Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 150 zł za mBiznes konto Standard w mBanku

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

15.10.2019

Premia 150 zł za mBiznes konto Standard w mBanku

Po pewnej przerwie powraca promocja konta dla przedsiębiorców w mBanku.

Premia 150 zł za mBiznes konto Standard w mBanku
Do wzięcia czeka gwarantowana premia 150 zł za spełnienie bardzo prostych warunków. Do tego dochodzi jeszcze długa gwarancja zwolnienia z opłat za konto i kartę.

[Promocja zakończa. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kont firmowych.]

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może przedsiębiorca, który na dzień 30.09.2019 r. nie posiadał jakiegokolwiek aktywnego rachunku firmowego w mBanku dla danego numeru NIP. Okres wykluczenia dla byłych posiadaczy takiego konta jest więc bardzo krótki, bo w praktyce wystarczyło zamknąć konto do 29.09. i teraz już można powrócić i na tym zarobić 150 zł.

Konto objęte promocją założyć zaś mogą przedsiębiorcy, przez których mBank rozumie:
"osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe (...)"

Ponadto w promocji udział mogą brać wyłącznie przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł.

Zasady promocji. By uzyskać premię 150 zł:
 • do 18.11.2019 r. zarejestruj się na stronie promocji i w kolejnym kroku, na tej samej stronie, zawnioskuj o mBiznes konto Standard wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi promocji informacji niezbędnych do zweryfikowania warunków premii (tylko w zakresie niezbędnym do ustalenia czy spełnione zostały warunki wypłaty premii); w ciągu miesiąca od złożenia wniosku zawrzyj umowę o konto; 
 • w ciągu miesiąca od złożenia wniosku zawrzyj z mBankiem umowę o mBiznes konto Standard;
 • w ciągu dwóch miesięcy od otwarcia konta wykonaj min. jedną płatność kartą lub przelew (z wyłączeniem przelewów wewnętrznych - przelew musi więc być wykonany na konto w innym banku, niż mBank); 
 • gdy organizator promocji powiadomi Cię mailowo o przyznaniu premii (ma to nastąpić najpóźniej do 31.03.2020 r.), w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania maila, uzupełnij dane niezbędne do wypłaty premii (na stronie promocji podać będzie należało numer rachunku konta założonego w akcji). 

Wypłata premii 150 zł ma nastąpić w ciągu 14 dni roboczych od przekazania przez organizatora wiadomości o przyznaniu premii. Jako że będzie to przychód uzyskany z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, to pamiętaj o rozliczenie podatku (to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek).

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?


Zakładając konto w powyższej promocji, jednocześnie załapiesz się na promocję banku dotyczącą zwolnienia z większości opłat (jedyne o czym musisz pamiętać to, by umowę o konto zawrzeć najpóźniej do 4.12.2019 r.). I tak mBank na okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy gwarantuje:
"1) prowadzenie rachunku za 0 zł na okres 24 miesięcy (...). 
2) nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) miesięcznie (...). 
3) 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową, w tym kartę Visa Foto Business oraz brak miesięcznej opłaty za wizerunek karty Visa Foto Business, (...). 
4) 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski (...). 
5) 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronet na terenie Polski (...)."

I są to warunki z regulaminu promocji, który w takim przypadku bierze górę nad taryfą prowizji i opłat. Zatem gdyby w ciągu dwóch najbliższych lat cennik w wyżej wymienionym zakresie się zmienił, to i tak dla Ciebie obowiązywać będą zacytowane, preferencyjne warunki ze zwolnieniem z opłat.

Otwarcie konta w mBanku. We wniosku o konto wskazać możesz sposób zawarcia umowy z bankiem. Do wyboru jest kurier lub placówka banku. W tym drugim przypadku, by mieć pewność udziału w promocji, dopilnuj tego, by w placówce została zawarta umowa do wniosku, który został już złożony (najprościej będzie zapisać sobie i podać doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości potwierdzającej złożenie wniosku). Bo tylko tak złożone wnioski (na stronie promocji) kwalifikują do uzyskania premii 150 zł.

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Czyli jak mam tylko eKonto to mimo tego mogę założyć mBiznes konto standard z premią?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jak najbardziej możesz wziąć udział. Pamiętaj jednak o złożeniu wniosku w opisywany wyżej sposób (na stronie promocji), a nie w inny (np. nie przez bankowość internetową). Bo tylko tak złożone wnioski kwalifikują uzyskania premii 150 zł.

   Usuń
 2. Ta promocja już zakończona? Był jakis limit osób? Pytam, bo jest u Ciebie mr Złotówa zaznaczone jako zakończona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualna (brak limitu). Taki chochlik w oznaczeniu. Już poprawione. Dzięki za czujność.

   Usuń
 3. Pięknie. 4 raz konto firmowe w mbanku. Ja to po prostu uwielbiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. po jakim czasie moge zamknąć konto? Bezpośrednio po wypłaceniu premii?

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam eKonto w mBanku, złożyłam wniosek przez stronę promocji ale w pewnym momencie pojawiło się pytanie o to czy jestem klientem banku. Po kliknięciu w "tak" pojawiły się dane do zalogowania w mBanku i resztę danych podawałam już po zalogowaniu się. Rozumiem, że kwalifikuję się do uzyskania premii 150 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W normalnym wniosku jest akceptowany regulamin promocji. Jak tam też był to okey.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...