Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Money mania 20: premia 150 zł za Konto Jakie Chcę dla Młodych (18-26 l.) + do 80 zł na start + do 450 zł (w pozostałych promocjach)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

17.10.2019

Money mania 20: premia 150 zł za Konto Jakie Chcę dla Młodych (18-26 l.) + do 80 zł na start + do 450 zł (w pozostałych promocjach)

Wystartowała nowa, już 20. edycja Money manii. Tym razem z kontem w Santander Banku w roli głównej.

Money mania 20: premia 150 zł za konto dla młodych w Santander Banku
Z propozycji skorzystać mogą jednak wyłącznie osoby młode (w przedziale wiekowym od 18. do 26. roku życia). W ramach promocji do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna. Ale bonusów jest jeszcze więcej!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe w Santander Banku.]

Zakładając Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Banku w ramach Money manii 20, jednocześnie można załapać się na 4 promocje. To nowa Money mania (z premią 150 zł), program poleceń (z bonusem 80 zł dla otwierających konto), a także akcja, w której bank premiuje zapewnienie wpływów na konto (zgarnąć można do 150 zł). Do tego wszystkiego dochodzą zwroty za płatności z konta (do 300 zł rocznie). Poniżej znajdziesz prześwietlenie każdej z tych okazji do bankobrania.

Money mania 20: premia 150 zł za konto


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba w przedziale wiekowym od 18 do 26 roku życia, posiadająca polskie obywatelstwo, która nie jest, ani po 7.10.2018 r. nie była posiadaczem (ani współposiadaczem) konta osobistego w PLN w Santander Banku.

Posiadanie innych produktów (np. konta oszczędnościowego, karty kredytowej czy konta firmowego) w Santander Banku nie wyklucza z udziału w niniejszej okazji do bankobrania.

Nagroda. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 150 zł, która wpłynie na konto osobiste (środki te będzie można więc wypłacić, przelać lub wydać według własnego uznania).

Zasady promocji. By wziąć udział w Money manii 20 i zgarnąć premię 150 zł:
 • do 19.11.2019 r.:
  • klikając w link otrzymany na adres mailowy podany podczas rejestracji, potwierdź swój udział w akcji i przejdź (na stronie promocji) do złożenia wniosku o Konto Jakie Chcę dla młodych wraz z wydawaną do niego kartą; 
  • wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (wyłącznie jednak w zakresie niezbędnym do zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody); 
  • we wniosku podaj ten sam adres mailowy, co użyty przy rejestracji na stronie Money manii); uwaga: mail z linkiem potwierdzającym rejestrację często wpada do spamu (koniecznie sprawdź ten folder w swojej poczcie!);
  • wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku, dla celów marketingu banku, w tym drogą elektroniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej (i nie odwołuj ich w czasie promocji);
 • do 30.11.2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
 • do 31.12.2019 r.:
  • podpisz porozumienie EKK (tj. zgodę na otrzymywanie wyciągów poprzez elektroniczne kanały kontaktu) - można to zrobić po zalogowaniu do bankowości internetowej (Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji);
  • zapewnij wpływ na konto min. 200 zł (musi być to przelew spoza Santander Banku) oraz 
  • wykonaj min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę;
 • do 14.01.2020 r. na stronie promocji uzupełnij numer swego konta założonego w promocji.

O przyznaniu premii organizator powiadomi Cię mailowo do 31.01.2020 r., a wypłata 150 zł ma nastąpić do 14.02.2020 r. Do tego też czasu należy posiadać aktywne konto założone w promocji.


Premia pieniężna 80 zł za otwarcie konta z polecenia 


W tej promocji okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santander Banku (wcześniej BZ WBK) jest nawet nieco (bo o zaledwie tydzień) dłuższy niż w promocji z premią 150 zł, bo bank liczy go od 1.10.2018 r.

By zgarnąć dodatkowe 80 zł
 • we wniosku o Konto Jakie Chcę (czyli tym już objętym promocją z premią 150 zł) wpisz kod polecenia od obecnego posiadacza konta osobistego w Santander Banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz podać mój sprawdzony kod: 1000279022
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku; 
 • do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) albo za pomocą BLIKa (w Internecie) na sumę min. 300 zł - do tej sumy wliczy się już transakcja wykonana na potrzeby promocji z premią 150 zł.

Premię pieniężną w wysokości 80 zł za otwarcie konta z polecenia otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Premia do 150 zł za wpływy na konto 


Zakładając konto Money manii (z premią 150 zł) i z premią 80 zł za otwarcie z polecenia, możesz również skorzystać z promocji z premią do 150 zł za zapewnienie wpływów wynagrodzenia (lub innych świadczeń) na konto w Santander Banku.

Opis edycji promocji dostępnej do 31.10.2019 r. znajdziesz tutaj.

Prześwietlenie nowej edycji promocji z premią do 150 zł za wpływy na konto w Santander Banku znajdziesz tutaj.

Zwroty za płatności z Konta Jakie Chcę 


Oprócz wyżej wymienionych bonusów pieniężnych, osoby posiadające Konto Jakie Chcę w Santander Banku korzystać mogą też ze zwrotu 1% wartości rachunków i faktur za media (gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z tegoż konta (zwykłym przelewem, zleceniem stałym lub za pomocą polecenia zapłaty).

Miesięcznie można w ten sposób uzyskać do 25 zł (choć wyciśnięcie maksimum jest bez wątpienia dość ciężkie, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo; aczkolwiek pewnie i jest to w zasięgu niektórych - np. tych, którzy ogrzewają dom na gaz lub prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty).

Rocznie w ramach zwrotów uzyskać można do 300 zł. By otrzymywać zwroty, niezbędne jest zgłoszenie do banku rachunków/faktur, za które będziesz dokonywać płatności - tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot (można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej).

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Banku? 


Główne cechy konta zakładanego w promocji Money mania 20 dla osób do 26. roku życia wyglądają następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN i za przelewy natychmiastowe (!) zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej;  
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Visa lub Mastercard - do wyboru jeden z poniższych wariantów: 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty lub 
  • 3 zł bez warunków (tę opłatę bank ustawia jako domyślną, więc po otwarciu konta, najlepiej czym prędzej zalogować się do bankowości internetowej i zmienić tryb pobierania opłaty na wariant powyższy - zmiana wysokości opłaty miesięcznej za obsługę karty następuje od pierwszego dnia miesiąca, w którym złożono dyspozycję); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z wszystkich bankomatów w Polsce.

Do udziału w Money manii z premią 150 zł (i jednocześnie do udziału w pozostałych promocjach) kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera - już we wniosku możesz wskazać adres wyłącznie na potrzeby kuriera (a więc inny niż zamieszkania lub korespondencyjny) - wtedy dokumenty do podpisu kurier może przywieźć tam, gdzie pracujesz lub na uczelnię. Po 2-3 dniach bank powiadomi Cię mailem i SMSem o aktywacji konta, a listownie wyśle kartę wydawaną do konta.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

18 komentarzy:

 1. Czy konto można założyć tylko za pomocą kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. We wniosku objętym promocją, na samym jego początku jedyną opcją zawarcia umowy jest opcja "za pośrednictwem kuriera".

   Usuń
 2. po zarejestrowaniu dostałem @ z linkiem do aktywacji. Po jego kliknięciu wyskakuje okno ponownego logowania/ rejestracji z informacją na czerwono, że proces rejestracji nie udał się, ponieważ wystąpił błąd. Powtórzone 2x. Jakaś rada?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt podobnej sytuacji nie zgłaszał. To być może jakiś problem techniczny. Sugerowałbym zgłosić to do organizatora: moneymania@totalmoney.pl

   Usuń
  2. U mnie ta sama sytuacja . Pisałam wiadomość do organizatora lecz brak odzewu...

   Usuń
 3. czy Premia do 150 zł za wpływy na konto jest jeszcze aktualna czy już nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jest nowa edycja promocji z premią do 150 zł za wpływy. Opisuję ją tutaj.

   Usuń
 4. Czy aby się załapać i na premię 80 zł za otwarcie konta i 150 zł w ramach Money manii wystarczy wykonać płatności kartą na sumę 300 zł, tak? Czy ten wpływ 200 zł o którym mowa przy Money manii może być to przelew z mojego rachunku prowadzonego w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności na sumę 300 zł jednocześnie spełnią warunek promocji z premią 80 zł, jak i 150 zł od Money manii. Wpływ może być z własnego konta w innym banku.

   Usuń
 5. Witam. Składanie wniosków w moneymanii zostało skrócone do 13.11 (zamiast planowanego 16.11) jak podaje inny portal.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy wynagrodzenie może być przelane przez inną osobę fizyczną np. Koleżankę czy partnera? Będzie ono traktowane jako spełnienie warunków promocji?

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam, gdzie, w jakiej aplikacji(stronie) należy uzupełnić numer konta do 14.01?

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam, czy ktoś już dostał informacje o przyznaniu premii ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunki spełnione, numer konta uzupełniony ale u mnie jeszcze cisza.

   Usuń
 9. otrzymał już ktoś 150 zł na konto?

  OdpowiedzUsuń
 10. U mnie cisza ani maila ani kasy.To samo co było w moneymanii 19-totalna olewka.

  OdpowiedzUsuń
 11. JORG P czy dostałeś już pieniądze, bo pomimo spełnienia warunków nadal nic nie mam.
  Ktoś ma podobną sytuację?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...