Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 700 zł premii dla otwierających Konto Mój Biznes w Banku Millennium

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.07.2021

Do 700 zł premii dla otwierających Konto Mój Biznes w Banku Millennium

W najnowszej promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą Bank Millennium podwyższył premię.

Promocja "700 zł w letniej promocji Konta Mój Biznes"
Do wzięcia czeka 400 zł za konto firmowe (to o 100 zł więcej, niż w poprzedniej edycji) oraz (dla zainteresowanych) dodatkowe 300 zł za terminal płatniczy.


Konto Mój Biznes z premią 700 zł


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG.

Zgodnie z regulaminem z promocji wykluczony jest klient, który;
"(...) jest lub był stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku [Millennium - przyp. Mr. Złotówa] lub Spółki Grupy Banku Millennium, jako przedsiębiorca (...) w okresie ostatnich 12 miesięcy licząc od dnia rozpoczęcia Promocji, 
(...) otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa] lub inny podmiot, a następnie rozwiązał, wypowiedział lub odstąpił od umów dotyczących tych kont."


Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w Millennium, to też można skorzystać z promocji. Do wzięcia w sumie jest nawet 250 zł: premia 150 zł oraz 100 zł za konto dla dziecka

💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję konta firmowego w Millennium, sprawdź propozycje innych banków. A zyskać można wiele, bo nawet 2000 zł za konto firmowe w Alior Banku albo do 1300 zł za konto dla firm w Santander Banku.

Limit nagród. Promocja konta firmowego w Banku Millennium ma być dostępna do 31.08.2021 r., ale bank informuje o limicie - udział w promocji weźmie 3000 kont, które zostaną założone jako pierwsze. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank zakomunikuje na swej stronie internetowej.

Nagroda w promocji podzielona została na dwie części. Do zdobycia jest 400 zł za konto firmowe oraz dodatkowy bonus 300 zł dla tych. którzy zdecydują się na terminal płatniczy za pośrednictwem Banku Millennium.

400 zł za konto firmowe - zasady promocji 


By wziąć udział w promocji "700 zł w letniej promocji Konta Mój Biznes" i zdobyć pierwszy bonus w wysokości aż 400 zł:
 • najpóźniej do 31.08.2021 r. otwórz Konto Mój Biznes wraz z kartą Visa Mój Biznes za pośrednictwem bankowości internetowej Millennet bądź aplikacji mobilnej (jeśli do takowych posiadasz dostęp) lub złóż wniosek o Konto Mój Biznes na stronie promocji;
 • wyraź zgody (jeśli ich jeszcze nie masz) na przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących z bankiem; otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywanie informacji marketingowych przez telefon.
 • we wrześniu, październiku i listopadzie 2021 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
  • zapewnij wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1000 zł oraz
  • wykonaj przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł lub wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 500 zł.
Czym dla banku są te "zewnętrzne wpływy"? Zgodnie z regulaminem promocji to:
"- wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą"


Wypłata premii nastąpi na Twe konto firmowe najpóźniej do 31.12.2021 r. (do tego czasu nie zamykaj, ani nie rozwiązuj umowy o konto).

Bonus 300 zł za terminal płatniczy


By zgarnąć dodatkową nagrodę w wysokości 300 zł, oprócz spełnienia warunków uzyskania wszystkich premii 300 zł, najpóźniej do 30.11.2021 r.:
 • w placówce Banku Millennium zawrzyj Umowę Współpracy (to trójstronna umowa między Tobą, bankiem i firmą PayTel w zakresie najmu terminala płatniczego, przyjmującego płatności kartami i BLIKiem) oraz 
 • zapewnij Wpływy Zewnętrzne w wysokości min. 1000 zł na Konto z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi, na podstawie Umowy o Współpracy.

Wypłata bonusu 300 zł za terminal płatniczy również ma nastąpić do końca grudnia (wraz z premią 400 zł za konto).

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje wypłacane w obydwu promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium - prześwietlenie oferty


Zakładając konto firmowe w Millennium, dodatkowo możesz załapać się na promocję "Zyskaj z kontem dla Biznesu" (dostępną do odwołania - informacje o niej można znaleźć na stronie promocji). Zgodnie z jej regulaminem:
"Promocja polega na obniżeniu opłat naliczanych przez Bank przez pełne 24 miesiące: 
1) poczynając od pierwszego dnia następnego miesiąca po dacie zawarcia umowy produktu w taki sposób, że: 
a) miesięczna opłata za Konto Mój Biznes w złotych wyniesie 0 zł, 
(...), 
c) miesięczna opłata za konto w EUR, konto w USD, konto w GBP, konto w CHF wyniesie 0 zł"

I takie uprzywilejowane warunki biorą górę nad cennikiem, w którym mowa, że:
 • 0/20 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US; 

Przez 24 miesiące uczestnicy promocji tych wymogów spełniać nie muszą. Obowiązują za to poniższe warunki:
 • 0 zł za pierwsze 20 przelewów krajowych przelewów Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej w miesiącu kalendarzowym; za 21. i każdy kolejny opłata wynosi 1 zł; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana, a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 500 zł; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce.

Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. pierwszy link prowadzi do nieaktualnego regulaminu (poprzednia edycja)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za czujność. Teraz jest już właściwy regulamin.

   Usuń
 2. komuś się udało założyć to konto? mi bank od 2 tygodni ciągle odpowiada "W tej chwili nie można założyć Konta Mój Biznes. Spróbuj ponownie później lub udaj się do dowolnego oddziału" (już po pozytywnej autoryzacji...) a w oddziale powiedzieli, że stacjonarnie w tej promocji otworzyć konta nie mogą :/

  OdpowiedzUsuń
 3. W opisie promocji znajdujemy taką informację: "Zgodnie z regulaminem z promocji wykluczony jest klient, który;

  "(...) jest lub był stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku [Millennium - przyp. Mr. Złotówa] lub Spółki Grupy Banku Millennium, jako przedsiębiorca (...) w okresie ostatnich 12 miesięcy licząc od dnia rozpoczęcia Promocji,

  (...) otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]] lub inny podmiot, a następnie rozwiązał, wypowiedział lub odstąpił od umów dotyczących tych kont."

  Czy drugi punkt to oznacza, że jeżeli kiedykolwiek w przeszłości (nawet 3 late temu) korzystałem z promocji Millenium, to nie mam szans na premię w niniejszej promocji?

  Bardzo proszę o odpowiedź...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety tak to interpretuję. Kiedykolwiek posiadane Konto 360 założone w promocji i później zamknięte eliminuje z udziału w promocji konta firmowego.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...