Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Świetna promocja powraca: premia 200 zł na start za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności + 3% dla oszczędności

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

17.10.2019

Świetna promocja powraca: premia 200 zł na start za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + zwroty za płatności + 3% dla oszczędności

Promocja najwyraźniej okazała się tak dużym sukcesem, że bank postanowił odpalić jej kolejną edycję.

Premia 200 zł za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku
Do wzięcia ponownie czeka gwarantowana premia pieniężna 200 zł (to rekordowa wartość bonusu na start, jak na ten bank). Ponadto są jeszcze zwroty za płatności oraz nawet 3% dla oszczędzających.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe w Alior Banku.]

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim dowodem osobistym, która nie ma i po dniu 31.08.2018 r. nie miała konta osobistego, walutowego i/lub Karty Kibica Alior Banku.

Udziału w promocji nie może też brać osoba, która złożyła wniosek internetowy o Konto Jakże Osobiste w okresie od 1.04. do 16.10.2019 r. (promocja jest dostępna od 17.10. do 15.11.2019 r. - to czas, w którym można wysłać wnioski, by załapać się na premię 200 zł).

Posiadanie innych produktów (np. konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego czy konta w Kantorze Walutowym Alior Banku) na szczęście nie wyklucza z promocji. Udział w niej wziąć mogą także posiadacze konta w T-Mobile Usługi Bankowe.

Nagroda. W promocji uzyskasz premię pieniężną w wysokości 200 zł, którą bank wypłaci na Twe konto (środki więc wypłacisz, przelejesz lub wydasz na dowolny cel).

Zasady promocji.  By wziąć udział w promocji i zgarnąć gwarantowaną premię pieniężną 200 zł:
 • do 15.11.2019 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę; 
 • przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych trzech miesięcy; kolejność spełniania poniższych warunków jest dowolna): 
  • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie); 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej (dostępnej na urządzenia z systemem Android od wersji 4.4 lub iOS min. 11; wystarczy samo logowanie - bank nie wymaga wykonywania jakichkolwiek transakcji) oraz 
  • zapewnij wpływ min. 1 000 zł (muszą to być przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach, których klient nie jest posiadaczem lub współposiadaczem - jednak nie musi być to wpływ od pracodawcy, bo przelew może Ci zrobić np. ktoś z rodziny; wpływ środków oznacza ich pojawienia się w historii konta - nie trzeba ich utrzymywać przez jakikolwiek określony czas).

I to już tyle! Wypłata premii ma nastąpić do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Do tego czasu nie wypowiadaj umowy o konto, ani o kartę. Warto zauważyć, że w tej promocji odchodzi już obowiązek wyczekiwania maila powiadamiającego o premii i terminu obligującego do uzupełnienia danych do wypłaty. To sam Alior Bank organizuje promocję i wypłaca premię, więc jest prościej i szybciej.
💡 Przykładowo więc: jeśli umowę o konto zawrzesz w październiku, to czas na spełnianie warunków promocji (płatności kartą, logowanie do aplikacji i wpływ) będziesz mieć od listopada do stycznia, a premię otrzymasz najpóźniej do 29.02.2020 r.

Ważna wskazówka. Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, miej na uwadze, że bank nie zaliczy transakcji anulowanych oraz transakcji z niektórymi kodami MCC (czyli kodami przypisywanymi terminalom płatniczym, które mają na celu wskazanie dominującego charakteru działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"1) 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 2) 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 3) 4111, określający m.in. usługi transportowe, 4) 6012, określający instytucje finansowe, 5) 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 6) 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 7) 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, 8) 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne. (pisownia oryginalna). 

Przede wszystkim wykluczone są więc miejsca, w których można by zrobić transakcje bez faktycznego płacenia za zakupy. Swobodnie można za to wykonywać płatności w sklepach, marketach, na stacjach paliw czy w lokalach gastronomicznych.

Konto Jakże Osobiste w Aliorze - prześwietlenie 


Główne cechy konta zakładanego w promocji to: 
 • 0/10 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • na konto w danym miesiącu wpłynie jednorazowo kwota min. 1 500 zł z innego banku (nie zaliczą się przelewy z rachunków dla klientów indywidualnych w Aliorze, T-Mobile Usługi Bankowe oraz w Kantorze Internetowym Alior Banku) lub 
  • gdy posiadacz konta nie ukończył 26 lat; 
I na to warto zwrócić uwagę! Bo choć regulamin promocji wymaga wpływu w wysokości min. 1 000 zł, to jeśli masz ukończone 26 lat, to najlepiej zapewniać od razu wpływ 1500 zł (który jednocześnie zwolni z opłaty, jak i spełni warunki promocji). Jeśli jednak nie masz ukończonych 26 lat, to o wpływie 1000 zł pamiętaj (na potrzeby promocji przez 3 miesiące), ale później konto będziesz mieć darmowe, nawet jeśli żadnych wpływów nie będzie.
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 300 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł za każdą wypłatę gotówki w innych bankomatach (w tym sieci Euronet). 

Po złożeniu internetowego wniosku o konto (a wyłącznie tak złożone wnioski kwalifikują do promocji z premią 200 zł; konta z premią nie założysz w placówkach banku) umowę o konto zawrzesz za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku (ważne przy tym, by dane wprowadzone przez Ciebie we wniosku zgadzały się z tymi, które pojawią się przy przelewie), za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy z konsultantem banku. Jeśli wybierzesz pierwszą z tych metod (czyli przelew weryfikacyjny, a z jakiś przyczyn otwarcie konta nie dojdzie do skutku, to przy kolejnej próbie nie warto wybierać tej samej metody, ale inną (np. kuriera).

I tylko tyle wystarczy wiedzieć - na tym etapie możesz skończyć zapoznanie się z niniejszym wpisem, jeśli chcesz się skupić wyłącznie na zdobyciu premii 200 zł. Z Kontem Jakże Osobistym zyskać można jednak jeszcze więcej, gdyż elementem składowym podstawowej oferty tego konta są tzw. korzyści. A dalej pisze jeszcze o propozycjach dla oszczędzających.


Jak zyskać jeszcze więcej?


Korzyści to dodatkowe funkcjonalności, które możesz włączać i wyłączać (według własnego uznania). Do wyboru Alior Bank daje:
1) Bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce 
2) Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym 
3) Bezpłatne bankomaty za granicą 
4) Limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni 
5) Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem 
6) Ubezpieczenie w podróży za granicą 
7) Pomoc w nagłych wypadkach - pakiet assistance 
8) Pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych 
9) Pakiet bezpłatnych powiadomień 
10) Płatności kartą bez kosztów przewalutowania 

Dwie (samodzielnie wybrane) korzyści można posiadać za 0 zł. Korzystanie z każdej kolejnej to koszt 3,50 zł miesięcznie. Z punktu widzenia osób biorących udział w promocjach bankowych czy oszczędzających, najlepszym wyborem wydaje się włączenie zwrotów za płatności zbliżeniowe oraz podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (dla zainteresowanych omówienie pozostałych korzyści, jakie daje konto Alior Banku zamieściłem tutaj). 

Zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem uzyskiwać można za transakcje wykonywane w sklepach stacjonarnych za pomocą Android Pay, Apple Pay lub HCE (czyli zbliżeniowo aplikacją banku) oraz BLIKiem (czyli z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu).

Bank wypłaca równowartość 1% od takich transakcji, a miesięcznie można zyskać do 20 zł (co w rok da nawet 240 zł). Pamiętaj jednak, że i tu obowiązuje wykluczenie niektórych kodów MCC (o których wspominałem już wyżej, przy okazji opisu warunków promocji z premią 200 zł na start).

Dobra wiadomość jest taka, że płatności Google czy Apple Pay zaliczają się do obrotu wymaganego do zwolnienia z opłaty za kartę. Zatem jednocześnie można zapewnić sobie darmową kartę, a do tego otrzymywać zwroty.

Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Obecnie oferowana stawka 3% w skali roku gwarantowana jest dla kwoty do 20 000 zł i ma obowiązywać do 15.01.2020 r. (dość krótko, ale pozostaje nadzieja, że bank ją przedłuży, co czynił już kilkukrotnie). 

Szczegółowe zasady oprocentowania znaleźć można w tabeli oprocentowania: 
Konto oszczędnościowe 3% w Alior Banku

💡 Jak włączyć korzyść w Koncie Jakże Osobistym w Alior Banku? Na głównej stronie bankowości (po zalogowaniu) kliknij w Konto Jakże Osobiste. Ukaże Ci się historia rachunku, a obok zakładki (Karty, Wyciągi i opłaty, Szczegóły). Ostatnia z nich to 'Korzyści'. Wejdź w tę zakładkę i włącz wybraną przez siebie 'korzyść'.

A 3% w Alior Banku uzyskać można nie tylko na koncie oszczędnościowym, ale także na powitalnej lokacie 100-dniowej. Założyć ją mogą tylko nowi klienci banku (którzy dotąd nie mieli założonej kartoteki w Aliorze; czyli jest to warunek o wiele bardziej wyśrubowany niż w przypadku promocji z premią 200 zł)). Lokatę założyć można wyłącznie w oddziałach banku (i jego placówkach partnerskich), a da się to zrobić tylko w ciągu 14 dni od otwarcia konta. Na lokatę wpłacić można do 50 000 zł.
💡 We wniosku o Konto Jakże Osobiste z premią 200 zł znajdziesz też opcję umożliwiającą otwarcie Konta Mocno Oszczędnościowego (z oprocentowaniem do 2,6% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł). To inny rachunek niż konto oszczędnościowe, na którym można uzyskać 3% w skali roku (o czym pisałem wyżej). Opis tej propozycji banku znajdziesz tutaj.

Przydatne dokumenty:

112 komentarzy:

 1. Jakieś zgody na marketing są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiego wymogu w regulaminie. Zgody są dobrowolne.

   Usuń
 2. Czy te 3 płatności miesięcznie to mogą być zwykłą kartą czy muszą być telefonem też?

  OdpowiedzUsuń
 3. Złożyłem wniosek w poprzedniej promocji, jednak przez brak kontaktu z kurierem nie podpisałem umowy. Mogę złożyć ponownie wniosek teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież jeszcze jest czas na podpisanie umowy z tamtej edycji. Zadzwoń do banku i zgłoś żeby jeszcze raz wysłali kuriera.

   Usuń
 4. Czyli jak złożyłam wniosek a bank w ogóle się nie odezwał to jestem zdyskwalifikowana? :-(

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy konto w T-Mobile Usługi Bankowe na pewno nie wyklucza? Też to obsługuje Alior.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno. Jest nawet o tym w regulaminie (§ 3 ust. 3).

   Usuń
 6. Mam pytanie odnośnie punktów Priceless Specials.
  15 października otrzymałem 6800 pkt, które planuję wykorzystać na voucher 100 zł do RTV Euro Agd. Jak rozumiem, punkty są ważne przez okres 30 dni. Jeśli wymienię punkty na voucher dajmy na to 14 listopada to czy voucher muszę zrealizować od razu czy jest jakiś termin na to ? Bo liczę na promocje przy okazji Black Friday 29 listopada ;)
  Dlatego chciałbym się doradzić czy warto czekać, czy lepiej niezwłocznie już wymienić punkty na voucher i iść do sklepu.
  Z góry dzięki za pomysły :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się pod pytanie. Też mnie to ciekawi. A co do punktów to na pewno są ważne miesiąc? Jak wejdę na swoje punkty to pisze że ważność punktów do luty 2020.

   Usuń
  2. W tegulaminie promocji jest napisane, że punkty są ważne przez 30 dni. Ja się tego trzymam i punkty wymieniłem, nie chciałem ryzykować, że po tym terminie wygasną. Jeśli chodzi o euro agd trudno cokolwiek powiedzieć brak jakichkolwiek informacji na stronie ps. W przypadku empiku bony które już otrymałem mają ważność niecałe 8 miesięcy. Vouchery wraz z datą ważności otrymałem smsem.

   Usuń
 7. Odnośnie
  Udziału w promocji nie może też brać osoba, która złożyła wniosek internetowy o Konto Jakże Osobiste w okresie od 1.04. do 16.10.2019 r. Próbowałem złożyć wniosek 2 dni przed końcem poprzedniej edycji, otrzymałem informację, że z powodów technicznych został odrzucony. Sugerowano kontakt telefoniczny, nie zadzwoniłem. Czy mogę skutecznie uczestniczyć w tej edycji?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytajcie dokładnie i dla każdego podmiotu oddzielnie warunki skorzystania z voucher'òw Pricelles Specials (np Wojas honoruje tylko dla art. nieprzecenonych)

  OdpowiedzUsuń
 9. "dotąd nie mieli założonej kartoteki w Aliorze". Chodzi mi o lokatę 100-dniową. Co przez to rozumieć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o klientów którzy już kiedykolwiek cokolwiek posiadali w Alior Banku.

   Usuń
  2. Albo w bankach przejętych (BPH i Meritum) też.

   Usuń
 10. Powtórzę, kilkakrotnie już zadane pytanie, czy jeśli był złożony wniosek ale został odrzucony przez bank to można brać udział w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wniosek został odrzucony z powodu decyzji banku (czy z jakiiejkolwiek innej przyczyny leżącej po stronie banku) to wydaje się, że droga do złożenia nowego wniosku (objętego promocją) powinna być otwarta. Przy tym wykluczeniu bank zapewne miał na myśli tylko takie przypadki, gdy ktoś złożył wniosek, ale zaniechał zawarcia umowy. To jednak moja (optymistyczna) interpretacja. Niewiążąca. Wysłałem zapytanie do banku w tej sprawie - jeśli dostanę odpowiedź, to z nią tutaj powrócę.

   Usuń
  2. Dostałem odpowiedź: "Wykluczenie to dotyczy wszystkich wniosków złożonych do Banku".

   Zatem wychodzi na to, że jeśli np. w obecnej edycji czyiś wniosek zostanie odrzucony (z jakiejkolwiek przyczyny), to warto składać kolejny i do skutku spróbować otworzyć konto, bo w kolejnej edycji (jeśli warunki zostaną utrzymane) to taki złożony wcześniej wniosek może niestety eliminować z udziału :(

   Usuń
 11. ja dzowniłem na infolinię bo mi też odrzucało wniosek, a to dlatego że kiedyś miałem konto w przejętym potem Meritum Banku, ale uzyskałem informację że normalnie składamy wniosek z promocji, zamawiamy kontakt telefoniczny i dokańczamy wniosek i łapiemy sie na promocję - zresztą zawsze można sie dopytać czy na pewno na infolinii :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Poprawcie mnie, jeśli się myle: na potrzeby promocji przez 3 miesiące trzeba zapewnić wpływy 1000 zł nie ze swojego konta, ale żeby nie płacić za prowadzenie konta, to musi to być 1500. I teraz uwaga: po tych 3 miesiącach, żeby prowadzenie konta bylo nadal darmowe, to musi być comiesięcznych wpływ 1500 zł, ale już może być z mojego konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak :) Przez 3 miesiące niech ktoś inny z kontem w innym banku ci przelewa 1500zł, a później możesz już sam.

   Usuń
 13. Jak dla mnie to nie dotyczy tylko tych 3 miesięcy, po prostu chcesz żeby konto było za darmo to wpływy 1500zł/mc + żeby nie pobrali 5zł za kartę - płatności na 300zł/mc. Co do wpływów to i ja mam pytanie. Może być przelew z konta mojej żony której rachunku NIE jestem współwłaścicielem żeby spełnić ten warunek wpływów jak chodzi o promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli konto żony nie jest w Aliorze to tak.

   Usuń
 14. @Anonimowy 18 października 2019 12:27
  Prowadzenie rachunku płatniczego
  "Opłata nie jest pobierana:
  - w miesiącu otwarcia rachunku oraz w każdym innym miesiącu, w którym na Konto Jakże Osobiste nastąpił jednorazowy wpływ na kwotę min. 1 500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku lub z rachunku dla Klientów Biznesowych prowadzonego w Alior Banku (jako wpływy na rachunek nie są traktowane polecenia przelewu otrzymane z rachunków dla Klientów Indywidualnych prowadzonych w ramach T-Mobile Usługi Bankowe oraz rachunków dla Klientów Indywidualnych i Klientów Biznesowych prowadzonych w Kantorze Walutowym Alior Banku); lub
  - jeżeli posiadacz rachunku lub obaj współposiadacze (w przypadku rachunku wspólnego) nie ukończyli 26. roku życia (ostatnim miesiącem zwolnienia z opłaty jest miesiąc, w którym przypada dzień 26. urodzin posiadacza rachunku lub któregokolwiek ze współposiadaczy)."

  @Acme 18 października 2019 13:46
  Jak najbardziej może... pod warunkiem, że żona ma konto w innym banku. W przeciwnym razie, tylko z rachunku dla Klientów Biznesowych w Alior Banku.

  Czytajcie TOiP (ostatni link w "przydatnych dokumentach")!
  Wielu którzy zakładają teraz konta w Alior Banku oraz tych którzy je założyli wcześniej się bardzo rozczaruje. Dlaczego? A no dlatego, że właśnie Alior Bank zmienił trochę tak po cichaczu TOiP.

  TOiP
  "Obowiązuje:
  - dla umów zawieranych od 31 maja 2019 r. – od dnia zawarcia umowy,
  - dla umów zawartych do 30 maja 2019 r. – od 14 września 2019 r."

  OdpowiedzUsuń
 15. Wystapil problem przy wnioskowaniu online o konto. Za 2 razem poszło sprawnie - też online.
  Czy nagroda zostanie przyznana?

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam. Moze jest ktos w stanie pomóc mi w moim problemie. Otóż zrobiłam mamie przelew 1500zl ze swojego konta w Alior do jej konta w Alior. Naliczyli jej oplate w kwocie 10zl za niespelnienie warunku wplywu. Czy slusznie oplata zostala pobrana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 18 października 2019 22:46
   Jak najbardziej słusznie.
   Przeczytaj to co jest już napisane dwa komentarze nad twoim.

   Usuń
 17. Do aplikacji można logować się na czyimś telefonie (mam na myśli smartfona żony).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być. Bank nie identyfikuje czyje to urządzenie.

   Usuń
 18. Ile musi wynosić kwota przelewu weryfikacyjnego w celu założenia konta?

  OdpowiedzUsuń
 19. 1 zł. Po założeniu konta dostaniesz ją z powrotem przelewem zwrotnym.

  OdpowiedzUsuń
 20. Umowe mozna podpisac w oddziale czy tylko kurier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież jest o tym w artykule Złotówy. Przelew, wideorozmowa albo kurier. Oddział nie wchodzi w rachubę.

   Usuń
  2. Promocja dostępna tylko on line. Można umowę zawrzeć przez przelew weryfikacyjny - szybko, łatwo i przyjemnie :)

   Usuń
 21. Skan dowodu we wniosku jest wymagany czy ten przelew weryfikacyjny wszystko załątwia??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wymagają skanu. Przelew weryfikacyjny mi przeszedł bez problemu. Wieczorem złożyłam wniosek i zrobiłam przelew, rano dostałam sms, że konto jest aktywne.

   Usuń
 22. Czy opłata za konto i kartę jest naliczana również za miesiąc, w którym się aktywowało konto (zrobiłam to dzisiaj), czy dopiero za pełny, kolejny miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Dopiero od p-wszego pełnego miesiąca kalendarzowego.

   Usuń
 23. Porównuję warunki, jak trzeba spełnić, aby załapać się na premię i warunki, które trzeba spełnić, aby konto było darmowe, i zastanawia mnie jedna rzecz - czy bank celowo przy darmowym koncie ma nieco bardziej "wyśrubowane" wymogi i liczy na to, że klienci nie doczytają TOiP, i w sumie wypłaci premię, ale nieco przy tym zarobi, ściągając opłatę za konto i kartę?

  OdpowiedzUsuń
 24. "Dziękujemy
  Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet."
  A miało być prosto i szybko .

  OdpowiedzUsuń
 25. Tak czy nie ? Jezeli nie spelnie w/w warunkow dla unikniecia oplat beda one wynosic 10zl/msc czyli 30 zl za 3 msc ,a pozniej konto za darmo- dobrze kombinuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Źle a nawet bardzo źle. Jeżeli nie spełnisz żadnego z wymaganych warunków aby konto było bezpłatne, to możesz miesięcznie tracić nawet 15 zł (45 zł/3 miesiące). Jeżeli dojdą do tego jeszcze jakieś wypłaty w bankomatach innych niż Alior Banku, to oczywistą oczywistością jest to, że będziesz płacić, płacić i jeszcze raz płacić.
   Czas trwania promocji, nie ma nic wspólnego z opłatami!

   Ps. Naprawdę tak trudno jest przeczytać to co jest podane na tacy w opisie promocji i to co już napisano w komentarzach?

   Usuń
 26. Ja chciałam zapytać o program Priceless Specials. Założyłam konto w Aliorze w poprzedniej promocji, wczoraj dostałam kartę. Na stronie banku włączyłam program Priceless Specials. Czy teraz na stronie programu mam się tylko zalogować czy zarejestrować też?

  OdpowiedzUsuń
 27. Przez przelew się nie udało założyć konta (formularz "nie przepuscil" mojego banku), więc pozostał kurier. Czekam już 3 dni na dokumenty i nic. Ktoś miał doświadczenie z kurierem od nich?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie przyjechał trzeciego dnia od złożenia wniosku

   Usuń
 28. Jeśli umowa przyszła przez kuriera to czy muszę jakieś podpisane dokumenty odsyłać do banku.Pytam w imieniu córki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedną kopię umowy trzeba podpisać i w załączonej kopercie oddać kurierowi

   Usuń
 29. Jak to jest z wymianą pkt? Bo dopisali mi je do konta i chciałem wybrać bon do empik za 100 zł ale już to nie widzę tylko jest za 50

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pule się wyczerpują. Ale później uzupełniają. W przypadku Empiku weź 2 x 50 zł bo można łączyć.

   Usuń
 30. Jestem na etapie oczekiwania na kartę. Program Priceless Specials zmienił się na Bezcenne Chwile. Czy to oznacza że już nie skorzystam z promocji 6800pkt powitalnych?

  OdpowiedzUsuń
 31. Proszę napisać do kiedy teraz jest termin promocji bo ostatni wyczytałam do 14 września.. ponoć jeśli ktoś ma w millenium konto to po połączeniu tych banków nie można przelewać z millenium bo wtedy jest opłata... Czy to prawda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z zasad promocji: "do 15.11.2019 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste" (i to właśnie data dostępności promocji).

   Bank Millennium łączy się z Eurobankiem (acz nie wiem o jaką opłatę może chodzić). Z Alior Bankiem nie ma to nic wspólnego.

   Usuń
 32. Proszę mi przybliżyć wpis:„Udziału w promocji nie może też brać osoba, która złożyła wniosek internetowy o Konto Jakże Osobiste w okresie od 1.04. do 16.10.2019 r." Jeśli taki wniosek został złożony 06.09.2019 roku, ale nie został zrealizowany to znaczy otrzymałem mail o treści:„Dzień dobry,
  z przyczyn technicznych Twój wniosek został odrzucony. W celu zawarcia umowy o konto prosimy o kontakt z oddziałem Alior Banku.W oddziale szerokie oczy i nic nie wiemy o takiej promocji, proszę dzwonić na infolinię. Infolinia: proszę się skontaktować z organizatorem...organizator: proszę się skontaktować z bankiem...itd. itp.

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy płatności telefonem są również uznawane za płatności kartą apropos spełnienia warunków Priceless Special?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli będzie to płatność Apple/Google Pay to tak.

   Usuń
 34. Przy zakładaniu konta należy wybrać źródło wpływów na konto. Co zaznaczyć albo napisać jeżeli chce tylko przelewać pieniądze z konta żony? Czy wybór opcji ma jakieś znaczenie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapytanie o to jest narzucone przez banki ustawowo. Nie ma nic wspólnego z promocją (bez względu na to, co tam się zaznaczy, to wpływy mogą być np. od żony).

   Usuń
 35. Prosze o pomoc! złożyłam wniosek o konto przez stronę. Podpisałam zintegrowaną umowę z kurierem. Oczekiwała na SMS aktywacyjny, tak jak zawiadomiły na stronie internetowej, ale SMS nie przyszło, natomiast udała się do najbliższej placówki banku i tam okazało się ze jest jakiś błąd i trzeba ponownie podpisać umowę ale już w placówce banku. W umowie(umowa zintegrowana) podpisanej w obecności kuriera i w umowie podpisanej w placowce znajduja się rozne numery rachunku bankowego. Wyglada na to ze bylo zalozone nowe konto. Przy tym numer klienta CIF jest taki samy jak w umowie od kuriera jak i w umowie podpisanej w placówce. Czy ta umowa podpisana w placówce biorę udział w premii? Przecież pierwotnie wniosek złożyłam poprzez stronę internetowa, podpisałam umowę z kurierem a dalej jakiś błąd był po stronie banku, który nie wysyłając SMS aktywacyjny, zmusił pójść mnie do placówki. Proszę o pomoc. Dziękuje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwne. Wniosek powinien być internetowy więc nie wiem czy cię pracownik nie wkręcił. Napisz w bankowości czy konto zalicza się do promo. Numer CIF zawsze jest taki sam nawet jak za kilka lat wrócisz do Aliora.

   Usuń
 36. Mam takie pytanie, nigdy nie brałem udziału w programie Priceless Specials, czy jak teraz zarejestruję się do programu z kartą Alior Banku żeby zdobyć 6800 pkt. to w przyszłości będę mógł zdobyć tak zwane punkty powitalne Priceless Specials z kartą innego banku? Czy w ogóle w programie Priceless Specials może brać udział więcej niż jedna karta czy można zarejestrować tylko jedną? Aktualnie posiadam kilka kart mogących wziąć udział w programie, czy warto zaczynać udział w programie akurat z tą kartą czy lepiej poczekać na rejestrację z możliwością zdobycia np 21 000 pkt??? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla każdego banku liczy się osobno. Nie ma znaczenia z którą zaczniesz. Możesz zarejestrować jedną a resztę nie aż do czasu jakiś promocji w innych bankach.

   Usuń
 37. Czy zakup na raty zero z ubieglego przez Aliora wyklucza mnie z promocji? Dodam że konta u nich nigdy nie miałem

  OdpowiedzUsuń
 38. Jeśli żona ma osobno konto w innym banku i wpłaci na moje konto w Aliorze te 1500zł to warunki promocji jak chodzi o wpływy są spełnione?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Bo konto w innym banku i przelew od innej osoby. Wszystko gra.

   Usuń
 39. "Dziękujemy
  Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet."
  I co teraz zrobić? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń na infolinię i powiedz że nie mogłeś dokończyć i się spytaj czy możesz brać udział w tej promocji

   Usuń
  2. Pewnie byłeś kiedyś klientem Alior (lub eks Meritum albo BPH) i nadal masz umowę ramową a jakieś dane się zmieniły. Musisz podejść do oddziału zaktualizować dane i potem wypowiedzieć umowę ramową. Powinno dać się od ręki. Następnego dnia złóż wniosek. Na 99,99% przejdzie.

   Usuń
  3. Mam konto w Kantorze Walutowym oraz T-Mobile Usługi Bankowe. Wszędzie mam takie samo imię, nazwisko, PESEL oraz nr tel..

   Usuń
  4. Tylko pamiętaj że wniosek musi być przez internet i nie daj się skusić do złożenia przez telefon. Ja kiedyś naciąłem się na to w innym banku.

   Usuń
  5. Miałam to samo. Musiałam wypowiedziec umowę rmaową po Meritum i wówczas przystąpiłam do promocji internetowo.

   Usuń
 40. Z Konta Mocno Oszczędnościowego jest 1 przelew za darmo w miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Konta Mocno Oszczędnościowego wszystkie przelewy (zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) na swe konto osobiste w Alior Banku są darmowe. Nie ma limity :)

   Usuń
 41. Mnie po założeniu konta przychodziło na maila że"z przyczyn technicznych wniosek odrzucono".Zadzwoniłem i ze zdziwieniem dowiedziałem się że:mój dowód i dane niezgadzają się z tymi w Ministerstwie Cyfryzacji!!!!Jakieś jaja robią,jeszcze powiedzieli żeby w tym ministerstwie to wyjaśnić.Jakoś przy braniu kredytu,wyjazdu za granicę,wyrabianiu konta gdzie indziej zero problemów.Jakaś popiepszona ta WYŻSZA KULTURA BANKOWOŚCI.

  OdpowiedzUsuń
 42. 3 płatności kartą dla promocji a potem 300zł aby nie płacić za kartę czy również 300zł w promocji aby nie płacić za kartę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 300 w każdym miesiącu prócz p-wszego w którym konto założone.

   Usuń
 43. Ja trochę zaryzykowałem :) Składałem wniosek w poprzedniej promocji (gdzieś w lipcu) i otrzymałem informację, że "z przyczyn technicznych Twój wniosek został odrzucony". Teraz złożyłem ponownie i konto bez problemu założyłem. Dopytywałem na infolinii, ale gość twierdził, że spełniam warunki i teoretycznie "nie widział" tego, że składałem ten wcześniejszy wniosek (a widział np. lokatę z 2012 roku, której ja kompletnie nie kojarzę ;) )
  Pewnie i tak okaże się dopiero przy wypłacie (lub nie) premii czy wszystko było ok ;)

  OdpowiedzUsuń
 44. Dzień dobry. Pierwszy raz chcę "coś" zrobić z gotówką i nie bardzo jeszcze się orientuję. Jeśli chcę mieć konto oszczędnościowe w Alior i również lokatę to od czego zacząć? Od konta internetowego czy wizyty w banku w celu lokaty? Czy coś pmieszałam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejność nie ma znaczenia. Konto w promocji musisz założyć przez internet ale później lokatę już tylko w oddziale.

   Usuń
  2. Anonimowy 13 listopada 2019 12:57
   Kolejność właśnie ma znaczenie, bo jeśli najpierw w oddziale założysz lokatę, to będziesz mieć zawartą umowę ramową i nie założysz już konta przez internet.

   Usuń
  3. Potwierdzam. Pierwsze musi być konto (założone przez Internet, bo tylko takie kwalifikują do uzyskania premii 200 zł). Ale lokaty bez konta założyć się nie da. Zatem jeśli chodzi o tę kolejność (już po otwarciu konta): czy najpierw wpłacić środki na konto oszczędnościowe, czy na lokatę, to jest bez znaczenia.

   Usuń
 45. Czy mozna punkty wymienic na bilety do kina?

  OdpowiedzUsuń
 46. " Twoja tożsamość nie została wcześniej potwierdzona w twoim obecnym banku Twój obecny bank nie umożliwia wykonania przelewu potwierdzającego poprzez link do szybkiej płatności internetowej tzw. pay-by-link" ani jedno ani drugie się nie zgadza

  OdpowiedzUsuń
 47. Zmieńcie firmę kurierską. Dziś kurier z DHL, bez telefonicznego uzgodnienia, przyjechał do domu o 12 w południe. Był wielce zdziwiony że mnie nie ma w domu (poprostu pracuję). Mam nadzieję że jutro przed przyjazdem zadzwoni i umówimy się na konkretną godzinę.

  OdpowiedzUsuń
 48. Na stronie promocji jest data składania wniosków do 31.12

  OdpowiedzUsuń
 49. Promocja przedłużona do do 31 grudnia 2019 r.

  OdpowiedzUsuń
 50. Przelew na 1500 może być z mojego innego konta, którego jestem posiadaczem? Na pewno to sprawdzają? Nie mam nikogo, kto mógłby mi przelać tą kasę. Chodzi mi po głowie jeszcze wpłata na konto bankowe przez pocztę (podam inne dane).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musi być od innej osoby więc ta poczta cię zbawi.

   Usuń
 51. Jak w grudniu mi żona przelała pieniądze z konta którego jestem współwłaścicielem to już jestem spalony całkiem? Napewno na to zwracają uwagę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej edycji niekoniecznie. A jeśli przy przelewie są żony dane a nie twoje to już tym bardziej luz.

   Usuń
 52. Mam pytanie, aby uniknąć opłaty 5 zł za kartę należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł. Czy płatności w internecie kartą też są do tego zaliczane? Niestety prawdopodobnie uszkodziła mi się karta bo nie mogę nią płacić w terminalu a nie chce już wyrabiać nowej bo wszystkie warunki do promocji już spełniłam. Chce tylko uniknąć opłat za kartę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też. Do obrotu na potrzeby zwolnienia z opłaty za kartę nie ma wykluczeń.

   Usuń
  2. Super, dziękuję :)

   Usuń
 53. dostal juz ktos nagrode 200zl? ja jeszcze nie dostalem, konto zalozone 17.09.2019

  OdpowiedzUsuń
 54. Czy dobrze rozumiem, że po tym jak przez 3 następujące po sobie miesiące będę miał wpływy w wysokości 1500 zł na konto zwolni mnie to z opłaty 10 zł za prowadzenie konta, ale w kolejnych miesiącach w których muszę otrzymać konto oczekując na premie wpływy na konto dla utrzymania go darmowym nie są wymagane? Czy po spełnieniu warunków promocji mogę zrezygnować z karty żeby uniknąć opłat za jej posiadanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływy muszą być nadal o ile masz więcej niż 26 lat. A co do utrzymania karty to zależy co mówi na ten temat regułamin.

   Usuń
  2. Wypłata premii ma nastąpić do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Do tego czasu nie wypowiadaj umowy o konto, ani o kartę.

   Usuń
 55. Jak ktoś dostał premię w styczniu, to kiedy wypłacali pod koniec miesiąca czy może wcześniej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co kojarzę, to Czytelnicy o wypłacie premii pisali pod koniec miesiąca. Czyli właściwie standard (większość czeka na ostatnią chwilę).

   Usuń
 56. Mam pytanie, czy jeśli dostałem nagrodę wczoraj 28.02, to mogę zamknąć kartę dzisiaj 29.02? Nie naruszy to warunków promocji? Szkoda mi spełniać warunki w marcu, żeby mieć darmową kartę, bo szykuję się do zamknięcia konta

  OdpowiedzUsuń
 57. Założyłem konto w listopadzie przelewane jest moje wynagrodzenie, place karto, korzystam z aplikacji mobilnej i dotej pory te 200 zł premi niema oszustwo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy kiedy założyłeś? Bo potem była kolejna edycja. Ja się pospieszyłem z reklamacją i mi odpisali że biorę udział właśnie w tej kolejnej, co jest faktycznie prawdą i premia ma być do 31.03

   Usuń
  2. No ale jeśli bierzesz udział we wcześniejszej promocji i nie masz premii to pisz reklamację.

   Usuń
  3. Reklamuj!

   Usuń
  4. ja wczoraj dostałem, też konto założyłem w listopadzie

   Usuń
 58. Jak zareklamować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W linku do regulaminu promki jest w ostatnum akapicie adres do organizatora.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...