Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj aż 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

21.07.2021

Zyskaj aż 400 zł za konto osobiste w BNP Paribas

Czas na nową promocję konta w BNP Paribas. I jest to rarytas.

"Słoneczna promocja" w BNP Paribas
Tym razem do wzięcia czekają nagrody gwarantowane o łącznej wartości aż 400 zł - tyle do wzięcia za konto w tym banku nie było już dawno. A gdy takie edycje się zdarzały, to wnioski rozchodziły się jak ciepłe bułeczki (pula wniosków jest limitowana!), więc warto się spieszyć. Zwłaszcza, że warunki do spełnienia są bardzo proste.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.

"Słoneczna promocja" w BNP Paribas: zyskaj 400 zł


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont.

Nagrody. Do wzięcia czekają:
 • premia pieniężna 200 zł,
 • premia pieniężna 100 zł oraz
 • bon o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepach Biedronka.

Łącznie można więc zgarnąć bonusy o wartości aż 400 zł. To nagrody gwarantowane, gdyż nie mamy tu do czynienia ani z konkursem, ani z loterią. Każdy kto weźmie udział w promocji i spełni jej (proste) warunki, ten otrzyma premie i bon.

Premie pieniężne wpłyną na Twe konto, więc będzie je można przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel. Z kolei bon w Biedronce będzie można wykorzystać podczas dowolnych zakupów - jednorazowo lub wielokrotnie aż do wykorzystania salda.

Limit rejestracji. Udział w promocji weźmie maksymalnie 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Zatem dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). Bazując na doświadczeniu z poprzednich edycji z nagrodami o wartości 400 zł za konto w BNP Paribas, z udziałem nie warto zwlekać.

Zasady akcji "Słoneczna promocja"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 6.08.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 20.08.2021 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i nadaj PIN do karty wydanej do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą, ale też nie później niż do 20.08.).
 • w sierpniu i we wrześniu 2021 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • wykonaj min. 1 płatność Google Pay lub Apple Pay oraz
  • wykonaj min. 3 przelewy z konta (za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas).

Za powyższe będzie Ci przysługiwać premia 200 zł. Ale to jeszcze nie wszystko. Spełnienie wyżej wymienionych warunków otworzy też drogę, do zgarnięcia premii 100 zł i bonu 100 zł do Biedronki. By je dostać, w październiku 2021 r.:
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł (mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Biedronka) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na konto na sumę min. 1000 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, bo wystarczy np. przelew z własnego konta w innym banku).

I to już wszystko! O przyznaniu nagród organizator powiadomi mailowo (z adresu sloneczna@bnpparibasplus.pl): 
 • do 18.10. (o premii 200 zł) oraz 
 • do 25.11.2021 r. (o premii 100 zł i bonie 100 zł do Biedronki).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i zalogować się na stronie promocji (za pomocą danych, które otrzymasz w mailu), by tam do 25.10.2021 r. podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas w niniejszej promocji. To właśnie na ten rachunek mają wpływać premie: do 31.10. (200 zł) oraz do 30.11.2021 r. (100 zł). 

Bon do Biedronki
Bon do Biedronki w formie kodu zostanie przesłany SMSem (do końca listopada) - będzie to wyglądało tak, jak na zamieszczonym obok zrzucie ekranu z mego telefonu (sam bowiem wziąłem udział w niedawnej promocji konta w BNP Paribas, w której do zgarnięcia też były bony do Biedronki).

Do momentu otrzymania premii posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Przydatne wskazówki dla uczestników "Słonecznej promocji"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Jeśli dotąd nie było Ci dane płacić telefon, sprawdź me wpisy poradnikowe: jak korzystać z Google Pay lub jak korzystać z Apple Pay?

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Choć ta lista może wydawać obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót kartą, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Konto Otwarte na Ciebie - szczegóły oferty BNP Paribas


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas. Jego główne parametry to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 


Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych "Słoneczną promocją" możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja (ten sposób wybierzesz podczas składania wniosku na stronie promocji).

⭐⭐⭐⭐⭐ - w ratingu ofert, czyli systemie oceny promocji bankowych, stosowanym na blogu Bankobranie, powyższej promocji przyznaję notę, która zdarza się rzadko. To aż 5 gwiazdek, czyli maksimum. Tu mamy bowiem i wysoką wartość nagrody gwarantowanej, i łatwe warunki do spełnienia. Do tego dochodzi względnie przyzwoity okres wykluczenia dla byłych klientów, a i samo konto i wydawaną do niego kartę łatwo utrzymać za 0 zł.

💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 550 zł w bonach Allegro za kartę kredytową.

Przydatne dokumenty:

148 komentarzy:

 1. Jak się dowiedzieć kiedy zamknąłem konto?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy jako posiadacz karty kredytowej BNP mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza jedynie posiadanie konta osobistego i umowy ramowej (która dotyczy konta, wydanej do niego karty i dostępu do bankowości internetowej w związku z posiadaniem tego konta).

   Posiadanie jakichkolwiek innych produktów banku nie wyklucza z udziału w powyższej promocji. Swego czasu (ale to już dość dawno) osoby posiadające kartę kredytową w BNP Paribas miały problem ze złożeniem wniosku - były odsyłane do bankowości internetowej, by tam wnioskować. Ale ten błąd został wyeliminowany. Relacjonowali już Czytelnicy i bliska mi osoba, która wzięła udział, że mimo posiadania karty kredytowej, można teraz założyć konto, które uczestniczy w promocji (i nagrody wpływają).

   Usuń
 3. hej... czytam ten regulamin i tam jest że warunki do pierwszej nagrody trzeba spełniać w sierpniu i wrześniu. A tym tekście jest tylko mowa o wrześniu. To czego się trzymać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już to edytowałem. Zawsze wiążący jest regulamin. Zgadza się - w sierpniu i we wrześniu trzeba wykonać 1 płatność Google Pay lub Apple Pay oraz 3 przelewy.

   Usuń
 4. Jak długo jest wymagane posiadanie konta z kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wymaga posiadania konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej do momentu otrzymania nagród. Później można zrobić co się zechce - np. w przypadku rezygnacji z karty, konto pozostaje prowadzone za 0 zł.

   Usuń
 5. Jaki kurier jeździ z umową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Poczty Polskiej (wydaje mi się, że to jedno z bardziej profesjonalnych podejść do podpisywania umów - przychodzi SMS z informacją o przesyłce; rano w dniu wizyty kuriera dzwoni osoba ustalająca czas przyjazdu).

   Usuń
 6. Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku.

  ========================================

  Jak to dokładnie rozumieć? Moje konto założone w BNP Paribas dla poprzedniej promocji zostało zamknięte 30 lipca 2020r. Czyli mam rozumieć, że 31 lipca 2021 minął już okres 12 miesięcy od momentu kiedy byłem posiadaczem konta w BNP Paribas. Praktycznie tak, ale:

  Czy zdanie: ...w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji...

  1. Odnosi się do rejestracji na stronie promocji (samej rejestracji na stronie, bez wnioskowania o konto - czyli tak jakbym zaklepał sobie miejsce w promocji ale nie złożyłem faktycznego wniosku o konto)?

  2. Złożenia faktycznego wniosku o konto na stronie promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 31.07 możesz założyć konto.

   Usuń
  2. "w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji"

   Czyli możesz się zarejestrować a wniosek złożyć 31-go.

   Usuń
  3. Jak sprawdzić kiedy zostało zamknięte konto w BNP Paribas?

   Usuń
  4. Na infolinii.

   Usuń
 7. czy bnp ma program rekomendacyjny na którym tez mozna zarobić?

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeżeli konto zamknąłem 22.07.2021 to rozumiem że pojutrze mogę założyć znowu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podbijam, mi dokladnie 30 lipca minie rok od zamkniecia konta. Wiec prosze o podpowiedz czy 30 moge otwierac konto, by wziasc udzial w promocji

   Usuń
  2. @Anonimowy: tak!
   @Marek: raczej 31-go.

   Usuń
 9. Proszę o info czy dobrze zrobiłem - zarejestrowałem się do promocji tu na stronie następnie zainstalowałem aplikacje banku i tam otworzyłem konto mobilne teraz tak myślę czy to na pewno będzie konto promocyjne ??? Proszę o podpowiedź Pozdrawiam Zdzisław

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po rejestracji musisz zacząć wniosek na stronie promocji. Wtedy będzie opcja Online. Wyślą ci link do aplikacji. I dopiero wtedy otwierasz przez apkę.

   Usuń
 10. Można podpisać przez aplikację gomobile?

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak się płaci takim bonem w Biedronce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Należy podać kasjerce kod w celu wprowadzenia bądź użyć opcji e-bon na kasie samoobsługowej i wprowadzić go samemu.

   Usuń
  2. mówisz, że chcesz zapłącić woucherem i podajesz ten kod. Niekóte panie będą mówić, ze nie wiedzą jak, że tak u nich nie można itp. Wtedy możesz panią poinstruować, że po zakończonym paragonie wpisuje kod który jej podajesz i wciska PLU. Można płacić wiele razy, na końcu paragonu jest ile jeszcze zostało do wykorzystania. Możęna też na samoobsługowej. Wybierasz płatnośc kuponem, wbijasz cyferki i ok.

   Usuń
 12. Ktoś kiedyś już brał udział w takiej promocji i dostał zapowiadane nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od 7 i pół roku prowadzę bloga Bankobranie, na którym mowa jest o takich promocjach. Jeśli ktoś bierze udział i spełnia warunki promocji, to dostaje nagrody :) Inaczej być nie może.

   Usuń
 13. Na stronie Banku jest informacja że Karta Otwarta na Dzisiaj kosztuje 3 złote a nie 5 i warunkiem zwolnienia z opłaty jest konieczna 1 transakcja kartą a nie trzy. Proszę o sprawdzenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłata 0/3 zł i 1 płatność miesięcznie to warunki obowiązujące do końca lipca. Bank zapowiedział zmianę tabeli opłat i prowizji od 1.08.2021 r. Z punktu widzenia osób dopiero teraz zakładających konto w BNP Paribas znaczenie mają już te nowe zasady i właśnie je powyżej opisuję (0/5 zł i 3 płatności).

   Usuń
 14. Po wniosku jeszcze ktoś dzwoni jak w PKO? Czy już bezpośrednio kurier przyjeżdża jak od Santandera??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka tygodni temu zakładała moja żona. Z banku już nikt nie dzwonił. Kontaktował się tylko kurier.

   Usuń
 15. Czyżby się już promocja skonczyła? na stronei z wnioskiem nie ma guziora żeby zakończyć wpisywanie danych.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja jest nadal dostępna. Przycisk rejestracji jest widoczny (podgląd tutaj).

   Jeśli jednak chodzi o kolejne etapy już w samym wniosku, to gdy tam brak przejścia dalej, to być może któreś z pól jest nieuzupełnione? Warto robić to też przy wyłączonym AdBlocku (jeśli jest używany).

   Usuń
 16. Witam, co w sytuacji gdy na zakończeniu otwierania konta, tuż przed przejściem do otrzymania SMS pojawił się komunikat " błąd autoryzacji, udaj się do placówki"

  OdpowiedzUsuń
 17. Witam, czy jest możliwość ponownie uzyskać dostęp do linku prowadzącego do wniosku o otwarcie konta? Zapisałem się w promocji i podczas wypełniania wniosku, już na samym końcu wyskoczył komunikat o błędzie i konieczności udania się do placówki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promka zakończona.

   Usuń
  2. @Anonimowy 22 lipca 2021 12:57
   Link do wniosku (jako alternatywna ścieżka do wnioskowania od razu po rejestracji) jest w mailu, który przychodzi po rejestracji.

   @Anonimowy 22 lipca 2021 21:09
   Promocja jest nadal dostępna. Będzie tak długo, jak długo będzie dostępny formularz rejestracyjny na stronie promocji. Gdy pula rejestracji się wyczerpie, to w miejscu formularza pojawi się stosowny komunikat (i kolejne rejestracje nie będą możliwe). Kto zdąży się zarejestrować w promocji (przed wspomnianym komunikatem), ten ma gwarancję uzyskania nagród (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków). Nikt z kwitkiem nie odejdzie.

   Usuń
 18. Gdzie można płacić Google Pay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszędzie tam gdzie akceptują karty płatnicze.

   Usuń
  2. Definicja z regulaminu:

   "Transakcja Google Pay - transakcja bezgotówkowa wykonana w kraju lub za granicą transakcja dokonana z wykorzystaniem Anteny zbliżeniowej NFC w terminalu POS lub bankomacie, lub transakcja dokonana w aplikacji mobilnej, tzw. in-app payment, przy wykorzystaniu Google Pay, rozliczana na zasadach określonych w umowie o Kartę. Z Promocji wykluczone są Transakcje Google Pay wykonane w punktach o Kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu"

   Czyli wszędzie tam gdzie da się zapłacić zbliżeniowo w terminalu. Ale do tego też w aplikacjach typu Allegro, JakDojadę, Empik.

   Usuń
 19. "transakcja bezgotówkowa wykonana w kraju lub za granicą transakcja dokonana z wykorzystaniem Anteny zbliżeniowej NFC w terminalu POS lub bankomacie"
  O co chodzi z tym słowem w bankomacie? Zwykła wypłata?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej bym nie ryzykował z tym bankomatem. Lepiej kupić bułkę i po sprawie.

   Usuń
  2. Można kupić bułkę jak się ma telefon z antenką a ja nie mam......

   Usuń
  3. Jak nie masz NFC to nadal możesz płacić Google Pay ale tylko w aplikacjach mobilnych.

   Usuń
 20. Przy opcji wyboru kuriera jaki kurier rozwozi karty?
  Ile czekaliście na kuriera od momentu dostania maila pt "
  Twoja karta została przekazana do wysyłki"?

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy liczą się zakupy internetowe poprzez aplikację google pay na telefonie bez NFC, np. na allegro czy Rossmann?
  Jak rozumieć zapis regulaminu: "lub transakcja dokonana w aplikacji mobilnej, tzw. in-app payment, przy wykorzystaniu Google Pay"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego zapisu wynika że tak. Też nie mam NFC i w taki sposób zamierzam zrobić płatności.

   Usuń
  2. Mój wniosek o otwarcie konta nie doczekał się dokończenia. Kliknąłem w link pt. dokończ wniosek a tu niespodzianka: błąd 403. Też tak macie?

   Usuń
 22. Czy jesli miałem już kiedyś konto w bnp to nie mogę mieć dostępu do bankowości elektronicznej żeby skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Musisz mieć zamknięty dostęp. Zrobią to od ręki. od tego karencja się nie liczy.

   Usuń
  2. Jeżeli po otwarciu konta okazało sie że w banku nie zamknęli mi bankowości to nagroda się nie należy?

   Usuń
  3. Dostęp był po tym zamkniętym koncie czy międzyczasie miałeś jeszcze coś innego? Np kartę kredytową?

   Usuń
 23. wykonaj min. 1 płatność Google Pay lub Apple Pay

  Nie płaciłem NFC póki co, to w aplikacji google pay jak dodam kartę i zapłacę telefonem tak samo jako kartą to zaliczy? I wtedy trzeba mieć internet włączony ( bo nie mam zasięgu w sklepie) czy wystarczy to nfc włączone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to się robi. Płatność Google/Apple Pay jednocześnie liczy się jako transakcja kartą. Internet nie jest wymagany.

   Usuń
 24. Czy trzeba czekać na kuriera aby zalogować się na konto? Bo wpisuję login na stronie goonline.bnpparibas.pl i żaden sms nie przychodzi... Kuriera jeszcze nie było, ale login jest już w umowie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Logowanie jest możliwe dopiero po tym jak aktywujesz kartę do konta.

   Usuń
 25. Mam kartę Do kiedy muszę ją aktywować wraz z rachunkiem. Jest jakaś konkretna data?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ciągu 7 dni od jej otrzymania.

   Usuń
 26. W lipcu trzeba zrobić 3 płatności kartą..?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za p-wszy niepełny miesiąc (lipiec) opłata nie powinna być pobrana. Tak mi odpowiedział konsultant.

   Usuń
 27. Czyli jak zamknęłam konto 08.07.2020 i jest miesięczny okres wypowiedzenia to mi premia NIE przyslugiwalaby za to nowe konto ?????????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 8.07.2020 + 30 dni okres wypowiedzenia = zamknęli ci ok. 7.08.2020. Czyli 8.08.2021 się łapiesz.

   Usuń
 28. Czy posiadanie Konta GoOptima wyklucza z promocji?
  Wiąże się to wszakże z posiadaniem dostępu do bankowości internetowej i umową tylko nie wiem czy ramową...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To konto firmowe. Nie, konto firmowe nie wyklucza z promocji (nawet jeśli jest z dostępem do bankowości internetowej; wyklucza umowa ramowa dająca dostęp do bankowości w związku z kontem osobistym).

   Przy czym wniosek o konto z bonusami do 400 zł i tak należy złożyć przez stronę promocji (a nie przez bankowość).

   Usuń
 29. Złożyłem wniosek o konto przez videoweryfikację, bez problemów podczas całego procesu, otrzymałem podpisaną Umowę ramową Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu z BNP a dzisiaj zaskakująca wiadomość: "Twój wniosek o konto został odrzucony, niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto "Otwarte na Ciebie.
  Prosimy, zrób to w dowolnym naszym oddziale" Czy ktoś też miał podobną sytuację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak dzisiaj miałem. Jak rozumiem założenie konta w oddziale uniemożliwia wzięcie udziału w promocji ?

   Usuń
  2. Złożyłem wniosek jeszcze raz i wszystko było już ok.

   Usuń
 30. Czy jeżeli 12 miesięcy temu zamknąłem ROR i kartę do niego jest to równoznaczne z rozwiązaniem umowy ramowej, czy trzeba wypowiedzieć ją osobno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jej wypowiedzenie mogło zostać zaznaczone w dyspozycji zamknięcia konta, ale jeśli tak się nie stało, to trzeba zrobić to osobno. Przy czym na szczęście nawet jeśli umowa ramowa zostanie zamknięta dopiero teraz, to 12-miesięczny okres wykluczenia liczy się od daty zamknięcia konta (a nie od daty zamknięcia umowy ramowej).

   Usuń
 31. wykonaj min. 1 płatność Google Pay lub Apple Pay oraz
  wykonaj min. 3 przelewy z konta

  Czy kolejność wykonania ma znaczenie?

  OdpowiedzUsuń
 32. Założyliśmy konta wraz z żoną. Ona nie ma w telefonie NFC. Czy jak w Google Pay podepnę jej kartę w swoim telefonie i zapłacę swoim telefonem to warunek promocji zostanie spełniony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma znaczenia na czyim telefonie dodawana jest karta do Google Pay.

   Usuń
 33. Czy płatność Google Pay wlicza się do trzech płatności, żeby nie było opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
 34. Czy ktoś wie czy jest ok ,?Loguje się w apce Gomobile i widzę historie konta, które zamknęłam w styczniu 2020 r i nr obecnego konta też jest taki sam jak wcześniej. Czy załapie się na te bonusy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ta historia i numer konta są zachowywane. Nie przeszkadza to w tym, by zgarnąć bonusy w nowej promocji (sprawdzone w praktyce). Liczy się tylko to, by upłynął rok od zamknięcia konta.

   Usuń
  2. Dziękuję Mr.Złotówa
   Robisz dobrą robotę ��

   Usuń
 35. Chciałem założyć konto na wideoweryfikacje, jednak ciągle wyskakiwał błąd. Po 3 razie pojawiło się w aplikacji "Otwórz na www" i tak też zrobiłem. Czy biorę udział w promocji czy nie? Jak to sprawdzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wniosek został złożony po linku z maila (który przychodzi po rejestracji na stronie promocji) lub po linku bezpośrednio po rejestracji na stronie promocji, to bierze udział w promocji. Dodatkowego potwierdzenia nie ma - liczy się tylko miejsce, z którego wysłano wniosek.

   Usuń
 36. Mam pytanie wczoraj zakładałam konto rodzica w BNP Paribas. Zarejestrowalam rodziców w promocji ale niestety przy wniosku weryfikacja trwała długo. Dzisiaj przysłali im meila ze umowa czeka na podpisanie ta za pomocową smsa, czy to będzie się jeszcze kwalifikowało do otrzymania premi 400 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, będzie się kwalifikowało. Na podpisanie umowy i aktywację karty jest do 20.08. Najważniejsze, że rejestracja w promocji i złożenie wniosku nastąpiło do 06.08.

   Usuń
 37. W jaki sposób należy odbębnić jedną płatność przez Google Pay nie mając modułu NFC?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapłacić w aplikacji typu Mc Donald, Audioteka, Empik. Jak metodę płatności wybierz Google Pay.

   Usuń
 38. Skąd wiadomo że dana płatność była przez Google Pay? W bankowości widać tylko płatność kartą i poza tym raczej nie ma żadnej różnicy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W apce GPay jest historia dla każdej z dodanych kart.

   Usuń
  2. Czyli na w razie co warto GPay mieć zainstalowane do momentu wypłacenia premii? Bo w razie konieczności złożenia reklamacji nie bardzo jest jak udowodnić, że płatność była przez GPay, bo tak jak wyżej wspomniano na koncie widać jedynie, że płatność była kartą (brak info że z GPay)

   Usuń
 39. Jest jakiś wymóg instalacji/korzystania z apki mobilnej?

  OdpowiedzUsuń
 40. Te 3 przelewy w sierpniu i wrześniu mogą być na swoje konto w innym banku, czy muszą iść na inne nazwisko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą być na własne konto. Byle tylko w innym banku.

   Usuń
 41. Te 3 przelewy mogą być np. jednego dnia na to samo konto w innym banku 3 x po 1zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko dowolne. Może być nawet 3 x 1 zł na te samo konto jeden po drugim w tym samym dniu.

   Usuń
 42. Czy ktoś już dostał informację o przyznaniu premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Organizator ma czas do 18.10. - bazując na doświadczeniu z poprzednich edycji, maila należy spodziewać się raczej w okolicach ostatecznego terminu.

   Usuń
  2. Podbijam pytanie (15 październik)

   Usuń
  3. nie mam. czekam do poniedziałku.

   Usuń
  4. pewnie jutro roześlą

   Usuń
 43. Płatności na allegro kartą też odpadają? Mam na myśli druga nagrodę, czyli bony do biedronki

  OdpowiedzUsuń
 44. Czy można zrobić płatność 300 na Revolut, czy może jego kod mcc jest wykluczony z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Revolut ma MCC 4829. Odpada więc.

   Usuń
  2. Jak robisz na co dzień zakupy w Biedrze, to możesz sobie np. doładować za te 300 zł kartę podarunkową (jest ważna rok od momentu doładowania/aktywacji, także rok na wydanie 300 zł zamiast miesiąca :)

   Usuń
 45. Dostał już ktoś maila an którego trzeba zareagować? Mail ma przyjść maksymalnie do dzisiaj.

  OdpowiedzUsuń
 46. Dzisiaj 18 października a tu żadnego maila jeszcze nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez nie mam :/

   Usuń
  2. u mnie też nie ma, ale to znaczy ,że nikomu jeszcze pewnie nie wysłali.

   Usuń
  3. 6 minut temu dostałem.

   Usuń
  4. Już jest wiadomość

   Usuń
  5. dostałem o 15:28

   Usuń
  6. Ja na razie również nic nie dostałem.

   Usuń
 47. Odpowiedzi
  1. bo bede musial reklamacje napisac. Maila nie ma nawet w folderze spam jak to najczesciej bywalo

   Usuń
  2. Wiadomość powinna przyjść z adresu sloneczna@bnpparibasplus.pl (tego samego na który można zgłaszać reklamacje).

   Usuń
  3. Bankobranie a jak z Twojego doswiadczenia w praktyce wyglada rozpatrywanie takich reklamacji- mam tydzien na podanie numeru konta, a jesli nie dostalam emaila i czekam na odpowiedz na reklamacje? I jak rozpatruja takie reklamacje? Bo widze,ze nie tylko ja nie dostalam emaila...

   Usuń
  4. Zdarza się, że przyczyną braku maila jest problem z jego dotarciem. Wtedy sprawę można wyjaśnić najszybciej - można też skontaktować się telefonicznie w tej sprawie (22 299 11 50 - w dni robocze w godz. 9-17).

   W przypadku rozpatrywania reklamacji (na co organizator promocji ma czas do 30 dni), przesunie się czas wypłaty premii (tym samym w takich okolicznościach 25.10. nie będzie terminem wiążącym).

   Usuń
 48. Dostałem wczoraj o 15,28

  OdpowiedzUsuń
 49. Mam pytanie, gdyż nie chcę źle zinterpretować zadania. "...wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł (mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Biedronka)...". Suma ma być wykonana jednorazowo kartą płatniczą czy też mogę zrobić np. 2 płatności po 150 zł. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
 50. Piszę, gdyż nie wiem czy dobrze interpretuję "...wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł (mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Biedronka)..." Czy dane zadanie muszę zrealizować jednorazowo płacąc kartą minimum 300 zł, czy też mogę zapłacić np. dwukrotnie po 150 zł. Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być wiele płatności (na mniejsze kwoty), które w sumie dadzą min. 300 zł. Może więc być np. 2 x 150 zł, acz lepiej wykonać min. 3 transakcje w miesiącu (bo taka liczba jednocześnie sprawi, że bank nie pobierze opłaty miesięcznej za Kartę Otwartą na Dzisiaj).

   Usuń
 51. Czy trafił już do Państwa pierwszy przelew?

  OdpowiedzUsuń
 52. Tak! Po walce o zaliczenie internetowej transakcji google pay...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, czy mógłbyś mi napisać coś więcej na ten temat? Bo mi tez nie uwzględnili reklamacji. Zabrakło mi 17 zł, bo niby Allegro się nie liczy.....

   Usuń
  2. Napisz że płatność była na Allegro. Załącz zrzut ekranu albo jakąś fakturę, potwierdzenie. I napisz że ani MCc Allegro (5999), ani samo Allegro nie jest wykluczone.

   Usuń
  3. A jak będą pisać że to przez PayU to im napisz że inaczej się nie da. I wszędzie jest jakiś pośrednik. A piszą że można płacić w punktach handlowo-usługowych lub w internecie.

   Usuń
 53. Przegapiłam maila w październiku. Dopiero dziś uzupełniłam dane. Czy jest szansa, że otrzymam pierwszą nagrodę? I czy w tym przypadku nagroda z listopada mi nie przepada?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic na szczęście nie przepada. Jest nawet zapis w regulaminie dotyczący takich sytuacji (organizator wie, że niektórym maile umykają - wszak czasem wpadają do folderów typu "spam" czy "oferty", a więc tam gdzie zaglądamy rzadko lub wcale).

   "Jeżeli Laureat nie wskaże numeru Konta Osobistego w sposób i w terminie wskazanym w § 4 ust. 3 lit. b [czyli do 25.10.2021 r. - przyp. Mr. Złotówa], nagroda zostanie mu przekazana w innym terminie, ustalonym indywidualnie i zależnym od terminu, w którym numer Konta Osobistego zostanie faktycznie wskazany. W tym celu Uczestnik powinien skontaktować się z Organizatorem na adres e-mail: sloneczna@bnpparibasplus.pl. Wskazanie numeru Konta Osobistego przez Uczestnika musi nastąpić najpóźniej do dnia 27 maja 2022 r."

   Zatem pozostaje zgłosić sprawę na ww. adres mailowy - premia z opóźnieniem, ale wpłynie :)

   Usuń
 54. "By je dostać, w październiku 2021 r.:
  wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł (mogą, ale nie muszą być to płatności w sklepach Biedronka) oraz "

  Liczy się data wykonania czy rozliczenia transakcji? W regulaminie nic nie widzę na ten temat, bo 300zł mam patrząc na daty transakcji, ale 2 transakcje mam wykonane w październiku a rozliczone w listopadzie przez co spada poniżej 300zł. Jakby nie dali nagrody to reklamacja powinna być skuteczna, bo nie widzę nigdzie w regulaminie, że transakcje muszą być rozliczone w październiku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już mam odpowiedź. Transakcje wykonane w październiku, ale zaksięgowane w listopadzie nie zostały przez bank zakwalifikowane, w związku z czym organizator, po uzyskaniu od banku informacji o rzekomym niespełnieniu warunków promocji nie wydał drugiej nagrody.

   Skontaktowałem się z organizatorem, który poprosił o przesłanie wyciągu z rachunku. Regulamin jest w tej kwestii jednoznaczny - uczestnik ma wykonać transakcje w danym miesiącu. O księgowaniu nie wspomina nawet słowem, zatem sprawa powinna być oczywista.

   Usuń
  2. Jak się sprawa skończyła? Mam podobną sytuację i nie wiem czy zaczynać proces reklamacji

   Usuń
  3. Regulamin promocji mówi jedynie o wykonaniu transakcji w danym miesiącu, a nie o czasie ich zaksięgowania (na co klient przecież nie ma wpływu - kiedyś, ale to już dawno, z 10 lat temu, w innym banku miałem sytuację, że blokada środków zniknęła, ale transakcję ostatecznie rozliczono po... ponad miesiącu!). Zatem jak najbardziej należy zgłosić reklamację.

   Usuń
 55. Lista sklepów , których dotyczy bon ogranicza się jedynie do Warszawy czy też przypadkiem na stronie Biedronki wystąpił jakiś błąd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bonami można płacić w praktyce wszędzie - we wszystkich sklepach. Płaciłem wielokrotnie i nie w Warszawie. Nie spotkałem się z sytuacją, by taki bon nie był realizowany, aczkolwiek czasem trafiałem na niewiedzę pracowników (ale to już parę lat temu - teraz ich świadomość jest większa). W razie czego, to opublikowałem instrukcję użycia tutaj.

   Usuń
  2. Papierosy i alkohol na kod można kupić?

   Usuń
 56. Hej Mr Złotówka. Przez przypadek skasowałem SMS z kodami do Biedronki. Dzwoniłem na nr promocji, wysłałem maila, cisza. Masz pomysł jak je odzyskać. Nie udał się backup i przywrócenie smsów 😞

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii organizatora jakiś informacji nie udało się uzyskać? 22 299 11 50 - pracują tylko w dni robocze (od 9 do 17).

   Pozostaje zaczekać na odpowiedź (z nadzieją, że przez jakiś czas wysłane kody są archiwizowane). Nic innego nie przychodzi mi na myśl.

   Usuń
 57. Można po otrzymaniu premii zrezygnować z karty i wtedy konto za darmo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, konto bez karty jest prowadzone za 0 zł (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków).

   Usuń
  2. Jak konto nie potrzebne ci jest to po co trzymac?

   Usuń
  3. Anonimowy 2 stycznia 2022 23:05
   Na innych kontach, które mam, jednym z warunków bezpłatności jest np. przelew z innego banku.
   Ale w sumie chyba BNP akurat rzeczywiście nie opłaca się trzymać w tym celu, bo promocje dają zacne i karencje przyzwoite.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...