promocji warto się spieszyć.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.10.2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej z Kartą Otwartą na Dzisiaj - nieco niżej wyjaśniam dlaczego); pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji;
 • do 6.11.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej; 
 • w listopadzie 2019 r. wykonaj 3 płatności kartą wydaną do konta na dowolne - nawet drobne - kwoty (wystarczą zakupy np. batonika, bułki czy gazety).

Za spełnienie tych prostych warunków premia wynosi 150 zł. Ale to nie wszystko, bo do wzięcia jest jeszcze drugi bonus w wysokości 200 zł. By go otrzymać, musisz mieć spełnione warunki uzyskania pierwszego bonusu oraz:
 • w grudniu 2019 r.: 
  • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 200 zł oraz 
  • zapewnij wpływ(y) na łączną kwotę min. 1 000 zł.

Wypłata bonusów. O przyznaniu bonusów, organizator promocji poinformuje Cię mailowo: 
 • do 20.12.2019 r. (o bonusie 150 zł za otwarcie konta oraz spełnienie warunków w listopadzie) oraz
 • do 20.01.2020 r. (o kolejnym bonusie 200 zł za spełnienie warunków w grudniu). 

Na pierwszą z tych wiadomości będzie trzeba zareagować i najpóźniej do 25.12. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. I właśnie na to konto wpłyną bonusy: 150 zł ma być wypłacone najpóźniej do 31.12.2019 r., a drugi bonus (200 zł) do 31.01.2020 r. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Ważne wskazówki. Spełniając warunki uzyskania bonusów w promocji "Konto z możliwości", pamiętaj o poniższych zasadach: 

▶️ Płatności kartą można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku bank pod uwagę nie weźmie transakcji wykonanych "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Jeśli chodzi o płatności kartą, to regulamin promocji wyklucza transakcje w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (kody te wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Generalnie chodzi więc tutaj tylko o wykluczenie metod, które pozwoliłyby na szybki obrót na karcie (często bez faktycznego robienia zakupów). Spokojnie można jednak płacić w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, aptekach, drogeriach, na stacjach paliw, w lokalach gastronomicznych, kinach, restauracjach itd. 

▶️ Wpływy na sumę min. 1 000 zł mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Możesz więc np. wykonać przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza pojawienie się w historii konta - nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.


Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • BNP Paribas daje do wyboru jedną z trzech poniższych kart do konta:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash;

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli nie chcesz płacić za dodatkowe ubezpieczenia, ani darmowe wypłaty z bankomatów nie są dla Ciebie zanadto istotne, a wolisz za darmo korzystać z konta, wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj. W tym przypadku jedna płatność kartą miesięcznie wystarczy, by mieć konto i kartę za darmo!

Złożenie wniosków o konto objętych promocją możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy już kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

137 komentarzy:

 1. Przegapiłem poprzednią promocję ale się udało teraz. Wniosek poszedł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Poprzednio BYŁO: 2 przelewy + płatności 300 zł + wpływ
  Aktualnie JEST: 3 płatności + płatności 200 zł + wpływ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie jest informacja o zmianie wcześniejszej wersji ?

   Usuń
  2. Żadna wersja się nie zmieniła. Gdzie mowa o tym, że "Poprzednio BYŁO: 2 przelewy + płatności 300 zł + wpływ", to mowa o promocji "Premia na jesień", która zakończyła się przed terminem (w sobotę, tj. 12.10.) i kto wziął udział w tamtej edycji, ten ma do spełnienia warunki z tamtej promocji.

   "Aktualnie JEST: 3 płatności + płatności 200 zł + wpływ" jest streszczeniem odnoszącym się do obecnej promocji "Konto z możliwościami" (opisanej powyżej i aktualnie dostępnej). Warunki się nie zmieniły (i zmienić nie mogą).

   Usuń
  3. 3 płatności + płatności 200 zł + wpływ trzeba w kazdym miesiacu? czy w jednym 3 platnosci a w drugim 200zl platnosc i wplyw??

   Usuń
  4. W listopadzie 3 płatności, a w grudniu płatności na sumę min. 200 zł i wpływ.

   Usuń
 3. Jak wygląda kwestia zgód? Czy trzeba wyrażać na marketing?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A przy rejestracji?

   Usuń
  2. To nie są zgody marketingowe ale oświadczenia. Tam wszystkie.

   Usuń
  3. Na etapie rejestracji zaznaczyć trzeba wszystkie okienka (dot. one akceptacji regulaminu i przebiegu promocji). Bez ich zaznaczenia na szczęście nie da się dalej przejść, więc nie da się przegapić.

   Zgody we wniosku o konto są dobrowolne.

   Usuń
 4. Czy umowa z bankiem może być w placówce, czy przez kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ostatnim akapicie masz wyraźnie napisane jak zawierana jest umowa:
   "Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy już kartę do konta)..."

   Usuń
  2. Umowę podpisuje się SMS-em. Później przyjeżdża kurier ale tylko do potwierdzenia tożsamości i z kartą. Jeden podpis

   Usuń
  3. Dwa podpisy: pierwszy na dokumencie zwrotnym dla banku a drugi dla DHL w związku z odbiorem przesyłki.

   Usuń
 5. A co, jeśli posiadam limit odnawialny allegro w BNP? Łapię sie?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ha, ale NIEPRAWNIE domagają się zdjęcia dowodu. Przecież kurier może zweryfikować podane we wniosku dane
  Dziękuję. Rezygnuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie nieprawnie? Przecież nawet Prezes UODO (wcześniej GIODO) stoi na stanowisku że banki mogą żądać ksera/skanu dokumentu tożsamości.

   Usuń
 7. Czy limit odnawialny allegro to umowa ramowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Umowa ramowa dotyczy tylko rachunku osobistego (z kartą, bankowością itd.)

   Usuń
  2. "Dziękujemy za zainteresowanie naszym kontem.

   Twój wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię jako użytkownika Bankowości Internetowej BNP Paribas Bank Polska S.A.
   Aby kontynuować wnioskowanie o nowe produkty konieczne jest zalogowanie do Bankowości Internetowej."

   Czyli nie przejdzie, jeśli mam limit allegro.

   Usuń
 8. Czy jeśli mam konto oszczędnościowe w BGŻOptima to na pewno mogę założyć konto w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadanie jakichkolwiek produktów w BGŻOptima nie przeszkadza we wzięciu udziału w powyższej promocji konta w BNP Paribas :) Tam obowiązuje odrębna (inna) umowa ramowa, a w BGŻOptima rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy nie jest tam dostępny.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Nie wyklucza. Brałem udział i dostałem premie mimo posiadania konta oszczędnościowe w BGŻ Optimie.

   Usuń
 9. Jak nadać pin do karty? Trzeba wysłać smsa na nr 4848, a wygląda na to, że Play nie obsługuje takiego nr.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To normalny numer ale skrócony. Obsługiwany, bo sam mam Playa i działa.

   Usuń
 10. Rozumiem że posiadanie karty kredytowej jeszcze za czasów SYGma BAnku wyklucza z promocji, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 11. "Wniosek odrzucony w związku z brakiem pozytywnej weryfikacji dowodu osobistego ". Mailowo prosza o złożenie wniosku w oddziale. Jak to się ma do promocji? Czy mogę złożyć nowy wniosek online ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem tak samo. Wycieczka do oddziału pozniej mail do organizatora i potwierdzenie uczetnictwa w promocji.
   Karta przyszła pocztą.
   Uczestnicze w poprzedniej promocji z jesienią w tle😉

   Usuń
  2. Jaki jest mail organizatora?
   Co trzeba w mailu wysłać? Może poprpoprawione zdjęcia dowodu osobistego...?
   A w Oddziale powiedzieli że tylko przez internet można. Drugi raz wniosek nie idzie....

   Usuń
  3. premianajesien@bnpparibasplus.pl
   Ale to było w poprzedniej promocji. Może zadzwoń na infolinie? Szybko odbierają.
   Ja drugi raz nie składałem wniosku: napisałem i założyłem konto stacjonarnie. I dostalem zwrotke: uczestnicze w promocji.

   Usuń
 12. Kojarzycie w jakich sklepach internetowych można płacić kartą, ale bez pośrednictwa PayU itp.? Tak żeby te płatności nie były wykluczone w ramach różnych promocji gdzie do spełnienia warunków wymagana jest konkretna kwota do zapłacenia kartą miesięcznie.
  Na allegro np. jak się zapamięta kartę to w procesie płacenia nią niby nie ma żadnego przekierowania do PayU itd, ale jak się sprawdzi w historii płatności w banku to już jest "płatność kartą via PayU" :/
  Są w ogóle takie miejsca w necie gdzie się płaci kartą bez pośrednictwa PayU itp.?

  OdpowiedzUsuń
 13. Proszę o pomoc w jaki sposób mogę zlikwidować konto w BNP Paribas, czy mogę to zrobić przez internet, czy wyłącznie w oddziale banku, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W placówce lub listownie. Polecam wpis o sposobach zamykania konta w poszczególnych bankach tutaj.

   Usuń
 14. Gdy posiadam w banku jedynie umowę ramową to mogę korzystać z promocji dla nowych klientów?
  Pytam ogólnie o wszystkie banki, jak to jest przez nie traktowane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa ramowa to pojęcie chyba tylko w Aliorze i BNP. I najlepiej je wypowiadać z zamykaniem konta.

   Usuń
 15. Witam..15 października złożyłam wniosek w poprzedniej promocji podpisałam smsem i do dziś kurier nie przyjechał. Mogę anulować wniosek i złożyć w nowej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież to 3 dni dopiero. Spokojnie.

   Usuń
  2. Jeśli w przypadku poprzedniej promocji ("Premia na jesień") masz na myśli warunek "do 20.10.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto", to warto zwrócić uwagę, że zawarciem umowy jest jej podpisanie hasłem z SMSa. Kurier to tylko formalność po (potwierdzenie tożsamości i przy okazji przekazanie karty).

   Największa różnica między tymi promocjami jest taka, że w do wydania kartą jest to 100 zł mniej (w tym kolejnym miesiącu). Dla tej różnicy osobiście nic bym nie zmieniał (z powodu ryzyka, że przy drugim podejściu np. coś technicznie nie przejdzie).

   Usuń
  3. Dzwonil wlasnie do mnie Pan z BNP i na pytanie czy wystarczy do 6.11 zawrzec umowe z bankiem poprzez podpisanie jej haslem SMS zeby wziac udzial w pormocji, powiedzial ze nie, koniecznym jest nadanie nr PIN do karty do 6.11 (ktora przywozi kurier)...

   Usuń
 16. Rozumiem że jeśli strona promocji działa to pula nagród nie została wyczerpana i mogę śmiało zakładać konto?

  OdpowiedzUsuń
 17. Byl juz u kogos kurier?
  Ja skladalem tydzien temu wniosek i dalej ani widu ani slychu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie dzisiaj. Wniosek w czwartek rano.

   Usuń
  2. Wniosek złożony 17.10 - dziś był kurier

   Usuń
  3. 17.10 złożony wniosek, dziś był kurier

   Usuń
 18. założyłem konto otwarte dla ciebie w aktualnej promocji , otrzymałem kartę ,zalogowałem się i tu nic niema o kocie z możliwościami , czy mam się martwić czy robić swoje aby otrzymać 350 pln tzn. 3 płatności kartą w listopadzie i płatności 200 pln kartą i 1000 wpływu na konto w grudniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo tam nic nie ma. To normalne. Musisz spełnić warunki, dostaniesz maila i dalej dostaniesz kasę. Potwierdzeniem udziału jest mail.

   Usuń
 19. Czy pin do karty można sobie zmienić? Jeśli się da to jak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Da się, zmieniłam. Ale nie w aplikacji. Zalogowałam się na komputerze na GOonline.

   Usuń
 20. dostałem smsa że link do umowy czeka na mailu, oczywiście nic nie było o tym że w ciągu godziny i link wygasł. miał ktoś podobną sytuację? drugi raz przez stronę promocji nie można (komunikat że pesel już zajęty). Po mailu do BNP o drugiego linka dostałem odp copy paste że wniosek został zakończony i że zapraszamy do salonu w celu złożenia nowego wniosku. Czy w takim wypadku po wizycie w salonie będę dalej uczestnikiem promocji czy po prostu otworzą mi konto, nie chcę tracić czasu na darmo.

  OdpowiedzUsuń
 21. Promocja jest jeszcze nadal dostępna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Póki formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie promocji, to ta jest dostępna. Jeśli pula się wyczerpie, to formularz zniknie, a pojawi się komunikat o zakończeniu akcji. Aczkolwiek z udziałem nie warto już zwlekać, bo z informacji jakie uzyskałem od organizatora, wynika, że pula już wkrótce może się wyczerpać.

   Usuń
 22. Promocja zakończona.

  OdpowiedzUsuń
 23. 10 Minut temu wypełniłem wniosek ze strony bankobrania. Niestety nie przeszedł weryfikacji. Czy dlatego, że skończył się limit wniosków czy dlatego, że kartę kredytową zamknąłem w lipcu 2019r.?
  Admin wyjaśnisz co dalej? Przy informacji, że wniosek nie przeszedł weryfikacji dostałem informację aby udać się do oddziału stacjonarnego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja jest dostępna. Przed chwilą złożyłam wniosek.

   Usuń
 24. Nie polecam tego banku. Wniosek złożony przez internet został poprawnie zweryfikowany, zadzwoniła do mnie Pani z BNP Paribas potwierdzić złożenie wniosku przy czym pytałam czy wszystko zrobiłam poprawnie i potwierdziła. Po kilku dniach od złożenia wniosku i podpisania umowy SMS-em zadzwoniła inna pani z BNP Paribas z informacją że musi anulować mój wniosek przez niepoprawną nazwę miejscowości przy czym nie dało się wpisać całej nazwy ze względu na to, że jest długa. Dostałam informację, że mam jeszcze raz złożyć wniosek ale tylko przez przeglądarkę Chrom ponieważ inaczej nie przejdzie. Problem w tym, że drugi raz już nie da się złożyć wniosku mimo zalogowania się w promocji gdy jeszcze była aktywna.

  OdpowiedzUsuń
 25. Proszę o informację gdzie znajduje się hasło startowe do bankowości. Aktywowałam kartę i teraz potrzebne jest hasło startowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Post do usunięcia. Wszystko jest ok, wystąpił błąd po stronie banku.

   Usuń
  2. Jak wpiszesz login to przyjdzie sms z hasłem do p-wszego logowania.

   Usuń
 26. Szybkie pytanko, a kiedy można zamknąć konto po promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zamknąć zaraz po otrzymaniu premii

   Usuń
 27. Ech mają problem z partnerem Banku – Autenti, nie przechodzi do podpisania umowy za pomocą kodu SMS. Dzwoniłem na infolinię to odsyłają do oddziału banku.

  OdpowiedzUsuń
 28. Ma pytnie odnośnie tego zapisu - "do 6.11.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej" Rozumiem, że zawarcie umowy to juz odpowiedź na sms. Mogę dopiero odebrać przesyłkę w piatek czyli po 6.11. Czy to spełni warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
 29. Przeszlam pozytywna weryfikacje, dostalam emaila- przypomnienie o nadaniu PINu (Mimo,ze kurier nie dostarczyl jeszcze karty), a dzis rano email o anulowaniu wniosku... Ktos tez Tak mial? O co tu chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 30. a czy grudniowy wpływ minimum 1000zł ma być w jednym przelewie czy mogą być to kilka mniejszych wplywów, które sumarycznie dadzą min 1000 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie zapis brzmi: "otrzyma Wpływ/y na łączną kwotę min. 1000 zł". Zatem mogą być mniejsze wpływy - ważne by w miesiącu wyszła suma co najmniej 1000 zł.

   Usuń
  2. Dziękuję za info w sprawie 1000zł
   Tak myślałem ale wolałem się upewnić

   Usuń
 31. Mr. Złotówa, czy orientujesz się czy wymagania promocji zostały spełnione jeśli płatności kartą były 30.11 (sobota), ale na wyciągu bankowym datą zlecenia i realizacji operacji jest 02.12(poniedziałek)?

  W tytule operacji pojawia się data 30.11

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tytuł jest dowodem na to kiedy płatność została wykonana. A regulamin promocji mówi tylko o ich wykonaniu, a nie księgowaniu (na co klient nie ma wpływu). Zatem powinno być okey (a jeśli miałoby być inaczej, to - choć miejmy nadzieję, że nie będzie potrzeby - pozostanie złożenie reklamacji).

   Usuń
  2. Super, dziękuję za odpowiedź. W razie czego będę reklamował

   Usuń
 32. Czy za datę dokonania płatności liczy się datę dokonania tej płatności kartą czy datę księgowania w banku? Płaciłam 29.11 i mam, że sklep taki data 29, a data księgowania jest 02.12. spełniłam warunki pierwszego etapu?pan w banku uznał,że tak, w regulaminie nie ma takiego wpisu, a tylko, dokonać płatności kartą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykonania. Księgowanie nie ma znaczenia.

   Usuń
 33. Spełniłem warunki promocji, lecz do tej pory nie dostałem maila o przyznaniu bonusu. Czekać do 20.12 czy warto się kontaktować wcześniej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają czas do 20.12. więc teraz kontakt czy zgłaszanie reklamacji jest bezpodstawne

   Usuń
 34. Również nie dostałem informacji

  OdpowiedzUsuń
 35. Czy dostał ktoś wiadomość?

  OdpowiedzUsuń
 36. Liczy się czas zaksięgowania czy wykonania płatności?
  Na czacie piszą że ważny jest czas zaksięgowania płatności niestety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ci tak odpowiadają to zawsze zadaj pytanie który punkt regulaminu o tym mówi.

   Odpowiadają bzdury. Temat już wiele razy omawiany.

   Usuń
 37. Hmmmm 19.12 i poki co cisza z mailami. Czy ktos juz dostal?

  OdpowiedzUsuń
 38. Ktoś już dostał maila z linkiem do podania nr rachunku do otrzymania bonusa??? Jutro deadline a nadal cisza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też żadnego maila nie mam do tej pory....

   Usuń
 39. Nadal nic nie ma, skrzynka pusta.

  OdpowiedzUsuń
 40. Ktoś dostał maila już?

  OdpowiedzUsuń
 41. Odpowiedzi
  1. Dzisiaj mail przyszedł. Poszukaj w spamie bo ja tam miałam.

   Usuń
 42. Tez nie dostałam maila

  OdpowiedzUsuń
 43. Mail własnie dotarł do mnie i dziewczyny. także sprawdzajcie poczte ;)

  OdpowiedzUsuń
 44. I wiadomość przyszła, 150 zł do odebrania

  OdpowiedzUsuń
 45. Jest mail :) przyszedl dzis o 10:51 :)

  OdpowiedzUsuń
 46. U mnie mail także jest. Numer konta elegancko uzupełniony. No to czekamy na wypłatę.

  OdpowiedzUsuń
 47. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 48. Ja niestety tez nie dostałem ale wysałem do nich reklamację.

  OdpowiedzUsuń
 49. Dzień dobry,
  A co jeśli spełniłem wszystkie warunki ale nie dostałem maila? Gdzie złożyć reklamacje? Na jaki adres mailowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo. Wysłałem maila 22.12 ,na rozpatrzenie mają 30 dni, jak narazie bez odzewu..
   Czy w oddziale banku można załatwić tę sprawę?

   Usuń
  2. Witam! Również nie dostałam maila potwierdzającego przyznanie I bonusu, napisałam reklamację i dostałam odpowiedź: "Zgodnie z danymi organizatora promocji nie spełniła Pani wszystkich warunków związanych z promocją". Dalej napisali, żeby przesłać screeny umowy i zaksięgowanych transakcji, to jeszcze raz prześlą do rozpatrzenia. Więc wysłałam te screeny... zobaczymy :) Niestety nie wyjaśnili, czego dokładnie nie dopełniłam, tylko ogólniki.
   Napiszcie, jak u Was z uwzględnieniem reklamacji. Pozdrawiam :)

   Usuń
 50. Witam,Spełniłem warunki dotyczące BNP Paribas,miałem do 20 grudnia otrzymać meila żeby się na niego zalogowqać i nic,nie ma żadnego mejla.

  OdpowiedzUsuń
 51. Czy w związku z tymi grudniowymi wpływami na min.1000zł

  czy mogę zrobić w grudniu wpływ, przelew na BNP na kwotę np. 250zł
  a później wypłacić z BNP te 250zł?

  później znów przelew na 250 na BNP i znów wypłata przelew z BNP tych 250zł?
  później znów przelew na 250 na BNP i znów wypłata przelew z BNP tych 250zł ?
  i na koniec w grudniu znów przelew na 251zł (żeby suma wpłat była min. 1000) na BNP i znów wypłata przelew z BNP TYCH 251zł

  w żadnej chwili nie będzie stanu środków min. 1000zł ale suma wplat będzie min 1000
  jak to jest Mr.Złotówa ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się suma wpływów w danym miesiącu. Można więc obracać mniejszą kwotą w tę i z powrotem.

   Usuń
  2. Dziękuję
   Pozdro

   Usuń
 52. Witam,
  Męczy mnie ten wpływ 1000 zł w grudniu. Chciałam szybko przelać pieniądze więc puściłam je szybkim przelewem ze swojego konta. Teraz widze ze zaksiegiwaly sie, ze przyszły z Blue Media. Czy ten wpływ zostanie uznany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z wpływów wykluczone są jedynie przelewy z własnych rachunków w BNP Paribas (w tym w BGŻ Optima), wpłaty z rachunków kredytowych banku (w tym przejętego Raiffeisen Polbanku) oraz wpłaty gotówkowe. Zatem przelew z Blue Media powinien przejść (bo to pewnie rachunek w BNP Paribas, ale nie Twój).

   Usuń
  2. To przelew z mBanku, ale ekspresowy

   Usuń
 53. Mr.Złotówa ja tez mam podobny problem, wplacilem 1000 zł przelewem ekspresoqym i na bgz widocznt jest jako przelew z Blue Media, czy zostanie uznany?

  OdpowiedzUsuń
 54. Bonus nr II ma zostać wypłacony do 31.01.2020. Niezwłocznie po tym terminie chciałbym zlikwidować konto w BNP.
  Jak to najsprawniej zrobić?
  Kiedy złożyć wniosek - jest jakiś okres wypowiedzenia w tym banku?
  Trzeba fatygować się osobiście do oddziału?
  W jaki sposób wycofać zgodę na przetwarzanie moich wszystkich danych będących w posiadaniu banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wypłacie premii. Okres wypowiedzenia standardowy (miesiąc). Tylko placówka lub list. Wycofanie zgód zgłaszasz przy wypowiedzeniu.

   Usuń
 55. czyli w STYCZNIU to tylko jedna płatność kartą i czekać na maila z Banku ?
  a w LUTYM tylko jedna płatność kartą?
  i zamykać konto po otrzymaniu 200zł?
  bo chyba nie trzeba robić jakiś wpłat na konto w styczniu i lutym ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po 1 płatności miesięcznie. Wpływy niewymagane.

   Usuń
 56. Otrzymał juz ktoś maila z informacjami o wypłacie drugiego bonusu?

  OdpowiedzUsuń
 57. Informacja przyszła dopiero przed chwilą :)

  OdpowiedzUsuń
 58. E-mail był o 16.13

  OdpowiedzUsuń
 59. Potwierdzam. Dziś wpadł mail.

  OdpowiedzUsuń
 60. Witam, z kim mogę się skontaktować, jeśli do dnia dzisiejszego nie dostałem mejla o przyznaniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://bankobranie.blogspot.com/2019/12/finalizuja-sie-2-promocje-bankowe-BNP-Paribas-350-i-400-zl.html tam są też namiary reklamacyjne

   Usuń
 61. Witam, po jakiej czasie od tej promocji można zrezygnować z konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem posiadanie konta wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej wymagane jest do momentu otrzymania bonusu. Później można zrobić co się chce (a więc także wypowiedzieć umowę).

   Usuń
 62. Czy ktoś z Was już dostał II premię?

  OdpowiedzUsuń
 63. Premii jeszcze nie ma

  OdpowiedzUsuń
 64. Nie dostałem premi A mail przyszedł 20 stycznia

  OdpowiedzUsuń
 65. Czy kartę też można zamknąć tylko w oddziale?
  Trzeba mieć swoje wypowiedzenie, czy oni drukują jakiś swój wzór na miejscu?
  Dzięki za info.

  OdpowiedzUsuń
 66. Również nie dostałam premii, ani maila z drugiej tury pomimo że spełniłam warunki :/ można zgłosić jakąś reklamację?

  OdpowiedzUsuń
 67. Brak emaila odnośnie nagrody, po zgłoszeniu reklamacji trzeba udowodnić że wogole się otworzyło konto,czekam na kolejny krok reklamacji, teraz się okaże że w płatność była nieprawidłowa bo żabka nie jest brana pod uwagę. Gdyby faktycznie warunki były niespelnione, ok.Jednym słowem masakra nie polecam

  OdpowiedzUsuń
 68. Mr Złotówa, czy kartę też można zamknąć tylko w oddziale?
  Trzeba mieć swoje wypowiedzenie, czy oni drukują jakiś swój wzór na miejscu?
  Dzięki za info.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...