Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 50 zł na start za konto w Getinie + 2% dla oszczędzających

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.07.2021

50 zł na start za konto w Getinie + 2% dla oszczędzających

Getin Bank odpalił nową edycję programu poleceń swego konta osobistego.

Getin Bank: Program "Polecam Proste Zasady"
Do wzięcia - zarówno przez zakładającego konto, jak i przez polecającego - czekają bony na zakupy (do wyboru: Allegro lub Decathlon).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Getin Banku.]

Program poleceń konta w Getin Banku


Dla kogo promocja? Osobą poleconą może być osoba pełnoletnia, która od 31.12.2020 r. nie posiadała konta osobistego w Getin Banku. 

Ewentualne posiadanie innych produktów w tym banku (np. karty kredytowej, pożyczki czy lokaty) nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji.

Osobą polecającą może być z kolei wyłącznie posiadacz konta osobistego w Getin Banku. W tym przypadku posiadanie jakichkolwiek innych produktów niż konto osobiste nie uprawnia do polecania.

Nagroda dla otwierającego konto. Na poleconego czeka nagroda w postaci bonu o wartości 50 zł do wykorzystania podczas zakupów - wybrać można bon do wykorzystania w sklepach Decathlon lub na Allegro.

Zasady promocji. By zdobyć nagrodę za otwarcie konta:
 • złóż wniosek o Konto Proste Zasady, podając w nim kod polecenia od obecnego klienta Getin Banku i zawrzyj umowę z bankiem (konto musi być aktywowane najpóźniej do 31.08.2021 r.).

  Jeśli nie posiadasz kodu polecenia, w prosty sposób uzyskasz go tutaj
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon w tym SMS, na możliwość prowadzenia marketingu, a także zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących oraz na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania nagrody (chodzi wyłącznie o to, że bank wypłacając premię dla polecającego w praktyce zdradza, że polecona osoba założyła konto - co jest podstawą wypłaty premii - więc taka formalna zgoda jest niezbędna);
 • w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Twego konta w Getin Banku (w każdym z tych miesięcy), zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł (musi to być przelew z konta w innym banku lub ewentualnie z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie trzeba ich utrzymywać przez jakikolwiek określony czas; najprostszym sposobem na spełnienie tego wymogu będzie wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku).

Przykładowo: jeśli konto założysz w lipcu, to wpływy trzeba będzie zapewnić w sierpniu, wrześniu i październiku.

Wydanie nagród. Spełnienie warunków promocji bank ma weryfikować 20. dnia każdego miesiąca kalendarzowego (zatem jeśli konto zostanie otwarte w lipcu, a warunki spełnione do października, to informacja o nagrodzie powinna przyjść 20.11.2021 r.). O przyznaniu nagrody bank ma powiadomić wiadomością w bankowości internetowej (oraz mailem i SMSem). Nagrodę będzie można wybrać najpóźniej 31.01.2022 r., w bankowości internetowej i mobilnej, na infolinii lub w placówkach banku. Do dnia wyboru nagrody nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia oraz nie zmieniaj konta na wspólne - wymóg dotyczy zarówno osoby poleconej, jak i polecającej.

Gdzie wpisać kod polecenia? Kod należy podać na drugim etapie składania wniosku w polu "Kod polecenia" (znajdującym się pod oświadczeniami):

Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Proste Zasady

Jak polecać konto w Getin Banku? W celu polecania koniecznym jest posiadanie konta w Getinie oraz zapisanie do programu "Polecam Proste Zasady - edycja XII" - możliwe jest to po zalogowaniu do bankowości internetowej (wybierając tamże: "Oferty i wnioski" => "Program poleceń"). Wtedy otrzymasz kod niezbędny do poleceń.

Osoba polecająca także musi mieć wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku.

Dalej kod ten należy podać osobie poleconej, by ta wpisała go we wniosku o konto (ten podlinkowany tutaj zawiera pole na wpisanie kodu polecenia; zwróć na to szczególną uwagę, gdyż nie każdy wniosek daje tę możliwość!). 

Za skuteczne polecenie, a więc takie, gdy polecona osoba spełni warunki uzyskania bonu o wartości 50 zł, osoba polecająca otrzyma możliwość wyboru bonu o wartości 80 zł (także do wykorzystania w sklepach Decathlon lub na Allegro). Getin nagrodzi maksymalnie 10 poleceń każdej osoby polecającej (co oznacza możliwość zgarnięcia nie więcej niż 10 bonów o łącznej wartości 800 zł). Bony do Decathlonu mają mieć ważność do 5.03.2022 r., a do Allegro do 19.08.2022 r.

XII edycja programu "Polecam Proste Zasady" ma być dostępna do 31.08.2021 r. (to czas, w którym będzie możliwe przystąpienie do programu poleceń, jak i wymagane jest otwarcie i aktywowanie konta przez poleconego).

2% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na rok! 


Dodatkową zachętą do założenia konta osobistego w Getinie jest propozycja tego banku dla oszczędzających. Dzięki promocji "Bonus dla aktywnych" uzyskać można 2% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na 12 miesięcy dla kwoty do 10 tys. zł (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie oferty banku). 

Na otwarcie konta oszczędnościowego ze stawką 2% załapać się można do końca sierpnia 2021 r., (liczy się data zawarcia umowy w tym okresie). To na co należy zwrócić uwagę w przypadku tej promocji, to dłuższy okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta (bo jest on liczony od 1.09.2019 r.), niż w programie poleceń.

Konto Proste Zasady - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta osobistego w Getin Banku to:
 • 0/9 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeżeli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • (I) w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub 
  • (II) posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydawanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 3,5% kwoty transakcji, min. 5 zł.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

4 komentarze:

 1. Żadne 2% na 12 miesięcy jeśli otworzę konto pod koniec np.lipca to promocja skończy się w czerwcu to gdzie tu 365 dni oszusci

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale 12 m-cy jest od spełnienia warunków. Okrągłe.

   Usuń
  2. Jak byś dostał pensje bez dwudziestu paru dni w roku to 12 miesięcy też by Ci się zgadzało

   Usuń
 2. Jak długo polecający musi mieć otwarte konto ? Wystarczy do wypłaty swojej premii ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...