Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 300 zł na zakupy za przetestowanie karty kredytowej Visa od Millennium + moneyback (+ do 250 zł dla otwierających konto)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

9.07.2021

Do 300 zł na zakupy za przetestowanie karty kredytowej Visa od Millennium + moneyback (+ do 250 zł dla otwierających konto)

To już kolejna promocja Millennium z kartą kredytową i eKartami podarunkowymi Goodie.

Odbierz 300 zł do Goodie za kartę kredytową w Banku Millennium
Do wzięcia - tak jak w poprzedniej edycji - czeka 300 zł do wykorzystania podczas zakupów. Acz to nie wszystko, bo z kartą kredytową Visa Impresja wyrabianą w niniejszej promocji, można też uzyskiwać zwrot za płatności u partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kart kredytowych.]

Na wstępie informacja kluczowa: z promocji karty kredytowej skorzystać możesz tylko wtedy, gdy posiadasz dostęp do bankowości elektronicznej w Millennium, bo jedynie w taki sposób (lub w aplikacji mobilnej) składane wnioski o kartę kredytową uprawniają do uzyskania nagród. W praktyce trzeba zatem mieć (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. 

Otwarcie konta w Millennium jednak też się opłaca, gdyż do zgarnięcia są nagrody o łącznej wartości 250 zł - w skład tego pakietu wchodzi 150 zł premii za konto dla osoby dorosłej i do 100 zł w bonusach za konto dla dziecka.

Jak to jednak zwykle bywa w promocjach konta w Millennium, tak i tu wykluczenie obejmuje posiadaczy Konta 360° lub 360° Student założonego w jakiejkolwiek promocji. Jeśli jednak chcesz powrócić do Banku Millennium, to o wiele bardziej liberalne zasady uczestnictwa przewiduje program "Lubię to polecam", w którym to wystarczy 12-miesięczny rozbrat z bankiem, a do wzięcia jest lokata 2%, bilety do kina lub 80 zł na zakupy.

Zakładając konto w Millennium, uzyskasz dostęp do bankowości Millenet (czyli bankowości internetowej i mobilnej), gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową w niniejszej promocji.

"Lato z kartą kredytową Visa": 300 zł do Goodie od Millennium


Dla kogo promocja?
 Do promocji kwalifikuje się osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.01.2019 r. nie miała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium, to możesz sprawdzić inne promocje z kartą kredytową w roli głównej. W Citibanku zgarnąć można 400 zł do wydania na Allegro, lub 300 zł na zakupy w Biedronce, a w BNP Paribas można uzyskać bony Allegro o łącznej wartości aż 550 zł.

Nagrody. Bank Millennium dla uczestnika promocji przygotował 2 bony do swej zakupowej aplikacji Goodie - każdy o wartości 150 zł. Łącznie można więc zgarnąć 300 zł.

Karty podarunkowe Goodie otrzymasz SMSem w formie kodu, który w aplikacji Goodie będzie należało aktywować najpóźniej w ciągu 60 dni. Środki tam doładowane będą ważne przez 12 miesięcy od aktywacji eKarty podarunkowej, a będzie można je wykorzystać podczas zakupów w sklepach stacjonarnych na terenie Polski (dokonując płatności zbliżeniowych za pomocą Google Pay bądź Apple Pay) lub w Internecie.
 
Jak działa karta kredytowa? Na wstępie kilka słów dla osób, którym jeszcze nie było dane korzystać z karty kredytowej. By zrozumieć jak taka karta działa, polecam mój wpis poradnikowy: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który jest największą zaletą karty kredytowej. To dzięki okresowi bezodsetkowemu oddawać można taką samą kwotę, jaka z karty została wykorzystana (bez odsetek i bez opłat):Limit nagród. Choć dostępność promocji karty kredytowej w Millennium została zaplanowana do 31.08.2021 r., to obowiązuje w niej też inny limit - bank przygotował się na udział maksymalnie 8 000 osób. Nagrody trafią do tych, którzy w czasie trwania akcji jako pierwsi złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "Lato z kartą kredytową Visa"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 31.08.2021 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Visa Impresja z limitem co najmniej 3 000 zł;

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  (uwaga: w banku Millennium dostępne są też inne karty kredytowe, ale w promocji udział bierze wyłącznie karta Visa Impresja);

 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie:
  • informacji handlowych przez kanały elektroniczne, 
  • informacji handlowych przez telefon, 
  • dopasowanych informacji handlowych oraz 
  • informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę oraz 
 • w każdym z sześciu kolejnych miesięcy kalendarzowych (dokładny wykaz miesięcy znajdziesz poniżej) wykonaj płatności kartą na sumę min. 350 zł (w tym również mogą to być płatności za pomocą BLIKa, do którego można podpiąć rachunek karty kredytowej):
"1) dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w lipcu 2021 r.
a) w każdym z trzech kolejnych miesięcy, tj. w sierpniu 2021r., wrześniu 2021 r., październiku 2021 r. 
b) w każdym z trzech kolejnych miesięcy, tj. w listopadzie 2021 r., grudniu 2021 r., styczniu 2022 r. 
2) dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w sierpniu 2021 r.
a) w każdym z trzech kolejnych miesięcy, tj. we wrześniu 2021r., październiku 2021 r., listopadzie 2021 r. 
b) w każdym z trzech kolejnych miesięcy, tj. w grudniu 2021r., styczniu 2022 r., lutym 2022 r"

Za każdy 3-miesięczny okres, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz bon o wartości 150 zł. Bank prześle Ci go SMS-em do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego:
 • dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w lipcu nagrodę dostaniesz do końca listopada 2021 oraz do końca lutego 2022 roku, a
 • dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w sierpniu nagrodę otrzymasz do końca grudnia 2021 oraz do końca marca 2022 roku.

Do czasu otrzymania każdej nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Pamiętaj jednak unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

Ile kosztuje karta kredytowa Visa Impresja?


Biorąc udział w promocji "Lato z kartą kredytową Visa" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą. Po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki z taryfy opłat i prowizji: na ten moment jest to 5 płatności miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku zwalniającego z opłaty, bank pobierze 7,99 zł.

Z kartą kredytową Impresja do końca 2021 roku uzyskiwać można moneyback 5% (do 50 zł miesięcznie).

Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów (tylko na terenie Polski; dla transakcji w PLN) współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line, czyli transakcji dokonywanych Kartą na odległość), Cocinelle, Deichamann-Obuwie, Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school, ani Empik cafe), Francesco Biasia, Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), Marella, Massimo Dutti, Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sephora, Smyk (nie dotyczy zakupów na smyk.com), Sony Center (za płatności w salonach Sony Center), Stradivarius, Travelplanet.pl (wyłącznie za płatności za imprezy turystyczne opłacaone w punktach obsługi klienta i on-line), Uterqüe, Venezia, Zara, Zara Home. 

Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.
💡 Na sam koniec osobom prowadzącym działalność gospodarczą przypomnę, że do wzięcia czeka też do 700 zł za konto firmowe w Banku Millennium.


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

3 komentarze:

 1. Dali by lepiej gotówkę jak za konto, a nie żeby tak trzeba było komponować z jakimiś bonami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś był moneyback 5% w Leroy Merlin. Jak wycofali to wtedy zrezygnowałem z karty. Ale karencja cały czas mnie obejmuje :(

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...