Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 200 zł w bonach Allegro za przeniesienie wynagrodzenia w promocji dla obecnych klientów PKO BP

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

8.07.2021

200 zł w bonach Allegro za przeniesienie wynagrodzenia w promocji dla obecnych klientów PKO BP

Największy bank w Polsce przygotował nową edycję promocji, którą kieruje do wybranych klientów.

200 zł na zakupy w promocji dla obecnych klientów PKO BP
Do zdobycia są bony Allegro o łącznej wartości 200 zł. Podstawowym wymogiem jest zapewnienie wpływów na konto posiadane w PKO BP. Warunkiem udziału w promocji jest otrzymanie zaproszenia od banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź nowości w PKO BP.]

Sam miałem szczęście załapać się na promocję (podczas jej III edycji). Niedawno otrzymałem pierwszą z nagród, którą bank przesłał poprzez bankowość internetową:

Kod do Allegro od PKO BP

Czytelnik Jakub właśnie podrzucił mi informację (za co wielkie dzięki!) o tym, że otrzymał od PKO BP maila z intrygującym tytułem: "Jak zgarnąć 200 zł na zakupy na Allegro?". A to właśnie jest zaproszeniem do udziału w promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie 4".


Jak zgarnąć 200 zł na zakupy na Allegro w promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie 4"


Dla kogo promocja? Do udziału kwalifikuje się osoba pełnoletnia, która ma adres zamieszkania w Polsce i na dzień wydania nagrody przez bank nadal będzie posiadać konto osobiste w PKO BP (z wyłączeniem Kont Inteligo) i wydaną do niego kartę. 

Kluczowe jest jednak otrzymanie od banku zaproszenie do promocji. Zgodnie z regulaminem zaproszenie może przyjść SMS-em, mailem lub w postaci komunikatu w aplikacji mobilnej IKO lub w poczcie wewnętrznej dostępnej po zalogowaniu do bankowości internetowej iPKO. Warto więc wszędzie sprawdzić, a na skrzynce mailowej zweryfikować również wartość folderów typu "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" czy innych, bo tam mogła wpaść wiadomość. 

Nagrodą w promocji są karty podarunkowe, które będzie można wykorzystać podczas zakupów na Allegro. Uczestnik promocji może zdobyć maksymalnie dwie karty podarunkowe o wartości 100 zł każda. Karty podarunkowe mają mieć ważność do 18.03.2022 r.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z takich kart podarunkowych, sprawdź mój wpis poradnikowy: jak wykorzystać kartę podarunkową na Allegro? Jeśli nie masz zaproszenia do promocji od PKO BP, to bony Allegro o wartości 400 zł możesz zgarnąć w promocji Citibanku.

Limit nagród. Bank przygotował 1000 sztuk nagród w postaci kart podarunkowych Allegro o wartości 100 zł każda. Zgodnie z regulaminem komunikat o ewentualnym wyczerpaniu puli nagród ma się pojawić tutaj.

Jeśli jest Ci dane znaleźć się w gronie osób wyróżnionych przez bank i masz zaproszenie do promocji, to z rejestracją w niej nie warto zwlekać, gdyż regulamin akcji zawiera taki zapis:

"W przypadku gdy liczba uprawnionych do otrzymania Nagród będzie większa niż przewidziana pula Nagród, o otrzymaniu Nagrody będzie decydować kolejność zapisania się do Promocji."


Zasady promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie 4"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrody:

 • w okresie od 7. do 31.07.2021 r. zapisz się do promocji na podstawie zaproszenia od banku (formularz rejestracyjny znajduje się na stronie promocji); 
 • w sierpniu i wrześniu 2021 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
  • zapewnij wpływy na konto "z tytułu wynagrodzenia na łączną kwotę minimum 900 złotych miesięcznie" (nieco niżej opisuję jakie wpływy dopuszcza bank) oraz 
  • wykonaj min. 3 płatności kartą lub BLIKiem o minimalnej łącznej wartości miesięcznej 10 zł; płatności można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; nie zaliczą się wpłaty i wypłaty w bankomatach oraz przelewy na telefon (jeśli posiadasz więcej niż jedno konto w PKO BP, to ten limit transakcji będzie liczony osobno dla każdego z nich); 
 • na dzień otrzymania nagrody posiadaj: 
  • konto, na które wpływa wynagrodzenie oraz
  • zgody na otrzymywanie od banku "informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących". 

Wpływami na sumę min. 900 zł, jakich oczekuje bank, są:
"wpływy na Konto z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w miesiącu sierpniu, wrześniu na łączną kwotę minimum 900 złotych miesięcznie; w Promocji nie będą uwzględniane: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego Uczestnika, wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny (tj. indywidualny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy w PKO Banku Polskim lub innym banku, który nie jest rachunkiem firmowym)"

Nagrody mają być przekazywane za pomocą wiadomości w poczcie dostępnej po zalogowaniu do bankowości internetowej: do końca września oraz do końca października (odpowiednio za spełnienie warunków w sierpniu i wrześnie).

Jeden uczestnik promocji może otrzymać maksymalnie dwie nagrody (po jednej za każdy miesiąc tj. maj i czerwiec) niezależnie od liczby posiadanych kont i kart.
_________

Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Podpowiem Ci jedno niezawodne rozwiązanie: zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie, by nie przegapić najlepszych okazji:

Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Promocja realnie tylko dla 500 osób. Ciekawe ile takich zaproszeń rozsyłają?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziś dostałem zaproszenie sms-em. Posiadam działalność gospodarczą 1 osobową. Czy przelewy z konta firmowego z tytułem wynagrodzenie uprawnia do zdobycia bonów? W Credit Agricole takie akcje przechodziły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, u mnie w poprzedniej edycji przeszedł przelew z konta firmowego. 100 zł już dostałem.

   Usuń
 3. Czy to ktoś kto brał udział w poprzednich edycjach może powiedzieć czy to naprawdę musi byc przelew wynagrodzenia z konta firmowego czy przelew z odpowiednim tytułem z konta innej prywatnej osoby tez przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przejdzie, w praktyce od żony, w tytule Wynagrodzenie.

   Usuń
 4. Jak mogę sprawdzić/zmienić te zgody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W bankowości przy ustawieniach danych.

   Usuń
  2. Po zalogowaniu do iPKO należy kliknąć w swe imię i nazwisko (w prawym górnym narożniku) i wybrać "Ustawienia" - tak będzie widoczna "Informacja o zgodzie marketingowej" - kliknąć należy "zmień informacje o zgodzie".

   Usuń
 5. Czy na maila przychodzi potwierdzenie zgłoszenia się do promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Zarejestruj się
   2. Spróbuj rejestracji raz jeszcze. Wyskoczy komunikat "Podany PESEL został już zarejestrowany w Promocji."
   3. Zrób sobie zrzut ekranu i będziesz mieć potwierdzenie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...