Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Oddajesz mniej niż pożyczasz", czyli darmowa pożyczka i okazja na bonus 250 zł od Credit Agricole

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

4.10.2019

"Oddajesz mniej niż pożyczasz", czyli darmowa pożyczka i okazja na bonus 250 zł od Credit Agricole

Dziś o promocji jakiej jeszcze na blogu nie opisywałem!

Darmowa pożyczka w Credit Agriciole - oddajesz mniej
Najczęściej zarobić możemy dzięki otwarciu konta. Są też bonusy za wyrobienie karty kredytowej. Tym razem jednak zarobić można... na pożyczce. Credit Agricole pozwala bowiem zaciągnąć kredyt na kwotę 3000 zł, ale oddać wystarczy 2750 zł!

[Bank zakończył przyjmowanie zgłoszeń online. 💡 Sprawdź też inną promocję pożyczki (tym razem pozabankowej) z RRSO 0%: do wzięcia czeka bonus 100 zł (szczegóły na stronie Promocjobranie).]

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która dotąd nigdy nie była stroną umowy o produkt kredytowy w Credit Agricole. A przez taki produkt bank rozumie pożyczkę gotówkową, pożyczkę konsolidacyjną, kredyt na zakup towarów lub usług, kredyt samochodowy lub kartę kredytową.

Do skorzystania z promocji konieczne jest również posiadanie (lub założenie) konta osobistego (z wyłączeniem "Pakietu depozytowego") w Credit Agricole.
💡 W Credit Agricole dostępna jest obecnie kumulacja promocji, dzięki której zyskać można do 350 zł za otwarcie konta (300 zł w akcji "Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019" + 50 zł za skorzystanie z kodu polecenia). 
W regulaminie promocji "Oddajesz mniej niż pożyczasz" niestety znaleźć można zapis o tym, że akcja "nie łączy się z promocją konta „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019”." Szkoda. Promocja pożyczki robi się więc przede wszystkim propozycją dla obecnych klientów (którzy konto w Credit Agricole już posiadają od jakiegoś czasu - nawet gdy zostało ono założone w jakiejś wcześniejszej promocji). A jeśli łapiesz się na promocję z gratyfikacjami za otwarcie konta, to lepiej wziąć 350 zł - kliknij i sprawdź szczegóły >>

Nagroda w promocji pożyczki. W promocji do wzięcia czeka bonus w wysokości 250 zł, który będzie równowartością ostatniej raty. W praktyce spłaci więc ją bank, dzięki czemu zamiast pożyczonych 3000 zł oddasz 2750 zł.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Oddajesz mniej niż pożyczasz":
 • do 30.11.2019 r. złóż wniosek o pożyczkę (z wyłączeniem kredytu konsolidacyjnego) w Credit Agricole; 
 • najpóźniej do 6.12.2019 r. zawrzyj umowę o pożyczkę na kwotę 3 000 zł (promocja obowiązuje wyłącznie dla tej konkretnej kwoty) z rozłożeniem spłaty rat na 12 miesięcy i akceptując przy tym regulamin promocji.

No i teraz kilka zdań na temat tego jak zadziała ta promocja. Zgodnie z regulaminem:
"1) Uczestnik nie będzie zobowiązany do zapłaty odsetek ani prowizji za udzielenie Pożyczki. 
2) Uczestnik Promocji otrzyma Bonus [250 zł - przyp. Mr. Złotówa]. Bonus zostanie wypłacony w terminie płatności ostatniej raty Pożyczki. 
3) Uczestnik promocji otrzyma Bonus pod warunkiem, że: 
a) będzie spłacał raty Pożyczki w terminach określonych w harmonogramie spłaty Pożyczki, 
b) nie wypowie umowy Konta do dnia wypłaty Bonusu"

To, że pożyczka jest darmowa, a Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0% potwierdza też poniższa klauzula informacyjna z regulaminu promocji:
"Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%. Dla jej wyliczenia Bank przyjął następujące założenia: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Kredyt będzie spłacany w 12 miesięcznych równych ratach w wysokości 250 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 16.08.2019 r. na przykładzie reprezentatywnym, przy założeniu, że koszt prowadzenia Konta wynosi 0 zł." 

Przy czym ostatnią z tych 12 rat (250 zł) spłaci bank.

Zatem w skrócie wygląda to tak, że:
 • zawierasz umowę o pożyczkę na kwotę 3000 zł ze spłatą na 12 miesięcy (raty wyniosą po 250 zł);
 • spłacasz 11 rat po 250 zł (czyli łącznie 2750 zł);
 • ostatnią, 12. ratę, bank spłaci za Ciebie.

💡 Fajny pomysł na to co zrobić z kwotą 3 000 zł, w komentarzach poniżej podrzucił Anonimowy 4 października 2019 13:45. Środki otrzymane od Credit Agricole można przelać na konto oszczędnościowe w Getin Banku, gdzie oprocentowanie wynosi 3,5% i jest gwarantowane na cały rok (a dodatkowo na start jeszcze wpadnie bonus 50 zł). Nawet co miesiąc zabierając z konta oszczędnościowego kwotę 250 zł (na spłatę raty w Credit Agricole) z odsetek przez 12 miesięcy uzbiera się ponad 45 zł! Zatem łącząc promocje w dwóch bankach, razem można zgarnąć ponad 345 zł (250 zł od Credit Agricole oraz w Getinie: bonus 50 zł i odsetki ok. 45 zł).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

139 komentarzy:

 1. To w sumie można by przeliczyć na ujemną stopę procentową :) Z jednej strony piękne czasy tak taniego pieniądza (choć przez to słabe % na lokatach).

  OdpowiedzUsuń
 2. Na stronie promocji są jednak informacje:
  oprocentowanie stałe 9,99%
  RRSO 10,47%
  prowizja 0%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozróżnić trzeba dwie kwestie. Najpierw jest tam opis promocji "ODDAJESZ MNIEJSZE SUMY NIŻ POŻYCZASZ", gdzie dopisano: "Pożyczasz 3 000 zł na 12 miesięcy, a oddajesz mniej! RRSO 0% Promocje My spłacimy za Ciebie 12-tą ratę. RRSO 0%".

   I to propozycja dotycząca tylko pożyczki o konkretnych parametrach: 3000 zł na 12 miesięcy.

   Dalej jest dopisek: "Jeśli potrzebujesz więcej". Pod nim opisane są warunki pożyczki już na większą kwotę (a więc taką która nie podlega promocji). Z bankobiorczego punktu widzenia skupić się należy na 3000 zł ;)

   Usuń
 3. można załatwić to w oddziale banku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko idzie załatwić przez telefon, nawet finalizacja umowy jest przez konto bez żadnych dokumentów

   Usuń
 4. Jakie dokumenty są potrzebne? Wyciąg z konta wystarczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konsultant przyjmuje wniosek i wtedy może powiedzieć czego żąda system. Przy umowie o pracę może być sam dowód lub wyciąg z konta lub zaświadczenie. Niczego nie potrzeba jak wpływy wynagrodzenia ma się konto w Credit Agricole.

   Usuń
  2. Pożyczkę załatwiłem przez telefon. Chcieli dane z umowy o prace i NIP firmy, żadnych dokumentów nie musiałem przesłać, podpisanie umowy przez bankowość internetową i kod SMS.
   Wynagrodzenie to do innego banku przelewem

   Usuń
 5. Czy pożyczki zaciągnięte wcześniej np w sklepie wyłączają z promocji? Jest jakiś okres karencji? Bo to bardzo popularny bank w zakupach na raty 😁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie można było mieć żadnej pożyczki od CA

   Usuń
  2. A jak sie miało linie kredytową do konta Prosto Oszczedzającego?

   Usuń
 6. Ja już jestem po wniosku. Żadnych dodatkowych dokumentów nie wymagano. Na sam dowód.

  OdpowiedzUsuń
 7. a jest mozliwa wczesniejsza splata bez zadnych kosztow?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jaki ma sens? Skoro bonus jest dopiero przy 12 racie?

   Usuń
  2. jak? Przecież jak bierzesz pożyczkę to dostajesz 3000 zł na konto. Więc 250 bierzesz a zostawiasz 2750. Więc nie dostajesz bonusu przy 12 razie ale od razu. W tym co pisze złotówka, że bonus dopiero przy 12 racie to chodzi o to, że bank splaci po prostu tę ratę więc tu kwestia nazewnictwa. Tak naprawdą bonus możesz sobie zabrać w momencie jak dostajesz pożyczkę na konto. Ja to tak widzę:)

   Usuń
  3. @jarmi-1986 nie dziel tej skóry na niedźwiedziu tak jeszcze...
   Wystarczy że raz nie spełnisz warunków promocji i po tych zyskach a zaczną się straty. !2 miesięcy to długi okres czasu. Przez taki okres może urodzić się dziecko, już urodzone nauczyć się chodzić, mówić... To z tych pozytywnych "zdarzeń". :P

   Usuń
  4. Można zostawić na koncie w CA by się spłacało. Ale też można obracać tą kwotą. Wpłacając na konto oszczędnościowe w Getinie (3,5% przez rok) można z odsetek wycisnąć jeszcze ok. 45 zł. Czyli łącznie da się zarobić 295 zł (250 od CA i 45 zł od Getinu).

   Usuń
  5. ba jeszcze może od razu wpłacić te 3 tysiaki na KO i zrobić polecenie zapłaty z KO jak nie ma opłat za przelew zewnętrzny

   Usuń
  6. Ale wg tego co jest w tekście jest to ograniczone regulaminem:

   2) Uczestnik Promocji otrzyma Bonus [250 zł - przyp. Mr. Złotówa]. Bonus zostanie wypłacony w terminie płatności ostatniej raty Pożyczki.
   3) Uczestnik promocji otrzyma Bonus pod warunkiem, że:
   a) będzie spłacał raty Pożyczki w terminach określonych w harmonogramie spłaty Pożyczki,
   b) nie wypowie umowy Konta do dnia wypłaty Bonusu"

   Usuń
  7. Nie istnieje coś takiego jak okres czasu. Nie ma innych okresów, np. okresu gruszek. Okres i już. Jak to fajnie, bo jest krócej.
   Polecam film Volta, tak jest to świetnie wytłumaczone.

   Usuń
  8. @Anonimowy 4 października 2019 15:48
   Oczywiście że są "inne okresy".

   Usuń
  9. Za Wikipedią:
   okres – czas trwania jednego cyklu w fizyce,
   okres – jednostka czasowa w geologii,
   w chemii: okres połowicznego rozpadu,
   w matematyce: funkcja okresowa,ułamek dziesiętny okresowy,
   okres – potoczne określenie menstruacji,
   okres – element formy muzycznej,
   okres – jednostka administracyjna Czech i Słowacji, często tłumaczona jako okręg lub powiat[1]. Zobacz: powiat (Czechy) i powiat (Słowacja).

   Także do okresu są inne objekty, więc wolę wiedzieć że 12 miesięcy to długi okres czasu, niż domyślać się że menstruacja ciągnie się przez 12 miesięcy (w Tym wypadku brzmiało by to: "12 miesięcy do długi okres")

   Usuń
 8. Witam. Przeniosłem konto z millenium do CA w promocji "Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie" jakoś we wrześniu, czy mogę skorzystać z promocji z pożyczka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczenie obejmuje tylko uczestników promocji "Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019" (dostępnej od 1.09.2019 r.). Jeśli konto założyłeś wcześniej (nawet w promocji) to jak najbardziej możesz skorzystać z tej pożyczki :)

   Usuń
  2. Dziękuję za info Mr. Złotówa 👍

   Usuń
  3. PS. Pożyczka już na koncie, wszystko trwało może z 15 min

   Usuń
  4. Ja też dziękuję Autorowi Bloga, od momentu złożenia wniosku do sfinalizowania umowy trwało to wszystko może z pół godziny. Co ciekawe inne blogi o oszczędzaniu o tej świetnej promocji milczą.

   Usuń
  5. Nie ma za co! Cieszę się, że temat przypadł do gustu (choć tego typu tematyka rzadko gości na blogu Bankobranie; no ale teraz okazja przednia).

   Usuń
 9. Konta przenieść nie mogę bo już korzystałem z tej promocji. Nie mialem jednak żadnego produktu kredytowego, więc rozumiem że mogę z oferty skorzystac? Czy da się to jakoś połączyć z premia za bycie poleconym prxy okazji otwarcia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jeśli karencja już minęła (w programie poleceń to 265 dni), to możesz otworzyć konto z polecenia (jedynie z bonusem 50 zł) i wziąć pożyczkę w promocji.

   Usuń
 10. Jeśli brałem kredyt 10 lat temu to pewnie odpadami? Ewentualnie gdzie sprawdzić czy widnieje jako kredytobiorca?

  OdpowiedzUsuń
 11. Wniosek składa się przez strone czy po zalogowaniu się do bankowości internetowej ?pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. właśnie jak wyglada wczesniejsza spłata kredytu by szybciej zgarnac 250?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak spłacisz wcześniej to oddasz całe 3000 zł. I nic z bonusu nie będzie bo go nie dostaniesz. Trzeba spłacić 11 rat i wtedy 12 spłaci bank

   Usuń
 13. Poszło szybciej niż myślałem. Niecałe 20 minut od kliknięcia w link do wpłaty pieniędzy na konto :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. Bardzo sprawnie i szybko.

   Usuń
 14. No i pięknie. Bardzo fajna promocja.

  OdpowiedzUsuń
 15. jeśli nie macie otwartego konta, to przez telefon niestety nic nie uda się załątwić :/
  po całej weryfikacji zostałam odesłana do oddziału

  OdpowiedzUsuń
 16. No i elegancko. Kasa na koncie. Wszystko ładnie pięknie przed weekendem :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Jak otworzę teraz konto to mogę wziąć te pożyczkę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Także nie mam konta, czy można ten wniosek wypłonić i niejednoczenie wniosek o otwarcie konta?

   Usuń
  2. Nie mam jeszcze konta, a złożyłem wniosek o kredyt. Wszystkie formalności kredytowe załatwiłem telefonicznie. Pani powiedziała, że teraz muszę tylko założyć konto w oddziale i kredyt będzie automatycznie dostępny.

   Usuń
 18. A mi- w/g słów konsultatna- system odrzuciół wniosek, nie podając przyczyny? Macie pomysł dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak miałem dzisiaj. Przypuszczam, że z powodu zbyt wysokiego limitu kredytowego na 3 kartach kredytowych w innych bankach.Nigdzie nie ma kredytu. I bardzo wysoką punktację w BIK.Glupio system jest ustawiony. Konsultant powiedział mi, aby spróbować jeszcze w oddziale, bo tam mają większe możliwości. I dupa blada.

   Usuń
  2. Mnie też odrzucili, najpierw sami zadzwonili, że mogą mi zaoferować. Gdy podałem wszystkie dane, pani powiedziała, że nie może wydać zgody i skierowała do oddziału. Poszedłem do oddziału, podałem wszystkie dane, pani powiedziała, że niestety nie ma zgody. Czyli nieważne, że BIK b.dobry, normalne zarobki, tylko jedna karta kredytowa, końcówka kredyciku z ratą ledwo 140,-zł. Nie da się, a najgorsze, że ci cholera nie podadzą PRZYCZYNY, dlaczego odrzucają. Może człowiek by coś zaradził, przyniósł zaświadczenie jakieś o zarobkach itp. Nic mnie tak nie wku... jak arogancja niektórych instytucji. Czy naprawdę banki nie muszą podawać powodu, dla którego odrzucają wnioski o kredyty itd? Mam wrażenie, że często zależy to od jakiegoś frustrata...

   Usuń
 19. Jeśli kilka lat temu miałem raty w LUKAS Banku to mogę skorzystać z tej promocji czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 20. Na infolinii odano że nie am podpietej tej promocji ize niemoge skorzystać, nie aam też konta w banku ca ale niewiem czy to był powód, braku oferty

  OdpowiedzUsuń
 21. Według mnie śmiało można założyć konto w CA z polecenia, bez przystępowania do promocji „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019” (nie zaznaczamy żadnej z trzech opcji promocji przy składaniu wniosku online). Następnie składamy wniosek o pożyczkę i finalnie możemy uzyskać 300zł (50 zł z polecenia plus 250zł z pożyczki). Konto śmiało można otworzyć bez karty debetowej :) Mr. Złotówa, mam rację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 50 + 250 w rok vs 50 + 300 w 4 miesiące. Jak się ktoś łapie na Jesienne korzyści to lepiej brać to.

   Usuń
  2. "Lepiej" to kwestia indywidulna :)

   Usuń
 22. Jeśli spóźnię się z którąś ratą to tracę tylko bonus 250 zł czy może należy mnie ukarać jakoś dodatkowo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Należy Cię ukarać dodatkowo. :)
   Banki to nie instytucje charytatywne i za każdą taką zwłokę lub jakieś niedopatrzenie klienta pobierają opłaty. To jedno a drugie to to, że możesz trafić np. do takiego BIK i w przyszłości chcąc w jakiś sposób się kredytować będziesz mieć problem.
   Dlatego nie planuj już żadnych spóźnień.

   Usuń
  2. do BIK to trafiasz gdy wyrobisz sobie jakikolwiek kredyt lub karte kredytową (a debet nie wiem).

   Usuń
 23. 3 dni temu założyłem konto w Credit Agricole.
  Szkoda że promocja nie łączy się z - Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale będziesz mieć więcej. 350 > 250 PLN

   Usuń
 24. Klient zaciagajacy dany kredyt zobowiazany jest do uiszczenia ostatniej tzn12 raty. Nastepnie bank oddaje 250zl na konto klienta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieprawda. Z regulaminu ewidentnie wynika coś innego:

   "Bonus – premia promocyjna w wysokości 250 zł, czyli w wysokości ostatniej, dwunastej raty pożyczki którą Bank wpłaci
   na rachunek Pożyczki gotówkowej."

   "Uczestnik Promocji otrzyma Bonus. Bonus zostanie wypłacony w terminie płatności ostatniej raty Pożyczki."

   Usuń
  2. Tak samo dziś właśnie żonie w banku powiedzieli. Trzeba splacić wszystko i dopiero potem bank odda 250zł.

   Usuń
 25. Myślę, że ta promocja ma jeszcze jeden dobry sposób na wykorzystanie jej. Mianowicie, jeżeli ktoś spłaca "tradycyjny" kredyt konsumpcyjny, który ma oprocentowanie np. 10%, to może te 3.000 przeznaczyć na spłatę całkowitą albo częściową swojego zobowiązania. I wówczas zyska 250 zł bonusu od CA + "bonus" w postaci zaoszczędzonych odsetek od pierwotnego zobowiązania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się! Wtedy korzyść może być jeszcze większa. Choć generalnie taką pożyczkę jak ta, to warto wziąć w każdych okolicznościach ;)

   Usuń
 26. Rozumiem że to chodzi tylko o to żeby nie posiadać żadnego produktu kredytowego w Credit Agricole? A w innym mogę? Bo mam kartę kredytową Citi Simplicity.

  OdpowiedzUsuń
 27. Szkoda, że nie dają 300tys. zł w takiej promce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 24 lata to byłaby bajka :) Nie trzeba byłoby hipotecznego brać... ale skoro są takie warunki to czas trwania obojętnie... może być nawet na 12m-cy :P

   Usuń
 28. ktoś wie jak z praca za granicą to wychodzi?

  OdpowiedzUsuń
 29. Wczoraj sfinalizowałem umowę z konsultantką, którą miałem jeszcze podpisać w bankowości internetowej. A tu zonk, umowy tam nie ma... czy też ktoś tak ma?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz wiadomość w bankowości albo zadzwoń na infolinię.

   Usuń
  2. Wczoraj właśnie dzwoniłem, ale konultantka od kont stwierdziła, że się kredytami nie zajmuje... Dziś już inna podjęła ze mną temat, ale kategorycznie powiedziała, że podpisanie umowy przez bankowość elektroniczną nie jest możliwe... I bądź tu mądry...

   Usuń
 30. Świetna promocja. Bez żadnych formalności. Wczoraj wszystko załatwione przez telefon. I kasa od razu na koncie.

  OdpowiedzUsuń
 31. @Złotówa, zamknąłem tu konto w 06.2019. Ponowne otwarcie umożliwi mi wzięcie udziału w promocji?
  Jeśli tak, to mogę jeszcze coś ugrać na otwarciu konta np założenie z polecenia?
  Jak najszybciej otworzyć konto? Choć z ewentualnym dodatkowym bonusem to raczej tylko przez kuriera.....?
  Czy konto mogę założyć bez karty? (jest mi ona całkowicie zbędna a trzeba pamiętać o wpływie i obrocie)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeciwwskazań, by założyć konto ponownie i skorzystać z promocyjnej pożyczki. Sposób założenia konta nie ma znaczenia (kurier, placówka itd.), bo niestety na żadną promocję (w związku z założeniem konta) się nie załapiesz. W najlepszym przypadku okres karencji wynosi 265 dni.

   Konta dostępne w Credit Agricole prześwietlam tutaj (przy okazji omówienia promocji "Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019". W przypadku Konta Dla Ciebie by uniknąć opłata za konto (i kartę) wymagana jest 1 płatność kartą lub BLIKiem miesięcznie, więc kartę wziąć nie zaszkodzi (przyda się do spełniania warunków jako alternatywa dla BLIKa). Można ewentualnie założyć Konto VIP (nawet bez karty), ale wtedy co miesiąc trzeba zapewnić wpływ 10 tys. zł.

   Usuń
 32. Czy tylko ja mam tak że CA nie chce mi dać niczego na kredyt? Mam/miałem kredyty/karty kredytowe (nawet po kilka) w pięciu różnych bankach, wszędzie za każdym razem decyzje pozytywne (dobra historia w BIK), tylko w CA odrzucili mi obydwa wnioski (z kilkuletnim odstępem) na dość małe kwoty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A miałeś w przeszłości problemy z terminowymi spłatami rat jakichś kredytów?

   Usuń
 33. Mam kredyt hipoteczny w CA. Mogę wziąć udział w tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wśród wymienionych więc możliwe że tak.

   Usuń
 34. Pytanie do Tych co sfinalizowali umowę.
  Jak wygląda harmonogram spłat?
  Czy trzeba spłacić konkretnego dnia czy miesiąca?
  Co może spowodować, że warunki spłaty nie zostaną zachowane?
  Są jakieś ukryte haki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rata do spłaty jest co miesiąc.
   Konkretny dzień.
   Nie zapewnisz pieniędzy na koncie wystarczających na ratę (250 zł).
   Wszystko masz opisane.

   Usuń
 35. A jeśli nie mam konta i założę je teraz bez promocji z przeniesieniem to mogę wziąć tą promocyjną pożyczkę ?

  OdpowiedzUsuń
 36. Dzień dobry,
  Mam pytanie - załatwiłem już formalności kredytowe na promocyjną pożyczkę. Ponieważ nie mam jeszcze konta, muszę je otworzyć. Czy w tym celu mam się udać do oddziału czy mogę założyć konto przez internet i kurier dowiezie mi umowę (CA oferuje taką opcję jednak nie wiem czy nie spowoduje ona anulowania promocyjnego kredytu)?

  OdpowiedzUsuń
 37. A jakie warunki prowadzenia konta, które należy otworzyć do pożyczki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://bankobranie.blogspot.com/2019/09/jesienne-korzysci-350-zl-za-konto-w-credit-agricole.html

   Tam masz opis.

   Usuń
 38. Konto zamknąłem 7 lutego 2019 roku. Okres wypowiedzenia 30 dni więc 7 marca konto zamknięte. Jeśli poczekam do 27 listopada to będzie 265 dzień po zamknięciu i otworze konto z polecenia to załapie się na 50 zł i tego samego dnia zawnioskuję o pożyczkę to jest szansa zarobić 300 zł. Promocja dostępna do 30 listopada to powinienem zdążyć przygarnąć 50 zł za polecenie bo już będę się łapał po 27 listopada jako nowy klient. Tak to sobie wymyśliłem z tym kontem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myslę, że dobrze wymysliłeś :)
   u mnie niestety się nie udało, bardzo dawno temu miałam coś na raty w CA :/
   na tyle dawno, że nawet o tym nie pamiętam, a co dopiero w jakim to było banku ;)

   Usuń
 39. Co ciekawe ciekawe do pożyczki trzeba wziąć kk. Oczywiście nie trzeba jej aktywować i po miesiącu wypowiedzieć, ale brać trzeba. Kasa na koncie w ciągu 5 min. Pozdrawiam Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta kredytowa nie jest wymagana w promocji pożyczki. Ani konta.

   Usuń
  2. Taka odpowedź dostałem od doradcy klienta w placówce. Dopytywałem parokrotnie, więc albo nie oszukał z premedytacją albo nie wiedział. Tomasz P.

   Usuń
  3. W placówce razem z kartą kredytową. Co jest kuriozalne i nieopłacalne. Za pół roku zrobią promocję na karty kredytowe i wtedy takie osoby będą ubolewać że się nie łapią. Składajcie wnioski przez formularz i dalej z konsultantem który oddzwania. Promocja pożyczki jest bez karty kredytowej.

   Usuń
  4. Złóż pisemną skargę na na tego doradcę i reklamację.

   Usuń
  5. Złożyłem wniosek przez stronę, natomiast dokończyć musiałem w oddziale banku po tym jak zadzwonił konsultant. Mam nadzieję że wniosek o kartę kredytową zostanie anulowany. Tomasz P.

   Usuń
 40. Potwierdzam, nie trzeba podpisywać umowy o kk. Pan doradca z oczywistych powodów wprowadził mnie w błąd. Zgłoszona reklamacja na infolinii. Swoją drogą ciekawe co w takiej sytuacji gdy doradca z premedytacją wprowadza klienta w błąd. Pozdrowienia Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
 41. Informacja dla osób, które są zainteresowane kredytem a nie mają jeszcze konta w Credit Agricole:
  1. Procedurę kredytową załatwiłem telefonicznie.
  2. Następnego dnia pojechałem do oddziału otworzyć konto. Zalogowałem się następnie do bankowości internetowej.
  3. UWAGA! Teraz należy raz jeszcze zadzwonić na infolinię, aby przypięli kredyt pod konto. Wówczas pojawi się umowa do elektronicznego przeprocesowania (zajmuje to nie więcej jak 5 minut).
  Może komuś się to przyda :)

  OdpowiedzUsuń
 42. W końcu udało mi się podpisać umowę przez bankowość elektroniczną, 3 koła od razu pojawiły się na koncie... a tu kolejny zonk - na liście planowanych spłat jest też 12 rata! Przecież miał ją przejać bank! Wy też tak macie?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że jest 12 rat. Bo przecież jeśli nie będziesz spłacać na czas to tą 12-stą też musisz spłacić samodzielnie. Ale jak 11 spłacisz terminowo to tę 12-stą bank ci spłaci.

   Usuń
 43. Czy jest wymagany jakiś minimalny dochód?

  OdpowiedzUsuń
 44. wniosek o ten kredyt trzeba składać poprzez ten dedykowany link ?? bo w regulaminie jest zapis, że można w oddziale skorzystać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To krótki formularz. Dzwoni konsultant i wszystko załatwisz w 15 minut. Prościej się nie da.

   Usuń
 45. Czy dostał ktoś ta pożyczkę na działaność gospodarczą?

  OdpowiedzUsuń
 46. Okazało się, że jakieś 10 lat temu miałem kk Tesco i dlatego nie mogę brać udziału w promocji. Nawet nie wiedziałem że to CA mi wtedy wydał tą kartę.

  OdpowiedzUsuń
 47. Hej, bankobiorcy! Odpowiedzcie proszę na moje pytanie. Czy wymagany jest jakiś minimalny dochód?

  OdpowiedzUsuń
 48. Jak jest z działalnościa gospodarczą? Jest szansa na dostanie pożyczki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Dostałem, ale musiałem dostarczyć trochę "papierków".

   Usuń
  2. A jakie to papierki?

   Usuń
 49. Wlasnie bede podpisywac te umowe w bankowoscio internetowej, ale w umowie nie ma slowa o tej promocji, tak ma byc? Konsultantka na infolinii potwierdzila, ze to bedzie ta promocja, w umowie mam oprocentowanie pozyczki 0%, wiec niby wszystko sie zgadza. Czy promocja jest opisana jedynie w regulaminie, a w umowie moze nie byc o niej zadnej wzmianki? Jak wobec tego zaakceptowac regulamin promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W umowie nie ma. Wysłany formularz = akceptacja regulaminu.

   Usuń
 50. Mozna złożyć wniosek w oddziale ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z kartą kredytową jednocześnie. Nie opłaca się.

   Usuń
 51. Nie polecam. Jutro 3 raz musze jechac do banku w slrawie weryfikacji z tata. A myslalam ze to bedzie zalatwione w 1 dzien😒

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wysłałem formularz i u mnie wszystko przez telefon. Max. 15 min. Bez wizyty w placówce.

   Usuń
  2. u mnie wszytsko trwałao 30 min, otwarcie konta i kredyt.

   Usuń
 52. Ile macie do spłaty? 3000 czy 2750?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do spłaty jest 3000 zł. Dopiero jak spłacisz wszystko, bank przeleje te obiecane 250 zł.
   Nie ma niczego za darmo - tak jak niektórzy by chcieli. Najlepiej wziąć taką zupełnie nieoprocentowaną pożyczkę na rok czasu i już na sam początek dostać jeszcze za to nagrodę! A niby to za jaką zasługę lub należność?

   Usuń
  2. Tak samo jak w promocjach kont. Jak jest warunek "wykonaj po 1 transakcji przez 3 miesiące" = dostaniesz premię to nie należy rozumieć, że premia od razu czeka na koncie po otwarciu a później wystarczy zrobić 3 transakcje za jednym zamachem. W pożyczce raty należy spłacać a po ich spłacie będzie bonus (=12 rata)

   Usuń
 53. czy u Was też jest często problem z logowaniem na stronę banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez problemów. Przynajmniej teraz. A może w weekend mieli jakieś prace?

   Usuń
 54. Czy po otrzymaniu tego kredytu - można zamknąć konto i zachować warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto trzeba posiadać cały czas. Tak to rozumiem.

   Usuń
  2. Czy ktoś się jeszcze wypowie w tym temacie?

   Usuń
  3. Trzeba posiadać konto. Regulamin:
   "3) Uczestnik promocji otrzyma Bonus pod warunkiem, że:
   (...)
   b) nie wypowie umowy Konta do dnia wypłaty Bonusu"

   Usuń
 55. Trzeba pamiętać, aby konto było darmowe o wpływie na kwotę min. 1000 zł oraz 1 płatności kartą.

  OdpowiedzUsuń
 56. A co w przypadku jeśli założyłem konto w CA i zaraz po tym wziąłem pożyczkę 3000?
  Jeśli spełnie warunki z promocji na konto (w regulaminie nie ma wykluczenia że nie mogę skorzystać z promocji na pożyczkę) - czy otrzymam premię za założenie konta?
  Dodatkowo dostałem 3k pożyczki na rok z RRSO 0% zgodnie z umową, ale bez premii w postaci spłaty ostatniej raty (bo w regulaminie jest wykluczenie odnośnie założenia konta w promocji). Tak to działa?

  OdpowiedzUsuń
 57. Promocja świetna. Otworzyłem specjalnie konto w tym celu. Składam wniosek o pożyczkę a tu zonk. TRZEBA UKOŃCZYĆ 21 LAT. Brak jakiejkolwiek wzmianki o tym w regulaminie ale formularz nie chce mnie dalej przepuścić

  OdpowiedzUsuń
 58. Jak wygląda sytuacja w kwestii kredytów pozabankowych? Czy także można oczekiwać korzystnych warunków spłaty?

  OdpowiedzUsuń
 59. Otworzyłem konto wspólne. 250 x2 z pożyczki, 300 za otworzenie konta po 3 miesiącach, za polecenie 50 zł, 162 zł. za konto oszczędnościowe po 4 miesiącach. Razem wyszło ok. 1000 zł. Czy w tych promocjach chodzi o przyciągnięcie nowych klientów, czy jest jakieś drugie dno (płynność banku) i przystąpiłem do "egipskiej budowli":)

  OdpowiedzUsuń
 60. Szanowni pożyczkobiorcy, powiedzcie mi czy rata powinna się sama spłacić z konta czy muszę ręcznie spłacać??? jak to u was wygląda??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wygląda to tak, że nie mam ustawionej automatycznej spłaty, tylko sama spłacam 2-3 dni przed terminem. Pieniądze wtedy schodzą z konta głównego ale nie widać ich w kwocie do spłaty. Dopiero w dniu zapadalności raty widać, że kwota pożyczki się pomniejsza o 250 zł. Można ustawić automatyczną spłatę i pilnować, żeby były środki na koncie ale ta spłata dokonuje się w nocy na ostatnią chwilę i jest nie na moje słabe nerwy.

   Usuń
  2. Zależy co ustaliłeś. Można było wskazać automatyczne spłacanie z konta. Ale jak tego nie zrobiłeś to trzeba samemu spłacać.

   Usuń
 61. dzięki za informacje. właśnie byłem przekonany, że została zrobiona automatyczna spłata, ale w dniu zapadalności kilkakrotnie sprawdzałem czy rata została spłacona i nic.... Więc obawiając się że coś jest nie tak spłaciłem "ręcznie".

  OdpowiedzUsuń
 62. Pierwszy raz nie dopilnowałem warunków i konsekwencje są nie najlepsze...
  Pobrali mi w lutym opłaty za konto i za kartę gdyż nie wykonałem wymaganych czynności w styczniu a tylko przelałem 250 zł na spłatę kredytu. W związku z opłatami nie zauważyłem, że już nie miałem 250 zł na spłatę raty w lutym i naliczyło mi kilka groszy odsetek. Rozumiem, że już nie mam co oczekiwać na spłatę ostatniej raty przez bank? Czy istnieje możliwość spłaty całej kwoty kredytu i zamknięcie konta w takim przypadku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie temat premii spalony. No ale możesz spróbować zrobić tak że dwunastą ratę zostawisz na koncie i a nuż ci nie pobiorą ale sami spłacą. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

   Usuń
 63. Zeszła mi 11-sta rata. No to za miesiąc się okaże czy kredyt ładnie się zamknie.

  OdpowiedzUsuń
 64. rozesłali dziś sms . DO jednego knta, ze spłacą ostatnią ratę, a do drugiego, że sama mam spłacić, bo spłaty nie były zgodne z warunkami promocji. Ma też tak ktoś?
  oczywiście reklamacja już napisana a jutro dzwonię do banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wszystko gra. Poszła 11 rata i koniec.

   Usuń
 65. spłacili ostatnią ratę sami

  OdpowiedzUsuń
 66. Mi też spłacili. Ale płaciłem jak prosili. Czyli bez przelewania dużo za wcześnie i za dużo tyle ile trzeba kilka dni wcześniej żeby nie było żadnych zwątpień że premia się należy. Akurat załapałem się w ostatniej chwili bo jeszcze było otwarcie konta za pomocą smartfona i wpadło wszystko co trzeba..

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...