Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 80 zł za otwarcie konta w Santander Banku w nowej edycji programu "Polecam mój Bank" (+200 zł w dodatkowej promocji)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

1.10.2019

80 zł za otwarcie konta w Santander Banku w nowej edycji programu "Polecam mój Bank" (+200 zł w dodatkowej promocji)

Santander Bank odpalił nową edycję programu poleceń swego konta osobistego.

Program poleceń w Santander Banku
Do wzięcia czekają bonusy po 80 zł (zarówno dla poleconego, jak i polecającego). Nowa odsłona programu to dobra wieść, gdyż uczestnictwo w niej można połączyć z ciągle jeszcze dostępną promocją, w której do wzięcia czeka bonus 150 zł i bon 50 zł do Biedronki. Robi się więc już kumulacja na zyski w wysokości co najmniej 280 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Program "Polecam mój Bank - edycja V"


Dla kogo promocja? Jak to bywa w programach poleceń, wyróżnić należy dwie grupy uczestników: osoby polecane (które dopiero konto założą) i polecające (które konto posiadają).

By - jako osoba polecona - uzyskać 80 zł za otwarcie konta z polecenia, wystarczy nie posiadać konta osobistego (PLN) w Santander Banku co najmniej od 1.10.2018 r. Co ciekawe, to fakt, że osobą poleconą może być nawet osoba małoletnia, ale pod warunkiem ukończenia 13. roku życia (w tym przypadku bank wymaga jednak wizyty w placówce banku wraz z rodzicem/opiekunem dziecka).

Z kolei osobą polecającą może być wyłącznie pełnoletni klient banku, który posiada konto osobiste (PLN) w Santander Banku (do spełnienia jest jeszcze kilka innych kryteriów, ale o nich piszę nieco niżej).

Zasady promocji. By założyć konto w Santander Banku z premią 80 zł na start (jako osoba polecona):
 • najpóźniej do 31.01.2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej; we wniosku podaj kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022 ); (w tym miejscu nie linkuję do wniosku, gdyż niżej znajdziesz instrukcję jak złożyć wniosek w innej promocji z jednoczesną możliwości wpisania kodu, by zyskać jeszcze więcej!); 
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na: 
  • otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną,
  • elektroniczną formę przekazywania korespondencji (tzw. EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu) oraz 
  • na ujawnienie tajemnicy bankowej (wyłącznie w zakresie poinformowania przez bank osoby polecającej, że warunki do wypłaty premii zostały spełnione przez osobę poleconą); 
 • we wniosku o konto podaj adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego do kontaktu; 
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarciu konta (ale jeśli udział w promocji weźmiesz pod koniec jej dostępności, to pamiętaj, że te warunki spełnić trzeba maksymalnie do 29.02.2020 r.) spełnij poniższe warunki: 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) albo za pomocą BLIKa (w Internecie) na sumę min. 300 zł.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz od banku premię w wysokości 80 zł (taką samą otrzyma osoba, której kod polecenia wykorzystasz podczas składania wniosku o konto). Wypłata bonusów (dla poleconego i polecającego) ma nastąpić do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków przez osobę otwierającą konto z polecenia. 

Jak polecać? Opcjonalnie (to już dla chętnych), możesz też zyskać na polecaniu konta. By polecać zarejestruj się w programie "Polecam mój Bank" (w bankowości internetowej: Oferta Banku => Polecam bank), dzięki czemu uzyskasz kod polecenia. 

By stać się osobą polecającą niezbędne jest posiadanie konta osobistego w Santander Banku wraz z dostępem do bankowości internetowej, wyrażenie zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz na EKK, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku. Trzeba przy tym też podać bankowi swój adres mailowy i telefon komórkowy. 

Premię za polecenie (80 zł) otrzymasz, jeśli osoba polecona spełni wszystkie warunki uzyskania premii 80 zł (za otwarcie konta z wykorzystaniem kodu polecenia). W odróżnieniu od poprzednich edycji programu poleceń, tym razem Santander Bank wprowadził limit bonusów. Osoba polecająca może zyskać maksymalnie 800 zł w danej edycji (co przekłada się na wynagrodzenie za maksymalnie 10 skutecznych poleceń). Do momentu wypłaty premii nie zamykaj konta.

Dodatkowe 200 zł we wkrótce kończącej się promocji


Fakt możliwości zgarnięcia bonusu 80 zł za otwarcie konta z polecenia możesz wykorzystać w promocji "Konto Jakie Chcę z Bonusem - edycja II", w której do wzięcia czeka bonus pieniężny 150 zł oraz bon o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka. Łącznie robi się więc już min. 280 zł zysku (piszę "minimum", gdyż przewidziane są jeszcze zwroty za płatności i premia do 150 zł za wpływy). Dodatkowe 200 zł można zdobyć jeszcze do 21.10. Kliknij i sprawdź szczegóły kumulacji promocji konta w Santander Banku.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

18 komentarzy:

 1. W aplikacji też można jakoś przystąpić do bycia polecającym? Jeśli tak to gdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po rozwinięciu menu powinna być odpowiednia opcja (gdzieś na samym końcu).

   Usuń
 2. Witam ,Mr Złotówa czy mógłbym podać tutaj w komentarzu swój kod polecenia ,byłbym wdzięczny za taką możliwość ,pozdrawiam i czekam na odpowiedź ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam! Dziękuję za pytanie (bo to zdarz się rzadko). Zgodnie z Zasadami komentowania, nie publikuję komentarzy zawierających kody polecenia, namiary kontaktowe itd. Wprowadziłoby to duże zamieszanie i problem w dyskusji pomiędzy Czytelnikami.

   Usuń
 3. Czy transakcje na Rev.... zalicza bank do kwoty 300 zł na potrzeby programu "Polecam mój Bank" ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli jak założę konto w październiku, to tę 300 złotych muszę zapłacić kartą dopiero w listopadzie? Czy do końca października?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności na sumę min. 300 zł można wykonać "do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarciu konta", więc możesz płacić już w październiku, jak i w listopadzie. To się zsumuje.

   Usuń
 5. wykonałam płatność na 300 zł ostatniego dnia miesiąca a zaksięgowano kwotę już pierwszego dnia kolejnego miesiąca . Na wyciągu mam datę płatności 31 a zaksięgowanie 01. Czy dostanę bonus 80 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) To chyba nie masz na myśli tej edycji?
   2) W tej edycji w regulaminie zapisano "Polecony zapłaci minimum 300 zł za zakupy Kartą debetową albo Kartą mobilną debetową (...), do końca miesiąca następującego po miesiącu (...)". Płaciłaś 31., a nie 1. więc powinno być git. Skąd możesz wiedzieć kiedy bank sobie to zaksięguje.

   Usuń
 6. Kojarzycie w jakich sklepach internetowych można płacić kartą, ale bez pośrednictwa PayU itp.? Tak żeby te płatności nie były wykluczone w ramach różnych promocji gdzie do spełnienia warunków wymagana jest konkretna kwota do zapłacenia kartą miesięcznie.
  Na allegro np. jak się zapamięta kartę to w procesie płacenia nią niby nie ma żadnego przekierowania do PayU itd, ale jak się sprawdzi w historii płatności w banku to już jest "płatność kartą via PayU" :/
  Są w ogóle takie miejsca w necie gdzie się płaci kartą bez pośrednictwa PayU itp.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jakie to ma znaczenie przy tej promocji? Nie ma wykluczeń.

   Usuń
  2. Tu może akurat nie, ale też kojarzę, że większość promocji gdzie jest do wydania konkretna kwota, wyklucza płatności kartą przez pośredników typu PayU, Przelewy24, DotPay.
   I szczerze mówiąc nie kojarzę, gdzie w internecie można płacić "bezpośrednio" kartą, bez udziału w/w.

   Usuń
 7. Czy trzeba zanieść do Banku dowód osobisty ? bo kurierowi nie dałem xero , a mija już dwa tygodnie od kiedy mam umowę i cisza ani nie mam loginu do Bankowości internetowej ani nic

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dołączyłeś skan? Czy też nie?

   Usuń
 8. Te minimum 300 zł . , to ma być wydane jedną transakcją czy wystarczy np. 100 + 100 + 100 np. ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być suma wielu transakcji na mniejsze kwoty. Ważne by łącznie uzbierało się min. 300 zł.

   Usuń
 9. Trzy osoby otworzyły konto wpisując mój kod polecenia z czego pieniądze dostałem tylko za jedną. Te osoby dostały po 80zl za bycie poleconym i bony do biedronki. Złożyłem reklamacje i odpisali mi,że 2 osoby nie wyraziły zgód marketingowychi itp. I moje pytanie: jak mogły dostać jakiekolwiek pieniądze skoro tych zgód podobno nie wyrazily a były wymagane,żeby móc wziąć udział w promocji??? Proszę o odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak osoba polecona otrzymała premie to nie ma innej opcji by polecający też dostał. A skoro ty premię dostałeś raz to też spełniasz warunki. Odwołaj się.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...