Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 140 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim (dla osób w wieku 18-26 l.)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.10.2019

Premia do 140 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim (dla osób w wieku 18-26 l.)

ING Bank Śląski przygotował nową promocję konta dla młodych.

Premia 140 zł za Konto Mobi w ING Banku Śląskim
Za otwarcie Konta Mobi i spełnienie całkiem prostych warunków do wzięcia czekają bonusy pieniężne na sumę nawet 140 zł. I teraz to konto można też założyć szybciej i wygodniej (np. za pomocą przelewu weryfikacyjnego z własnego konta w innym banku).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe w ING Banku Śląskim.]

Dla kogo promocja? W akcji promocyjnej Konta Mobi uczestniczyć może osoba pełnoletnia, która w dniu otwarcia konta w promocji nie ukończyła 26 lat i co najmniej od 1.04.2018 r. nie posiadała, ani nie współposiadała Konta z Lwem w ING Banku Śląskim (Direct, Komfort, Mobi, Premium, Klasyczne, Student, PRP).
💡 Jeśli na promocję nie łapiesz się ze względu na wiek, sprawdź inną okazję do bankobrania w ING Banku Śląskim - z Kontem Direct również zyskać możesz 140 zł (to już propozycja dla wszystkich pełnoletnich bez górnego limitu wieku).

Nagrody. W promocji zgarnąć można 100, 120 lub 140 zł (w zależności od warunków jakie spełnisz). ING Bank Śląski wypłaci premię na Twe konto, więc środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. Aby skorzystać z promocji:
 • najpóźniej do 31.12.2019 r. otwórz Konto Mobi w ING Banku Śląskim wraz z jakąkolwiek kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej, wyrażając przy tym zgody "na przekazywanie przez Bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny, telefoniczny i tradycyjny (drogą pocztową)".

Promocja nie dotyczy (co bank zaznacza w regulaminie) kont otwieranych przez system bankowości internetowej Moje ING, a jedynie przez wniosek internetowy (podlinkowany wyżej).

Dalej przyjdzie spełniać warunki uzyskiwania poszczególnych bonusów. I tak:
 • by uzyskać 100 zł: najpóźniej do 31.01.2020 r. wykonaj co najmniej 10 płatności kartą lub BLIKiem (na dowolne kwoty i w dowolnych miejscach) oraz (to już warunki opcjonalne): 
 • by załapać się na dodatkowe 20 zł: do 31.01.2020 r. wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (te transakcje również mogą być na dowolne kwoty; te płatności mogą wliczyć się do 10 płatności, które wykonać należy na potrzeby uzyskania bonusu 100 zł); 
 • w celu otrzymania kolejnego bonusu 20 zł: 31.01.2020 r. wykonaj min. 2 przelewy na telefon BLIK, na kwotę min. 5 zł każdy, do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu). 

Wypłata premii. Premię 100 (bo to premia podstawowa i bez niej nie otrzymasz pozostałych bonusów), 120 lub 140 zł zostanie wypłacona do 14.02.2020 r. Do tego też momentu posiadaj aktywne Konto Mobi wraz z wydaną do niego kartą oraz konto oszczędnościowe założone w promocji (bo to na ten właśnie rachunek nastąpi wypłata premii) i nie wycofuj zgód marketingowych.

Konto Mobi w ING Banku Śląskim - prześwietlenie oferty 


Główne cechy Konta Mobi (dla osób w wieku 18-26 l.) zakładanego w promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 2,50 zł (od 29.11.2019 r.: 5 zł) za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. 

Z kolei Otwarte Konto Oszczędnościowe, którego otwarcie wraz Kontem Mobi jest wymagane (bo na ten rachunek wpłynie premia), to rachunek oszczędnościowy prowadzony bezwarunkowo za 0 zł. Na ten rachunek nie musisz nic wpłacać, ale to właśnie tutaj ING Bank Śląski wypłaci Ci premię do 140 zł. Wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na swoje konto/konta w ING Banku Śląskim są bezpłatne.

By wziąć udział w promocji, wniosek o Konto Mobi należy złożyć przez Internet (bo tylko tak złożone wnioski kwalifikują do promocji z premią do 140 zł). W takim przypadku otwarcie konta możliwe jest na jeden z poniższych sposobów:
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego - należy go wykonać z własnego konta (ale tylko z wybranych banków; może to być: Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Eurobank, mBank, Pekao i Santander Bank). Ponadto konto, z którego będzie wykonany przelew 1 zł (bank odda tę kwotę) musiało zostać otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) idealnie muszą się pokrywać z tymi, które wpiszesz we wniosku Mobi.
 • za pośrednictwem kuriera - w tym przypadku formalności ograniczone do minimum, bo - z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu - wystarczą 2 podpisy; 
 • w placówce banku - doradcy pamiętaj zasygnalizować, że chodzi właśnie o dokończenie formalności przy wniosku już złożonym, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie się ono kwalifikowało do promocji).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Czy jeśli nie wykonam 3 płatności blikiem w internecie, ale wykonam 2 przelewy na telefon to otrzymam premię 20zl ? ;)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...