Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Moneyback 10%, lokata 4%, 80 zł do wykorzystania na empik.com lub zalando.pl albo 4 bilety do kina w programie "Lubię to polecam!" w Banku Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

4.10.2019

Moneyback 10%, lokata 4%, 80 zł do wykorzystania na empik.com lub zalando.pl albo 4 bilety do kina w programie "Lubię to polecam!" w Banku Millennium

Wystartowała nowa, już 5. edycja programu poleceń konta osobistego w Banku Millennium.

Program poleceń "Lubię to polecam" w Banku MillenniumProgram "Lubię to polecam" pozwala zgarnąć nagrody zarówno przez nowego (za otwarcie konta), jak i obecnego klienta Banku Millennium (za skuteczne polecenie). A w porównaniu do "standardowych" promocji (znanych w tym banku z premii w wysokości 200 zł), program cechuje się o wiele krótszym okresem wykluczenia dla byłych klientów.

[Promocja zakończona.
Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na wstępie warto przypomnieć, że Bank Millennium bardzo często organizuje alternatywną promocję, w której już od kilku edycji zdobyć można premię 200 zł na start za otwarcie konta osobistego. Do wzięcia jest więc więcej, niż za otwarcie konta z polecenia. Trzeba jednak pamiętać, że warunki uczestnictwa w promocji z premią 200 zł są o wiele bardziej restrykcyjne - bank wyklucza klientów, którzy kiedykolwiek posiadali Konto 360º lub 360º Student założone w promocji (np. z premią czy inną nagrodą na start). A zważywszy na to, że bank utrzymuje te konta w swej ofercie od dobrych kilku lat, to dla niektórych mimo długiego już rozbratu z Millennium, droga do uczestnictwa w promocji jest ciągle zamknięta. Furtkę daje za to program "Lubię to polecam!", bo tutaj warunki uczestnictwa są bardziej liberalne.

Dla kogo program "Lubię to polecam"? W programach poleceń tradycyjnie wyróżnić trzeba dwie grupy uczestników: polecanych i polecających.

Osobą poleconą (która teraz założy konto w Banku Millennium) może być osoba pełnoletnia, która w okresie 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto w programie poleceń nie była stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem Millennium, ani nie miała jakichkolwiek uprawnień do dysponowania kontem w tym banku (wyklucza się więc posiadaczy i współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów i kuratorów posiadacza rachunku). Wykluczenie rozciąga się też na użytkowników karty przedpłaconej, dodatkowej karty kredytowej, poręczycieli kredytów oraz posiadaczy jednostek uczestnictwa Millennium TFI.

Na nagrodę za otwarcie konta z polecenia nie załapie się też osoba, która już kiedyś była posiadaczem rachunku otwartego w ramach którejś z poprzednich edycji programu "Lubię to polecam".

Z kolei osoba polecająca to pełnoletni posiadacz konta osobistego (w PLN) w Banku Millennium. By wziąć udział w programie "Lubię to polecam" niezbędne jest jeszcze wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych od banku za pomocą środków porozumiewania na odległość (należy ich nie odwoływać w trakcie trwania promocji) i rejestracja w programie (ale o tym za chwilę).

Zasady promocji
. By założyć konto z polecenia i zgarnąć jedną z wybranych przez siebie nagród (jako osoba polecona):
 • złóż wniosek o konto w Banku Millennium, podając kod polecenia od obecnego klienta Banku Millennium - jeśli takiej osoby nie znasz, możesz wykorzystać mój kod: 21696925 
 • zaakceptuj regulamin i zarejestruj się w programie poleceń (stanie się to na etapie składania wniosku, w części "Oświadczenia");
 • wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i utrzymuj je w czasie trwania programu;
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto wykonaj płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na sumę min. 360 zł (transakcje można wykonać w dowolnych w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; wykluczone są jedynie wypłaty gotówki, przelewy, transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwoty transakcji zwrócone). 

Po spełnieniu powyższych warunków bank umożliwi Tobie (i osobie, która Cię poleciła) wybór nagrody. Jest to możliwe w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, na infolinii lub w placówce banku w ciągu 30 dni. Zdecydować się można na jedną z poniższych nagród:
 • zwrot 10% za płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem naliczany od transakcji w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe, począwszy od miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wybrania nagrody; co miesiąc można w ten sposób uzyskać do 30 zł (co łącznie da nawet 90 zł); wypłata moneybacku ma następować do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wykonania płatności (do czasu wypłaty nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto).

  Uczestnik programu "Lubię to polecam" w danej chwili może korzystać tylko z jednej nagrody w postaci moneybacku (jego ponowne uruchomienie możliwe jest dopiero po 10. dniu miesiąca następującego po okresie poprzedniego moneybacku); Zgodnie z regulaminem programu poleceń:
"jako płatność kartą debetową do Konta lub płatność BLIKIEM nie są uwzględniane wypłaty gotówki, przelewy, transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwoty transakcji zwrócone na Konto przed odbiorem premii"
 • 3-miesięczna lokata 4% w skali roku dla kwoty od 500 do 15 000 zł - to... najmniej atrakcyjna nagroda. Dlaczego tak uważam? Wszak 4% wygląda świetnie. Ale jeśli skonfrontować lokatę o takich parametrach chociażby z kontem oszczędnościowym w Banku Millenium (obecnie 2,7% w skali roku do 100 000 zł przez 100 dni) to realny zysk (różnica w odsetkach) po wyborze tej nagrody wyniesie... zaledwie ok. 39,80 zł (przy wpłaceniu maksymalnej możliwej kwoty). Posiadając więc takie środki (a już tym bardziej mniejszą kwotę) lepiej wpłacić je na wspomniane konto oszczędnościowe i uzyskać odsetki na nim, a wybrać inną nagrodę;
 • bon o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie Empik.com (na zakup towarów oznaczonych "sprzedaje empik.com") - bon ma być ważny przez okres co najmniej 60 dni; 
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie Zalando.pl - nagrodę można wykorzystać bez ograniczeń czasowych;
 • 4 kody wymienialne na bilety do sieci kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D) - kody można zrealizować przez okres min. 60 dni; nagroda zostanie udostępniona elektronicznie w bankowości internetowej oraz przesyłana SMSem w ciągu 7 dni od wyboru.

Pamiętaj też, że:
"Nagroda przysługuje, o ile w momencie dokonywania wyboru nagrody, konto otwarte przez Zaproszonego nie zostało zamknięte lub nie znajduje się w okresie wypowiedzenia"

Jak zostać osobą polecającą? Jeśli masz już konto w Banku Millennium, zarejestruj się w programie "Lubię to polecam" (możliwe jest to w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, na infolinii albo w placówkach Millennium). W ten sposób uzyskasz 8-cyfrowy kod polecenia, który trzeba podać osobie polecanej. Jeżeli ta osoba wykorzysta Twój kod podczas składania wniosku i spełni swe warunki uzyskania swej nagrody za otwarcie konta z polecenia, to wtedy również Ty otrzymasz możliwość wyboru nagrody. 

Promocja ma być dostępna do 3.04.2020 r. - w tym czasie będzie możliwa rejestracja w programie. To też ostateczny termin na zawarcie umowy o konto z polecenia.

Ile kosztuje konto osobiste w Banku Millennium?


W promocji można otworzyć Konto 360º lub 360º Student. Propozycja drugiego z nich skierowana jest tylko dla osób w wieku 18-26 lat (i to wiek jest kluczowym kryterium możliwości założenia konta; bank nie sprawdza czy ktoś jest studentem). 

Konto 360º prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł (może to być nawet przelew z Twego konta w innym banku). Zwolni Cię to również z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to do jakiego banku czy instytucji należą te urządzenia). Jeśli dodać, że krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są darmowe, to wychodzi, że wszystko co najważniejsze jest przy tym koncie za 0 zł. 

Jeśli zaś chodzi o Konto 360° Student, to... jest jeszcze prościej. Konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w miesiącu wykonasz jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

Na początku wspomniałem, że Bank Millennium serwuje też promocje z premią pieniężną na start. Te jednak nie łączą się z programem poleceń (zapisy o tym wzajemnym wykluczaniu znaleźć można w regulaminach obydwu akcji).

Jeśli dotąd nie było Ci dane być klientem Banku Millennium i chcesz zgarnąć 200 zł za otwarcie konta, to jest nadzieja, że taka promocja powróci. Jeśli nie chcesz jej przegapić, zapisz się na bezpłatny newsletter za pomocą którego powiadamiam o nowościach:

Przydatne dokumenty:

34 komentarze:

 1. Czyli jeśli miałem konto 360 zamknięte w 2016 to mogę wziąć udział? (przy 200 zł było wykluczenie)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Tutaj okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta jest bardziej liberalny. Jeśli minęło 12 miesięcy od zamknięcia (a konto nie było wtedy założone w programie poleceń; mogło być nawet w innej promocji), to teraz się łapiesz :)

   Usuń
 2. A z mojego punktu widzenia, to lokata na 4% ma największy sens tym większy, im większa liczba osób w rodzinie. Reszta z tych opcji w porównaniu z tym to żart.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepszy moneyback bo daje 2 x 90 zł.

   Usuń
  2. Raczej daje 3x30zł.

   Usuń
 3. w programach millenium typu 100-200 za otwarcie konta to chyba wykluczenie jest dożywotnie czy coś się zmieniło?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio było dożywotnie.

   Usuń
  2. Nie do końca dożywotnio. Chodzi tylko o konto 360. Jak się miało inne konto zamknięte choćby na dzień przed taką promocją to można założyć.

   Usuń
 4. Millenium najwyraźniej chce skutecznie zniechęcić klientów Millenium TFI, mało tego że generują coraz większe straty to ciągle wykluczają tych klientów z kolejnych promocji :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam pytanie Złotówa tak trochę nie w temacie. Jestem klientem Eurobanku, tam mam główne konto, kredyt itp. Ale korzystam regularnie z promocji konta oszczędnościowego na 2,7 %. Wpłacam w i wypłacam środki żeby łapać się na nowe edycje. Zawsze wypłacam środki do Eurobanku ale teraz millenium ich przejął. I tu pytanie. Jak będą wyliczać saldo do nowych środków dla nowych edycji to te konta z eurobanku też się będą liczyć? Żona jest współwłaścicielem konta w Eurobanku i jakbym na jej KO wpłacał to też do salda się będzie liczyć saldo z tego konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie. Chociażby na stronie Eurobanku można znaleźć informację:
   "1 października 2019 r. Euro Bank S.A. połączył się z Bankiem Millennium S.A. W rezultacie, stroną wszystkich umów zawartych przez Euro Bank S.A., staje się Bank Millennium S.A. Zmiany nie mają żadnego wpływu na umowy zawarte z Klientami"

   Klienci Eurobanku już stali się klientami Millennium (choć jeszcze nie doszło do połączenia operacyjnego - dostępy do kont są przez odrębne bankowości). Aczkolwiek niewykluczone, że saldo środków zgromadzonych w Eurobanku może być już brane pod uwagę. W edycji dostępnej do 12.10. być może jeszcze nie (bo dzień badania salda przypadał przez 1.10.), ale od kolejnej edycji już tak może się stać, że będą brane pod uwagę środki z Eurobanku (być może odpowiedź na to da nam regulamin 17. edycji). Jeśli chodzi o przygotowanie się z saldem środków na 12.10. (pod 17. edycję) to osobiście, zapobiegawczo na 12.10. bym środki wypłacił.

   Usuń
  2. Pytałam o to w banku i dostałam taką odpowiedźb "Na chwilę obecną liczą się tylko środki zgromadzone w naszym Banku. Dopiero po pełnym połączeniu banków, czyli gdy już będzie Pani widzieć wszystkie swoje środki z obu banków w naszej aplikacji, będą zapewne brane środki łączne. Dotyczyć to będzie ewentualnie przyszłych promocji, o ile takie się pojawią."

   Usuń
 6. jak wygląda sprawa podatku od nagród?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaczytuję fragment z regulaminu programu: "Z tytułu otrzymanych nagród na Kliencie nie ciąży obowiązek naliczenia i wpłaty zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych. Obowiązki płatnika podatku ciążą na Banku jako wydającym nagrody".

   Usuń
 7. A jak brałem udział w tej edycji promocyjnej
  https://bankobranie.blogspot.com/2016/11/moje-konto-360-w-banku-millennium.html
  Tam byłem polecanym i polecającym, to czy w obecnej dostanę premię ?
  Teraz niby wykluczeni są klienci którzy brali udział w edycji "lubię to polecam" a tamta edycja nie miała takiej nazwy,czy to ma znaczenie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przywołana promocja umożliwiała polecanie, ale były to polecenia tylko w ramach tej akcji specjalnej (nie była to jakaś wcześniejsza odsłona programu "Lubię to polecam"). Zatem droga do udziału w programie "Lubię to polecam" jest otwarta :)

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. Trzeba spróbować, w sumie i tak już miałem tam otworzyć konto bo chyba jako były klient już nie doczekam się promocji na konto, a mam ochotę na ich kk się załapać, którą w sumie co chwile mają w promocji.

   Usuń
 8. Witajcie! Dostałam już potwierdzenie spełnienia warunków promocji i teraz mogę wybrać nagrodę. I tutaj właśnie moje pytanie: możecie proszę podać ścieżkę, gdzie się wklikać, bo coś nie mogę znaleźć :/ Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć, podpowiedzcie proszę, czy po wybraniu moneybacku, od kiedy zaczyna się okres promocyjny? Od razu po wyborze tej opcji (czyli np. od 20 do 19 dnia kolejnego miesiąca), czy dopiero od 1 dnia następnego miesiąca kalendarzowego? Z góry dziękuję za odpowiedź!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wchodzisz w ofertę i tam jest program Lubię to polecam. W jednej z zakładek będzie możliwe wybranie nagrody.

   Usuń
  2. Anonimowy 20 listopada 2019 22:08
   Jeśli może to powiedz jak z doświadczenia jest z tym 10% zwrotem, od razu od wybrania nagrody, czy może jednak od 1 dnia następnego miesiąca.
   Dziś wybrałem nagrodę właśnie ten zwrot za zakupy i zastanawiam się czy już od jutra, czy jednak od 1 kwietnia będą transakcje brały udział w 10% zwrocie. Może Złotówa wybierał tą opcję i wie jak to wygląda w praktyce ?

   Usuń
 10. Dzień dobry, czy wyraża Pan zgodę na wykorzystanie części tekstu do promocji konta we własnym zakresie? Chodzi mi głównie o tekst z nagrodami i o osobie polecającej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W celach prywatnych? Np. wysłanie mailem? Nie widzę przeszkód. Ale na publikacje na innych stronach/blogach itd. nie wyrażam zgody.

   PS. Dziękuję za pytanie, bo niektórzy wykorzystywali bez zgody i musiałem ścigać ;)

   Usuń
 11. Czy te 360 zł. musi wydać osoba polecona i polecająca >? czy tylko osoba polecona ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Do kiedy ta promocja trwa ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Promocja ma być dostępna do 3.04.2020 r."

   Usuń
 13. Przy próbie założenia konta w promocji "Zapraszamy do najbliższego oddziału. Nasz specjalista założy Twoje konto i odpowie na wszystkie pytania.". Regulamin promocji wyklucza oddziały. Sprytne wycięcie bankobiorców, którzy już kiedyś byli klientami banku.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jak długo czekaliście na możliwość wyboru nagrody. Chodzi mi o to że wczoraj podpisałem umowę, jutro 27.02.2020 zrobię płatność na kwotę ok 400 zł i to wystarczy aby spełnić warunki promocji, ale ile bank będzie czekał, 30 dni od podpisania umowy czy szybciej u was to było ? I ewentualnie jak wybiorę 10% zwrot w trakcie miesiąca to od kiedy, za które płatności będzie ten zwrot, już od momentu wyboru czy od następnego miesiąca po wyborze tej nagrody ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po spełnieniu warunków przez osobę poleconą to kwestia 2-3 dni

   Usuń
  2. Faktycznie już następnego dnia od płatności dostałem SMS o tył że spełniłem warunki promocji. Ale expresowo. 🙂

   Usuń
 15. Płatności za zakupy w sklepie internetowym ale opłacone kartą u kuriera będą zaliczane do 10% zwrotu ? Czy są jakieś wykluczenia.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...