Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy za kartę kredytową Visa Comfort w Santander Consumer Banku

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

15.07.2021

Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy za kartę kredytową Visa Comfort w Santander Consumer Banku

Czas na promocję, jakiej jeszcze nie było.

Premia 200 zł za kartę kredytową Visa Comfort od Santander Consumer Banku
Do wzięcia czeka premia 200 zł za wyrobienie karty kredytowej Visa Comfort z oferty Santander Consumer Banku (którego nie należy mylić z Santander Bankiem, czyli z dawnym BZ WBK). To odrębny bank. Warunki uzyskania premii są proste, bo... wystarczy wykonać jedną płatność na dowolną kwotę. I już za to wpadnie bonus!

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kart kredytowych.]

W serwowaniu promocji z kartą kredytową w roli głównej brylują inne banki - głównie Citibank, BNP Paribas i Millennium. Do tego grona najwyraźniej postanowił dołączyć Santander Consumer Bank. Takie sytuacje zawsze cieszą.

Promocja "Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy"

Dla kogo promocja? Regulamin promocji w praktyce nie zawiera żadnych wykluczeń, ani obwarowań. Wystarczy być osobą pełnoletnią.

Nagroda. Do wzięcia czeka gwarantowana premia w wysokości 200 zł, którą bank wypłaci na rachunek karty kredytowej. Premia spowoduje więc spłatę ewentualnie wykorzystanego limitu lub nadpłatę. W tym drugim przypadku pamiętaj, by tych środków nie wypłacać w bankomacie (bo w przypadku kart kredytowych jest to dość drogie) - lepiej będzie wykonać płatności kartą (w dowolnych miejscach) i tak wykorzystać uzyskaną premię. 

Realny zysk z udziału w promocji (wskutek jednej opłaty) wyniesie 190,50 zł. Kolejnych opłat miesięcznych za kartę można natomiast uniknąć, o czym piszę niżej w prześwietleniu.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zyskaj 200 zł na dowolne zakupy" i zgarnąć tytułową nagrodę:

 • do 13.08.2021 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Comfort i zdalnie zawrzyj umowę z bankiem (można to zrobić za pośrednictwem kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego);
  po wysłaniu zgłoszenia, gdy dzwoni bank, po odebraniu połączenia panuje cisza - na zgłoszenie konsultanta trzeba poczekać do kilkudziesięciu sekund (to efekt systemu, który automatycznie łączy, a dopiero później wyszukuje wolnego konsultanta do rozmowy); 
 • najpóźniej do 30.09.2021 r. wykonaj co najmniej 1 płatność kartą (na dowolną kwotę);
 • do dnia otrzymania premii (co ma nastąpić najpóźniej do 31.10.2021 r.):
  • nie miej zaległości w spłacie kwoty wykorzystanej z karty w kwocie wyższej niż 50 zł i w okresie dłuższym niż 10 dni oraz
  • nie wypowiadaj umowy o kartę.

I to już wszystko. Prosta i klarowna promocja. Wykonując płatność na potrzeby promocji, pamiętaj jedynie, iż:
"Z Promocji wyłączone są transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), 6010 (Instytucje finansowe - ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (Instytucje finansowe -Towary i usługi), 6051 Instytucje niefinansowe - waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (Instytucje niefinansowe - Zakup /obciążenie karty). Nie uwzględniamy także: operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal"


Można za to płacić w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw czy w Internecie. 

Karta kredytowa Visa Comfort - prześwietlenie oferty

Za wydanie karty Visa Komfort bank nie pobiera opłaty. W cenniku pojawia się jednak opłata miesięczna (9,50 zł), która obciąża przyznany limit w dniu aktywacji karty, ale kolejnych comiesięcznych opłat da się uniknąć. Tego kosztu nie ma, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostaną płatności na sumę min. 1 000 zł.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Przydatne dokumenty:

103 komentarze:

 1. Te wykluczenia MCC i doładowań portfeli dotyczą tylko promocji? Obrotu 1000/m-c już chyba nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dla promocji to chyba dasz radę w jednym sklepie, wiesz są bułki za 50 gr...

   Usuń
  2. NA to wygląda. Wykluczenia są tylko w regulaminie promocji a nie ma w TOIP. Zresztą tak samo jest przy kartach ex-T-mobile Usługi Bankowe.

   Usuń
 2. Jak wygląda wypowiedzenie umowy o taką kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już się tego dowiedziałem. Można telefonicznie.

   Usuń
 3. W zeszłym roku zrezygnowałem z TurboKarty po zmianie moneybacku. Rozumiem że teraz mogę wrócić i za tę kartę dostanę 200 zł?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak wygląda kwestia dokumentów dochodów? Czy i jak trzeba dostarczyć? Czy w całym procesie jest potrzebna wizyta w placówce? U mnie odpada bo nie mam banku w swojej miejscowości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. List polecony albo kurier.

   Usuń
  2. Jaki list lub kurier? Wszystko można zdalnie. Wnioskując będzie informacja czy jakiś dokument jest potrzebny. U mnie przeszło bez czyli wszystko na oświadczenia.

   Usuń
  3. Kartę wydali bez przedstawiania żadnych dokumentów? Jakie oświadczenia wymagają?

   Usuń
  4. Chodzi o to że podajesz we wniosku a nie potrzeba żadnych zaświadczeń.

   Usuń
  5. a skąd ten wniosek wziąc?

   Usuń
  6. Ale podobno później dzwonią w celu weryfikacji.

   Usuń
  7. Na stronie wypełnia się tylko wniosek kontaktowy. Później dzwoni konsultant i tam się składa wniosek właściwy.

   Usuń
  8. Wcześniej ktoś pisał, że wniosek składa się zdalnie, a po przelewie weryfikacyjnym jest przyznawana karta. Czy ktoś mógłby to potwierdzić lub zaprzeczyć?

   Usuń
 5. Jakie są u nich kryteria przyznawania kart? Wie ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijamy pytanie.

   Usuń
  2. Chyba są dość wymagające, bo odrzucili mi wniosek o 2k PLN, a wczesniej miałem chyba z 5 kart kredytowych i mniejsze zarobki

   Usuń
  3. wg mnie nie są wymagające, dostałam kk, własnie dziś przyszła, a nie mam nawet umowy o pracę tylko świadczenie z zus do końca października.

   Usuń
 6. Cześć, a jak to wygląda z tymi płatnościami na 1000 zł/msc, aby uniknąć opłaty za kartę 15 zł? Czy może to być po prostu doładowanie Revoluta? Chodzi o to, czy za taką transakcję bank nie pobierze opłat, bo w jednej z kart kredytowych pamiętam że tak było.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczeń. Można poradzić sobie wspomagaczami jak R.

   Usuń
  2. w regulaminie jest, że revolutem nie można

   Usuń
  3. Ale to wykluczenie jest z regulaminu promocji. To jasne. Ale do obrotu 1000 zł/m-c?

   Usuń
 7. Karta przyznana. Maksymalny możliwy limit to 5000 zł. Fajnie, że umowa jest podpisywana przelewem, więc nie trzeba czekać na kuriera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czy dzwonią z nr 71 368 33 50? Dwóch połączeń nie mogłam odebrać, dwa razy odebrałam i czekałam prawie minutę i nikt się nie odzywa. JAk oddzwaniam to nie ma takiego numeru. Czy wymagają zatrudnienia czy inny dochód może być?

   Usuń
  2. Tak, to ten nr z Wrocka.

   Usuń
  3. W jakim celu mieliby dzwonić skoro umowa jest podpisywana przelewem?

   Usuń
  4. Podobno dzwonią w celu weryfikacji :)

   Usuń
  5. Najpierw jest wniosek o kontakt telefoniczny. Gdy zadzwoni konsultant to składa się wniosek o kartę.

   Usuń
  6. Jak wygląda to wnioskowanie przez telefon, bo nigdy tego nie robiłem.

   Usuń
  7. Konsultant pyta, Ty podajesz dane, konsultant wklepuje. Potem tłumaczy co dalej. U mnie akurat wyszło że żadne dokumenty nie były wymagane.

   Usuń
  8. Czy najpierw robi się przelew weryfikacyjny? Jakie pytania zadają?

   Usuń
  9. najpierw rozmowa, potem przelew. pytają o dane kontaktowe, pesel, dochód, pracodawcę, koszty utrzymania, inne kredyty i alimenty, jaki się chce limit itp.

   Usuń
 8. Ponieważ jest to bank bez placówek to jak wyglądać będzie likwidacja karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają sporo oddziałów własnych oraz partnerskich.

   Usuń
  2. Można telefonicznie.

   Usuń
  3. Pierwsze słyszę - SC ma sporo oddziałów. Jakiś czas temu zakładałem lokatę w oddziale.

   Usuń
 9. Złotówa, czy wykonując obrót kartą na co najmniej 1000 zł w m-cu wnioskowania o kartę (oraz jej wydania) ta inicjalna opłata w wysokości 9,50 zł będzie zwrócona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponawiam pytanie.

   Usuń
  2. Podbijam!

   Usuń
  3. Tak, będzie zwrócona. Wyjaśniałem to z konsultantką która dzwoniła w sprawie wniosku. Jak w m-cu wykona się płatności na 1000 zł to wtedy oddają 9,50 zł.

   Usuń
  4. Masz na myśli również 1. m-c, w którym przyznają kartę?

   Usuń
 10. Złotówa, jestem posiadaczem Turbokarty, czy mogę skorzystać z tej promocji ? Z góry dzięki za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ragulamin w praktyce nie ma wykluczeń. Zatem droga do udziału w promocji jest otwarta.

   PS. W kwestii technicznej to pytanie jedynie czy dany klient może mieć kolejną kartę kredytową. Gdyby to była karta tego samego typu, to mogłoby być ograniczenie. Ale to inna karta (Visa Komfort, a tamta TurboKarta) :)

   Usuń
  2. Dostałem odmowę bo mam TurboKartę, pomimo ze w trakcie rezygnacji z niej...

   Usuń
  3. Być może ich zdaniem masz w chwili obecnej za wysokie łączne limity kredytowe w relacji do przychodu - każdy bank ma dostęp do takiej info z BIK.

   Usuń
  4. Pani powiedziała, ze coś jest nie tak i oddzwoniła z informacją że mam turboKartę. Spróbuję jeszcze raz na na początku sierpnia...

   Usuń
 11. Jak kwestia dochodów? Obecnie jestem na zasiłku chorobowym z powodu ciąży .Przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba mało gdzie (gdziekolwiek?) dają komuś kto jest na zasiłku/chorobowym. No ale możesz wysłać formularz i jak zadzwoni konsultant to ci odpowie na to pytanie.

   Usuń
  2. w Santanderze ale tym drugim, jak skłądałam o KK na stronie bankowości to zaznaczyłąm dochód inny (też byłąm na zwolnieniu) i przeszło. Tu w rozmowie może być trudniej, choć warto spróbować, puki co czekam na tel więc nie wiem jeszcze jak mnie potraktują

   Usuń
  3. Dziś ponowiłąm zgłoszenie, po 5 min tel, karta przyznana. Jestem na zasiłku rehabilitacyjnym przyznanym do końca października, więc chorobowe a potem macierzyński też poowinno przejść.

   Usuń
 12. Mam już kartę kredytowa od roku z Santandera, czy mogę wziąsc druga w tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeśli mam już konto osobiste w Santanderze to da się taką kartę wyklikać w bankowości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są dwa banki: Santander Bank Polska i Santander Consumer Polska.
   Promocja dotyczy tego drugiego podmiotu, i w SCB nie ma produktu konta bankowego.

   Usuń
  2. Jest. Mam w SCB konto oszczędnościowe

   Usuń
 14. 1.podpinam się pod pytanie..czy robiąc obrót kartą na 1000zl w miesiącu wydania karty i spłacenia w tymże miesiącu..będzie pobrana ta opłata ,9.50 ???
  2.czy w okresie wypowiedzenia konta i karty 30dni...oczywiście po przyznaniu bonusu..trzeba również mieć obrót kartą na 1000zl by nie pobrano opłat??..wiele banków w czasie wypowiedzenia nie pobiera opłat za kartę...jak jest w Santander Consumer?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. tej opłaty nie unikniesz. zatem właśnie chyba dlatego mowa o tym, że realny zysk z udziału w promocji (wskutek jednej opłaty) wyniesie 190,50 zł.

   Usuń
  2. Nawet gdybym wykonał płatności na kwotę 1000 zł w m-cu założenia karty? O co tu może chodzić?

   Usuń
  3. Na mój rozum i z tego co zrozumiałem w rozmowie z konsultantem opłata jest pobierana automatycznie w pierwszym dniu cyklu. Jeśli przed końcem cyklu zrobisz transakcje na 1000 zł to wtedy opłata jest zwracana na konto karty. W pierwszym dniu następnego cyklu znów pobiorą 9,50 zł i gdy uzyskasz 1000 zł w tansakcjach znów zwrócą. Pobrania opłaty nie można uniknąć. Jest pobierana "z góry".

   Usuń
 15. Ile trzeba czekać na telefon z banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj zgłoszenie. Dziś dzwonili.

   Usuń
  2. Jak wygląda ta rozmowa? O co pytają?

   Usuń
  3. Podbijam pytanie.

   Usuń
  4. Dane osobowe, o dochodach, zatrudnieniu. Typowo to co w każdym wniosku o kartę kredytową.

   Usuń
 16. Od wypełnienia formularza wykonują po 6 głuchych telefonów dziennie do mnie. Czy można bank zgłosić na policję przy takim nękaniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy zablokować ich numer :)

   Usuń
  2. Trzeba zaczekać. U mnie konsultant odezwał się po ok. 40 sekundach.

   Usuń
  3. Po odebraniu połączenia na konsultanta trzeba zaczekać.

   Połączenia generuje automat i gdy ktoś (klient) odbierze, to ten automat "szuka" wolnego konsultanta - jeśli na dany moment wszyscy rozmawiają, to kilka chwil trzeba zaczekać.

   W ten sposób bank zaoszczędza (pewnie) dziesiątki/setki godzin pracy konsultantów, bo w przeciwnym razie gdyby oni wybierali połączenia, to czy by ktoś odbierał, czy nie, to zawsze kilka sygnałów upłynie. W skali dziesiątek telefonów wykonanych dziennie przez każdego konsultanta razy dziesiąt lub więcej pracowników call center, robią się duże oszczędności.

   Acz pewnie należałoby to dopracować - odbierający połączenie klient np. powinien usłyszeć komunikat z prośbą o chwilę oczekiwania. A gdy w słuchawce panuje cisza, to część osób szybko odkłada.

   Usuń
 17. Jak mam TurboKartę ro mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji w praktyce nikogo nie wyklucza.

   Usuń
 18. To kiedy robi się ten przelew weryfikacyjny? Wie ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. po rozmowie z konsultantem przychodzi mail i tam jest wszytsko krkok po kroku co trzeba zrobić, łącznie z przelewem

   Usuń
 19. 1000 zł miesięcznie trzeba wydać!!!
  A jak nie to ile zostanie realnie z tej nagrody???

  OdpowiedzUsuń
 20. Jaki jest minimalny limit na karcie kredytowej w Santander Consumer, o który można wnioskować ?

  OdpowiedzUsuń
 21. dostalam dziś kartę, jak ją aktywuję w sierpniu to od razu to 9,50 się pobierze, tak? Czyli jak nie będę wydawać nią po tysiącu na msc to wezmą mi co najmniej 3 x 9,50 (a może i 4 jak na wypowiedzeniu też).
  Dlatego pomyślałam, że może lepiej aktywować kartę dopiero we wrześniu, wtedy będzie 2 x 9,50 (ew 3x9,50).Czy jest jakiś czas na aktywację karty? czy może i tak i tak opłata będzie od sierpnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 30 lipca 2021 23:07

   Cytując z TOiP dla KK:
   "Pierwsza opłata naliczana jest i obciąża przyznany limit kredytowy w dniu aktywacji karty, każda następna – w odstępie miesięcznym".

   Na spokojnie bez obaw KK możesz aktywować dopiero we wrześniu (zobacz odpowiedni zapis zawarty w regulaminie umowy dla tej KK). Pamiętaj tylko że aby spełnić warunki promocji musisz do dnia 30 września zrobić przynajmniej jedną płatność tą kartą kupując choćby bułkę. :)

   Usuń
 22. kto mi to wytłumaczy:
  "nie miej zaległości w spłacie kwoty wykorzystanej z karty w kwocie wyższej niż 50 zł i w okresie dłuższym niż 10 dni oraz"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generalnie chodzi o to, żeby wykorzystaną z karty kwotę spłacać w okresie bezodsetkowym (co się zresztą opłaca, bo wtedy oddajemy dokładnie tyle, ile z karty wydano i ani grosza więcej).

   Jest furtka dla tych, którzy coś by przegapili - ale niewielka, bo nie można się spóźnić ze spłatą dłużej niż 10 dni i max. 50 zł.

   Usuń
 23. Po podpisaniu umowy przelewem mogliście odrazu zalogować się do swojej bankowości internetowej ?
  U mnie pojawia się błąd po zalogowaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, też tak miałem. Umowa podpisana w sobotę. Nie mogłem się zalogować ani na kompie ani na smartfonie. W poniedziałek cały dzień szalałem, bo potrzebowałem kasy na gwałt z oszczędnościowego - niestety nie można tego zlecić telefonicznie. Dzwoniłem tam chyba z 5 razy kazali mi zmieniać hasło, przeglądarkę, komputer i przeinstalowywać aplikację. Zagotowałem! Ale dziś od rana wszystko działa.

   Usuń
 24. nie przyznali mi :( W Citibanku nie było problemu z KK Citisimplicity

  OdpowiedzUsuń
 25. czy oddali 9,50 jak ktoś wydał 1000 w sierpniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. W pierwszym okresie po aktywacji zrobiłem transakcje ponad 1000 zł i w pierwszym dniu drugiego cyklu miałem zwrot 9,50 zł i zaraz pobranie 9,50 zł za drugi cykl.

   Usuń
  2. Ja już pisałem ale z jakiegoś powodu nie wszystko jest tu udostępniane!
   Mi nic nie oddali za pierwszy miesiąc i nic nie pobrali za drugi.
   Napisałem też, że prędzej znów pobiorą nić oddadzą. Niestety, ten kraj to kraj totalnej cenzury, a cenzorzy to nie tylko ci rządowi.

   Usuń
  3. Cykl niekoniecznie pokrywa sie z miesiącami. Początek cyklu to dzień aktywacji karty. Mój wypada od 20 jednego miesiąca do 19 drugiego.

   Usuń
  4. @Valdi 4 października 2021 18:14
   Zgadza się. Jest też ustalony dzień generowania wyciągów. problem w tym, że choć ten wyznaczony dzień już minął, to u mnie wyciągu brak.
   Mi się nigdzie nie śpieszy póki co. Czekam tylko na czas otrzymania premii. Jak nie będzie to się zacznę martwić. Póki co warunki spełniam.

   Usuń
  5. Ten dzień generowania wyciągu to porażka :) u mnie to 10 dzień miesiąca i nijak się ma do cyklu :D Wyciąg miałem wygenerowany 10 ale dostępny dla mnie był chyba 3 lub 4 dni później dopiero. Zresztą ten wyciąg do niczego mi nie jest potrzebny.

   Usuń
 26. Jest 200 zł na karcie. To teraz tylko zakupy i ją zamknąć.

  OdpowiedzUsuń
 27. Jak najwygodniej zamknąć ?
  Można nagrodą zasilić R-a bez opłat jak ktoś nie chce zakupów robić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) można telefonicznie na infolinii
   2) można

   Usuń
 28. po otrzymaniu nagrody można złożyć wniosek o zamknęcie od razu? czy trzeba odczekać jakiś okres?

  OdpowiedzUsuń
 29. dziś weszły nagrody na kartę

  OdpowiedzUsuń
 30. Potwierdzam. Dostałem kasę.

  OdpowiedzUsuń
 31. Też dziś dostałem nagrodę. Od razu chciałem zrezygnować z karty ale zwolnili mnie z opłaty za kartę na 6 miesięcy więc zostawiłem na razie.

  OdpowiedzUsuń
 32. złożyłam wypowiedzenie kk 19 października, 20 listopada miała zostać zamknięta. 25 listopada byłą aktywna, zadzwoniłąm do nich, a oni mi mówią, że nie złożyłąm wypowiedzenia. JAk mam im to udowodnić? Złożyłam reklamację, podałam dokładny czas tej rozmowy nakazując im odsłuchanie, dziś naliczyli mi kolejną opłatę. Na odpowiedź pewnie poczekam, czy mogę jeszcze coś zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba jedynie to (bo dowód jest po stronie banku - w postaci nagranej rozmowy; po stronie klienta może być tylko billing z połączeniem na ten numer telefonu). Takie sytuacje zaniechania/błędu konsultanta, gdy infolinia nagrywa rozmowy, raczej zdarzają się rzadko, ale do takiego mocnego zobligowania pracownika do zajęcia się sprawą, ja na koniec ważnej rozmowy z infolinią uprzejmie proszę jeszcze o "przypomnienie imienia i nazwiska, w razie ewentualnego kontynuowania tematu". Działa bardzo skutecznie ;)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...