Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowe 400 zł w bonusach za konto w promocji "Black Friday z Bankiem" BNP Paribas!

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

30.10.2019

Rekordowe 400 zł w bonusach za konto w promocji "Black Friday z Bankiem" BNP Paribas!

Wystartowała nowa promocja z kontem w BNP Paribas w roli głównej.


Rekordowe 400 zł w bonusach za konto w promocji "Black Friday z Bankiem" BNP Paribas!
Do wzięcia czeka premia pieniężna na sumę 350 zł (co już dotąd było rekordem jeśli chodzi o promocje tego banku) oraz dodatkowa nagroda w postaci bonu o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro. Łącznie więc można zyskać aż 400 zł, a nagrody wpadną jeszcze w tym roku kalendarzowym (czyli bardzo szybko, jak na standardy promocji bankowych)!


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe w BNP Paribas.]

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, ani nie posiada i w ciągu 9 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała (i/lub nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas (wcześniej działającym pod marką BGŻ BNP Paribas) i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie na szczęście nie obejmuje posiadaczy jakichkolwiek produktów w BGŻ Optima.

Nagroda. Do wzięcia czeka bon o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro oraz premia pieniężna w wysokości 250 zł lub 350 zł, która wpłynie na konto - te środki będzie można już przeznaczyć na dowolny cel (wypłacić, przelać lub wydać). Łącznie otrzymasz więc nagrody o wartości nawet 400 zł, choć realny zysk ("na czysto") może wynieść do 388 zł (niżej wyjaśniam dlaczego).

Limit rejestracji w promocji. Udział w akcji "Black Friday z Bankiem" wziąć może 2700 osób. Jeżeli pula rejestracji w promocji wyczerpie się przed czasem, to na stronie promocji pojawi się stosowny komunikat, a kolejne rejestracje nie będą już możliwe. Zatem kto zdąży się zarejestrować, ten może mieć pewność zdobycia nagrody (oczywiście po spełnieniu warunków promocji). Z uczestnictwem w akcji warto się więc pospieszyć.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 17.11.2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego Kartą Otwartą na eŚwiat (tylko ta karta kwalifikuje do udziału w promocji); pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji;
 • do 22.11.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej.

Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro. Ale to nie wszystko, bo do wzięcia jest jeszcze druga nagroda - premia pieniężna w wysokości 250 lub 350 zł. By ją otrzymać, musisz mieć spełnione warunki uzyskania bonu Allegro oraz:
 • w okresie od 29.11. do 1.12.2019 r. (to weekend zawierający w sobie Black Friday, więc okazji zakupowych może nie brakować - być może warto na ten czas zaplanować już np. zakupy prezentów świątecznych) wykonuj płatności kartą, za co:
  • otrzymasz bonus pieniężny w wysokości 250 zł, jeśli wykonasz płatności kartą na sumę od 500 do 999,99 zł lub
  • otrzymasz bonus pieniężny w wysokości 350 zł, jeśli we wspomnianym okresie wykonasz płatności kartą na sumę min. 1 000 zł.

Wypłata bonusów w promocji "Black Friday z Bankiem". Bon Allegro o wartości 50 zł otrzymasz mailem już do 4.12.2019 r.

O przyznaniu premii, organizator promocji poinformuje Cię mailowo do 20.12.2019 r. Na tę wiadomości będzie trzeba zareagować i najpóźniej do 25.12. zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych otrzymanych w mailu), by tam podać numer rachunku konta założonego w promocji. I właśnie na to konto, najpóźniej do 31.12.2019 r. wpłynie premia. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Ważne wskazówki. Spełniając warunki uzyskania bonusów w promocji, pamiętaj o poniższych zasadach: 

▶️ Płatności kartą można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. W tym drugim przypadku bank pod uwagę nie weźmie transakcji wykonanych "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)". 

▶️ Jeśli chodzi o płatności kartą, to regulamin promocji wyklucza transakcje w niektórych miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (kody te wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 

W tym przypadku chodzi przede wszystkim o wykluczenie metod, które pozwoliłyby na szybki obrót na karcie (często bez faktycznego robienia zakupów). Można za to płacić w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, aptekach, drogeriach, na stacjach paliw, w lokalach gastronomicznych, kinach, restauracjach itd. 


Konto osobiste w BNP Paribas - prześwietlenie oferty


Rachunek zakładany w ramach powyższej promocji to Konto Otwarte na Ciebie, którego główne cechy wyglądają następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie (przez co realny zysk z udziału w promocji może być nieco niższy, bo do momentu otrzymania premii pieniężnych bank zdąży pobrać opłatę 2 razy; ale zysk "na czysto" wynoszący 288 lub 388 zł to ciągle bardzo dużo) - karta umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce oraz na świecie z bankomatów grupy BNP i Global Alliance za granicą.

Złożenie wniosków o konto objętych promocją możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Umowę z bankiem zawrzesz za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank (to musi nastąpić najpóźniej do 22.11.2019 r.). Po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy już kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).
💡 Gdy już otworzysz konto w powyższej promocji (ta kolejność ma znaczenie ze względów - nazwijmy to - technicznych), możesz również zainteresować się inną promocją tego banku: z kartą kredytową BNP Paribas uzyskasz bony o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

118 komentarzy:

 1. W tym akapicie coś jest nie tak z datami :
  "w okresie od 1.12. w okresie od 29.11. do 1.12.2019 r. (to weekend zawierający w sobie Black Friday, więc okazji zakupowych może nie brakować ... "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o okres od 29.11. do 1.12.2019 r. Dzięki za czujność.

   Usuń
 2. Płatności może być wiele czy musi być jedna na taką kwotę między 500, a 999,99 zł czy ponad 1000 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być jedna płatność, a może być ich wiele. Ważne by łącznie wykonać transakcje na sumę min. 500 lub min. 1000 zł (w zależności od tego na którą premię się załapać).

   Usuń
 3. Płatności na Allegro i w sklepach internetowych się liczą? Bo gdzieś była mowa że nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczą się. Mnie płatności na allegro zaliczono.

   Usuń
  2. pkt 11 regulaminu

   Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na
   dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w którym akceptowana jest płatność
   Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje
   internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub
   przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24,
   Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym
   Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu;

   Usuń
  3. Płatności w internecie są zaliczane.

   Usuń
  4. Anonimowy30 października 2019 19:08

   Mówisz o jakiejś poprzedniej edycji?
   Bo generalnie płatności kartą na Allegro są obsługiwane przez PayU co chyba jest wykluczeniem, chyba że nie :) ?

   Usuń
  5. Tak. Jak są płatności np na Allegro to się liczą. Nawet jak są przez PayU.

   Usuń
  6. Dzięki za info - tym bardziej, że sprawdzone na własnym przykładzie jeśli dobrze rozumiem.
   Na infolinii i czacie (2 różnych "konsultantów") mówili, że płatności kartą na Allegro, jako że są obsługiwane przez PayU - nie będą zaliczone.
   Po raz kolejny okazuje się, że info od "konsultantów" z czata czy infolinii o kant d... rozbić ;)

   Usuń
 4. Pomysły na skumulowanie wydatków na 3 dni:
  - jazda na rezerwie do zatankowania pod korek
  - zakup doładowań telefonu na zapas
  - większe zakupy rzeczy które się nie przeterminują lub z długim okresem ważności (papier i ręczniki toaletowe, chemia gospodarcza itp.)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. raczej 2 dni bo Niedziela nie jest handlowa

   Usuń
  2. Stacje benzynowe są czynne.

   Usuń
  3. @Anonimowy 30 października 2019 19:40
   I po co takie kombinacje, skoro można sobie kupić/zasilić karty podarunkowe np. do BP czy Biedronki, a potem wykorzystać je w dogodnym czasie.

   Usuń
  4. Podsumowując. Możliwości jest wiele i tylko korzystać z okazji 🙂

   Usuń
  5. Z tymi kartami podarunkowymi to bym uważał.
   Dostałem taką do Lidla. Przy kasie pani zrobiła wielkie oczy, bo nie wiedziała z "czym się to je". Zawołała drugą panią z kasy obok. Kombinowały na rożne sposoby przez kilkanaście minut. Ludzie się zaczęli denerwować (wieczorne godziny szczytu w piątek) Zablokowane dwie kasy. Panie nie dały rady. Kazały iść na bok i czekać na kierowniczkę, a kasy ku uldze ludzi wreszcie ruszyły. Po pewnym czasie pojawiła się kierowniczka zmiany, która najpierw sugerowała, że kartę już wykorzystałem! Następnie jednak stwierdziła, że trzeba ją uaktywnić - ale jak?! Wyższa matematyka. Wydzwaniała gdzieś, znowu kombinowała na innej kasie, ale nic to nie dało. Straciłem w Lidlu prawie godzinę, nie mówiąc o nerwach, w końcu żeby uwolnić się ze sklepu zapłaciłem gotówką. Pani poradziła zadzwonić na infolinię, co też uczyniłem w dniu kolejnym. Zgłosiłem sprawę i kazano mi czekać na wyjaśnienie tej sytuacji. Pan na infolinii zdziwił się, że w sklepie nie potrafiono uaktywnić karty podarunkowej.
   Wyjaśnianie sprawy trwa niestety nadal. Miał się ktoś odezwać z Lidla, narazie jednak cisza.
   To wszystko za głupie 50 zł. Dzięki za takli podarunek.

   Usuń
  6. Bo w Lidlu to nowość. Nie ogarniają tego jak kiedyś w Biedronce. Ale na szczęście to już dawno. Teraz płacę kodami w Biedronkach bez problemu.

   Usuń
  7. Byłem w Biedronce, chciałem doładować kartę - 2 dni chodziłem, 2 różne zmiany kasjerek, łącznie z 8 kobiet - żadna nie wiedziała jak ogarnąć temat :D
   Także pomysł spoko, o ile masz w okolicy Biedrę z personelem, który wie jak doładować kartę, bo niestety nie jest to takie oczywiste :D

   Usuń
 5. A można kupić coś za 1000 zł a na drugi dzień zwrócić do sklepu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. Byle zwrot nie był na tą samą kartę. Jak zwrot w gotówce albo na inną to na luzie.

   Usuń
  2. jeśli zwrócą na inna karte lub gotowką to można ;)

   Usuń
  3. A kojarzycie jakiś sklep internetowy, który tak robi? W sensie zwróci przelewem albo na inną kartę niż ta, z której było płacone? Bo zwykle, nawet w regulaminach sklepy mają, że zwrot wykonują tą samą drogą / na tę samą kartę z której dokonywana była płatność.

   Usuń
 6. witam a jak myślicie zakładam ze chcialbym zachować konto jednakże chciałbym uniknąć opłaty za karte oczywiście po spełnieniu warunków itd. wtedy co zastrzegam karte? rezygnuje z niej? jest taka możliwość? bu dalej cieszyć sie zupełnie darmowym kontem juz bez karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście możesz z karty zrezygnować. Można też ją wtedy zamienić na otwartą na Dzisiaj. Wtedy jest darmowa za 1 płatność miesięcznie.

   Usuń
 7. Jeszcze z poprzedniej promocji nie dotarły karty - zamulą się sami tymi promocjami

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy płatności za granicą również są zaliczane ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli mam kartę kredytową w Paribasie to mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wyklucza posiadaczy umowy ramowej (która dotyczy konta i karty do konta), więc teoretycznie tak. Ale w praktyce były sygnały Czytelników, że kto ma bankowość internetową (choćby w związku z posiadaną kartą kredytową), ten otrzymuje informacje o odrzuceniu wniosku. Aczkolwiek w ostatnim czasie zaczęły pojawiać się informacje, że już złożenie wniosku się udaje (mimo posiadania karty kredytowej). Zatem pozostaje spróbować.

   Usuń
  2. U mnie poszło.

   Usuń
  3. A mój wniosek został odrzucony niestety

   Usuń
 10. Czy koniecznie musi byc osoba z obywatelstwem polskim? Czy karta stałego pobytu się liczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji definiuje Uczestnika następująco: "działająca jako konsument osoba fizyczna, będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, posiadająca
   dowód osobisty jako dokument tożsamości (...)".

   Usuń
 11. mam pytanie co do kodów MCC- czy zaliczona będzie płatność czynszu za mieszkanie na poczcie?

  OdpowiedzUsuń
 12. Karencja minęła mi już jakiś czas temu. Ale czekałem i jak widać opłaciło się :) Właśnie poszedł wniosek.

  OdpowiedzUsuń
 13. W regulaminie jako warunek podane są kwoty 700zł i 1500zł aby otrzymać nagrodę gdzie jest błąd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdzie nie ma błędu :) To tylko przykłady, a wyżej mowa o przedziałach kwotowych.

   Usuń
 14. Witam. Gdzie można się dowiedzieć ile czasu minęło od zamknięcia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno udać się dowiedzieć na infolinii :)

   Usuń
  2. Właśnie na infolinii nie powiedzieli mi :(

   Usuń
 15. Witam,

  Zakup papierosów lub alkoholu będzie się liczył do wydatków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczone są niektóre kategorie miejsc (lista wykluczonych kodów MCC), ale nie to co kupujesz. Bank nie ma wglądu do paragonu. Wie tylko gdzie płatność była wykonana i na jaką kwotę.

   Usuń
 16. Nie liczą się wpływy na konto? Nie ma żadnej informacji jaką kwotą trzeba zasilić konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ani regulamin promocji, ani taryfa prowizji i opłat nie wymagają zapewniania wpływów na konto. W praktyce wystarczy więc wpłacić tyle, by wystarczyło na wykonanie płatności.

   Usuń
 17. umowa ramowa? czyli jak mam dostęp do systemy ale konto mam zamknięte ponad 9 miesięcy temu to się nie łapie do tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy płatności za bilety lotnicze są także zaliczane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ryanair ma MCC 3246 więc niewykluczony. Inne linie pewnie mają podobne.

   Usuń
 19. Zaplacenie rachunkow prad woda no na poczcie liczy sie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już wyżej masz odpowiedź w komentarzu na to pytanie. MCC 4829

   Usuń
 20. Po jakim czasie można zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
 21. Kurier przyniósł kartę. kiedy powinienem dostać 50 zł na Allegro. Czy nie razem z kartą?

  OdpowiedzUsuń
 22. Witam, czy powinnam otrzymać jakies potwierdzenie rejestracji w promocji Black Friday ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po rejestracji przychodzi mail z linkiem tylko.

   Usuń
  2. Sprawdź spam

   Usuń
  3. Masz w artykule. Do 4.12 prześlą

   Usuń
 23. Czy spłacanie rat wziętych i rozłożonych przez BNP Paribas (raty 0% AGATA MEBLE) jest równoznaczne z nawiązaniem ,,umowy ramowej'' i wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złóż wniosek. Jak przejdzie to znaczy że okey.

   Usuń
 24. A ja przez pomyłkę podałem inny mail przy rejestracji, dzwoniłem na infolinię i poinformowali mnie, że nie ma to na nic wpływu. Hmm.

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapłacenie za usługę u fryzjera liczy się ?

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy ta promocja jeszcze działa? Na stronie nie ma w ogole o niej żadnych informacji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W weekend trwały prace związane z przejęciem Raiffeisen Polbanku przez BNP Paribas wskutek czego system bankowości internetowej i wiele usług było niedostępne. Teraz działa.

   Usuń
 27. Czy płatności kartą na aliexpress się wliczają? Jak wygląda procedura rezygnacji z karty konta? Można to zrobić przez internet, wysłać pocztą czy trzeba być osobiście w banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pocztą albo osobiście w oddziale.

   Usuń
 28. Szefu bloga ;-) jak myślisz sprytny bill, może być do ogarnięcia tej promoki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprytny Bill ma MCC 4900 :)

   Usuń
  2. Czyli w tym przypadku płatności się zaliczą :):)

   Usuń
 29. Do dnia 17.11, czy to znaczy włącznie z tym dniem, czy nie? W regulaminie znalazłam jedynie powielane "do dnia" bądź "nie dłużej niż do dnia". Ktoś się orientuje czy można jeszcze złożyć dzisiaj wniosek i będzie on objęty promocją? Dziękuję za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze to oznacza włącznie. Czyli do godz. 23:59 tego dnia (o ile wcześniej się nie zakończy z powodu wyczerpania puli - co możliwe jest gdy liiczba wniosków/rejestracji jest ograniczona).

   Usuń
 30. Chyba w każdym sklepie internetowym płaci się poprzez payu. I co teraz, będą te transakcje zaliczane? Zależy mi na allegro najbardziej

  OdpowiedzUsuń
 31. czy masterpas przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem tak, bo definicja transakcji bezgotówkowych brzmi: "operacje bezgotówkowe wykonane (...) za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w którym akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, (...) z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu".

   Masterpass jest właśnie takim portfelem.

   Usuń
 32. A płatność w hotelu za mikołajki dla dzieci? Wejdzie czy jest w którymś z zabronionych mcc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z opisy każdego MCC można to wywnioskować. Nie będzie wykluczone. Bo to będzie jakiś kod MCC hotele, motele itp.

   Usuń
 33. Umowa podpisana 02.11. Do dzisiaj nie ma kuriera, zaraz okaże się że dostanę kartę po terminie promocji ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłoś reklamację już teraz. koniecznie pisemną (mail/list/pismo w banku) by mieć podkładkę że się upominałeś.

   Usuń
  2. U mnie podobna sytuacja. Umowa podpisana 06.11, dzwoniłem dwa razy i twierdzą, że status karty odhaczony jako wysłana, a wizyty kuriera brak...

   Usuń
  3. u mnie tak samo

   Usuń
  4. Kurcze, a kuriera nie ma już drugi tydzień. Zaczynam się martwić....

   Usuń
  5. czekam na kartę od 24 dni, dzwoniłam, pisałam i nic. reklamację też wysłałam

   Usuń
  6. Wczoraj dostałam sms od banku z przypomnieniem o aktywacji karty (nadania pin) hhhh tylko mam jeden istotny problem....nadal brak karty :) ta promocja to jakaś lipa i tyle

   Usuń
  7. karta już wczoraj była przez kuriera do dostarczenia, ale w związku tym że zdążyłem pójść na urlop przez te prawie 4 tygodnie czekania a adres dostarczenia miałem do pracy musiałem zrobić przekierowanie no i dzisiaj już odebrałem, szybka aktywacja i przelew pieniędzy, na jutro jestem gotowy :)

   Usuń
 34. A płatności kartą u kuriera? Przejdą?

  OdpowiedzUsuń
 35. Jeśli nas stronie zawarta jest informajca: Nad bezpieczeństwem transakcji i danych kart płatniczych czuwa Dotpay. Informacje o kartach są w szyfrowanym połączeniu, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo danych. To czy transakcja zaliczy sie?

  OdpowiedzUsuń
 36. Kurcze 99% transakcji w necie odbywa się przez jakiegoś pośrednika typu Payu. Praktycznie zakupy w necie odpadają :(

  OdpowiedzUsuń
 37. W niektórych sklepach internetowych w momencie składania zamówienia jest robiona blokada na karcie (na kwotę odpowiadającą zamówieniu), natomiast obciążenie karty następuje kilka dni później - w momencie wysłania paczki do klienta.
  Czy w takiej sytuacji bank zaliczy zakupy zrobione w piątek (tego dnia będzie tylko blokada środków)?

  OdpowiedzUsuń
 38. Jak sprawdzić kod MCC? Myślicie, ze płatność za karnet do szkoły pływania będzie zaliczony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspomniana płatność powinna być zaliczona. Opisy tych kodów MCC są dość sugestywne. I szkoła pływania nie podpada pod żaden z wykluczonych. Kody MCC przy transakcjach podawane są w praktyce tylko w T-Mobile Usługi Bankowe oraz na kontach Eurobanku (który został przejęty przez Millennium). Generalnie w razie wątpliwości można wysłać zapytanie do banku o kod MCC dla danej transakcji (gdy już zostanie zaksięgowana). Ja już kilka razy tak robiłem (aczkolwiek ta promocja jest na tyle specyficzna, bo mało jest czasu na spełnienie warunków, że jest i za mało czasu by to sprawdzić).

   Usuń
 39. Czy ktoś otrzymał już bon allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie. Bon ma trafić do 4 grudnia. Więc jest jeszcze kilka godzin :) zobaczymy jak z wypłatą nagrody do 31 grudnia...

   Usuń
 40. Czy ktoś już dostał bon na allegro? Do 4.12 miał przyjsc. 10 listopada założyłem konto i dalej nic.

  OdpowiedzUsuń
 41. A bonu nie ma...

  OdpowiedzUsuń
 42. Bon dotarł z terminem ważności 31.12.2019...

  OdpowiedzUsuń
 43. Bonu nadal brak

  OdpowiedzUsuń
 44. Brak bonu lipa

  OdpowiedzUsuń
 45. Jaki jest nadawca maila? Bo u mnie brak info o bonie?

  OdpowiedzUsuń
 46. Czy dostaliście wyciąg z konta? U mnie płatność kartą 29.11 w sklepie a nie mam tego w rozliczeniu listopada. Na koncie transakcja rozliczona 2.12.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dokładnie tak samo. Nie będą robić problemów?

   Usuń
 47. Witam wszystkich
  Napisałem maila 24 listopada 2019r. na blackfridayzbankiem@bnpparibasplus.pl odnośnie zakupów na RTV Euro Agd i jeszcze gdzies gdzie prowadzą płatność przez Payu , odpowiedzieli 7 grudnia 2019 roku !!!! brawo ... niedosyć ze odpowiedz cytuje "Dzień dobry
  Wspomniany przez Pana sposób płatności nie spełnia warunków promocji gdyż bierze w niej udział pośrednik PayU bądź Tpay " nie do końca pewna,zdawkowa to przysłali jak juz data zakupów do promocji minęła , czyżby grali na czas ?
  13 dni tyle trwała odpowiedz gdzie liczył się czas,ale na szczęscie kupiłem coś mamie w mediaexpercie i jak wyzej w opisie kupiłem 29 listopada,transakcja na koncie zablokowana,zaksięgowana 2 grudnia,choć przy transakcji pisze ze zakup był 29 listopada,myslę że tu nie będą kręcić.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konsultanci tak piszą i odpowiadają na infolinii ale tym się nie przejmuj bo się zaliczy

   Usuń
 48. Do kogo pisać jeżeli nie dotarł do mnie bon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do organizatora: blackfridayzbankiem@bnpparibasplus.pl (uprzednio polecam jeszcze sprawdzić zakładki na poczcie typu "spam", "oferty", "zakupy" lub "inne", bo zdarza się, że to właśnie tam wpada wiadomość; mail powinien przyjść właśnie ze wspomnianego adresu).

   Usuń
 49. Witajcie
  Wczoraj dostalem odpowiedz z blackfriday......
  cytuje "Witam
  W rozliczaniu warunków bierzemy pod uwagę termin zlecenia transakcji a nie zaksięgowania .
  Czyli bedzie oki
  Pozdrówka dla wszystkich

  OdpowiedzUsuń
 50. Ktoś już dostał wiadomość o spełnieniu warunku promocji

  OdpowiedzUsuń
 51. Tak, wczoraj przyszły maile z informacją gdzie i jak uzupełnić numer konta. Należy to zrobić do 25-go grudnia.

  OdpowiedzUsuń
 52. Jest już wpływ 350 dzisiaj, tj. 27. dzięki i do następnego.

  OdpowiedzUsuń
 53. jest jakiś termin karencji za zamknięcie konta bez żadnych opłat ?

  OdpowiedzUsuń
 54. kiedy można zamknąć konto żeby nie było żadnych opłat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Premia wypłacona więc już można. Kartę zamknij od razu w oddziale.

   Usuń
 55. Czy otrzymam premię jeśli podałem nr konta 31.12.2019?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie to po czasie, bo numer konta należało podać do 25.12., a wypłata bonusu była przewidziana do 31.12. Jeśli tyle czasu już upłynęło, to sugeruję zgłosić reklamację (blackfridayzbankiem@bnpparibasplus.pl) - wszak mail z danymi do logowania mógł wpaść do spamu i umknąć uwadze ;) I nie ma co odpuszczać, bo (wszystkie najważniejsze) warunki zostały spełnione.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...