Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Pakiet medyczny Medicover przez 12 miesięcy za darmo za konto w BNP Paribas w promocji "Konto na zdrowie"

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

10.10.2019

Pakiet medyczny Medicover przez 12 miesięcy za darmo za konto w BNP Paribas w promocji "Konto na zdrowie"

Wartość nagród gwarantowanych w tej promocji to aż 1188 zł.

Promocja "Konto na zdrowie" z Medicover w BNP Paribas
To propozycja idealna dla tych, którzy mają dość publicznej służby zdrowia i choćby w podstawowym zakresie chcieliby zaznać prywatnej opieki. Do wzięcia jest pakiet umożliwiający przez rok darmowe korzystanie z usług firmy Medicover.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Na początek krótkie objaśnienie: co daje pakiet medyczny Medicover? To co zyskasz z pakietem to konsultacje u takich lekarzy jak: internista, dermatolog, diabetolog, ginekolog, laryngolog, pulmonolog, okulista, onkolog, urolog czy w zakresie medycyny podróży. Z wybranymi specjalistami (a także z położną) możliwe są konsultacje telemedyczne (np. za pomocą czatu). Pakiet przewiduje też badania diagnostyczne, laboratoryjne, testy i niektóre zabiegi. Całkowity wykaz świadczeń znajdziesz w załączniku, do którego linkuję na końcu niniejszego wpisu, zatytułowanym "Pakiet medyczny".
💡 Jeśli zamiast tego typu świadczeń wolisz premie pieniężne do wykorzystania na dowolny cel, sprawdź w jak prosty sposób zyskać można 350 zł za konto w BNP Paribas.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie nie obejmuje klientów BGŻ Optima.

Nagroda. Do wzięcia czeka 12 nagród w postaci 1-miesięcznego pakietu medycznego każda. Z pakietów będzie można korzystać od stycznia do grudnia 2020 r. w placówkach własnych i współpracujących z Medicover. Każdy pakiet wart jest 99 zł, więc przez cały okres uczestnictwa w promocji zgarnąć można pakiety o łącznej wartości aż 1 188 zł. W promocji konta osobistego w BNP Paribas aż tyle do wzięcia jeszcze nigdy nie było.

Limit rejestracji w promocji. Z promocji "Konto na zdrowie" skorzystać może maksymalnie 1200 osób. Jeżeli pula rejestracji wyczerpie się przed czasem, to na stronie promocji pojawi się stosowny komunikat, a kolejne rejestracje będą zablokowane. Zatem kto zdąży się zarejestrować, ten może mieć pewność zdobycia nagrody (oczywiście po spełnieniu warunków).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Konto na zdrowie":
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem tej strony); 
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.10.2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (o tym którą najlepiej wybrać, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji; 
 • najpóźniej do 7.11.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej;
 • w listopadzie 2019 r. wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy pakiet. O jego przyznaniu organizator promocji powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 23.12.2019 r. Ma to być pakiet, który będzie można wykorzystywać od 1. do 31.01.2020 r.

By otrzymywać kolejne pakiety, w okresie od grudnia 2019 do października 2020 r. (w każdym z tych 11 miesięcy) spełniaj poniższe warunki:
 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na łączną kwotę min. 1 200 zł.

Do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu kalendarzowym spełnienia powyższych warunków (jeśli dzień ten będzie dniem wolnym od pracy, to w najbliższym dniu roboczym), będziesz otrzymywać maila powiadamiającego o przyznaniu nagrody. A pakiet ten będzie do wykorzystania w miesiącu kolejnym. Zatem za spełnienie warunków promocji (wpływ 1200 zł i płatności na sumę min. 500 zł) w grudniu 2019 r., powiadomienie o nagrodzie otrzymasz w styczniu, a pakiet realizować będziesz w lutym 2020 r. I tak z miesiąca na miesiąc, aż do października 2020 r., który jest ostatnim miesiącem spełniania warunków promocji. Wtedy powiadomienie o ostatniej nagrodzie otrzymasz w listopadzie, a pakiet medyczny będzie można realizować w Medicover w grudniu 2020 r. Do dnia otrzymania każdej nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Ważne wskazówki. Spełniając warunki uzyskania pakietów medycznych Medicover w ramach promocji "Konto na zdrowie", pamiętaj o poniższych zasadach:

▶️ Płatności kartą można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku bank pod uwagę nie weźmie transakcji wykonanych "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Jeśli chodzi o płatności kartą, to regulamin promocji wyklucza transakcje w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (kody te wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

Chodzi tutaj przede wszystkim o wykluczenie metod, które pozwoliłyby na szybki obrót na karcie (często bez faktycznego robienia zakupów). Spokojnie można jednak płacić w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, aptekach, drogeriach, na stacjach paliw, w lokalach gastronomicznych, kinach, restauracjach itd.

▶️ Wpływy na sumę min. 1 200 zł mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Możesz więc np. wykonać przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza pojawienie się w historii konta - nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta osobistego, które należy założyć w BNP Paribas w ramach powyższej promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • BNP Paribas daje do wyboru jedną z trzech poniższych kart do konta:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash;

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli nie chcesz płacić za dodatkowe ubezpieczenia, ani darmowe wypłaty z bankomatów nie są dla Ciebie zanadto istotne, a wolisz za darmo korzystać z konta, wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj. W tym przypadku jedna płatność kartą miesięcznie wystarczy, by mieć konto i kartę za darmo!

Złożenie wniosków o konto objętych promocją możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa od banku. Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy już kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej.
💡 Gdy już otworzysz konto w powyższej promocji (ta kolejność ma znaczenie ze względów - nazwijmy to - technicznych), możesz również zainteresować się inną promocją tego banku: z kartą kredytową BNP Paribas uzyskasz bony o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Doskonała promocja by do bankobrania wciągnąć babcię lub dziadka, którzy częściej korzystają ze służby zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 2. To jak dokładnie to kilkuletnie dziecko ze zdjęcia ma skorzystać tej promocji???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie dziecko faktycznie konta nie założy. Słuszne spostrzeżenie. W pakiecie są konsultacje z położną, acz ona jest dla ciężarnych i mniejszych dzieci, niż dziewczyna ze zdjęcia. Tu w grę wchodziłby już pediatra ;)

   Usuń
 3. Pakiet bardzo słaby

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy kto jakie ma potrzeby. Choć lepiej ich nie mieć i założyć sobie konto z premią pieniężną ;)

   Usuń
 4. To jest nic innego jak dawny Luxmed oferowany w Raiffeisen jak na razie kontynuuje ubezpieczenie z dawnego banku oby nie enelmed bo borykają się z opłatami lekarzom

  OdpowiedzUsuń
 5. KODY MCC A USŁUGI ZA TAKSÓWKE BĄDŹ UBERA, BOLTA--BANK AKCEPTUJE?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taxi i Uber powinny mieć MCC 4121

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...