Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bony Allegro o wartości 500 zł za przetestowanie karty kredytowej BNP Paribas (+ dodatkowe 50 zł)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

19.07.2021

Bony Allegro o wartości 500 zł za przetestowanie karty kredytowej BNP Paribas (+ dodatkowe 50 zł)

BNP Paribas odpalił nową promocję i zdecydowanie podbił stawkę.

Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową BNP Paribas
O ile w poprzedniej edycji do wzięcia czekały bony Allegro o łącznej wartości 300 zł, to teraz jest o 200 zł więcej! Aż 500 zł za kartę kredytową od BNP Paribas jeszcze nigdy nie było. A do tego dojdzie jeszcze (przy okazji) dodatkowe 50 zł, więc w sumie zrobi się nawet 550 zł!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Promocja "Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która w okresie od 1.12.2019 r. nie miała zawartej umowy o kartę kredytową w BNP Paribas (wykluczenie obejmuje też posiadaczy kart wydanych przez przejęty Raiffeisen Polbank).

Jeśli masz jakiekolwiek inne produkty w BNP Paribas (np. konto osobiste, pożyczkę, lokatę, rachunek firmowy), to to na szczęście nie wyklucza z uczestnictwa w niniejszej promocji karty kredytowej.

Nagroda gwarantowana w tej promocji to 5 bonów Allegro o wartości 100 zł każdy, które zrealizować można podczas zakupów na Allegro. Bony mają mieć ważność do 31.12.2022 r. Bonów nie da się łączyć. Każdy z nich można używać wielokrotnie - aż do wykorzystania salda środków.

Wyrabiając kartę w promocji uzyskasz także zwolnienie z opłaty za kartę przez okres 12 miesięcy, co sprawia, że uczestnictwo w promocji jest o wiele wygodniejsze i prostsze. Kartę przetestujesz bez kosztów, choć i po upływie roku - jeśli zechcesz zatrzymać kartę - nadal będzie opcja, żeby za nią nie płacić.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, przy okazji można zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego dla posiadaczy kart kredytowych z logo BNP Paribas. A uzbiera się ich tyle, że... wystarczy na nagrodę o wartości 50 zł. Może to być bon na zakupy - również na  Allegro, ale w katalogu dostępne są też inne vouchery.

Zasady promocji "Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową" BNP Paribas


By wziąć udział w promocji i zdobywać bony Allegro:
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy do promocji karty kredytowej; 
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard (wyrażanie zgód marketingowych jest dobrowolne); 
 • najpóźniej do 30.09.2021 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę;
 • w pięciu pierwszych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy) wykonaj transakcje kartą na sumę min. 1000 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności na Allegro).

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek płatności kartą, otrzymasz bon o wartości 100 zł. Łącznie można ich zebrać 5, co da w sumie 500 zł do wykorzystania na Allegro.

Wydanie nagrody przez bank. By uzyskać nagrodę, po otrzymaniu karty należy zarejestrować się na stronie mambonus.pl (nieco niżej wyjaśniam czym jest program "Mam bonus" i jak się w nim zarejestrować). 

Każdy bon Allegro ma się pojawić właśnie po zalogowaniu na wspomnianej stronie najpóźniej w ciągu 60 dni od dnia spełnienia wszystkich warunków jego uzyskania, a będzie go można odebrać (w formie elektronicznej - jako kod do wykorzystania na Allegro) w ciągu dwóch miesięcy. Do momentu odbioru nagrody posiadaj kartę kredytową w BNP Paribas wyrobioną w promocji.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji


Spełniając warunki promocji, pod uwagę weź, iż:

▶️ Do sumy transakcji wymaganej na potrzeby promocji bank zaliczy zarówno płatności kartą, jak i przelewy z karty czy wypłaty z bankomatów. Ale w praktyce wykonywać warto tylko płatności kartą, bo w tym przypadku nie ma dodatkowych prowizji, a przy spłacie wykorzystanej kwoty w okresie bezodsetkowym, oddasz taką samą kwotę (i ani grosza więcej, bo wtedy nie są naliczane odsetki).

A przelewów z karty czy wypłat z bankomatów za pomocą karty kredytowej lepiej unikać, bo są bardzo drogie (bank nalicza prowizję 4,9%, min. 10 zł).
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane posiadać karty kredytowej, to swego czasu napisałem więcej o tym jak rozsądnie i bez kosztów z niej korzystać, koniecznie sprawdź krótki poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w sklepach internetowych. Do wymaganej sumy transakcji nie zaliczą się jednak płatności zwrócone, ani wykonywane kartą dodatkową (jeśli takową do swej karty zamówisz, bo takiego wymogu nie ma). Nie będą też uwzględnione transakcje:
"polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług (np. transakcje dokonane za pomocą usługi portfela elektronicznego, dostarczanej przez dostawcę lub pośrednika będącego osobą trzecią, wszelkie transakcje kwalifikowane jako przekazy pieniężne czy zakłady - w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych)" 

Definicja jest dość skomplikowana, ale w praktyce chodzi o to, że bank nie zaliczy doładowań elektronicznych portfeli umożliwiających szybkie i proste wykonanie płatności kartą (czasem bez faktycznego płacenia za towary czy usługi).

Na potrzeby promocji zaliczą się za to płatności w sklepach stacjonarnych (spożywczych, odzieżowych, budowlanych, monopolowych itp.) lub internetowych, marketach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, kinach, aptekach, drogeriach czy na stacjach paliw.

▶️ Czym jest program MamBonus? Mam Bonus program lojalnościowy dla posiadaczy kart kredytowych z logo Mastercard wydanych przez BNP Paribas. Rejestracja, ani korzystanie z programu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Program umożliwia zbieranie punktów (nie tylko tych w ramach promocji, ale też standardowo za każdą płatność wykonaną kartą), które można wymieniać na nagrody (oprócz wspomnianych wyżej voucherów zakupowych do wyboru są też m.in. bilety do kina oraz nagrody rzeczowe).

▶️ Jak zarejestrować się w programie MamBonus? Oto krótka instrukcja z regulaminu promocji:
"W celu zarejestrowania się na stronie www.mambonus.pl konieczny jest identyfikator klienta (numer nadawany przez Bank) oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL oraz zapoznanie się i zaakceptowanie Regulaminu mamBONUS. Identyfikator znajduje się na miesięcznym wyciągu lub może zostać podany przez konsultanta Centrum Telefonicznego Banku. W trakcie rejestracji utworzyć swój identyfikator (login – adres e-mail) oraz hasło dostępu do strony internetowej."

▶️ Uczestnictwo w promocji wymaga wspomnianej już rejestracji w programie lojalnościowym "MamBonus". A program ten jest okazją do załapania się na dodatkowe nagrody. Korzystając z karty, zbierać będziesz punkty (wydany 1 zł = 2 punkty), które w dalszej kolejności można wymieniać na nagrody rzeczowe lub vouchery na zakupy.

Już za płatności wykonywane kartą na potrzeby promocji uzbierać możesz co najmniej 10 000 punktów. A to nie wszystko, bo jeszcze dojść może 200 punktów za samą rejestrację w programie oraz 5 000 punktów powitalnych na start. Otrzymasz je, jeśli w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę wykonasz minimum 4 płatności na kwotę co najmniej 50 zł każda. W ten sposób zgromadzisz więc co najmniej 15 200 punktów, które wymienisz np. na 2 bilety do kina (w katalogu nagród wyceniony na 6495 punktów) lub kartę podarunkową o wartości 50 zł (która "kosztuje" 15 000 punktów, a obecnie do wyboru są m.in.: Allegro, Answear.com, Decathlon, Douglas, Duka, eBilet.pl, H&M, MediaMarkt, RTV Euro AGD, TK Maxx, Wakacje.pl i Zalando.

Karta kredytowa MamBonus w BNP Paribas - szczegóły oferty


Uczestnicy tej promocji objęci są - wspomnianym - zwolnieniem z pierwszych dwunastu miesięcznych opłat za kartę kredytową. Po tym okresie zaczną obowiązywać standardowe warunki - na chwilę obecną BNP Paribas nie pobiera miesięcznej opłaty (w wysokości 9 zł) za kartę kredytową Mastercard Standard, jeśli łączna wartość rozliczonych transakcji kartą w danym, miesięcznym okresie rozliczeniowym (poprzedzającym naliczenie opłaty), wyniesie min. 1 000 zł. Póki co tym martwić się nie trzeba, bo przez rok z karty można korzystać (lub nie) za 0 zł bez warunków.

W przypadku woli rezygnacji z karty kredytowej, pamiętaj o zapisie z cennika banku, gdzie pojawia się opłata "za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia". Zatem jeśli postanowisz zamknąć swą kartę, to zaczekaj z tym "chwilkę", aż minie wspomniany okres - w przeciwnym wypadku bank pobierze 25 zł.


💡 Na koniec przypomnę, że w BNP Paribas czeka też okazja do bankobrania z kontem w roli głównej - do wzięcia czeka premia 250 zł i 120 zł w bonach na zakupy.

200 komentarzy:

 1. Czyli jak założyłem tydzień temu konto to teraz mogę śmiało złożyć wniosek też o kartę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Jeśli masz jakiekolwiek inne produkty w BNP Paribas (np. konto osobiste, pożyczkę, lokatę, rachunek firmowy), to to na szczęście nie wyklucza z uczestnictwa w niniejszej promocji karty kredytowej."

   Usuń
  2. Czy dostęp do bankowości wyklucza?

   Usuń
  3. Dostęp do bankowości internetowej, ani jakikolwiek inny produkt (poza kartą kredytową BNP Paribas) nie wyklucza z powyższej promocji. Przy czym wniosek o kartę w promocji należy złożyć w wyżej opisany (a nie przez bankowość).

   Usuń
 2. czyli płatnosci za rachunki odpadają ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak zapłacisz za nie kartą np. w Moje Usługi to nie odpadają :)

   Usuń
  2. podpinam się pod pytaniem ?

   Usuń
  3. Jak w końcu z płatnościami za rachunki np na poczcie karta ? Mr złotówa

   Usuń
  4. Jako że płatności na Poczcie Polskiej mają przypisywany kod MCC 4829, który oznacza przekazy pieniężne, to taka transakcja najpewniej nie zostanie zaliczona. Osobiście bym nie robił.

   Usuń
 3. Jakieś zgody marketingowe trzeba zaznaczać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie promocji, by wysłać formularz kontaktowy, trzeba zaznaczyć wymagane oświadczenia.

   Jeśli zaś chodzi o ewentualne zgody we wniosku, to w tym przypadku regulamin promocji nie stawia wymagań.

   Usuń
  2. A co jeśli wysłałam formularz kontaktowy bez zaznaczenia tych oświadczeń. W ogóle do mnie nie zadzwonią?

   Usuń
  3. W formularzu przy rejestracji w promocjach konta w BNP Paribas te zgody są wymagane. Przy karcie kredytowej jednak nie (strona tego nie komunikuje). Mój błąd, przepraszam. Zatem zarówno podczas rejestracji, jak i we wniosku o kartę zaznaczanie zgód jest zatem dobrowolne.

   Usuń
  4. Nie zrozumiałam . To w takim razie przy rejestracji trzeba zaznaczyć któraś ze zgód skoro żadna nie jest wymagana i są one zgonami marketingowymi?

   Usuń
  5. W formularzu na stronie promocji zaznaczenie zgód okazuje się jednak wymaganym, bo bez tego nie da się go wysłać (zatem to bardziej wymóg techniczny, niż regulaminowy).

   Jednak już później, gdy skontaktuje się konsultant, to we wniosku wyrażanie zgód powinno być dobrowolne (bo regulamin nic nie wspomina o konieczności ich wyrażania).

   Usuń
 4. Czy takie bony wykorzystuje się imiennie? Czy może każdy?

  Już tłumaczę o co mi chodzi. Żona ma konto na Allegro i Allegro Smart. Ja konto nie mam ale tylko ja na promocję się łapię. Żona nie może brać udziału. Jeżeli ja dostanę te bony to czy żona będzie mogła je wykorzystywać?

  I jak w ogóle płaci się takimi bonami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie mogła wykorzystać,płaci się łatwo jak nawet ja sobie poradziłam;)

   Usuń
  2. Dziękuję za wyjaśnienia. No to wysłane.

   Usuń
 5. Czas odezwać się do babci: "babciu droga, sprawa jest i wniosek o kartę będziesz składać" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. co potrzeba żeby dostać kredytówkę?
  wystarczą oświadczenia czy trzeba im dostarczać jakieś zaświadczenia itp

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konsultant w rozmowie poda jaki dokument będzie potrzebny - w przypadku wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę najczęściej wystarcza wyciąg z konta z wpływami lub zaświadczenie od pracodawcy.

   Usuń
 7. Bony na Allegro to nie to samo co gotówka. Tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Premie pieniężne za kartę kredytową to jednak ewenement. Zdarzają się rzadko i - jeśli są - to niższe (np. 200 zł za kartę kredytową w Santander Consumer Banku).

   Na Allegro jednak kupuje większość osób robiących zakupy w Internecie w Polsce. Gorzej, gdyby bon był do jakiegoś wyszukanego, mało znanego sklepu. Na Allegro każdy coś dla siebie znajdzie :)

   Usuń
 8. Czy trzeba pokazac jakies zrodlo dochodu do banku ? Pracuje ale zmieniam firme i w obecnej umowe mam tylko do konca miesiaca

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy posiadanie karty kredytowej Carrefour po 1.12.2019 r. wyklucza z akcji? Karta była obsługiwana przez BNP Paribas i widniała na liście kart po zalogowaniu się do GoOnline.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety.

   Usuń
  2. To karta BNP więc cię wyklucza.

   Usuń
  3. Posiadania jakiejkolwiek karty kredytowej obsługiwanej obecnie przez BNP Paribas (w tym kart z czasów BGŻ, Sygma Banku czy Raiffeisen Polbanku) niestety wyklucza z udziału w powyższej promocji.

   Jeśli jednak ktoś miał kartę kredytową w którymś z tych banków, ale zdążył zamknąć przed 1.12.2019 r., to teraz może brać udział :)

   Usuń
  4. A co z osobami które mają kartę kredytową Citi?

   Usuń
  5. Przecież Citi to inny bank więc nie ma prawa w niczym przeszkadzać jeśli masz kartę Citi.

   Usuń
 10. Czy posiadanie limitu odnawialnego wyklucza mozliwosc wziecia udzialu w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysłałem zapytanie i dostałem taką odpowiedź od banku:

   Dzień dobry,

   limit odnawialny allegro nie wyklucza Pan z udziału w promocji „Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową”.

   Usuń
 11. Czyli jak. Wniosek o karte składam w lipcu, wykonuję płatnosci kartą na 1000zł w sierpniu i pierwszy bon do allegro otrzymuje we wrześniu? I tak co miesiąć czy dopiero po 5 miesiącach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie.

   Usuń
  2. Tak mniej więcej jeśli chodzi o nagrodę, bo mają 60 dni po zakończeniu sierpnia. Ale w praktyce dają wcześniej.

   Usuń
 12. Jak jest w przypadku własnej działalności? Jakie warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PIT za 2 lata, KPiR oraz zaświadczenie o niezaleganiu z podatkami i składaniami ZUS. U mnie ostatecznie wystarczyły potwierdzenia przelewów do US + zaśw. z ZUS poprane z PUE.

   Usuń
  2. Ja przy działalności nic dodatkowego nie musiałem dosyłać. Widocznie wystarczyła historia na koncie.

   Usuń
 13. Widzę że przy takich promocjach coraz więcej ograniczeń dotyczące kodu MCC. Czy tranzakcje zapłacone kartą z promocji podpiebta pod Curve sa (jeszcze) dozwolone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnimi czasy curve coś chrzani z kodami MCC więc raczej odpada.

   Usuń
 14. Przy wniosku o limit 2 tys zł i dochodzie z tytułu umowy o pracę - wniosek przeszedł na oświadczenie (pomimo braku wpływów do BNP). Proces bardzo sprawny, szybko zadzwonili, ale umowa do podpisano tylko w oddziale

  OdpowiedzUsuń
 15. Złożyłem wniosek o kartę, przyznali mi kartę i jestem umówiony na podpisanie umowy w banku na dzień jutrzejszy. Ale przypomniałem sobie ze kończy mi się karencja (15.08) na konto. I teraz mam zagwozdkę: czy po 15.08 jak będzie promocja na konto to czy będę mógł w niej wziąć udział? W kilku ostatnich promocjach na konto Paribasa jest informacja że wykluczone są osoby posiadające umowę ramowa. W związku z tym pytanie czy anulować ten wniosek i poczekac az mi się skończy karencja na konto i założyć i konto i kartę? Czy może umowa ramowa dotyczy tylko konta i będę mógł wziąć w niej udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam kartę kredytową BNP od 2 lat. W lutym bez problemu wziąłem udział w promocji konta.

   Usuń
  2. Umowa ramowa dot. tylko konta. Z kartą kr. jest coś odrębnego.

   Usuń
 16. Jakie dokumenty wymaga Bank do KK ? W jakim czasie konsultant oddzwania po rejestracji ?

  OdpowiedzUsuń
 17. Jakiś czas temu miałem otwarty limit kredytowy za pośrednictwem allegro. Brałem coś na raty 0 procent i obsługiwane to było jako linia kredytowa. Spłaciłem ją według harmonogramu. I potem ta linia sobie wisiała. Zamknąłem ją dopiero 2 miesiace temu. Nie miałem do tej lini karty kredytwej. Czy takie coś wyklucza z przystąpienia do promocji. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Limit Allegro to nie karta kredytowa. Możesz składać wniosek.

   Usuń
  2. W BIKu widnieje jako karta kredytowa

   Usuń
  3. Ale znaczenie ma to co jest w umowie. Czy umowę masz o kartę kredytową?

   A w BiK tak oznaczyli bo pewnie są tylko wybieralne kategorie. I przy tak specyficznym produkcie nie było odpowiedniej.

   Usuń
  4. Limit Allegro nie wyklucza. Potwierdzone.

   Usuń
 18. Czy sposób podpisania umowy jest online czy też należy udać się do placówki banku ?
  W jaki sposób można rozwiązać umowę w placówce banku czy też online ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kartę wyrabiałem kilka miesięcy temu w innej promce. Tylko w placówkach można było.

   Usuń
  2. Ja dzisiaj złożyłem wniosek. Umowa tylko w placówce. Nie ma innej formy.

   Usuń
  3. Jest. Obecnym klientom wyświetla się oferta po zalogowaniu, wniosek 100% online.

   Usuń
 19. R zaliczy do promocji czy jednak też nie?

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy jest potrzebny dokument o dochodach lub dane firmy, w której się pracuje?
  Pracuję na wielu małych zleceniach,umów długotrwałych też obecnie nie mam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy niskim limicie na karcie (bodaj 2000 zł) ktoś z Czytelników pisał swego czasu, że żaden dokument nie był wymagany. Ale to nie musi być reguła.

   Usuń
  2. Brałem z limitem 3k, jedyny wymagany dokument to skan dowodu. Nic więcej nie chcieli.

   Usuń
 21. Czy płatności za raty kredytu też się wliczają

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy karte mogę zarejestrować w programie lojalnościowym MasterCard ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W programie Bezcenne Chwile? Nie. BNP Paribas ma swój własny program - Mam Bonus.

   Usuń
 23. Dzień dobry,
  karta Mastercard Debit to karta debetowa, wiec moge wnioskować o promocyjną kredytową?

  OdpowiedzUsuń
 24. Umowa o kartę podpisana. Pani w placówce namawiała mnie na konto ale nie założyłem. Widzę że można założyć w promocji ale tylko przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, że nie założyłeś w placówce. Konto tylko przez stronę promocji.

   Usuń
 25. Czy zakup karty podarunkowej np. do Biedronki którą przecież można pozniej wykorzystać zalicza sie do kwoty 1000zl jaką trzeba wydać miesięcznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się pod pytanie, jeżeli to by było możliwe - super opcja.

   Usuń
  2. Przecież to będzie najnormalniejsza z normalnych transakcja. Oczywiście o ile da się za kupowaną kartę podarunkową zapłacić kartą płatniczą. Bo kojarzę że np na Orlenie to za kartę podarunkową przyjmowali (nie wiem czy jeszcze tak jest) tylko gotówką.

   Usuń
 26. Tak się składa że mam w najbliższym czasie zaplanowany większy zakup. Jeśli od razu w jednym miesiącu wydam 5,5 tys. zł to będę miał od razu spełnione warunki za 5 miesięcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności muszą być rozłożone. Po 1000 zł w 5 miesiącach.

   Usuń
 27. A co z płatnościami Blikiem, zaliczają się też jako płatności w spełnieniu tego tysiąca w miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do płatności Blikiem na się podpiąć rachunek karty kredytowej? Chyba tylko w Millenium.

   Usuń
  2. W PKO BP też się da ;)

   Usuń
  3. W PKO BP też się da ;)

   Usuń
 28. Czy płatności na booking.com będą liczyć się w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy kiedyś to weryfikowałem, to Booking.com miał kod MCC 7011, czyli określający hotele,, motele, systemy rezerwacji. To więc nie wydaje się podpadać pod któreś z wymienionych wykluczeń. Aczkolwiek nie jestem w stanie udzielić wiążącej odpowiedzi, więc w przypadku wątpliwości sugeruję zapytać w banku czy dana transakcja zalicza się na poczet płatności na potrzeby promocji (takie zapytanie można wysłać wiadomością w bankowości internetowej; przy czym należy to zrobić dopiero po zaksięgowaniu płatności, bo tylko wtedy jest szansa uzyskać odpowiedź - pracownik banku będzie mógł zweryfikować parametry konkretnej transakcji).

   Usuń
 29. Czy trzeba w każdym miesiącu wydać 1000zł, czy też można sobie zrobić przerwę np. w październiku, by potem skorzystać ponownie z promocji w listopadzie i grudniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można, acz wtedy będzie o jedną nagrodę (bon 100 zł) mniej.

   Usuń
 30. Mam pytanie do tych co podpisali umowę o kartę w banku czy w umowie jest jakaś wzmianka że karta bierze udział w tej promocji?bo u mnie nie ma nic i się zastanawiam czy nie dali mi zwykłej karty bez udziału w promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W umowie nic nie ma. Ale wiążący jest regulamin i to w nim są określone zasady, czas obowiązywania. Jest karta zawnioskowana przez internet i w czasie dostępu promocji, więc karta bierze udział w promocji.

   Usuń
 31. Miałem umowę karty płatniczej.
  Rodzaj karty: limit odnawialny allegro. czy to wyklucza mnie?

  OdpowiedzUsuń
 32. "Uczestnictwo w promocji wymaga wspomnianej już rejestracji w programie lojalnościowym "MamBonus".Kiedyś miałem kk BNP i byłam/jestem uczestnikiem programu mam bonus (chyba nigdy z niego nie rezygnowałam) i zalogowałam się do mam bonus adresem e-mail który miałam przypisany wcześniej - widniało 0 pkt. Czy w tej sytuacji spełniam warunki rejestracji? Bo nowe punkty mi wchodzą za płatności obecną kartą...

  OdpowiedzUsuń
 33. Jeżeli umowę mam podpisana w sierpniu więc początku spełniania warunków jest od wrzesnia ?

  OdpowiedzUsuń
 34. Czy te uciułane punkty np. za płatności nie mają aby jakiegoś terminu przydatności? Czy nie znikną np. po czterech miesiącach zanim promocja dobiegnie do końca?

  OdpowiedzUsuń
 35. Witajcie. Przy założeniu karty w sierpniu można dopiero zacząć spełniać warunek we wrześniu? Nawet jeśli w sierpniu wpadnie kilka płatności ponizej sumy 1000 zł? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sierpniowe transakcje nie zaliczą się do wrześniowych. Musi być konkretnie min. 1000 we wrześniu.

   Usuń
 36. Zrobiłam już sporo płatności a nie zarejestrowałam w mam bonus jeszcze . Czy to jest problem czy nie ma wpływu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Punkty są naliczane. U mnie tak było że zaraz po zarejestrowaniu były już te za wcześniejsze płatności. Niestety, wciąż brak tych 200 punktów powitalnych.

   Usuń
 37. Z tych dodatkowych punków jeśli nie uzbieram 15 tys. to są jakieś nagrody które wymagają mniej punktów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są i to dużo. Można też zrobić dopłatę jak jest za mało punktów, a im jest ich więcej, tym mniejsza jest dopłata.

   Usuń
  2. Przykładowo za 6000 punktów jest voucher o wartości 20 zł do Allegro czy Carrefour, a bilet do kina (Cinema City, Helios lub Multikino) za 6496 punktów.

   Usuń
 38. Odrzucili mój wniosek o kartę kredytową :( No tego się nie spodziewałam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też to spotkało. Wiek powyżej 70 lat. Dyskryminacja!!!

   Usuń
  2. No nie wiem czy to dyskryminacja. To tak samo jakby napisać że dyskryminowane są osoby bez dochodów albo ze złą historią spłacania kredytów.

   Banki po prostu kalkulują swoje ryzyko. Wiek klienta to też ryzyko.

   Może piszę trochę nieobiektywnie bo jako pracownik banku (innego, nie BNP), ale tak to wygląda od tej strony. Teoretycznie (w oparciu o statystykę demogragiczną) jednak osoba młodsza powinna pożyć dłużej niż 70-letnia. Przepraszam że brzmi to brutalnie, ale tak po prostu jest.

   Usuń
 39. Dzień dobry bardzo poproszę o informację odnośnie zwolnienia z opłaty za kartę przez 12 miesięcy ponieważ konsultant bnp paribas poinformował mnie ze oczywiście jest możliwość uzyskania 500 zł do allegro ale powiedzial że w tej promocji nie ma informacji żeby być zwolnionym z opłat za kartę przez 12 miesięcy czy jest to gdzieś zapisane w regulaminie promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to konsultant niestety musi nadrobić lekturę regulaminu. Bo właśnie tam jest zapis na ten temat - w tabeli, gdzie znajduje się definicja nagrody (na górze drugiej strony):
   "Nr 2. Zwolnienie Uczestnika z obowiązku ponoszenia pierwszych dwunastu miesięcznych opłat za korzystanie z Karty głównej wydaną w związku z zawarciem przez niego Umowy w Okresie Sprzedaży Premiowej, w pierwszym roku obowiązywania tej umowy".

   Usuń
  2. @david89 27 sierpnia 2021 09:15
   To co mówią tzw. konsultanci nie ma nigdy znaczenia. ZAWSZE ważne jest tylko to co mówi regulamin, umowa ramowa, czy np. TOiP. Konsultanci są celowo działającymi na szkodę klienta lub w najlepszym razie niedoinformowanymi lecz udającymi wszystko wiedzących. Taka ich natura.

   Tymczasem wystarczy żebyś sam zechciał zajrzeć do regulaminu tej promocji i już na stronie drugiej tegoż regulaminu, tam gdzie czytasz o nagrodzie, w punkcie drugim masz informację że nagrodą jest również:

   "Zwolnienie Uczestnika z obowiązku ponoszenia pierwszych dwunastu miesięcznych opłat za korzystanie z Karty głównej wydaną w związku z zawarciem przez niego Umowy w Okresie Sprzedaży Premiowej, w pierwszym roku obowiązywania tej umowy."

   Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do celowości działań na szkodę klienta w tym przypadku, to proszę przeczytać to co napisał @david89 27 sierpnia 2021 09:15 po czym zajrzeć do regulaminu tej promocji i powiedzieć jak konsultant BNP Paribas mógł się tak pomylić?
   Temat pomyłek konsultantów BNP Paribas przerabiałem nie jeden raz. Zawsze się tylko "mylą". Płaci za to klient.

   Ps. Pomińmy minutą ciszy, językową poprawność zapisu zawartego w regulaminie sprzedaży premiowej „Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową”.

   Usuń
  3. Pracowałam kiedyś w call center banku. To nie jest tak, że działa się celowo żeby wprowadzić klientów w błąd. Bzdura. Wiedzę trzeba mieć olbrzymią o wszystkim bo we wszystkich sprawach ludzie dzwonią. Promocje są chwilowe i nie ma czasu nad nimi się szczególnie skupiać. Jest duża presja na sprzedaż. Do tego jest olbrzymia rotacja pracowników, a w banku gdzie ja pracowałam dodatkowo były bardzo słabe szkolenia nowo zatrudnianych. I to składa się na całość że informacja dla klienta nie zawsze jest fachowa.

   Usuń
 40. Czy może ktoś potwoerdzić czy płatności za rachunki w MU zaliczają się do płatności promocyjnych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się pod pytanie

   Usuń
  2. Moje Usługi ma MCC 4900 który raczej w promocjach wykluczany nie jest (poza Aliorem).

   Usuń
 41. Mam problem z założeniem konta w mambonus. Sprawa zgłoszona i na infolinii banku i na maila dedykowanego programowi. Na infolinii podjęto próby naprawy sytuacji, był telefon zwrotny itp ale konta nadal założyć nie mogę. Co mogę teraz zrobić? Czy wobec tego mogę wykonywać transakcje karta i zalicza się na poczet konta w mambonus? Wiwm że mogę później złożyć reklamacje ale chodzi o to co mogę zrobić póki problem istnieje. Może ktoś ma podobnie? Zlotówa może Ty doradzisz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie czekaj na rozwiązanie przez konsultantów. Składaj reklamację już teraz.

   Usuń
 42. Dziś idę podpisać wniosek o kartę do oddziału. Rozumiem, że do promocji zaliczają się transakcje wykonane dopiero w przyszłym miesiącu tj. październiku? Czyli nie ma sensu używać karty od razu?

  OdpowiedzUsuń
 43. Czy można podpiąć płatności BLIK do karty kredytowej? Drugie pytanko czy płatności internetowe Blikiem za rachunki zostaną zaliczone do wymaganych transakcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w BNP jest taka możliwość w ogóle? Blik jest chyba do powiązania tylko z RORem.

   Usuń
 44. Czy tą KK można płacić telefonem przez Google Pay i te płatności będą zaliczane do wymaganych transakcji ?

  OdpowiedzUsuń
 45. Karta założona w lipcu, a więc te 1000 zł muszę wydać od 1 sierpnia do 31 sierpnia czy miesiąc po podpisaniu wniosku który był 19 lipca a więc wypadałoby by 19 sierpnia do 19 września ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miesiącami kalendarzowymi. Czyli w sierpniu (1-31) pierwszy z nich.

   Usuń
  2. Jak umowę masz podpisaną w lipcu to dokładnie masz czas na robienie płatności i wydanie 1000 zł od dnia otrzymania karty do 30.10.

   Usuń
 46. Czy transakcje wykonane karta przez aplikację Google Pay przy płatnościach zbliżeniowych telefonem zaliczają do promocji by zyskać bon do allegro? Nie dostałem jeszcze karty a chciałbym już zacząć korzystać z płatności kartą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba otrzymać fizycznie kartę, żeby dodać ją do Google Pay. Przed jej otrzymaniem nie znasz jej całego numeru i kodu CCV.

   Usuń
 47. Nie idzie z tym bankiem podpisać umowy. Dwa razy dzwonili do mnie i za każdym razem zrywało połączenie. W miedzy czasie kilka połączeń w których nikt się nie odzywał. Zastrzegam, że nie mam problemu z zasięgiem. Co tu zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie i u żony kontakt bez zarzutów. Nic nie przerywało.

   Usuń
 48. Umowę podpisalem w sierpniu. W sierpniu już spełniłem pierwszy raz warunek 1000 opłacone za bon 100 do allegro. Po jakim czasie bon zwykle pojawia się na stronie mam bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Krepy 9 września 2021 11:48
   Tego wątku o spełnieniu warunków kompletnie nie rozumiem. Wynika z niego, że kupiłeś jakiś bon do alledrogo na kwotę 100 zł i zapłaciłeś za niego 1000 zł. To rzeczywiście alledrogo. Po prostu interes życia.
   Oczywiście to taki żart, jednak ponieważ nie używasz nawet znaków interpunkcyjnych (nie mówiąc nawet o tym co najważniejsze), można wysnuć i taki wniosek.

   Co do pytania o bon, to u mnie punkty zostały dodane dopiero po 5 dniach (200 pkt za rejestrację) i 10 dniach (5000 pkt na start za 4 transakcje).

   Usuń
 49. Pytanko o program mam bonus. Jeżeli już jestem zarejestrowany (po wcześniejszych akcjach w BNP) to 5000 pkt za transakcję nie uzyskam, zgadza się?

  OdpowiedzUsuń
 50. Czy ktoś już otrzymał bon do allegro? Na koncie mambonus.pl nie widzę gdzie on mógłby się pojawiać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu wyskakuje okienko z info o nagrodzie.

   Usuń
  2. Dzięki za info, to będę musiał sprawdzać, u mnie na razie brak informacji o nagrodzie :(

   Usuń
 51. Pytanie do szanownej grupy:
  - czy wypłata w bankomacie gotówki miesięcznie 1000zł(łącznie) spełnia warunki tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 20 września 2021 14:01
   Przeczytaj chociaż pobieżnie informacje podane w opisie.

   Litości...

   Usuń
  2. Możesz wypłacić ale słono za to zapłacisz. Nie opłaca się.

   Usuń
  3. Tak jak piszę w prześwietleniu promocji:
   "▶️ Do sumy transakcji wymaganej na potrzeby promocji bank zaliczy zarówno płatności kartą, jak i przelewy z karty czy wypłaty z bankomatów. Ale w praktyce wykonywać warto tylko płatności kartą, bo w tym przypadku nie ma dodatkowych prowizji (...)"

   Prowizja od wypłaty kartą kredytową wynosi 4,9% min 10 PLN, więc za wypłatę 1000 zł trzeba by zapłacić 49 zł prowizji. Teoretycznie więc będzie zysk (bo nagroda jest o wartości 100 zł), ale taka strategia to raczej ostateczność ;)

   Usuń
 52. Rozumiem, że udział w promocji BNP Paribas w roku 2020 - otwarcie i po zakończeniu, zamknięcie konta osobistego (karta debetowa) - nie wyklucza mnie z udziału w tym bankobraniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Posiadacze (byli czy nawet obecni) konta w BNP Paribas (bez względu na to czy było ono otwarte w promocji, czy nie) mogą brać udział w powyższej promocji karty kredytowej. Nie ma w tym względzie wykluczeń :)

   Usuń
 53. Moze nie doczytalem dokladnie, ale nie zauwazylem klauzuli wiekowej, z jaka spotkalem sie przy probie uzyskania karty. Obowiazuje limit wieku - 70 lat! Uwazam, ze to praktyka dyskryminacyjna w wydaniu BNP Paribas! Proszę o wyjasnienie i dodanie tego warunku w reklamie tej 'promocji'!

  OdpowiedzUsuń
 54. Cześć, czy orientuje się ktoś jak to teraz wyglada jeżeli chodzi o pracowników banku? W regulaminie nie ma takiego zapisu że są oni wykluczeni i niejednokrotnie brałem udział w takich promocjach. Natomiast na infolinii konsultanci twierdzą że nie ma takiej możliwości..
  Mr.Złotówa słyszałeś coś o takich praktykach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe pytanie. Zapisy w regulaminach promocji właściwie wszystkich banków dość powszechnie zawierają wykluczenia dla osób będących pracownikami danego banku. Tu zapewne to przeoczenie, ale z drugiej strony co nie jest wykluczone, to jest dopuszczone.

   Usuń
 55. Złożyłam wniosek o kartę kredytową przez aplikację (mam konto w BNP), czy załapię się na promocję? Wg tego co napisali w regulaminie wystarczy złożyć wniosek w okresie sprzedaży premiowej w dowolny sposób, jednak na czacie z konsultantem uzyskałam odpowiedź ze tylko wnioski złożone przez stronę www mogą brać udział. Jak to właściwie jest?

  OdpowiedzUsuń
 56. Czy ktoś już dostał kod na tej stronie Mam bonus? Logowalam się tam ale nie widzę miejsca gdzie ten kod mógłby być. Brak jakiejś skrzynki na wiadomości. Jak go przyznają to po zalogowaniu wyskoczy komunikat? Niby mają 60 dni na przyznanie kodu, który będzie można pobrać przez 2 miesiące. Czyli trzeba tam zaglądać, żeby nie przegapić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznane będą pkt ktore mozna wymienic na nagrode - punkty powinny byc dzisiaj naliczone za transakcje z lipca. Obecnie tez jeszcze nie mam.

   Usuń
  2. Po zalogowaniu wyskakuje okienko z informacją o nagrodzie. Nie da się nie zauważyć.

   Usuń
  3. Dlaczego dzisiaj? Mnie to wychodzi inaczej. Jak karta wyrobiona w lipcu (start promocji) to płatności w sierpniu i wtedy mają 60 dni więc do końca października.

   Usuń
  4. Tak jak podaje
   @Anonimowy 17 września 2021 22:12
   oraz
   @Anonimowy 30 września 2021 09:49

   Dziś dotarł. Dodam tylko, że w opisie jest jako "Allegro nagroda sierpień".
   A więc kolejne 100 zł więcej.

   Usuń
 57. Czy ktoś już otrzymał 1 bon na Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Unknown 30 września 2021 08:49

   Czytaj to co powyżej. Taka pierwsza informacja pochodzi już z dnia 17 września 2021 22:12

   Usuń
 58. Pierwsza stówa za sierpień odebrana.

  OdpowiedzUsuń
 59. Czy w programie Mam Bonus są przyznawane punkty za MCC 4900?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 8 października 2021 15:50
   Że niby kartą kredytową chcesz płacić za rachunki? Przecież gdyby nawet to przeszło, to i tak więcej stracisz niż zyskasz.
   Natomiast przy karcie debetowej z tego co widzę, to pozostają tylko rabaty u partnerów programu. I to nieciekawe - jak dla mnie oczywiście.

   Usuń
  2. Ale co mam stracić? Prowizję operatora? Np 0,99 zł za opłacenie wszystkich rachunków w jednej transakcji?

   Usuń
  3. ok. Cóż mogę więcej tu rzec? Płać... ;)

   Usuń
 60. 14 grudnia 2021 roku wprowadzamy zmiany w Regulaminie Sprzedaży Premiowej „Program lojalnościowy mamBONUS”.


  Co się zmienia:

  Zmieniamy zasadę naliczania punktów w Programie lojalnościowym mamBONUS.

  Uczestnik otrzyma 1 Punkt za każde 2 zł wydane w ramach transakcji Kartą dokonanej po wejściu w życie zmian. Zmiana nie wpływa na punkty naliczone i niewykorzystane przed 14 grudnia b.r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dobra, już widzę. Poszli grubo. Bon Allegro 20 zł wyceniają na 6000 pkt. Żeby go zdobyć do 13.12. "wystarczy" wydać kartą 3000 zł. Od 14.12. będzie trzeba wydać 12000 zł żeby dostać te 6000 pkt.

   Z czegoś co można było nazwyać moneybackiem 0,66% zrobią 0,16%.

   Usuń
 61. Czy w jakikolwiek sposób można przegapić ten kod i pobrać go w późniejszym terminie z jakiejś zakładki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się przegapić. Wyskakuje okienko z informacją o bonie

   Usuń
 62. Czy ktoś już otrzymał bon za wrzesień?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TAK
   W mam bonus wyskakuje okienko - klikasz odbierz bon i to wszystko

   Usuń
 63. Wiecie jak wygląda kwestia ewentualnych zwrotów na kartę w kontekście wymaganych sum do wydania?
  Tak akurat wyszło, że zrobiłem duże zakupy przez internet i prawie całe zwróciłem. Przy czym zwrot przyszedł w kolejnym miesiącu. Zastanawiam się, czy taki zwrot może mi "podnieść" wymagane wydatki na ten następny miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
 64. Przyszedł voucher za wrzesień

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo może nie odebrałeś choć dawno przyszedł. Musisz wyłączyć wszelkie blokery typu uBlock, AdGuard... etc. Jeżeli coś będzie blokować to wyskakujące okienko z nagrodą, to nigdy tego nie zobaczysz. Potem tylko trzeba odebrać nagrodę i jest wysyłana na mejla praktycznie natychmiast. Na pierwszą musiałem chwile poczekać, bo odbierałem w jakiś dzień świąteczny czy w nocy.

   Usuń
 65. U mnie nie ma jeszcze za sierpień :|

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @m. 25 października 2021 15:17
   ten wpis powyżej jest odpowiedzią

   Usuń
 66. Dzisiaj dostałem nagrodę.

  OdpowiedzUsuń
 67. I 240 zł już przygarnięte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 240? Skąd to 40?

   Usuń
  2. Płacąc w ramach wymagań tej promocji, za każdą złotówkę dają 2 punkty które można wymienić na vouchery.

   Usuń
 68. Jest voucher za wrzesień :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nadal nie ma. Mają jeszcze kilka dni... Zobaczymy

   Usuń
 69. Założyłam kartę w sierpniu. Warunki do otrzymania pierwszego bonu spełniłam 15 września. Widzę że informujecie o otrzymaniu pierwszego vouchera już 25 października. U mnie niestety cisza. Wiem że mają czas do 14 listopada tylko zastanawiam się czy ktoś jeszcze nie itzrymal nagrody za wrzesień?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 28 października 2021 21:19
   W moim przypadku nie pierwszego tylko drugiego. Przeczytaj dokładnie to co piszą:
   @Anonimowy 17 września 2021 22:12
   @Anonimowy 30 września 2021 09:49
   @Anonimowy 19 października 2021 09:54
   @Anonimowy 25 października 2021 18:37

   Usuń
  2. Wyskakują mi okienka w mambonus bo chociażby to informujące o zmianie regulaminu wyświetla się za każdym razem jak odpalę stronę. Nie tu leży problem

   Usuń
  3. @Anonimowy 29 października 2021 08:39
   Komunikat dotyczący zmian w Regulaminie Sprzedaży Premiowej „Program lojalnościowy mamBONUS” który się pojawia po zalogowaniu, to nie to samo o czym ja mówię (proszę nie pisać wiem przecież itp.). Ten komunikat pojawia się nawet przy działających blokerach. Tymczasem informacja o otrzymanej nagrodzie nie pojawi się przy włączonych blokerach ani tych dodatkowo instalowanych, ani też przy wbudowanych w przeglądarce jak również przy działająctch programach AV/IS z tak zaimplementowaną opcją. Dlatego ważne jest żeby najpierw rzeczywiście zrozumieć o czym jest mowa i zadbać o pełny dostęp do strony mamBonus. Jeżeli ten warunek zostanie spełniony a informacji o nagrodzie brak, to wtedy zanim udamy się z reklamacją do banku, najpierw należy zweryfikować czy rzeczywiście zgodnie z regulaminem promocji wypełnialiśmy warunki promocji. Wspominam tu o tym dlatego, że jak widać nawet w komentarzach przy promocjach kart kredytowych, ludzie mają własne pomysły na to jak sobie te warunki spełnią. I nic do nich już nie dociera. Pozostaje powiedzieć: "ok, to rób tak dalej, powodzenia" (co też w jednym z wpisów czynię).
   Jeżeli warunki promocji są również spełnione prawidłowo, przechodzimy do reklamacji i dochodzenia swoich praw. Zwłaszcza w przypadku takich banków jak Paribas czy mBank. U mnie to czołówka mataczy. Tym razem jednak Paribas daje mi to co moje. Na razie daje.

   Usuń
 70. Otrzymałam już 2 bony i nie bardzo rozumiem, bon jest ważny rok , a muszę go odebrać do 2 miesięcy ?Jak odebrać , nie może być na Mam Bonus?

  OdpowiedzUsuń
 71. Czy wiecie jak wygląda kwestia nabijania płatności poprzez spłatę AllegroPay? Zaliczy się, czy nie do limitu 1000 zł?

  OdpowiedzUsuń
 72. Ktoś z Was musiał składać reklamacje? Jeśli tak to czy została uznana?

  OdpowiedzUsuń
 73. U mnie za miesiąc październik nagrody na tę chwilę nagrody brak. Za dwa poprzednie miesiące była już wcześniej. Patrząc na obowiązujące warunki mają oczywiście jeszcze czas i to +/- aż do końca grudnia.
  Ktoś może jednak już otrzymał ten bon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie brak... Dopiero kilka dni temu przyszła za wrzesień.

   Usuń
  2. Tak, ja dzisiaj dostałam

   Usuń
  3. A więc i za październik jest 100 zł. Jeszcze 2 x 100 zł i kk do zamknięcia. Zwłaszcza że ten nowy przelicznik który będzie obowiązywał od 14 grudnia to już kompletna tragedia.

   Usuń
  4. A więc i za październik jest 100 zł. Jeszcze 2 x 100 zł i kk do zamknięcia. Zwłaszcza że ten nowy przelicznik który będzie obowiązywał od 14 grudnia to już kompletna tragedia.

   Usuń
  5. Dziś pojawił się voucher za październik u mnie. Odebrane i już wydane ;)

   Usuń
 74. Moja emerytura 900 zł. Czy moge skladac wniosek o KK czy moze jest jakis wymóg dochodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Min. wymagany dochód to 1000 zł.

   Usuń
 75. Mam pytanie odnośnie zwrotu za płatności. W zeszłym miesiącu wykonałem płatności na około 4 tysiące zł. Częściowo odesłałem lub lada chwila odesle do zwrotu niektóre zakupy. Na kwotę około 600 zł. Wrócą więc w kolejnym miesiącu rozliczeniowym promocji. Od grudnia zamierzam wydawać tyle ile trzeba aby zgarnąć bonus czyli 1000 może z mała nadwyżka (ze względu na zmianę przelicznika na mambonus już nie ma szans na nawet najtanszy voucher) i na promocję innego banku gdzie też muszę sporo wydać. Czy ktoś wie co w takiej sytuacji? Spełnię z jednej strony warunki ale z drugiej będą zwroty za miesiąc miniony (zwroty bez wpływu na otrzymanie vouchera bo nawet z nimi z dużym zapasem odpowiednia kwota wydana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a nie możesz zwrócić w gotówce albo na inną kartę? Nie będzie główkowania. A zwrot 600 zł mogą ci jednak policzyć w ten miesiąc.

   Usuń
  2. Niestety zgodnie z regulaminem allegro sprzedający zwraca na ta kartę z której był zakup. Wynosilem każdorazowo o zwrot na inna kartę ale wszytsko wpływa na kartę kredytową paribasa z której było placone

   Usuń
 76. W grudniu spóźniłam się kilka dni ze spłatą zadłużenia. Czy to nie będzie przeszkodą w otrzymaniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 77. Niniejszym pragnę się pochwalić, że jest już ostatni bonus na 100 zł. :)
  Łącznie udało mi się zyskać 560 zł.

  Niestety, jakiekolwiek dalsze płatności tą kartą nie mają już dla mnie najmniejszego sensu, a więc karta do likwidacji. A szkoda, bo karta funkcjonuje bardzo bardzo dobrze na tle innych banków. Spłaty karty przelewem natychmiastowym widoczne od razu a nie jak np. w Citi Banku gdzie trzeba czekać i czekać. Ma to znaczenie np. wtedy, gdy szybko chce się spłacić kartę żeby móc znów nią płacić w wybranym dostępnym limicie na niej.
  Tymi zmianami w programie "Mam Bonus" strzelili sobie w kolano, bo nie dość że to co było nie dawało zwrotów jakie mam w innych bankach, to teraz już jest totalny lipton. Karta więc jeszcze tylko do końca stycznia aby uniknąć opłaty 25 zł i do odstrzału.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko te natychmiastowe przelewy niestety do g. 18 tylko działają.

   Usuń
 78. Witam, czy do limitu 1000 PLN zalicza się płatność w kantorze wymiany walut

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będą też uwzględnione transakcje:
   "polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług (np. transakcje dokonane za pomocą usługi portfela elektronicznego, dostarczanej przez dostawcę lub pośrednika będącego osobą trzecią, wszelkie transakcje kwalifikowane jako przekazy pieniężne czy zakłady - w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych)"

   Wskutek tych zapisów w regulaminie promocji z dużym prawdopodobieństwem nie.

   Usuń
 79. Czy może komuś wpadł już bonus w lutym?

  OdpowiedzUsuń
 80. A ja odebrałem dziś czwarty bon (zacząłem w październiku 2021) i zupełnie przypadkowo spostrzegłem się, że muszę jeszcze w lutym 2022 wykonać te płatności kartą na kwotę min 1000zł, aby otrzymać piąty, ostatni voucher. I teraz będę musiał wykonać jakiś zakup w necie dziś lub jutro ostatni dzień, aby zmieścić się w terminie i w marcu otrzymać ostatni kupon :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...