Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Chwyć 200 zł za konto w Banku Millennium - wraca łatwa promocja z gwarantowaną premią

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

7.10.2019

Chwyć 200 zł za konto w Banku Millennium - wraca łatwa promocja z gwarantowaną premią

Bank Millennium odpalił nową edycję promocji swego konta osobistego.

Promocja Chwyć 200 zł za konto w Banku Millennium
A jest to promocja obecnie dość przewidywalna, bo warunki pozostają bez zmian - są proste i klarowne (regulamin mieści się na jednej stronie!). Dzięki temu propozycja banku jest już sprawdzona i rekordowo popularna.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe w Millennium]

Dla kogo promocja? W całej tej promocji właśnie wyjaśnienie, kto może wziąć udział w akcji i zgarnąć 200 zł jest najbardziej skomplikowane. Bo dalej warunki do spełnienia są już proste.

Udział w akcji "Chwyć 200 zł" wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień rozpoczęcia niniejszej promocji nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium. Wliczają się do tego również klienci Eurobanku, czyli banku który właśnie został przejęty przez Bank Millennium.

Wykluczenie obejmuje też użytkowników innych produktów, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, poręczycieli kredytów lub posiadaczy jednostek Millennium TFI.

Udziału nie może brać też żaden były uczestnik którejkolwiek " akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student" (jeżeli było Ci dane posiadać inne konto lub nawet Konto 360° lub Konto 360° Student, ale otwarte poza promocją, to teraz możesz skorzystać z niniejszej propozycji).

Poza tym wykluczenie obejmuje też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagroda. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 200 zł, którą bank wpłaci na Twe konto - środki te będzie więc można przeznaczyć na dowolny cel (wypłacić, przelać lub wydać).

Limit wniosków. Bank Millennium przygotował 7000 promocyjnych wniosków o konto. Z udziałem nie warto więc zwlekać, bo pula może się wyczerpać i wtedy promocja zakończy się przed czasem.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji "Chwyć 200 zł" i zgarnąć tytułową premię:
 • do 4.11.2019 r. złóż wniosek o konto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem ww. strony), wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych przez bank w celach przekazywania informacji handlowych banku i firm powiązanych oraz współpracujących z bankiem, w tym przez środki porozumiewania się na odległość; 
 • do 7.11.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem; 
 • do 31.01.2020 r aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS; na potrzeby promocji wystarczy aktywacja, czyli w praktyce pierwsze zalogowanie do aplikacji - nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek transakcji czy płatności telefonem); 
 • w listopadzie i grudniu 2019 oraz w styczniu 2020 r. (w każdym z tych trzech miesięcy): 
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolną kwotę). 

I to już wszystko. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz premię 200 zł, która wpłynie na konto do 28.02.2020 r. (do tego momentu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem i nie wycofuj zgód).

W graficznym uproszczeniu tę łatwą promocję konta w Banku Millennium można przedstawić tak:
Terminarz promocji "Chwyć 200 zł" za konto w Banku Millennium

Ważne wskazówki 


Biorąc udział w promocji z premią 200 zł za konto w Banku Millennium, pamiętaj o poniższych zasadach:

▶️ Najprostszym sposobem na spełnienie warunku wpływów na konto będzie przelew z własnego konta w innym banku (przez bank pod uwagę nie będą brane przelewy pomiędzy własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłaty gotówki - np. w kasie banku lub we wpłatomacie). Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta, więc nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas (w każdej chwili część lub całość pieniędzy można wydać, przelać lub wypłacić).

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolne, drobne kwoty w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko i wszędzie z drobnym wyjątkiem - bank nie zaliczy transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych, ani transakcji anulowanych.


2,7% na koncie oszczędnościowym


Argumentem za skorzystaniem z powyższej promocji konta w Millennium może też być propozycja tego banku dla oszczędzających. Na koncie oszczędnościowym Profit uzyskać można 2,7% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł.  Stawka gwarantowana jest na okres 100 dni od pierwszej wpłaty "nowych środków" na konto oszczędnościowe (a czas na tę wpłatę bank daje do 16.11.). Choć okres promocyjnego oprocentowania jest ograniczony (92 dni), to w praktyce można korzystać z kolejnych edycji promocji (jedna po drugiej), co opisuję tutaj. Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium otworzysz wraz z kontem osobistym.

Konto w Millennium - prześwietlenie szczegółów 


W promocji z premią 200 zł od Millennium założyć można Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze konto dostępne jest dla każdej osoby pełnoletniej. Zaś z drugiego z wymienionych kont skorzystać mogą tylko osoby w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek jest jedynym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje co innego, to jego posiadacz nie musi być studentem).

Konto 360º prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł. Warunki te w praktyce pokrywają się z wytycznymi promocji, które trzeba zrealizować dla uzyskania premii 200 zł 🙂 A spełnienie powyższych warunków jednocześnie zwolni Cię z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku czy instytucji należy urządzenie). Jeśli dodać, że krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są darmowe, to wychodzi, że wszystko co najważniejsze przy koncie osobistym jest w tym przypadku za 0 zł.

W przypadku Konta 360° Student jest jeszcze łatwiej i klarowniej. Konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w miesiącu wykonasz jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (pamiętaj jednak o zapewnieniu wpływów na potrzeby promocji z premią 200 zł).

Udział w promocji z premią 200 zł biorą tylko wnioski o konto złożone na stronie promocji. A w takim wniosku wskazać można jeden z poniższych sposobów zawarcia umowy:
 • za pośrednictwem kuriera (który na koszt banku przyjeżdża na wskazany przez Ciebie adres i oprócz umowy przywozi też kartę do konta) lub 
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - w tej sytuacji pamiętaj, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (czyli podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji z premią; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii).


Przydatne dokumenty:

33 komentarze:

 1. Czy aplikację mogę pobrać i aktywować na telefonie innej osoby? (żony)

  OdpowiedzUsuń
 2. Można połączyć z programem poleceń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminach obydwu akcji znaleźć możemy zapisy: "Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży premiowej Kont organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu".

   Jakby nie patrzeć, to promocja z premią 200 zł wypada korzystniej niż program poleceń (który opisuję tutaj) zarówno ze względu na warunki do spełnienia, jak i to ile można uzyskać (w programie poleceń nawet zsumowanie nagród dla poleconego i polecającego daje mniej niż 200 zł). Otwarcie konta z polecenie pod uwagę wziąć mogą jedynie osoby, które na powyższą promocję nie łapią się już (jako byli posiadacze Konta 360° lub 360° Student założonego kiedyś w promocji).

   Usuń
 3. Czy konto będzie można zamknąć internetowo? Do najbliższego oddziału mam 40km

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w Banku Millennium możliwe jest złożenie wypowiedzenia przez bankowość internetową.

   Usuń
  2. A później dzwoni konsultant i oferuje promocję na zatrzymanie :) Więc warto podwójnie.

   Usuń
 4. Tak, jest taka opcja.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ktoś jeszcze nie miał konta 360 stopni u nich ? Są takie osoby ?
  Jak nie zmienią warunków to za chwile nie będzie kto miał konta u nich założyć ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie martw się, będzie duuuże grono nowych obywateli.

   Usuń
  2. To prawda żona zamknęła darmo temu i niestety czeka bo miała 360

   Usuń
  3. Ja nie mialam konta w Millennium

   Usuń
 6. Założyłem kiedyś konto 360 w promocji ale nie dostałem premii. Konto już zamknięte. Czy mogę ponownie je otworzyć w tej promocji i ubiegać się o premię? Dzięki za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wyklucza uczestników poprzednich promocji, a nie tych, co otrzymali premię/nagrodę, więc obawiam się, że raczej nie przejdzie.

   Usuń
 7. Czy można połączyć dwie promocje - założyć konto w promocji "Chwyć 200 za konto" a potem polecać konto w Millenium i zgarniać nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W taki sposób tak. A więc osoba otwierająca konto w promocji "Chwyć 200 zł" może zarejestrować się w programie poleceń i polecać. Aczkolwiek osoba polecona uzyska wtedy jedną z nagród do wyboru (o wartości ok. 80-90 zł), ale nie załapie się na 200 zł.

   Usuń
 8. Czy warunki promocji zostaną zrealizowane w przypadku dokonywania przelewów z konta w Millenium należącego do znajomego?

  OdpowiedzUsuń
 9. czy jest jakaś możliwość, zeby sprawdzić czy się łąpie na te promocję?
  Nie pamietam czy korzystałem z Konta 360 :(

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja mam pytanie dotyczące konta, chciałam dziś zalogowac się na stronie i przez aplikację pierwszy raz. W dwóch miejscach informują mnie ze nie mogę bo nie mam zdefiniowanego nr do haseł sms. Ok, dzwonię na infolinię a tam słyszę informację, ze coś takiego mogę zrobic w oddziale (najblizszy 70km ode mnie). Czy nie ma innego sposobu zeby zaczac korzystać z konta i móc spełniać warunki? Bez wizyty w banku nie mogę korzystać w ogóle z konta? Każdy z Was musi pojawić się oddziale banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba do oddziału. Zadzwoń na infolinią wyjaśnić.

   Usuń
 11. Czy jeśli kiedyś zakładałem konto korzystając z bonusów za polecenie (co było do wyboru bon empik, bilety do kina, jakaś lepsza lokata i coś tam jeszcze), to wyklucza mnie to z tej promocji, czy chodzi tylko o akcje gdzie dawali normalny hajs na konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza założenie konta 360 wcześniej w jakiejkolwiek promocji.

   Usuń
 12. Czy konto jest płatne po okresie promocyjnym?

  OdpowiedzUsuń
 13. A jak aktywowalem aplikacje mobilna, a za tydzien zlikwidowalem ze smartfona, to liczy sie jako aktywacja, czy trzeba ponownie uaktywnic aplikacje?

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy komuś przyszedł już przelew? Jutro data graniczna a mi nie przyszedł jeszcze.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy ktos dostal juz premię?

  OdpowiedzUsuń
 16. Mi nie przeslali premi w terminie. Ale napisałam do banku i przelali następnego dnia

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...