Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium (+ moneyback 5% + premia 200 zł za konto)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

8.10.2019

Bonus 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium (+ moneyback 5% + premia 200 zł za konto)

W Banku Millennium pojawiła się nowa/stara promocja karty kredytowej.


Bonus 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium
To regularnie wznawiana okazja do bankobrania. W obecnej edycji na październik do wzięcia również czeka bonus pieniężny 200 zł. To propozycja w praktyce tylko dla obecnych klientów, bo żeby zawnioskować o kartę, trzeba mieć już dostęp do bankowości internetowej Millenet. Ale to też świetna okazja na otwarcie konta, bo i za to jest gwarantowana premia 200 zł. Nowi klienci łącznie mogą więc zgarnąć aż 400 zł!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe w Banku Millennium.]

200 zł za kartę kredytową


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie miała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
💡 Do uzyskania bonusu 200 zł kwalifikują wyłącznie wnioski o kartę kredytową złożone poprzez bankowość internetową (Millenet) albo aplikację mobilną. W praktyce niezbędne jest zatem np. posiadanie konta w Banku Millennium. Sprawdź jak uzyskać premię 200 zł za 360º lub 360º Student.

Nagroda. Bonus 200 zł za wyrobienie karty kredytowej wpłynie na rachunek tejże karty, więc środki spłacą ewentualnie wykorzystany limit lub spowodują nadpłatę. W tym drugim przypadku miej na uwadze, że pieniądze będzie lepiej wydać (wykonując płatności kartą), niż wypłacać gotówkę w bankomacie czy wykonywać przelew z karty kredytowej (bo są to operacje, które sporo kosztują). Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Limit nagród. Bonus 200 zł przewidziany jest dla 2 000 osób, które w czasie trwania akcji (od 8.10. do 8.11.2019 r.) jako pierwsze zawnioskują o kartę kredytową. O ewentualnym wyczerpaniu puli nagród bank ma poinformować na swej stronie internetowej. Każdy uczestnik promocji bankowej zdobyć może tylko jeden bonus.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Październik z kartą kredytową" i zgarnąć bonus 200 zł:
 • najpóźniej do 8.11.2019 r. (choć pamiętaj, że promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania limitu) w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej zawnioskuj o kartę kredytową Banku Millennium z limitem kredytowym min. 3 000 zł (w przypadku kart MasterCard Impresja, Visa Impresja, Visa Alfa) lub 5 000 zł w przypadku kart złotych; w aplikacji mobilnej możliwość złożenia wniosku dostępna jest wyłącznie dla klientów z przygotowaną przez bank ofertą; 
 • od wyrobienia karty do dnia 31.12., w styczniu oraz w lutym 2020 r. (w każdym z tych trzech okresów) wykonaj płatności kartą na sumę min. 200 zł. 

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Zwróć jedynie uwagę, że Bank Millennium nalicza opłatę (3%, min. 7 zł) za transakcje w kasynach, kasynach internetowych, za gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie oraz totalizatory (tych płatności lepiej więc unikać).

Wypłata bonusu ma nastąpić do 31.03.2020 r. I do tego momentu posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Karta kredytowa w Millennium - prześwietlenie


Uczestnicy promocji z bonusem 200 zł łapią się również na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez kolejnych 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonają co najmniej 1 płatność kartą. Po upływie tego okresu warunki będą już standardowe. A w chwili obecnej karty takie jak Alfa czy Impresja kosztują 7,99 zł miesięcznie - opłaty co prawda można uniknąć, ale w tym celu wykonać należy minimum 5 płatności w poprzednim miesiącu.

O kartach Alfa i Impresja wspomniałem nie bez przyczyny, gdyż właśnie dzięki nim dodatkowo można uzyskać moneyback 5%. Roczny limit zwrotów to 760 zł (ograniczenie dotyczy tylko roku kalendarzowego; nie ma limitu miesięcznych zwrotów). Zwrot naliczany jest wyłącznie za płatności kartą u wybranych partnerów współpracujących z bankiem.

Dla posiadaczy karty Alfa moneyback dostępny jest w sieciach:
Apart, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line), Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school), GO Sport, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na sklep.intercars.com.pl), Leroy Merlin, Sephora i Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Alfa we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line) 

Jeśli zaś chodzi o kartę Impresja, to na zwrot można liczyć w przypadku płatności w poniższych sieciach:
Deichmann - obuwie, Baldinini, Coccinelle, Francesco Biasia, Marella, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Pennyblack, Pollini, Venezia, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na www.smyk.com), Empik (nie dotyczy zakupów na www.empik.com, empiktravel.pl w Empik school oraz Empik cafe), Apart, Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull&Bear, Stradivarius, Zara, Zara Home, Uterque (nie dotyczy zakupów w sklepach internetowych), Piotr i Paweł (obejmuje zakupy w sklepie stacjonarnym i internetowym. W przypadku zakupów w sklepie internetowym powyżej 80 PLN dowóz bezpłatny – dotyczy wyłącznie płatności kartą Impresja on-line na stronie www.piotripawel.pl; nie obowiązuje przy płatnościach u kuriera), Sony Centre (obejmuje płatności kartą Impresja tylko w salonach Sony Centre) oraz Travelplanet.pl (obejmuje płatności za imprezy turystyczne realizowane kartą Impresja we wskazanych Punktach Obsługi Klienta oraz on-line). 

Zwroty bank wypłaca do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Alternatywne promocje kart kredytowych


Aktualnie dostępnych jest sporo promocji kart kredytowych w różnych bankach. I zyskać można nawet dużo więcej. Sprawdź więc jak zgarnąć:

lub w jednej z promocji Citibanku:


Przydatne dokumenty: 

27 komentarzy:

 1. Promocja w której okres karencji ani drgnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam

  Konto zamknąłem w 2017 od tamtego czasu karencja jest dożywotnia. Jak myślicie czy to się utrzyma? Czy może warto założyć konto i skorzystać z promocji kk 200zl? Najgorzej będzie jak założę konto i zmienia okres karencji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz założyć w tej promce:
   https://bankobranie.blogspot.com/2019/10/lubie-to-polecam-v-edycja-bankm-millennium.html

   Usuń
 3. A jak z podpisaniem umowy? Kurier czy jak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości albo w placówce.

   Usuń
  2. Ja żadnej umowy nie podpisywałam karta zamowiona poprzez bankowość. Wysłana listem i już wszystko co musiałam zrobić

   Usuń
 4. Jak brałem w promocji lipcowej to trzeba było wykonanać płatności kartą na sumę min. 350 zł./mc a teraz tylko 200 zł? Nieźle zeszli z wymogów :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co edycję są inne. Miesiąc temu było 250 zł.

   Usuń
 5. Zaliczą się płatności kartą kredytową za pomocą Google Pay za czynsz, media itd.?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czemu składając wniosek, w drugim kroku trzeba podawać dane współmałżonka? Ja chcę kartę tylko dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo tak mają. Nikt tego nie wie ale danych wymagają.

   Usuń
  2. A jak ktoś nie ma współmałżonka?;p

   Usuń
  3. Czy płatności kartą przez Internet obsługiwane przez firmy typu PayU czy PayPal zaliczają się na poczet wyrobienia wymaganego minimum 200 zł?

   Usuń
 7. Witam. Założyłam kartę 10 października, to muszę nią wydać 200zl w listopadzie,grudniu i styczniu? Czy do 31 grudnia,styczeń,luty? Dziękuję za odp

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak w opisie czyli do dnia 31.12., w styczniu oraz w lutym 2020.

   Usuń
 8. Ponawiam pytanie: czy płatności kartą przez Internet obsługiwane przez firmy typu PayU czy PayPal zaliczają się na poczet wyrobienia wymaganego minimum 200 zł??
  Dzięki, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji nie ma jakichkolwiek wykluczeń. Można płacić wszędzie (także w Internecie bez względu na to jaka firma obsługuje płatności).

   Usuń
 9. Wymagają przyjścia do placówki Banku z wyciągami. Nie akceptują wysłania mailem.

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam, podpisałam dzisiaj umowę o kartę kredytową (wniosek złożyłam w powyższej promocji) i teraz doczytałam, ze umowa jest zawarta na okres ważności karty, a karta bedzie ważna do 30 listopada 2023r. Czyli to oznacza, ze nie moge wypowiedzieć, zrezygnować wcześniej z tej karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowę można rozwiązać z miesięcznym okresem wypowiedzenia (wynika to z § 61 Regulaminu kart kredytowych wydawanych przez Bank Millennium). W samych umowach banki stosują czas określony, bo to trochę jak z umowami o pracę. Łatwiej pożegnać się z pracownikiem, który ma umowę na czas określony. I tak samo jest z kartą kredytową - jeśli klient nie będzie jej spłacał, to przy określonym czasie umowy, też łatwiej bankowi wtedy nie wznawiać mu karty.

   Usuń
  2. Dziękuję bardzo za odpowiedź i rozswietlenie tej sytuacji, teraz już wszystko rozumiem, uff myślałam, że będę już z nimi uwiązana 4 lata. Dziękuję bardzo :)

   Usuń
 11. A ten bonus 200 zlotych jeszcze przysluguje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie nadal jest info o promocji więc pula chyba jeszcze jest

   Usuń
 12. Złożyłem wniosek 4 dni temu. Zero odzewu, kontaktu. Miał niby zadzwonić konsultant z banku, ale tel. milczy. O co kaman?

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam, złożyłem wniosek 3 listopada a proces weryfikacji trwał tak długo, że kartę otrzymałem fizycznie dopiero 2 stycznia 2020 wobec czego zostałem pozbawiony możliwości spełnienia pierwszego wymogu tj. zrobienia płatności 200 złotych do dnia 31.12.2019 r. Czy ktoś był w takiej sytuacji? Nie aktywowałem jeszcze karty bo nie wiem czy jest jakaś opcja np. Rezygnacji i wnioskowania o nowa bądź złożenia jakiejś reklamacji.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...